IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Zdenek1968 »

Výborně Dampo, ta fotka je zlatý hřeb té celé povedené akce. *cheer*
Ať se daří celé rodině a naše komunita tak drží i nadále pospolu .

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od TwentyTwo »

Děkujeme za foto Patriku, to je fakt super :thumbup:

Dále děkuju Tieovi, že jsme měli tu možnost se zase setkat na PTH. Rád jsem viděl známe tváře a hlavně se dobře povídalo. Jediné co mě mrzí je, že jsem nestihl prohodit aspoň pár slov se všemi co znám. Nebo déle posedět a pokecat s tím dlouhodobím jádrem. Hodně času sebral hodně nadupaný program. A když člověk vídí jak dopadla tombola, tak to stálo za to.

Já se tomboly účastnit nechtěl, jen jsem chtěl přispět na Julinku, ale Tie mě přesvědčil a několik lístků jsem si natrhal. Co jsem tak koukal, tak jsem říkal, že bych bral Stigu nebo knihu o Giru. Oboje překvapivě vyhrál superman :D Ale už jsme byli domluvení, že by nám Stigu daroval do kanceláře. Tam se bude hodit, ale o tom jindy. Takže Peťovi velké díky. Knihu má Bianco a až ji dočte, chystám se na ní já. Stigu jsem vyměnil za boxíky, co jsem vyhrál, a vesele jsem ji vezl metrem a vlakem až domů do Šumperka :)

Obrázek

Děkuji všem za super burzu a už teď se těším na další setkání :wave:

Uživatelský avatar
grande
Veterán
Veterán
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. dub 2013 21:26:33
Bydliště: Praha

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od grande »

Tak přidám i já svoje hodnocení burzy.

Nenazýval bych to úplně burzou, ale přátelským setkáním bandy stejně postižených lidí

Ale popořadě. Myslím si, že se to sakra povedlo!

Vědomostní soutěž: klasická sranda a Tieova knihovna v hlavě dala spoustě přeborníků zabrat...
Uphon a Bianco finále s velkou parádou, tímto Uphonovi ještě jednou gratuluji a hlavně velké ocení zaslouží jeho gesto, když vítěznou cenu - set Last Champions 1/1 (krom pár Ostraváků) věnoval hned do dražby, aby se vybraly další peníze pro Julinku! Klobouk dolů.

Tombola: osobmě si myslím, že snad nikdo nepřišel z krátky, ceny jak na motokrosu národů, ale hlavně Superman66[/b, ten tomu šel naproti! Nakoupil lístků co to šlo a celý den za mnou chodil, že to musí klapnout. Klaplo, přeju ti tu hokejku, mluvil jsi o ní 14 dní v kus, investoval do tomboly a ono to klaplo! Navíc Heppig udělal čest svémů jménu a bral hlavní cenu.

Group Break: tady bychom si mohli říct, že jsme měli opravdu štěstí na boxy, protože v každém něco bylo. Bylo to zábavný a hlavně když sedí těch 20 lidí kolem stolu a rovnou si ty karty berou, tak to má i tu fajnovou atmosféru. Biancovi gratuluji k nově rozjeté sbírce Vegas :D

Závěrem bych rád řekl, že jsem vás všechny rád viděl a pokecal s vámi a doufám, že i trochu zpříjemnil den tombolou a GB s Pavlem.

poděkování:
Veteranfans Ferdo, díky za karty a za ceny do tomboly, díky že jsi přinesl raznici a dal každému možnost si orazit svou kartu
Freddy ty vole, debaty s tebou mi zase budou chvíli chybět
Pevalbart GB byla sranda a díky za uspořádání, snad jsem ti moc neposral reputaci na YT
Superman66 na příští tejden jsem si chtěl vsadit sportku, stav se nějak u mě, potřebuju, aby jsi mi řekl ty správný čísla ;-)
Mapko jestli chceš já ti příště vyberu boxy do GB aby jsi něco měl do sbírky :)
Heppig ty jsi musel potom doma hodně nahonit parádu
Bianco příště jiný tričko, nějaký co nežere filmy do polaroidů :D
Tie jo takhle to má bejt, ředitel jak fík
Dampa tebe jsem fakt moc rád poznal, těším se na další setkání až zase dáme řeč!
Prochey až budete potřebovat obohatit slovní zásobu, dejte tomu chlapci vědět... Opičí abdejt mě pobavil
Vojta hele když už jsi vyhrál tolik pecek v tombole, tak už nebudeš probírat ty balíčky v trafice jo - sorry musel jsem :D

všem ostatním na který jsem třeba zapomněl se omlouvám, ale bylo nás tam dost ....


Pár polaroidů těch celebrit co se ukázali!

Prochey a Staal
Obrázek

Grande - Worllik - Staal
Obrázek

Grande a Pavelbart
Obrázek

Mapko
Obrázek

Superman66
Obrázek

Dampa
Obrázek

Tie - Dampa - Grande
Obrázek

Twentytwo
Obrázek

Deiv14
Obrázek

Bianconero
Obrázek

___________
hnusná poznámka pod čarou:
SugarRay ty jsi tady psal jak si moc chtěl přijet a nikdo nemá / neměl místo, tak dovol jednu poznámku. Spousta kluků přijelo vlakem a autobusem a to né z Mostu jako to máš ty a odkud to jezdí každou hodinu, ale třeba z Rokycan, Liberce, Olomouce , Jižního polska a kdovíjakejch prdelí....
Takže mám pro tebe jednu větu: Kdo chce, hledá způsoby - kdo nechce, hledá výmluvy!

Jo a aby ti to nebylo líto, že tě nikdo nemohl odvést, tak jsem se rozhodl ti alespoň pořídit PTH speciál kartu limitovanou do 5! Dominika Kubalíka, kterou bych ti rád chtěl věnovat!
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Maurice Richard »

Pěkný fotky! Příště se budu snažit přijet taky. Muselo to být fajn....
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Adios3SO
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 74
Registrován: pon 26. bře 2018 17:12:33

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Adios3SO »

No tak s tím Kubalíkem jsi pobavil :D TO bude mít SugarRay velkou radost. Fotky parádní a jsem rád že se vybralo tolik peněz *penize*
Sbírám kartičky LA Kings a Pardubic a Dominika Kubalíka

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od DaveBrownsound »

grande píše:Spousta kluků přijelo vlakem a autobusem a to né z Mostu jako to máš ty a odkud to jezdí každou hodinu, ale třeba z Rokycan, Liberce, Olomouce , Jižního polska a kdovíjakejch prdelí....
Z Úval! Za respect díky *ano*
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od vojta »

Jsem moc rád, že jsem se takové akce mohl účastnit a taky pomoct. Byl to pro mě parádní den, který bohužel až moc rychle utekl.
Hrozně rád jsem potkal nové i staré - známé tváře. Popovídal o hokeji a prostě užil si ten super čas se super komunitou, ve které jsem rád. Jediné co mě mrzí, že jsem nepoznal podle obličeje Dampu, přitom jsem kolem něho několikrát prošel, s tím bych rád popovídal, ale pro příště už vím. Takže snad se Patriku nezlobíš.
Grande, co bylo - bylo. Jsou věci na které pyšný nejsem a ze kterých jsem poučený. Tohle je jedna z nich :) Díky i za tombolu. U mě platilo to, že když nic člověk nečeká, tak se zadaří. Ale největší radost mám z trika (díky Worlikku, mám ho hlavně díky tobě, že jsi mi přenechal mojí velikost :D ) je to skvělá památka na tento den a mám ho zrovna dnes pyšně na sobě v práci.

Díky moc všem!

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Dampa17 »

Díky všem za veskrze pozitivní reakce ... ta fotka mě napadla na burze, když jsem se Grandeho ptal, co s tím fotorámečkem po burze bude dělat. No a úspěšně se mi ho podařilo dopravit domů. Dokonce jsem ve vlaku seděl vedle spolužáka z gymplu, který jel Prahy, kde spoluvlastní kousek od Václaváku hudebniny a v Zábřeze měl dodávku, takže mě s tím "obrazem" zavezl až před barák :-)).
Jinak to, že jsem třeba nepoznal Vojtu nebo neprohodil pár slov i s mnohými dalšími, mě taky mrzí a pro příště je co napravovat. Ale věřím, že se zase příležitost najde a už teď se na ni těším. No a ten fotorám budu mít pověšený doma v jídelně vedle počítače, takže mi bude ještě dlouho připomínat celý tenhle povedený den ... *thks*

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od worlikk »

Nemá cenu znova děkovat Tomovi s Matesem, protože to jsme si už odbyli osobně, takže spíš chci poděkovat vlastně nám všem, kolik se nám podařilo vybrat peněz na dobrou věc. Vezl jsem pak Patrika na vlak a bylo na něm vidět, že je přeci jen trochu naměkko. Snad se nám povedlo aspoň trochu pomoct.

Rád jsem viděl všechny starý známý tváře. S takovym Freďákem, to je peklo...škoda, že brzo frčeli s Joffreym na vlak. To by bylo večer maso :lol:
Snad zas brzy

PS: Vojto, triko se nosí na tělo...a ta velikost XS nebo co to bylo, to bych měl tak přes zápěstí... :lol: :lol:
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Dampa17 »

No vidíš člověče, na tebe já v popisu mé cesty s obrazem úplně zapomněl ... moc se omlouvám a ještě jednou děkuju *thks* *drink*

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od freddy-NJD26 »

worlikk píše: S takovym Freďákem, to je peklo...škoda, že brzo frčeli s Joffreym na vlak. To by bylo večer maso :lol:
Snad zas brzy
No joooooo , to vis my se jeli napojit jinam ..pekne na Pivni slavnosti do nižboru :D ...

ale je fakt ,ze ja takhle po ty burze nikdy nezustaval..na me je do vecera daleko ale nekdy bych zkusil prohnat ty vaše pražský cácory :lol: ..ale na hojno je ze posl. vlak jede uz nejak v 10... :sick: to si nestacim prohnat ani toho svyho :D
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od deiv14 »

Freddy, první ranní vlak to jistí ne? *cl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Joffrey_15 »

On to Freddy napsal špatně, první vlak jede v 10 a poslední v 5 ráno :D :D ...

Jinak jsem taky rád, že jsem konečně mohl na vlastní oči vidět Dampu ... a i ostatní staré a nové známé tváře *drink*

PS: Fredy když už si zkenoval ty karty, tak si mohl taky naskenovat naše foto :D
Obrázek

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od freddy-NJD26 »

no jooo ty uplakaaaanku..tady to maaaas... :lol:

ono stejne sme tam na prd..bo sme byli pokusny kraaliici...tohle je ted uplne prvni fotka, 9.PTH co spatrila svetlo sveta...a takovy buchtaci...se divim ze TIOVI nerupla cocka..


Obrázek
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Davejar »

Nevim jestli jsem to někde prošvihnul, ale vzniklo na burze nějaký to video jak se slibovalo??? Příp. odkaz díky *h-s*

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti