3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2018.
Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Tomas99 píše:
necak píše:Asi půjdu proti proudu, ale Leaf za mě na prostá bomba! :clap: Škoda jen těch tahanic kvůli fotografiím...
Divný je třeba ta 4ka jak jsou tam Beliveau, Mikita, Howe a Orr že nesehnali nějakou obdobnou fotku Orra jako u těch tří ostatních...
To ať mi nikdo netvrdí.. TAk mohli na tý kartě být 4 obrázky hráčů, takhle to tam ten jeden dres "kazí"...

tome ona by se sehnala raz dva...problem je ze nemaj licenci ...
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od pavelbart »

Jakože má teda Orr podepsanou exkluzivitu s UD??
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od freddy-NJD26 »

to je jasnaaaaaaa ;)

vsude kde mas ty fotecky ..tak maj podepsano...
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od pavelbart »

Freddy, neříkej mi, že takový Jeff Hackett, Dan Cloutier nebo Nicklas Backstrom mají podepsanou exkluzivitu s UD:-))). To asi neeee:-). Tam to bude asi trošku jinak:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od freddy-NJD26 »

no prave ze to maj treba u ITG...a LEAF uz to takhle mota...
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od pavelbart »

Freddy já nevím, ale to by ITG musela mít snad stovky hráčů v exkluzivitě:-))). A to se mi nějak nezdá:-). Při jejich šetření, kdy posledních 5 let používali u každého hráče 1, 2 fotky...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od svatos40 »

Viete co ma tesi najviac? Ze konecne nejaky box vyvolal vacsiu diskusiu *cheer* u Orra by som to chapal, to taktiez naopak Eichel a podpisy pre Leaf. Ale naozaj niektore mena asi tu licenciu ani nemaju narok

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od lastik »

A neni to treba tak, ze u UD, jelikoz jsou oficialni licencovany vyrobce, mohou pouzivat jakakoliv fota, ale u Leaf atd. jen se souhlasem hrace, pripadne za nejakou financni nahradu za pouziti?

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od Hans »

Jak píše Pavel, tak u nějakých jmen je to fakt divný. Ale třeba jako nelicencovaný výrobce u všech jmen musí mít nějaký souhlas toho hráče. Zase potom proč by jim třeba Backstrom nedal souhlas? Peníze? :D

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od Jirka87 »

Neni možný, že by to bylo jen tim (konkrétně u Backstroma a Hacketta), že na všechny karty Masked Men Jumbo Pad dávají dresy a fotka neni u žádný (myslim, že žádný) týhle karty?? Např.včetně CuJa, kterej má na Jumbo Pad dres, ale na Goalie Gear hlavu :)
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od pavelbart »

lastik píše:A neni to treba tak, ze u UD, jelikoz jsou oficialni licencovany vyrobce, mohou pouzivat jakakoliv fota, ale u Leaf atd. jen se souhlasem hrace, pripadne za nejakou financni nahradu za pouziti?
Možné je vše, ale myslím, že toto není důvodem. Hodně hráčů mají na fotkách a jsou to i ti "lepší!" hráči. Zkouším zjistit nějaké bližší info, až se mi povede, dám vědět. Upřímně říkám, že ITG a Leaf pro mě v podstatě přestaly existovat 2, 3 roky zpět určitě (starý ITG ne, jen ty nové produkce, to starší pořád považuji za jedno z nej, co se kdy vydalo), takže se o ně nezajímám, ale tohle bych taky rozluštil rád. Možná by věděl Sabres - Lukáši, tys přece ty změny ITG, Leaf apod. sledoval podrobně. Tušíš co za tím je? Já kontaktoval dodavatele z Kanady, který snad taky něčím přispěje.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od pavelbart »

Jirka87 píše:Neni možný, že by to bylo jen tim (konkrétně u Backstroma a Hacketta), že na všechny karty Masked Men Jumbo Pad dávají dresy a fotka neni u žádný (myslim, že žádný) týhle karty?? Např.včetně CuJa, kterej má na Jumbo Pad dres, ale na Goalie Gear hlavu :)
Konkrétně u této karty je to určitě možné, ale pak jsou další, kde ta jména do seznamu "exkluzivních" úplně nezapadají.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od alkesh »

pavelbart píše:...
Staré ITG mám taky rád. Pamatuju si jak sis tehdy nechával u nich dělat tu kartu podle vlastních parametrů, kde sis volil sestavu, snad i memorabilie a tak. Prvně jsi ji nějak prodával ale dotyčný tě okradl a v ITG při požadavku na výrobu mu tu kartu stopli, nevyrobili a přiznali vlastnictví tobě a tak sis ji teda nakonec nechal vyrobit. Tak nějak to bylo? To bylo tehdy super, že s tebou ITG tak spolupracovali. Od UD se člověk kolikrát nedočká odpovědi ani na jednoduchý email.

Jinak jak píše Jirka87 s tou licencí je to zvláštní, protože i v rámci jedné série má Brodeur na jedné kartě vyretušovanou masku aby tam nebyl ten ďáblelský ocas ale na jiné je bez úprav.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od pavelbart »

Proto jsem na ně strašně trpěl, protože tam byla ta "přidaná morální hodnota". A i proto mě strašně mrzí, jak to dopadlo. Vlastně třeba roky 2012 až 2014 jsem sbíral fakt jen z nostalgie, karty se mi většinou ani už tolik nelíbily. UD komunikace je typická komunikace molochu... tam se dopátrat k někomu, kdo pomůže, je sci-fi.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od pavelbart »

Tak mi odpověděl dodavatel z Kanady.
Prý je to tak, že ITG a Leaf, musí - díky tomu, že nemají licenci na NHL - mít nějakou smlouvu/dohodu s každým hráčem, od kterého použijí fotku. Ještě jsem se ho ptal, jak je to s těmi, kteří již nežijí. Zda ty práva přebírá někdo z rodiny, nebo je to volnější...
To mě docela překvapilo... možná proto tedy dokola používají stejná jména.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tomas99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 724
Registrován: pát 30. pro 2011 11:51:20

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od Tomas99 »

pavelbart píše: Ještě jsem se ho ptal, jak je to s těmi, kteří již nežijí. Zda ty práva přebírá někdo z rodiny, nebo je to volnější...
A? Jak je to s nima? Třeba Howe, Beliveau...
sbírám: Doughty, Getzlaf, Lundqvist, Dopita, Jagr ...
sháním karty J.Dopity ze série OFS Classic 2019 80 let Vsetínského hokeje

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x nasup od LEAF, 2x NOVE SP GAME USED a TRILOGY

Příspěvek od pavelbart »

Doslova napsal:
They usually need a contract with the estate. If none then they can use his picture
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host