OFS Tournament of The Century - Nagano

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od superman66 »

Zdravím všechny sběratele,
tak se zařadím mezi nemnoho těch co si letos taky otevřeli hojně diskutovaný produkt. Takový uvažovaný původní plán byl otevřít třeba case (který tedy neexistuje) nebo prostě třeba 10 boxů a dle obsahu se pak pomocí výměn a sem tam nějaké koupě pokusit sesbírat na památku něco z toho produktu. Když se pak začaly objevovat informace o obsahu jednoznačně to u mě vyhrály ty medaile. Nicméně trochu mě asi jako ostatní zaskočilo jak rychle to bylo pryč tak jsem rád za to co mám a kompletovat rozhodně nic nebudu.

Pojďme na obsah a koho bude zajímat mé osobní hodnocení může si ho užít na konci příspěvku *cl*

Paralelní karty nescanuju protože je všichni dobře znáte..

Oversized karta
Obrázek


Authentic moments
Obrázek


Podpisovky – škoda duplikátu, ale to se holt stane
Obrázek


Logo Martin Procházka – tenhle hráč toho s Pavlem Paterou udělal pro repre strašně moc, takže uplná spokojenost
Obrázek



Logo Jaroslav Špaček
Obrázek



Medaile – pro mě jednoznačný top tohoto produktu


Jan Čaloun – možná nejslabší jméno, ale ono asi nejde o někom z Naganského týmu toto říci :angel:
Obrázek


No a finale (které se tedy uskutečnilo v tom prvním boxu):




Jaromír Jágr!!!!!
Obrázek



U mě samozřejmě absolutní spokojenost, nevím jak moc si kdo cení podpisovky ale z mého pohledu už tam lepší karta není v těch boxech (možná tak srovnatelný je Hašan). Podpis Jardy si totiž můžu sehnat různě, tohle asi jen tak ne.

Díky moc za pozornost a případné komentáře, kdo má chuť může se začíst ještě do mého subjektivního hodnocení. Co se týká Jardy tak si ho chci nechat jako památku na tento památný turnaj a jako památku na pětku z češtiny kterou jsem dostal když jsem šel odnést třídnici do třídy kde běžel hokej a už jsem se nevrátil :D (pro pamětníky - to byla ještě základní skupina, pak už se samozřejmě neučilo).


Hodnocení produktu:
Balení – alá The Cup trošku. Hezky udělané, karty uvnitř dobře chráněné jen se musí opatrně vyndávat.

Oversized karta – super památka a určitě skvělý nápad tam tyto karty přidat.

Paralelky – už bylo rozebíráno x-krát, na mě to působí trochu jako vycpávka do toho boxu. Od base setu se to moc neliší, pokud bych koupil těch boxů třeba 10 tak mám 10 stejných setů a netuším k čemu  Určitě to neurazí, ale v druhém boxu už Vás to ani nezajímá.

Authentic moments – moc pěkný inzert, dva na box je tak akorát. Tady lze vyčíst snad jen ty špatné popisy u některých ale jinak super.

Podpisy – někteří to kritizovali ale mě se hodně líbí. Mám rád takovýto jednoduchý styl kde podpis dobře vynikne. To že se někdo nestihl sehnat včas se stát může, kdo si nezkusil něco takového sehnat od hráčů tak asi toto nebude úplná sranda. Za mě obdiv že se většina hráčů včas podepsala a tento set v boxech je.

Logo/Jersey – nebo jak to nazvat. K tomu taky už bylo napsáno x věcí od grafiky po logo. Můj postoj je takový že tato série by si zasloužila klasickou memorabilia kartu. Jasný logo být může ale pak k tomu ještě mít prostě memo – hokejka, dres, beton.. Samozřejmě že by to nebyly game-used věci z Nagana ale to by asi každý pochopil. Druhá věc je co by se reálně dalo sehnat samozřejmě.. já pouze jako sběratel vidím že takováto game-used karta by té sérii slušela.

Medaile – jednoznačně zlatý hřeb tohoto produktu, nemám k tomu jedinou výhradu to provedení je naživo parádní od barevných pruhů po straně, přes design až po repliku medaile. Palec nahoru za toto!!! *gc*


Množství boxů a distribuce – věc co mě mrzí vlastně nejvíc, 300 boxů k takovéto sérii je hrooozně málo. S tím jde ruku v ruce to jak to zmizelo a že bohužel x lidí vezme patrně větší množství které rozbalí a pak prodává. Z hlediska distributora asi úspěch v tom smyslu že náklad je pryč a zájem je enormní, chápu i to že objednávky nejsou omezeny.. lepší zpracovat 10 objednávek po 30ti boxech než 150 po dvou. Na shopy že šlo větší množství je naprosto v pořádku (RHK, Hokejkarty) a mohlo/mělo jít asi i více. To jestli nějaký člověk vzal třeba 40 boxů pro sebe (nevím ale patrně ano) s tím že to rozbalí a prodává už je prostě špatně a tam bych to omezení rád viděl aby se dostalo na více lidí (ale opět z hlediska distributora to znamená práci navíc, omezovat někoho atp). Moje reakce na to je asi jednoduše ta že to od lidí co toho mají hromady kupovat nebudu – nakonec vzhledem k nízké limitaci a cenám nic kompletovat nemá smysl pokud nechci prodat ledvinu.

Na závěr bych řekl asi že mám pocit že díky tomu poslednímu bodu ta série dostala možná víc kritiky než si zasloužila. Pokud by se dostalo na každého myslím že bychom viděli více pozitivních komentářů i na karty samotné – takhle mi přijde že už je v tom u některých lidí více emocí. Tak pokud toto třeba čte pan Hrbek, tak doufám že kritiku výše neberete nějak zle a snad je aspoň trošku konstruktivní byť je trochu zaujatá mými preferencemi. Já jsem rád že se tady takovéto produkty vůbec objevují a že na nich někdo pracuje :thumbup:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od Tomino69 »

Moc pěkný, velká gratulace k Jaromírovi :clap:

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od necak »

Obrovská gratulace k Jágrovi!!! :clap:
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od freddy-NJD26 »

SUPERMANE hustyyy, zrovna tobe toho Džegra preju....tucnak bude mit svoje misto u tucnaku :thumbup:
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od sabres911 »

Můžu se na něco zeptat ? Kdo teda koupil 100 boxů na prodej ? Já totiž ty karty nikde nabízet nevidím... díky.

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od tomas78 »

*cheer* Gratulka k Jarinovi je ve správných rukách.. jen škoda že v tom druhým boxu nebyla jeho podpisovka to by potom byla super otvíračka...
Naposledy upravil(a) tomas78 dne stř 07. úno 2018 19:56:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od DJjandy »

sabres911 píše:Můžu se na něco zeptat ? Kdo teda koupil 100 boxů na prodej ? Já totiž ty karty nikde nabízet nevidím... díky.
Myslím, že na Facebooku jich je na prodej dost a dost.

Jinak gratuluji k chycení parádního Jardy!
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od sabres911 »

DJjandy píše:
sabres911 píše:Můžu se na něco zeptat ? Kdo teda koupil 100 boxů na prodej ? Já totiž ty karty nikde nabízet nevidím... díky.
Myslím, že na Facebooku jich je na prodej dost a dost.

Jinak gratuluji k chycení parádního Jardy!
kde na FB prosim ?

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od superman66 »

Díky kluci :)

2 Sabres: já si nejsem jist jestli ten dotaz ohledně 100 boxů byl přímo na mě. Jednak nevím odkud ten počet, jediné číslo které znám je které zveřejnil Pavel o tom kolik zbylo na něj a kolik původně plánoval. To kolik (a zda) boxů mají soukromníci za účelem prodeje je samozřejmě částečná spekulace, nicméně založená na potvrzených zkušenostech z minulých sérií (např. masked stories). Tam ale byl náklad mnohem větší a tedy boxy se dostaly i normálně do prodeje, byly k dispozici na burzách atp. Co se týká toho kde karty jsou já myslím že pokud navštívíš nějakou další burzu že tam karet bude patrně k vidění dost (zase trochu spekulace založená na zkušenosti z dřívějška) :)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od sabres911 »

superman66 píše:Díky kluci :)

2 Sabres: já si nejsem jist jestli ten dotaz ohledně 100 boxů byl přímo na mě. Jednak nevím odkud ten počet, jediné číslo které znám je které zveřejnil Pavel o tom kolik zbylo na něj a kolik původně plánoval. To kolik (a zda) boxů mají soukromníci za účelem prodeje je samozřejmě částečná spekulace, nicméně založená na potvrzených zkušenostech z minulých sérií (např. masked stories). Tam ale byl náklad mnohem větší a tedy boxy se dostaly i normálně do prodeje, byly k dispozici na burzách atp. Co se týká toho kde karty jsou já myslím že pokud navštívíš nějakou další burzu že tam karet bude patrně k vidění dost (zase trochu spekulace založená na zkušenosti z dřívějška) :)
to bylo jen tak do pléna... on totiž každý píše, že někdo vykoupil 100 boxů /odhad/ a přitom mi přijde zvláštní, že ty karty nejsou nikde na aukru, tak jestli je někdo syslí na burzu, ok, jako nechám na vaše zkušenosti, přiznám se, že tam nechodím... ale logika mi nějak praví, pokud koupím boxy plácnu 100 boxů za 200.000 a rozbalím je na karty, tak si udělám klidně master set a zbytku se budu chtít co nejdříve zbavit, protože poptávka je samozřejmě velká a hledá je největší počet lidí... proto jsem se jenom ptal, kde ty přebytky jsou, zda je někdo neviděl někde nabízet... největší množství karet jsem viděl jen na RKH.

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od Bure97 »

sabres911 píše:
superman66 píše:Díky kluci :)

2 Sabres: já si nejsem jist jestli ten dotaz ohledně 100 boxů byl přímo na mě. Jednak nevím odkud ten počet, jediné číslo které znám je které zveřejnil Pavel o tom kolik zbylo na něj a kolik původně plánoval. To kolik (a zda) boxů mají soukromníci za účelem prodeje je samozřejmě částečná spekulace, nicméně založená na potvrzených zkušenostech z minulých sérií (např. masked stories). Tam ale byl náklad mnohem větší a tedy boxy se dostaly i normálně do prodeje, byly k dispozici na burzách atp. Co se týká toho kde karty jsou já myslím že pokud navštívíš nějakou další burzu že tam karet bude patrně k vidění dost (zase trochu spekulace založená na zkušenosti z dřívějška) :)
to bylo jen tak do pléna... on totiž každý píše, že někdo vykoupil 100 boxů /odhad/ a přitom mi přijde zvláštní, že ty karty nejsou nikde na aukru, tak jestli je někdo syslí na burzu, ok, jako nechám na vaše zkušenosti, přiznám se, že tam nechodím... ale logika mi nějak praví, pokud koupím boxy plácnu 100 boxů za 200.000 a rozbalím je na karty, tak si udělám klidně master set a zbytku se budu chtít co nejdříve zbavit, protože poptávka je samozřejmě velká a hledá je největší počet lidí... proto jsem se jenom ptal, kde ty přebytky jsou, zda je někdo neviděl někde nabízet... největší množství karet jsem viděl jen na RKH.
Na facebookových skupinách je pár takových, co nakoupili desítky boxů a jednotlivé karty po kusech prodávají za cenu celých boxů i víc... Bohužel je smutné, že na tom někdo takto rýžuje a spousta z nás neměla možnost si otevřít ani jeden box :thumbdown:
Obrázek

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od DJjandy »

sabres911 píše:
DJjandy píše:
sabres911 píše:Můžu se na něco zeptat ? Kdo teda koupil 100 boxů na prodej ? Já totiž ty karty nikde nabízet nevidím... díky.
Myslím, že na Facebooku jich je na prodej dost a dost.

Jinak gratuluji k chycení parádního Jardy!
kde na FB prosim ?
V různých skupinách o kartách, stačí to trochu projet. ;) Já teda taky netvrdím, že to je z nějakých 100 boxů, jen že se tam zkrátka objevují na prodej. Dál to nemusíme řešit, je mi to totiž celkem jedno. Chtěl jsem si sice jeden boxík taky rozbalit, ale nedostalo se na mě, tak se nezblazním a rozbalím si nějaký z NHL, jak mám ostatně ve zvyku. :)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od Hans »

Tak sháňka po těhle kartách bude, i když to někdo otevře za dva roky. Já teda nakoupit větší množství boxů, tak to nerozkuchám hned.

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od tomas78 »

Bure97 píše:
sabres911 píše:
superman66 píše:Díky kluci :)

2 Sabres: já si nejsem jist jestli ten dotaz ohledně 100 boxů byl přímo na mě. Jednak nevím odkud ten počet, jediné číslo které znám je které zveřejnil Pavel o tom kolik zbylo na něj a kolik původně plánoval. To kolik (a zda) boxů mají soukromníci za účelem prodeje je samozřejmě částečná spekulace, nicméně založená na potvrzených zkušenostech z minulých sérií (např. masked stories). Tam ale byl náklad mnohem větší a tedy boxy se dostaly i normálně do prodeje, byly k dispozici na burzách atp. Co se týká toho kde karty jsou já myslím že pokud navštívíš nějakou další burzu že tam karet bude patrně k vidění dost (zase trochu spekulace založená na zkušenosti z dřívějška) :)
to bylo jen tak do pléna... on totiž každý píše, že někdo vykoupil 100 boxů /odhad/ a přitom mi přijde zvláštní, že ty karty nejsou nikde na aukru, tak jestli je někdo syslí na burzu, ok, jako nechám na vaše zkušenosti, přiznám se, že tam nechodím... ale logika mi nějak praví, pokud koupím boxy plácnu 100 boxů za 200.000 a rozbalím je na karty, tak si udělám klidně master set a zbytku se budu chtít co nejdříve zbavit, protože poptávka je samozřejmě velká a hledá je největší počet lidí... proto jsem se jenom ptal, kde ty přebytky jsou, zda je někdo neviděl někde nabízet... největší množství karet jsem viděl jen na RKH.
Na facebookových skupinách je pár takových, co nakoupili desítky boxů a jednotlivé karty po kusech prodávají za cenu celých boxů i víc... Bohužel je smutné, že na tom někdo takto rýžuje a spousta z nás neměla možnost si otevřít ani jeden box :thumbdown:
Tak co já viděl tak tam měl snad 4 boxy Venca ale desítky boxů a karet jsem neviděl...ale možná v takový skupině nejsem... *myslim* ale je pravda že se těch boxů moc neukázalo *fngrs*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od pavelbart »

Tak třeba já viděl nějaké ceny člověka, co měl údajně 80 boxů (někdo mi pak říkal 50) a ten měl všeho požehnaně a ceny požehnané také:-)). Medaile od 3000,- Kč:-)). I když třeba podpisy tak úplně asi ujeté nebyly.
Omezovat ty prodeje, jak tady někde zaznělo (možná v jiném vlákně) je poměrně složité. Ale tito lidé by rozhodně nemuseli mít většinu boxů z tak malé produkce ještě před vydáním. Kdyby si to koupili na webu OFS, těžko můžeš říct někdo popel. Hodně lidí je naštvaných, když pak tyhle nabídky desítky medailí a všeho možného vidí, celkem pochopitelně. Já sám jsem měl pěknou kliku a měl v boxech Haška na všech 3 lepších kartách. Nebýt toho, vůbec se po nich nepídím. Za ty nesmysly, co jsem to viděl prodávat, si raději koupím něco z NHL a za tu cenu to bude mega karta. Naštěstí jsem se naučil, že nemusím mít vše a třeba i proto si tady se mnou jednou štěstěna pohrála v dobrém. Mimochodem, viděl jsem 5 boxů "od nás" a medaile Jágra hned 2x.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od tomas78 »

pavelbart píše:Tak třeba já viděl nějaké ceny člověka, co měl údajně 80 boxů (někdo mi pak říkal 50) a ten měl všeho požehnaně a ceny požehnané také:-)). Medaile od 3000,- Kč:-)). I když třeba podpisy tak úplně asi ujeté nebyly.
Omezovat ty prodeje, jak tady někde zaznělo (možná v jiném vlákně) je poměrně složité. Ale tito lidé by rozhodně nemuseli mít většinu boxů z tak malé produkce ještě před vydáním. Kdyby si to koupili na webu OFS, těžko můžeš říct někdo popel. Hodně lidí je naštvaných, když pak tyhle nabídky desítky medailí a všeho možného vidí, celkem pochopitelně. Já sám jsem měl pěknou kliku a měl v boxech Haška na všech 3 lepších kartách. Nebýt toho, vůbec se po nich nepídím. Za ty nesmysly, co jsem to viděl prodávat, si raději koupím něco z NHL a za tu cenu to bude mega karta. Naštěstí jsem se naučil, že nemusím mít vše a třeba i proto si tady se mnou jednou štěstěna pohrála v dobrém. Mimochodem, viděl jsem 5 boxů "od nás" a medaile Jágra hned 2x.
Tak to gratulka k Haškům... *cheer* *cheer* *cheer*

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od DJjandy »

A víte co lidi, já už bych se na toto téma vykašlal, stejně se už nic nevyřeší. Tohle je Supermanův příspěvek, kde nám prezentoval svoje boxy a buďme rádi, že jeden z parádních hitů si vytáhl právě on. ;)
Jo a Pavle, tobě taky gratulace k těm Hašanům, aspoň máš vystaráno. :)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: OFS Tournament of The Century - Nagano

Příspěvek od mapko »

Petre, gratulujem a zavidim :)

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů