IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od radek850 »

Řeknu to co nejjednodušeji a nejvíce korekně, co to snad jde.
Mám prostě svůj názor, a když ho mám, tak ho klidně napíšu. Ano, vyvolám tím diskuzi, ale kde by se mělo začít, tam by se mělo i skončit, protože je úplně normální, když má někdo jiný názor.
Co ale nechápu je to, že lidi to potom vytahují za úplně jiných situací, které s tím absolutně nesouvisí, proč soudit člověka podle názoru na určitou edici, sérii, podnět...? Nebylo by lepší toho člověka nejdříve poznat osobně, nebo si s ním aspoň napsat pár zpráv, a potom si na něj názor udělat ? *iwm*
Nakonec si nemohu dovolit nedoporučit udělat nějaké jmenovky, podle jména z fora, at každý vždycky ví, s kým má tu čest, i když většina z vás se tu už asi stejně zná, takže si možná vytvořím jen nějakou osobní *nevim*
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Bianconero »

radek850 píše:Řeknu to co nejjednodušeji a nejvíce korekně, co to snad jde.
Co ale nechápu je to, že lidi to potom vytahují za úplně jiných situací, které s tím absolutně nesouvisí, proč soudit člověka podle názoru na určitou edici, sérii, podnět...? Nebylo by lepší toho člověka nejdříve poznat osobně, nebo si s ním aspoň napsat pár zpráv, a potom si na něj názor udělat ? *iwm*
To není souzení člověka podle názoru na něco, ale podle jeho mluvy, vyjádřování, nebo jeho všeobecného postoje. Nikdo neřeší tvůj názor na to či ono, ale pouze tvůj přístup. Nejde ani tak o obsah toho, co píšeš, ale o formu, tedy jak to píšeš. Navíc je tu averze vůči tvému písemnému projevu, protože nikdo nemůže mít averzi vůči tobě samému, když tě nezná.

Dám ti příklad. Nesčetněkrát ti tu bylo od mnoha lidí v dobrém řečeno, zvlášť v návaznosti na tvůj YouTube kanál, aby sis ujasnil terminologii. Sám jsi říkal, ať lidé dávají podněty. Do dnes jsi toho nebyl schopný, byť jsi říkal, že se chceš učit. A člověk, který se chce učit, neproráží hlavou zeď, ale poslouchá, čte a naučí se základní pojmy kupříkladu viz http://www.hokej-karty.cz/hokej-karty/6 ... ADNI-POJMY. A můžu ti upřímně říct, že spoustu těch termínů z kartičkového světa, přeceže se v něm už pár let pohybuju, taky neznám. A když nyní procházím v rámci určité práce na nějakém projektu serie napříč posledními 20-30 lety, pořád se učím novým věcem a nedal bych ruku do ohně za to, která karta se označuje jako paralelka, která jako insert a co je třeba subset. 100% bych si u všech karet jistý nebyl, to ani omylem. Spousta výrobců, jak postupně zjišťuju, to má postavené po svém. Ale když budu prezentovat ten či onen produkt, zvlášť formou videa, tak je potřeba to názvosloví ke každému produktu znát a používat. A u tohohle to začíná. Navíc jsi do všeho hrrr, na všechno spěcháš. Kdybys ubral, možná by kolem toho nebyl takový povyk. Není důležité mít názor na všechno, naopak to spíš škodí. A staré dobré přísloví říká "nemůžeš se nic naučit, když pořád jen mluvíš, to je fakt života".
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od deiv14 »

Bianco, s těma subsetama jsme si to snad už vyjasnili ne? :crazy: *rfl*

Jinak k burze, doufám že mi to nějak vyjde, rád bych zažil legendární PTH, navíc jsem už dlouho neviděl pana Tie, což bych rád touto formou napravil :angel: a třeba si s ním zahrál i nějakej ten fotbálek :)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Bianconero »

deiv14 píše:Bianco, s těma subsetama jsme si to snad už vyjasnili ne? :crazy: *rfl*
Ale málem jsme si kvůli tomu roztrhali občanky a chybělo málo, aby nás děda vzal holí přes naše mládežnický záda. *lgh*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od radek850 »

Ano, přiznávám, že to video se mi vůbec nepovedlo a musím s tím vším jedině souhlasit. Také se snažím se přes to nějak dostat a necpat se do takových věcí, ty tu čekají pro jiné, než jsem já... :)
Ale souhlasím s tebou, tohle se mi vůbec, vůbec nepovedlo.
Snad budeš na burze, rád s tebou pokecám *cheer*
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Davejar »

Tak mám naplánovanou dovolenou, bohužel to ale u nás ve firmě nic neznamená, protože tam když se nějakej polák usmyslí, že prostě bude doma, tak to odser.u já jako koordinátor, takže bych to viděl tak 50/50...jinak dotaz, v případě, že pojedu, je tam nějakej koutek odložených žen? Přítelkyně musí jet se mnou, protože pak razíme do Ikei a kdybych ji tam vyložil před burzou, sem schopnej se na Ikeu vykašlat a ženu tam nechat. *rfl* *rfl*

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Davejar píše:Tak mám naplánovanou dovolenou, bohužel to ale u nás ve firmě nic neznamená, protože tam když se nějakej polák usmyslí, že prostě bude doma, tak to odser.u já jako koordinátor, takže bych to viděl tak 50/50...jinak dotaz, v případě, že pojedu, je tam nějakej koutek odložených žen? Přítelkyně musí jet se mnou, protože pak razíme do Ikei a kdybych ji tam vyložil před burzou, sem schopnej se na Ikeu vykašlat a ženu tam nechat. *rfl* *rfl*

jestli je hodne k svetu ..tak se ti o ni postarame :shh: a muuzes cucet na karty :thumbup:
Patrik Eliáš - 1 275ks

hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od hcards »

už asi trošku off topic, ale udělá tedy někdo video z toho fotbálku po burze? *thks*
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od radek850 »

hcards píše:už asi trošku off topic, ale udělá tedy někdo video z toho fotbálku po burze? *thks*
Rád se toho ujmu, pokud nebude vadit kvalita přes mobilní telefon :)
Pokusím se sehnat něco lepšího, ale slíbit nemohu nic, například se zítřejší burzou mi to také neklaplo, tak nechci slibovat *cl*
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Tie »

Ahoj,

tak tady jsou důležité podrobnosti:

Datum: 19. května
Čas:Otevření budovy v 7:30, start burzy v 8:00, konec burzy 12:30
v mezičase vědomostní soutěž a tombola

0d 11:00 by měla proběhnout buď moderovaná diskuze, nebo autogramiáda s legendou NHL

od 13:00 společný oběd v nedaleké Pizzerii
hlaste se do SZ, ať mohu prostor rezervovat
od 14:30 sport - nejspíše fotbal, ještě jednáme
v 17:00 oficiální konec burzy

od 19:00 posezení v Beer Time (Praha - Anděl, přímo u metra), skvělá kuchyně a 13 druhů piva
hlaste se do SZ, ať mohu prostor rezervovat

Místo: Areál Chvaly, budova Prague Tyrannus Hall, Stolínská 41b, Praha 9
Obrázek

u budovy je parkoviště, cca pro 12 aut
blízko je ještě parkoviště obchodního domu Černý most a také supermarketu Lidl
Z Černého mostu jezdí k budově (přímo před ní) autobus 224. Interval je jednou za půl hodiny.

Budova, nemůžete to minout, je červená a asi takhle velká :D
Obrázek

Vstupné je 60 korun. Cena stolu je za velký 100 a za půlku 60.

Prosím, hlaste se o stoly, zájem je veliký, tak aby se na vás dostalo.

Obrázek


Jako vždy platí regule o zákazu požívání alkoholu, drog a cigaret. Díky za respektování.
Naposledy upravil(a) Tie dne stř 11. dub 2018 7:24:17, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Tie »

Množí se i otázky na onu bombičku :D

Variant je vícero, čekáme ještě na definitivní potvrzení účasti. Každopádně jméno největší naháněné hvězdy už možná koluje v kuloárech. Prý se někdo na poslední pražské burze prořekl *lgh*

O vývoji situace budu informovat.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od superman66 »

Tie píše:Množí se i otázky na onu bombičku :D

Variant je vícero, čekáme ještě na definitivní potvrzení účasti. Každopádně jméno největší naháněné hvězdy už možná koluje v kuloárech. Prý se někdo na poslední pražské burze prořekl *lgh*
Je to tak, na vlastní uši jsem slyšel jak se dotyčný prořekl aspoň 3x *lgh*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Davejar »

Super zprávy, snad mi to s tou dovolenou dopadne. Pokud jo a pevně v to doufám, tak beru rezervaci na parkovací místo *rfl* .
A jak tu padnul nápad s těma jmenovkama nicků zde z fóra...není to špatnej nápad, pro mě by to byla vůbec první burza v životě a rád bych poznal i ostatní z tohoto rybníčku *ano*

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Tie »

Tak mám docela klenot do tomboly - bude v ní reprezentační dres podepsaný Dominikem Haškem.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od superman66 »

Tie píše:Tak mám docela klenot do tomboly - bude v ní reprezentační dres podepsaný Dominikem Haškem.
A kurnik.. beru všechny lístky :D :D
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Tie »

Vítězná taktika!

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Staal »

superman66 píše:
Tie píše:Tak mám docela klenot do tomboly - bude v ní reprezentační dres podepsaný Dominikem Haškem.
A kurnik.. beru všechny lístky :D :D
Jak te znam, tak si koupis jeden listek do tomboly a dres je tvůj. Takze pro ostatní: netřeba se zúčastnit *nevim*

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Heppig »

super, také dorazím! :)
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Tie »

no ještě aby ne :)

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: IX. PTH Burza: I'll Be There For You

Příspěvek od Tie »

Děláme pro vás, co můžeme, do tomboly se chystají knihy, balíčky, možná i boxy karet, plus bude nejspíš kromě Haškova dresu i nějaká game used hokejka.

Prosím, kvůli velkému zájmu, rezervujte si stoly co nejdříve a případně hlašte svou účast. Stoly jsou téměř všechny zamluvené a z organizačního hlediska musíme omezit zeshora kapacitu - vstupenek na burzu bude jen 90.

Díky za pochopení

PS: Hlašte se mi do SZ, případně tady do vlákna.

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti