2017-18 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 17 / 18
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od pavelbart »

V OFS GROUP BREAKu jsme o 200,- Kč zlevnili všechny 4 zbylé pozice, Chomutov dokonce o 300,- Kč!!!

Zakoupit tým je možné zde:
http://www.hokej-karty.cz/hokej-kar…/es ... OUP-BREAKS
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

GameZone
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 120
Registrován: stř 09. kvě 2012 9:51:40
Bydliště: Hradec Králové

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od GameZone »

1 box ze shopu http://www.hokej-karty.cz a 1 booklet v boxu...

Obrázek

a pak že tam nejsou...

Yogi93
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 11. kvě 2017 9:06:51

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Yogi93 »

tretí hobby box OFS II. série zakúpený z RHK shop a tretíkrát som tam mal insertnú kartu Masked man, na ktorej je litvínovský Petrásek :D to už asi náhoda nebude

morce3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát 23. bře 2018 15:21:57

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od morce3 »

Včera OFS dalo do předprodeje balíčky EXPO Play Off update 2017/18
http://www.ofscards.com/drupal/cs/conte ... kem-kvetna

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od DzEjDy »

Hm, další nesmyslný řadovky s limitacemi, pro který nemám slušných slov... Já nevím pane Hrbek, jestli to děláte na objednávku určitých lidí, kterým tak dáte vydělat na živobytí nebo jestli vám to opravdu přijde smysluplný... Bohužel tohle je přesně ten důvod, proč jste mě donutil po spoustě letech letos před druhou sérií přestat sbírat karty naší extraligy. Fakt nemám dál motivaci podporovat pár jedinců, kteří si na tom namastí kapsu. Balíček za 70Kč, i kdyby v něm byla pouze jediná ta brněnská /3, tak pochybuji, že se bude prodávat a nabízet pod tuto částku... Karty jste posunul do oblasti, která je schopná konkurovat zámořským produktům, o tom žádná a veškerý kredit pro vás, ale ten byznys model, který jste zvolil, je pro mě jako sběratele k zblití... :thumbdown:
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Veteran fans hcs »

DzEjDy píše:Hm, další nesmyslný řadovky s limitacemi, pro který nemám slušných slov... Já nevím pane Hrbek, jestli to děláte na objednávku určitých lidí, kterým tak dáte vydělat na živobytí nebo jestli vám to opravdu přijde smysluplný... Bohužel tohle je přesně ten důvod, proč jste mě donutil po spoustě letech letos před druhou sérií přestat sbírat karty naší extraligy. Fakt nemám dál motivaci podporovat pár jedinců, kteří si na tom namastí kapsu. Balíček za 70Kč, i kdyby v něm byla pouze jediná ta brněnská /3, tak pochybuji, že se bude prodávat a nabízet pod tuto částku... Karty jste posunul do oblasti, která je schopná konkurovat zámořským produktům, o tom žádná a veškerý kredit pro vás, ale ten byznys model, který jste zvolil, je pro mě jako sběratele k zblití... :thumbdown:
Váš názor respektuji a budu rád když si za ním budete stát

balíčky se budou normálně prodávat na našem eshopu, na burze atd. co se s kartami stane dál a jestli si na nich bude někdo mastit kapsu neovlivním, byl to jen takový nápad jak nezapomenout na play off

až se v klidu vyzvracíte, tak to udělejte jako spousta jiných sběratelů nejen českých ale i NHL karet, řekněte si tohle sbírat budu a tohle zase ne
nebojte se bude spousta dalších karet které třeba budou mít pro Vás smysl a šarm

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od DzEjDy »

Omlouvám se za to slovo "k zblití"...

Ale tak vám vážně přijde, že jsou ty limitace postavený dobrým způsobem? Příklad:

Karta č. 406 Pavel Jekel - Brno
  • base
  • base red /29
  • base blue /9
  • retro
  • retro red /29
  • retro blue /9
  • rookie update /15
  • expo pražské jaro /5
  • expo ostrava /7
  • expo playoff quarterfinal /9
  • expo playoff semifinal /6
  • expo playoff final /3
Není to trochu moc, jedenáct "stejných" paralelek od jedné karty? Z toho sedm z nich je s limitací pod /10! A to nepočítám ještě další neoficiální promo, dealers pick, team edition, atd. verze...



Btw. na kartě k čtvrtfinále vám na tom razítku vypadalo jedno písmenko ;) ...
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Písmenka jsou hajzlíci rozpustilí ;)

Určitě je to hodně, ale v opc platinum jich je 12 různých.

Slibuji že už jiný druh nebude, tedy určitě v klasických řadovkách

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Lukyn55 »

nj ale Platinum mají 200 karet v setu a pod limit /10 jde jen 1/1 a PP

za mě byl nejlepší hned první set 14/15 .. base, rainbow, glacier .. expa byla tuším jen 2 a ve druhé sérii podepsaná verze
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Dawe4 »

Tenhle nápad jak si připomenout Play off se mi zamlouvá. :thumbup:
Jen mi přijde zbytečné dělat tolik variant. Stačila by jedna - Plzeň jen semifinále, Brno jen finále... Takhle je toho zbytečně moc zase.
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

morce3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát 23. bře 2018 15:21:57

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od morce3 »

Taky se mi zdá že toho bude moc např. já jakožto sběratel Hradce kdybych chtěl mít všechny karty Play off tak jich je 68 a ještě k tomu s malými limitacemi

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od DzEjDy »

Já taky nemám nic proti tomu připomenout si playoff na kartách. Ok, udělejme nějakou insertní sérii o cca 20-30 kartách, napříč všema klubama, tzn. tři čtyři hráči na tým a limitací např. /20 nebo /30. Na karty použít fotky z toho playoff, nějaký akční záběry, emoce, pohár, atd... Ale vzít řadovku, orazit razítkem, přidat limitaci /9, /6 a /3, navíc komplet sety z obou sérii, kdy někteří hráči v tom playoff ani nehráli nebo třeba za jiný tým, tak to mně přijde jako špatný řešení. Viz. třeba ten Veselý z Hradce v odkazu. Ten hráč vůbec v playoff nehrál!!! Navíc jak třeba píše morce3, tým ze semifinále má 68 karet, finalisty ani počítat nebudu, to bude ke stovce. A to už není připomenutí playoff, to už je skoro regulérní série, která je už ovšem bohužel x-tým duplikátem toho, co za celou sezonu vyšlo...
Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od DaveBrownsound »

Uprimne jsem rad, ze se tyhle karty netykaji meho tymu, protoze bych je mel rad ve sbirce (razitko je hezke), ale jak psal Dzejdy, diky tem limitum se ty karty, ktere vychazi dle balicku na 11,50 Kc/ks (coz je fajn cena), pak prodavaji za 50-100 Kc (u Brna dost mozna vic). Kdyby jich bylo par, tak je to ok, ale kdyz jich je po 28 ks za tym, tak to dela treba 1800 Kc za jednu takovou razitkovou sadu. A to je krom regulerniho setu a paralel: Ostrava, Jaro, promo, play-off (az 3 sety) - tzn. 6 setu. Takze v pripade Brna treba 10.000 Kc jen za "razitka" (a to vychazim z ceny 50 - 60 Kc/ks), pri prodejni cene od vyrobce kolem 1800 Kc. Ja chapu, ze to neni vec vyrobce, ale uz by me to asi odradilo, kdyby se to tykalo meho tymu. Nebo bych sam koupil treba 100 balicku a snazil se je vymenit, je ale otazkou, jestli bych se ke 100 balickum vubec dostal. To uz si za tu desitku radsi poridim treba 20 karet Brilliance the cup. To neni mineno jako kritika vyrobce, spis uvaha nad tim, jak to ted je. Je jasne, ze nikdo nikoho nenuti ty karty kupovat a treba kdyz to tak bude, a kupovat se za ty ceny nebudou, treba se ty ceny vrati na zem. Ale to je holt nabidka/poptavka.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Heppig »

Můj komentář už asi bude působit jako kopání do ležícího, protože to skvěle shrnul Dzejdy a Dave, ale prostě tohle je šílenost. Chápu výrobce, že myšlenka není špatná a celkově nejsem odpůrce různých dotisků, ale vzít už tolikrát viděné base karty a orazit je zase jiným razítkem, nota bene i u hráčů, kteří si play off vůbec nezahráli.. Nechápu.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od vojta »

Nejsmutnější je, že člověk už z českých karet nedosbírá hráče, co nikdy v životě v extralize nenastoupil :D

Za mě taky zbytečnost dělat tolik verzí. Stačila jedna, a nebo vice - ale proč tu ultra limitovanou x/3 ?
Jinak jako marketingový záměr to chápu. Letos jsou všechny paralelky a expa dělány z řadovek - vytištěný arch a odpočítaly se karty, které se potiskly červeným razítkem, modrým, prazské jaro, 2x Ostrava, playoff, rookie update apod. Takže pro OFS levné využití karet k dalšímu prodeji.
Jsem rád když je co sbírat, ale ať to má hlavu a patu.

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od smiesek »

nenajde se u někoho takový Zlín? *slintak*
(to bude určitě další verze PROMO *ano* )
Obrázek
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2017 / 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti