Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od Davejar »

Zdravím všechny přátele z našeho sběratelského světa *iwm* pokud vše přečtete a zkouknete až do konce, máte můj respekt a budu moc rád za všechny vaše reakce, ať jsou jakékoliv. Snad délka vlákna neporušuje pravidla.

předem bych chtěl říct a trochu upozornit, že tohle bude delší prohlížení než je zvykem, takže pokud nechcete ztrácet čas, asi to nebude pro vás to pravé, pro ty co chtějí vidět pouze rozbalovačku, zkoukněte pouze videa č 2. a 3...na druhou stranu pokud se chcete dozvědět a mrknout na malý sestřih z mého výletu na hokejový šampionát v Kodani, udělejte si pohodičku, uvařte kávičku, nohy na stůl a jdeme na to.

Ještě jednou sorry, že to bude delší, ale třeba se najde i někdo, kdo si v dnešní uspěchané době rád zkoukne video, které mám já osobně radši, než blejsknout ,, best of,,

Tenhle článek má více videií. První video krátké povídání a záběry ze střešní terasy hotelu. Další dvě videa jsou samotné rozbalování. V jednom otevírání balíčků KHL Premium a KHL Gold 2017, NHL All Star a Artifacts a dále Box Break mých oblíbených KHL Platinum 2016. Zbylá videa záběry z Royal Areny a pár fotek z nezapomenutelného zážitku z tohoto MS. U všech videií doporučuji přepnout na nejvyšší kvalitu. Dodám, že všechna videa a fotky jsem pořídil já.

1) Pozdrav a krátkej pokec o Kodani + výhled z terasy



2) Otevíračka balíčků KHL a NHL



3) BOX BREAK KHL Platinum 2016




Odtud až dolů budou videa z arény a fotky. Budu i tak rád, když zkouknete *h-s*


4) Vylezu z letadla, vyřizuju kartu na metro a všude fotografové...co se to asi děje...ANO !!! Dorazilo DUO z Bostonu, jeden z životních zážitků.



5) Tady video z vítězného gólu v prodloužení Pasty ze zápasu s Ruskem.



6) Úžasný moment a přesně pro tyhle chvíle se to dělá...okamžik kdy je člověk hrdej, že je ČECH. Hymna po zápase s Ruskem



7) Krátká prohlídka Royal Areny



8) Poslední video. Nástup hráčů Francie a ČR na rozbruslení. O pár minut později přišel další zážitek viz. foto níže



Pár fotek:
Stojím u mantinelu, Radko Gudas si nabírá na čepel puk, koukne na mě a já jen pokejval hlavou...a bylo to *cheer*

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Trocha povídání: Jednalo se o mé čvrté MS, které jsem navštívil osobně...začlo to domácím MS v Praze...o rok později jsem letěl do Moskvy. Já, jakožto 22 letej kluk chce letět na MS, ale překvapivě sem k sobě z kamarádů nikoho nesehnal...ani mě to nepřekvapilo...celková kalkulace před odletem se pohybovala kolem 30 tisíci..To mě neodradilo a tak jsem se v květnu 2016 ocitl v Moskvě. A bylo to super !!! Minulý rok MS v Paříži...sice s kámošem, ale bohužel Francie v době teroristických útoků měla na starosti důležitější věci než hokej a bylo to znát...to bylo zklamání. No a letos Kodaň. Zase jsem k sobě nikoho nesehnal, ale sbalil jsem kufr a vyrazil. Odlet ve čvrtek, ještě v ten den včer zápas s Ruskem, druhý den zápas s Bělorusy. Třetí den volno na krásy Kodaně. Čvrtý zápas s Francií a o den později návrat domů. Neskutečně jsem si to užil od prvního do posledního dne. Kodaň je nádherná, čistá metropole plná cyklistů a turistů. Měl jsem štěstí na super počasí. Všude se domluvíte bez problémů anglicky. Jen ty ceny...Troufnu si říct, že pořádání MS zvládli bravůrně. Až na počáteční problémy s ledem vše fungovalo. Fan zóna byla parádní. Spousta fanoušků z Čech, Slovenska a hlavně Švédska. Pokud by jste přemýšleli nad dovolenou nebo prodlouženým víkendem, můžu Kodaň jedině doporučit.
Po první noci na hotelu jdu na snídani. Nabírám si papáníčko a za zády slyším češtinu...ohlídnu se...a tam...u jednoho stolu Vymětalíková, Antoš, Pospíšil a Sýkora...u dalších stolů kameramani a další komentátoři. Snad jen R. Zárubu jsem za celou dobu na hotelu nepotkal.

Tímto končím tento vlog a mé kecání. Snad nespíte nudou. Moc díky všem co jste to zvládli až do konce i se všema videama, obrázkama a textem...těším se na příště a doufám, že kluci přivezou placku. *placnuti* díky za vaše reakce.

Mějte se fajn, Váš kolega se stejným sběratelským postižením

Davejar alias David J.

Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od DaveBrownsound »

Bombice, super sepsaný, parádní zážitky a puk od Gudase, to muselo být příjemný :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od Zdenek1968 »

Bomba, pecka, paráda. Dík za pěknou reportáž. Absolvoval jsem už několik MS i Olympiád a už mám absťák. Budu muset zase něco podniknout :-)

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od elektrikar »

pěkná reportáž *gp*

jak bylo vidět na druhou bránu ? , z videa se zdá že jsi byl dost dole
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od mapko »

super zazitok, troska ma mrzi, ze som to vypustil, Kodan iste stoji za to
a super reportaz, parada, diky!
Naposledy upravil(a) mapko dne čtv 17. kvě 2018 11:54:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od radek850 »

Neskutečně super report z celéhé MS a i otevíračka se povedla *cheer*
Hlavně, že máš hodně nezapomenutelných zažitků, tomu se nic nevyrovná :)
Buď svůj.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od SugarRay »

Tak to je fakt pěknej Show and tell *ano* , ten maskot kačer plyšovej to je masakr motorovou pilou *rfl* nebo by to mohla být ta rachna kachna . Ale teda musim říct že v těch balíčkách super karty KHL ten podpis / 10 pak ten patch , v NHL Price hodně slušný i ty starý ITG - BAP super , ale je vidět že si mladší a tyhle hráče moc neznáš .
Obrázek

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od Davejar »

to Elektrikar: Na druhou branku moc vidět nebylo. Dá se říct, že když se hra přesunula na druhou stranu, tak sem koukal jen na kostku...třeba 2. třetina s Francií sem čuměl pořád jen na kostku, u mě mockrát nebyli... *rfl*


to SugarRay: díky za pochvalu *h-s* jo všechny balíčky se mimořádně povedly...a s těma BAP máš pravdu, popravdě jsem podle jména znal asi jen jednoho hráče *rfl*

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od maardear »

Parádní reportáž :thumbup: . Příště ti admin zařídí akreditaci a vyrazíš za forum-hokej-karty.cz :D
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od Stefi »

Super počtění a můžu potvrdit, že Kodaň je fakt pěkné město. Máš můj velký obdiv za to, že si vyjel sám! To se jen tak nevidí :thumbup: :clap:
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od lastik »

Jedním slovem: PARÁDA!! *cheer*

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od zette »

U me mas taky jednicku, za to ze jsi vyrazil sam. Protoze ten, ktery se jen ohlizi na druhe, tak se mu taky muze stat, ze se nikdy nikam nepodiva... *h-s* .

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od superman66 »

Paráda, zatím jsem neviděl všechna videa protože přeci jenom v práci se to nedá :D Ale určitě to ještě doženu. Díky za super reportáž a zprostředkování tohoto nevšedního zážitku :)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od freddy-NJD26 »

DAVEJARE - paradni shrnuti -.prelouskal sem to vsechno !! az na ty balicky KHL ..ty me vubec nebavi ..ale krasnej report, vubec me to neotravovalo..ba naopak me to moc zajimalo...

a hned sem se zacal zajimat kolik stoji CASE artifactu , kolik ze si tam asi za dva dny prochlastal :D :lol: :thumbup:


a takhle potkat na letisti oba medvedy davidy..no zaziitek na celej zivot a este to mas natoceny na pamatku , co vic si prat..takova satisfakce ze zadnej hajzl s tebou nehctel jet :angel:
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od Ceris »

Fantazie, vážně paráda hlavně video s Gudasem. :thumbup: Když výjimečně pominu karty, tak hlavně tohle všechno jsou jedinečné zážitky, které zůstanou. Opravdu skvělá podívaná s komentářem a překvapením, že jsi nikoho nesehnal do party nejen Kodaň, ale MS samotné za to stojí. :thumbup:

Jinak se ztotožňuji s Freddym, také jsem ze zvědavosti začal počítat útratu a case artifactů, jelikož tuším, že v Dánsku draho je, ale nevím jak moc. :D
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od leebour »

Pekný report atmosféra na zimáku parádna *mrk* vďaka.

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od Davejar »

to Freddy a Ceris: To samozřejmě bylo bráno s nadsázkou o těch dvou balení case s artifactama *rfl* ale za ty dva dny v baru +- 8000 Kč..ale teď se nedivím, průměrná cena za pulitr pivka je tam 160 - 200 Kč a nás bylo celkem dost. Po zápase s Francií jsem šel do restaurace do steak house v centru a tam sem za polévku, steak, pivo a colu nechal 2700 *penize*

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od humajz »

Mazec *cheer* Dík za report
San Jose Sharks Hertl
Češi

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: Rozbalovačka z hokejového MS v Kodani + menší vlog

Příspěvek od Dawe4 »

Super! :thumbup: Skvělé shrnutí. Pěkně se to četlo. Všechna videa zkouknuta. ;) Díky za skvělou reportáž. :thumbup:

Příští rok se chystám poprvé na MS. Po tvém reportu se těším ještě více. ;)
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host