Představení Leandru

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Leandru
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned 15. dub 2018 20:21:40
Bydliště: České Budějovice

Představení Leandru

Příspěvek od Leandru »

Ahoj všichni,

jako nový člen bych se Vám rád představil. Jmenuji se Honza a je mi 33 let. Jako asi každý kluk vyrůstající v 90. letech a poblázněný Vídní 1996 a následně Naganem 1998, jsem sbíral hokejové karty a to v době 1996 až 2003. Někdy v únoru jsme našel ve sklepě svá stará alba a poblázněný z válek skladů a mistrů zastaváren jsem čekal, že tam najdu svatý grál. Vzal sem si kartičky do práce a na odpoledních směnách, když vypadlo vedení sem je přes comc oceňoval. Načapal mne u toho o 5 let mladší kolega, který byl taky sběratel a ukázal mi svojí mladší sbírku, kde mě uchvátilo kouzlo jersey karet, které jsem do té doby vůbec neznal. Teď sbíráme s kolegou oba, kupujeme si na půl boxíky, kdy jen za poslední měsíc jsem si na hokejkarty udělali radost tak za 5.000,- Kč a horko těžko to utajujeme před manželkama. Žena má podezření, že jsem to utratil za ženský :D, ale trocha žárlení neuškodí :D Tak to asi k představení a historii vše. Teď o co mi jde.

Chci sbírat kartičky za období 2000 - 2010. Pro rok 1999-2000 mám vybrané dva typy a to 1999-00 ITG Bap Millennium a UD SPx. Do roku 2005 je pro mne jasná volba všechny Pacifici kromě crownů a cupů ty se mi nelíbí. Nejvíc se mi asi líbí Supremy ty jsou tak jednoduše zpracované až jsou krásné. Pro období 2005 až 2010 nemám favorita a budu rád za každou radu jaké balíčky mám kupovat abych za rozumnou cenu (do 150/balíček) měl šanci na nalezení krásných a hodnotných řadovek a hlavně pěkných hitů.

Tak pokud jde o hráče tak tam samozřejmě je pro mne na prvním místě Hašek a Jágr, ale na jejich sbírání se zaměřit nechci. Ty sbírá asi skoro každý. Vždy jsem obdivoval hráče co spíš pro sebe hráli pro tým a dřeli až do úmoru. Vždy jsem z tohoto důvodu obdivoval 2 hráče a to Roberta Reichela a Teemu Selänneho na jehož sbírku bych se chtěl zaměřit.

Tak snad jsem se představil dostatečně a nebylo to až moc dlouhé. Opakuji za rady pro roky 2005 až 2010 budu velice vděčen.


Jo a ještě jsem zapomněl napsat, že jsem fanoušek San Jose takže má sbírka se ubírá tímto směrem.
Teemu Selaänne, San Jose Sharks, ITG BAP 1999-00, SPx, různé Pacifici.

nabídka: https://leandru.rajce.idnes.cz/Karty_na_prodej/

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: Představení Leandru

Příspěvek od martymcfly1 »

Ahoj,

ITG BAP Millenium 99/00 - dobrá volba, taky je jedu :thumbup:

Uživatelský avatar
Leandru
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned 15. dub 2018 20:21:40
Bydliště: České Budějovice

Re: Představení Leandru

Příspěvek od Leandru »

Díky,

Souhlasím koupil sem si 2 baličky a v každém sem měl podpisovku San Jose a to Friesena a Ricciho na zlaté kartě.Takže maximální spokojenost.
Teemu Selaänne, San Jose Sharks, ITG BAP 1999-00, SPx, různé Pacifici.

nabídka: https://leandru.rajce.idnes.cz/Karty_na_prodej/

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: Představení Leandru

Příspěvek od Jenda42 »

Hurá další žralok! Vítej! až budeme ve finále, bude tu potřeba každého hlasu *lgh* *lgh*
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Představení Leandru

Příspěvek od Bianconero »

Vítej mezi šílenci lačnícími po papírkách s upocenými chlapy na nich :D U toho Selänneho doporučuju zaměřit se hodně na inserty a paralelky k řadovkám. On má nádherný karty, už jsem po něm taky jednu dobu pokukoval. Otázkou je, jestli se v jeho případě zaměříš jen na nějaký tým, budeš brát vše nebo vezmeš hlavně jeho "zlatou éru" v Ducks, i když jsi přece jen fanoušek rivala ze San Jose :D. Každopádně super volby ty Pacificy (tam si člověk fakt pošmákne na insertech a paralelkách), stará ITG BAP i jména jako Reichel a Selänne. :thumbup: Tak ať to přibývá, vám oběma, a manželky občas taky uchlácholte nějakou drobností, ale ať vám zbyde na karty!!! :lol: ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Představení Leandru

Příspěvek od deiv14 »

Bianco, Ty by ses měl oženit, ať získáš trošku reálnější pohled na věc *rfl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Představení Leandru

Příspěvek od Bianconero »

deiv14 píše:Bianco, Ty by ses měl oženit, ať získáš trošku reálnější pohled na věc *rfl*
Však se neboj, Dejve, vím, jaká je realita, tohle mělo být na odlehčení. :D Ostatně i když jsem svobodný, tak karty stejně kupuju v omezeném množství, přece jen jsou důležitější věci. Hlavně dbám na to, abych pak ten přechod do "jiného stavu" měl co nejpohodlnější a netrápila mě recidiva, protože kartičkové odvětví je silná droga. :D To co tady někteří dávají do pošty za měsíc, já dávám tak tak za celý rok, někdy i za delší časové období. *lgh* Však mě znáš, box(y) jedině na Vánoce/Silvestra. :D
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Leandru
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned 15. dub 2018 20:21:40
Bydliště: České Budějovice

Re: Představení Leandru

Příspěvek od Leandru »

Mockrát děkuji za vřelé příjetí a zejména zdravím kolegu Žraloka:-)

Co se týká toho Selänneho tak tam bych chtěl sbírat celou jeho kariéru. Vím, že Ducks a SJS jsou rivalové, ale pro mne jsou to oba velice oblíbené týmy i když teda SJS je srdcovka. Jak si psal o té ženě tak se neboj tu už jsem minulý měsíc uchlácholil a dostala nové náušnice jako kompenzaci za nákupy kartiček:-)

Tak díky za rady a taky Vám všem přeji ať se Vám sbírky rozrůstají a to hlavně kvalitou a ne kvantitou:-)
Teemu Selaänne, San Jose Sharks, ITG BAP 1999-00, SPx, různé Pacifici.

nabídka: https://leandru.rajce.idnes.cz/Karty_na_prodej/

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host