Jirzik´s epacks

Odpovědět
Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Jirzik´s epacks

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Zdar,
tak i já jsem podlehl síle epacku. Název threadu jsem si pujčil od pana reklamy na epack chrostika, takže za něj díky, nemůžu bejt furt originální *what* *nevim*
dáme si nějakou omáčku. jednou(včera) takhle večer, nevim co bych roupama otevřel. tak jsem udělal to co dělám asi tak 300x , což je sledování tohoto fóra.Protože mě potěší vidět co vytáhli místní borci, je to tak mám radost i za Vás. No ale zpět. co jsem viděl???
Viděl jsem nsxhitmana jak vytáhnul ze dvou balíčků podpis connora. Ted si řikáte, že jse mvůl a hned jsem taky musel hledat connora.... néééééééééééé *ctu* takovej naivka nejsem(možná)
nicméně mě zaujalo, cituji: "Kliky odkrývám jednu kartu za druhou, chvilka napětí a ... začala hulákat siréna. Klasika při hitu na e-packu." konec citace:)
hmmmm hmmmmm do prčic jaká siréééééna???? už jsem pár packů otevřel a vždy bez fanfár, tak vo co jako jde???
no tak to se musí prozkoumat. hitman potřeboval 2 packy, hmmm ten je dobrej, počítám, tak dvakrát lepší než já, hmmm tak vemu 4....
nebudu už remcat, už vim jaká siréna, ale nikomu to neřeknu, at si každej poslechne tu svojí, stejně je to nejsladší zvuk:)))
tak se na to jdem podívat co padlo
pořadí už si nepamatuju, takže řazení neřazení:) klasicky jakože hit dole
retro
ObrázekObrázek
rainbow
ObrázekObrázek
retrorookie
ObrázekObrázek

McAvoy retro rainbow
Obrázek
to proč se tyhle balíčky otevíraj, teda aspon já to proto dělám, barevný klingbergy, to je oč tu běží:))) nicméně zde byl joe pavelsk red prism /199
Obrázek

no a ted pár teček:)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
kašlu na tečky, nebudu si tu z Vás dělat srandičky, hit sice asi jo, ale obrázek docela nuda
Obrázek
nicméně je to úplně obyč podpisovka, žádnej limit nic no, ale docela dobrý jméno Brock Boeser, zase, nuuuuda, toho cpou všude mi přijde:)

jak jste si jistě všimli, je to z víc než 4 balíčků, siréna na mě čekala už ve třetim balíčku a docela mě nažhavila, takže jsem ještě pak něco přikoupil, to jsem namíchal do obsahu nahoře... takže toto byl obsah 7 paklů





no a dneska ráno jsem si hned dal další dva...protože mě prostě dostali no, lumpové, ale obsah taky dobrý ne?
Obrázek
Obrázek pat je v limitu 99, takže podle mě dobrý
2 balíčky, dvě barvičky.... co tu hergot plácám a zdržuju nás všechny, jdu si raději na e pack něco rozbalit:)
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Jirzik´s epacks

Příspěvek od deiv14 »

Bacha, je to návykovy :D já otevřel asi 4 nebo 5 balíčků a nic tak suprovyho jsem nevytáhl, takže na to kašlu, ale Boeser je super trefa :) každopádně mě by nejvíc potěšil modrej LaFontaine, ten by se hodil *cl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
nsxhitman
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 410
Registrován: ned 26. úno 2012 13:50:13
Bydliště: Kaplice (Vyšší Brod, Tábor)

Re: Jirzik´s epacks

Příspěvek od nsxhitman »

Gratulka, nás Čechy tam budou vyloženě milovat. :-) Jinak Pavelskiho Red Prism /199 jsem dnes vybalil taky. ;)
Jose Theodore, insertní série gólmanů

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: Jirzik´s epacks

Příspěvek od martymcfly1 »

Omacka super, delej ji casteji:-):-):-)
A karty myslim ze taky!:-)

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Jirzik´s epacks

Příspěvek od mapko »

Boeser je parad aj ana obyc podpisovke, gratulujem
bacha je to fakt navykove
dal som tiez 7 balickov ale uz si to nedovolim :)
Jagra COLOR uz som dokoncil a ostatne bude za chvilku za centy - dosledok epacku

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Jirzik´s epacks

Příspěvek od Hans »

Moc pěkný balíčky. Hodně se těším až budu mít nějakou tu Ultra violet v ruce. Naživo budou bomba.

Jako dal jsem taky postupně asi 10 balíčků. Myslím, že obsah jsem měl hodně slušný a sedli na mě Yotes nováčci. Christian Fischer Blue Cubes a podpisovky, Keller Seismic gold. Dále Jeff Carter Red Prism, Ghost na retro rainbow a Boeser retro. Docela kliku jsem měl, ale zase na druhou ze 20 balíčků letošních Series 2 jsem nevytáhl vůbec nic krom Forsbacky-Karlssona YG Canvas. Jinak samé canvasky, retra a hlavně asi 12 OPC update. Ty pro mě ten produkt hodně srážejí.

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Jirzik´s epacks

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Tak v ruce vypada paradne kazda platinumka, alespon me to tak prijde. Violet pixels doma mam a prekvapive je taky pekna:))), takze se mas na co tesit. Ja uz se tesim az se mi dostane do ruky ta s tou celou duhou, ted si nevzpomenu na jmeno, ale platinumky jsou proste pecky. O tom zadna... jinak ja otviral taky par kousku jinejch balicku, a vicemene prd. Zlaty platinumky:)
Mike Modano!!!

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Jirzik´s epacks

Příspěvek od Jirzik-ACS »

dneska mě hecnul chrostik
a musim mu poděkovat. chtěl jse mnějakou paralerku at mam co měnit, nebo klingberga, at nemusim měnit:)dva balíčky. dobrý, ikdyž paralerky nic:)))
Obrázek
Obrázek
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1572
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirzik´s epacks

Příspěvek od Chrostik »

Nemáš zač :D aspoň raz to vyjsť muselo :D
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Jirzik´s epacks

Příspěvek od Jirzik-ACS »

zdar, tak předevčírem jsem otevřel asi 4 packy, no a byla to tragedie... včera jsem dal další dva balíčky do košíku a když jse mse chystal zaplatit, řikám is bude tam prd, všechno(klingberga) si za pár můžu koupit... no dneska jsem se připojil abych mrknul na nějakej trade, no a svítila mi tam ta dvojčička v košíčku. no jelikož mi stačí málo, tak jsem tentokrát došel až za platbu a .... konec
keců foto řekne nejvíc
Obrázek
Obrázek

po tom podpisu jsem čekal, že dostanu nějakej insertík, no a konečně jsem se dostal s limitem pod 99:)
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: Jirzik´s epacks

Příspěvek od martymcfly1 »

No vidíš ten kluk z Isles bude dobrej a ten Mario v tom limitu asi taky bude dobrej *lgh* *lgh*

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: Jirzik´s epacks

Příspěvek od Dawe4 »

Chlapci vy mě s tím virtuálním otevíráním provokujete. :D Pokaždé když kouknu na nějaký takovýhle break, mám chuť tam jít také něco naklikat. :D
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

COBBY
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 186
Registrován: pon 20. led 2014 15:25:26

Re: Jirzik´s epacks

Příspěvek od COBBY »

na e-pack by som sa dal len v 2 pripadoch:

1.) keby posielali vsetky karty, vratane radoviek
alebo
2.) keby cena bola nizsia ako u beznych - realnych balickov ci boxov

teraz by som si napr. kupil realny box MVP 18-19 od US dealera UD (dnes vysli, cize sa zacala nova zberatelska sezona)
lenze mimo USA ho nie je mozne poslat a postovne je okolo 40-50 $
vzhladom na to by som siahol po e-packoch
samozrejme, aj tu by zalezalo od postovneho

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Jirzik´s epacks

Příspěvek od Jirzik-ACS »

tak jsem ted pár dní neotvíral... padal samej bobek(retro), tak nebylo těžký dát si pauzu. nicméně dneska jsem si řekl lupnu dva, to bude dobrý...
prví balíček
Obrázek
hm řikám si blbe a cos čekal:)))
no nakonec tam byla ještě jedna karta, jo lepší kvůli barvičkám to otvírám
Obrázek

no v druhym balíčku jsem neočekával nic, když v prvnim byla barva
ale naštěstí jsem byl přehnaně pesimistickej. redemption Nylandera... docela dobrý
Obrázek

no chtěl jsem vám najít obrázek, ale na comc byly taky jen redemption, tak si to holt musíte představit. dík a hezký večer... tento týden přijdou red packy, tak mi držte palce
ahoooj
Mike Modano!!!

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů