Epizoda 5 - Představení nové série MVP 18/19 Box Break

YouTube pořad o hokejových kartách a jejich sběratelích
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: pon 27. srp 2018 22:10:41
Další epizoda je na světě! Musel jsem urychlit proces zveřejňování, takže žádné povídání na začátku. Jen intro a jde se na věc. Užijte si rozbalovaní nové série MVP 18/19 a zavzpomínejte na úžasné řadové karty MVP 98/99 stejně jako my!

Přemýšlím jestli dělat to úvodní povídání na začátku nebo jenom nechat jen intro, tak jako tady. Asi pokud bude jenom break, tak to nechám jen s intrem. Z čeho mám radost, jsou ty rekapitulace na konci. Break se myslím hodně povedl :) Tyto MVP bych klidně ještě rozdělal. Rozhodl jsem se posbírat ty retro varianty, tak rád vyměním ;)

Veterán
Veterán
PříspěvekNapsal: úte 28. srp 2018 12:57:40
Paráda chlapci, rád som si pozrel ďalšiu epizódku. Pomaly sa z toho stáva môj najobľúbenejší seriál :D

Prezentácia na záver mi príde ako veľmi vydarená, hlavne muzika je brutááálna sedí to "k pohybu" kariet.

Veľa zdaru vo vašej usilovnej práci *placnuti* Leebour.
Obrázek
VEGAS GOLDEN KNIGHTS
TL SPORT ZOO
https://leebour.rajce.idnes.cz/
Zkušený
Zkušený
PříspěvekNapsal: úte 28. srp 2018 15:17:38
Super rozbalovačka! Ty starý MVPčka jsem sice osobně nikdy nesbíral, ale moc dobře si je pamatuju a design měly vážně parádní. *ano*
Co se mi však celkově na serii MVP nepozdává jsou - jak už David ve videu poznamenal - ty puzzle karty. Jsem asi staromilec, ale v mých očích se nic nevyrovná základnímu infu o daném hráči a statistikám na zadní straně karty. *cl*

Každopádně video skvělý a budu rád, když v těch brejcích budete pokračovat. :)
Sbírám karty Davida Krejčího a Jiřího Dopity :)
Hvězda
Hvězda
PříspěvekNapsal: úte 28. srp 2018 18:45:55
Kluci, máte to pěkné. Videa vypadají profesionálně co do grafiky a zvuku, máte tam skvělou partu, moc rád vás sleduju :thumbup:
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: úte 28. srp 2018 19:23:57
Moc pěkný.. a ta rekapitulace na závěr je pecková! skvělý představení produktu, díky :)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky.

Zpět na Absolute Card Collector TV