2017-18 OFS Tournament of the Century

Žhavé novinky týkající se sezóny 17 / 18
Odpovědět
vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od vojta »

Checklist doplněn o podpisovku Petra Svobody
Obrázek

Tak už jen toho Milana Hejduka

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Dawe4 »

A měl by být i normálně v boxech. Viděl jsem break kde byl vytažen. Takže se to stihlo.
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Maurice Richard »

Klasický podpis Petra S.... takhle jsem ho před lety získal poštou z Tampy a pak i osobně na akci Jagr Teamu.....
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Lukyn55 »

pane Hrbku, mě přijde že jsou spíše hysterické vaše reakce, když vás zrovna někdo neplácá po zádech za to, co jste vytvořil ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Pane Votruba Vy se soustřeďte na sebe a nezasahujte do cizí konverzace.
nezapomenu na Vaše skvělé pořádání burzy, kdy jste zakázal klukům ze Slovenska prodej boxů

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Lukyn55 »

to je přesně to o čem mluvím, díky že jste mě v tom nenechal *gp*
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od pavelbart »

Kdo máte zájem o karty, podívejte zde, ale doporučuji rychle.
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... start=3840
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od radek850 »

Dobře, přidám taky svůj názor, i když jsem ho již psal do skupiny na FB
Poprvé jsem viděl, jak to vypadá, když vyjde nějaká limitovaná edice z českých krajin a musím říct, že mi to přijde jen jako jedna velká nepovedená akce.
Začnu asi tím, že udělat jen 300 boxů je k takové akci vážně málo, ale co se dá dělat.
Co již nechápu je, když se vydá tak málo boxů, proč se neudělá limit na hlavu pro koupi boxů?? Nechápu, že RHK a Hokej-karty (Nyní ve vší účtě a pokoře k oboum dvoum firmám a pánům, co tyto firmy vlastní, chovám k nim neskutečný respekt a krajně nerad bych se s nima dostal do diskuze) dostanou tolik boxů. Tomuhle se totiž říká překupnictví a v tomto případě to mnoho lidí okradlo o skvělý zážitek, otevřít něco tak limitovaného! I když třeba hokej-karty dostaly 'jen' 22 boxů, pořád to je hrozně moc a není to vůbec fér!
Datum uvedení a celková propagace stála taky za nic, ono uvést sem po dni od vydání produktu info, že již byl vydán, a přidat to jenom sem, a nikam jinam, není úplně šťastné, spíše naopak, je to krajně nepovedené. Vůbec mi to nedává logiku, ještě navíc, když byly před tím obeznámeny ony dva hokejové obchody, kdy to vyjde, a mohly si předplatit boxy, naštěstí nevyšla domluva, takže se ještě něco málo do prodeje dostalo, ale pokud k tomu přičteme fakt, že vydání nebylo nijak oficiálně zmíněno, je to průser.
Cena je také poněkud nadnesená a bude tomu odpovídat i hodnota karet (nemusím říkat Jardu), největší Český hokejový svátek a má být za tu největší cenu? Takhle to bohužel nefunguje.
K tomu se ještě hodí zmínit i design karet, který řeknu jen velmi stručně, protože to již všichni četly, viděly, takže všichno víte.
Medaile - pecka, zbytek na nic. (dovolím si zmínit Authentic moments, které byly zpraseny tím nepovedeným textem.)

Na konec mohu říct jediné, když příště vydávat nějaký takhle limitovaný produkt, udělat omezení na počet zakoupených boxů na člověka, jinak to nepůjde. Jak to udělat, to už se musíte naučit sami, ale jde to a není to ani tak těžké.
No těším se zase na příští sadu, to zase bude skvělá diskuze, která mě neskutečně baví *cheer*
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Maurice Richard »

Kdyby měl někdo na prodej medaily Milana Hejduka, tak dejte vědět, díky! M
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Omerta »

radek850 píše:Tomuhle se totiž říká překupnictví a v tomto případě to mnoho lidí okradlo o skvělý zážitek, otevřít něco tak limitovaného!
A co těm lidem bránilo to koupit za stejnou cenu od těchto eshopů, k tomu totiž tito překupníci (neboli distributoři) slouží...


Já bych se spíš ptal pana Hrbka na to, jak je možný, že pustil všechno do předprodeje a v "oficiální" den avizovaného prodeje už neměl ani box... O směšném limitu 300 boxů už jsem se zmiňoval dřív...
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od pavelbart »

Dostali jsme z celkove produkce 25 boxu. Tedy zlomek z 300 ks. To ti prijde hodne? Mne teda ne:)). Navic u nas vice nez polovina sla na prodej. Kdezto nekteri lide dostali desitky boxu jen na rozbaleni (nemyslim rhk). Mimochodem, takhle vetsinou vyrobci funguji, ze neprodavaji naprimo, ale pres distributory. My jsme vlastne dostali boxy jen diky panu Vrkocovi. Mohl je prodat sam... ale dal je nam. Za coz mu patri dik. Ale skutecne nebylo stastne, ze se boxy neprodavaly vsude az v datum vydani. Souhlasim, ze to bylo nesastne s distribuci. Ale zrovna my a rhk jsme podle me nejmensi problem te distribuce...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od DaveBrownsound »

radek850 píše:....Nechápu, že RHK a Hokej-karty (Nyní ve vší účtě a pokoře k oboum dvoum firmám a pánům, co tyto firmy vlastní, chovám k nim neskutečný respekt a krajně nerad bych se s nima dostal do diskuze) dostanou tolik boxů. Tomuhle se totiž říká překupnictví a v tomto případě to mnoho lidí okradlo o skvělý zážitek, otevřít něco tak limitovaného! I když třeba hokej-karty dostaly 'jen' 22 boxů, pořád to je hrozně moc a není to vůbec fér!....
Jsi ve sbírání nový, tak chápu, že neznáš všechny souvislosti a lidi v "branži". Pavlovo shop a RHK nedostalo tolik boxů, aby to mohlo zůsobit takový poprask a nedostatek, ty příčiny jsou jinde ;-) A 22 boxů ze 300 rozhodně není moc. Kdyby jich šlo do volného prodeje půlka, bylo by to v pohodě.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od worlikk »

radek850 píše:
Každý tvůj další příspěvek, takřka bez ohledu na sekci, mně nevím jestli udivuje nebo rozesmívá víc a víc :crazy:
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Heppig »

Já už vlastně nevím, jestli chci přispívat na tohle téma. Asi ne, ale nedá mi to :-) Bohužel/bohudík jsem ještě nezažil podobnou situaci s Haškovou kolekcí, která dopadla podobně, ale možná mi to nějaký pamětník osvětlí lépe. Že se na tom budou chtít jistá individua nakapsovat bylo jasné od začátku, jen jsem nečekal, že až v takové míře. Vidět "prodejce" z burzy, jak prachsprostě obhajuje ceny Jágra a Haška lidem, kteří nejsou tak obeznámeni je výsměch všem férovým sběratelům a ostuda. Je smutné, že takoví se vůbec dostanou na burzu. Mě ale nejvíc na tom všem štve, že se to vesele podporuje přímo od vydavatele. Prostě český rybníček, kde se pořád musí ždímat jeden druhého. Asi začnu rozvíjet paranoidní spiklenecké téze jako Sugy. A to ze mě udělalo tohle fórum! :D

Jo a ještě jedna perlička. Mám kamaráda, pro kterého sháním Hniličku. Přes jiná fóra ho kontaktovali 3 "sběratelé" z ČR s nabídkou karet Hnildy. Tipněte si ceny. Napovím, že icebook /1 Hnildy mu byla nabídnuta za 500e. Když jsem mu to vysvětloval jak to je, nechápal. Nechápal proč by ho někdo vůbec chtěl napálit, oškubat. Ptal se mě jestli ten dotyčný třeba má hodně dětí a nemá na chleba nebo tak něco, že když by to opravdu tak bylo, pomůže a kartu koupí. Vidítě ten rozdíl v myšlení?
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od tomas78 »

worlikk píše:
radek850 píše:
Každý tvůj další příspěvek, takřka bez ohledu na sekci, mně nevím jestli udivuje nebo rozesmívá víc a víc :crazy:
Naprostej souhlas *h-s* nevím na co si hraje...

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od DzEjDy »

Pravda je taková (moje pravda samozřejmě :) ), že když před lety začaly vycházet produtky pana Hrbka ještě pod hlavičkou Legendy CS, tak to tak fungovalo. Sběratelé neměli problém mezi sebou měnit, obchodovat a nikoho nenapadlo dělat si z toho byznys. Kolik karet z této naganské série prošlo nebo projde výměnami? Bohužel pouze vidím jak všichni (téměř všichni) jenom hrabou pod sebe s vidinou velkých zisků. Před sedmi lety vyšla série Retro National Emblem. Jestli se nepletu, jedna plechovka stále 990Kč? Kdyžtak mě opravte. Ten box byl obsahově cca nastejno s tímto - 25base karet, 3 emblem patche, 3 inserty a jednu až dvě podpisovky. Už i tam byly jména jako Jágr, Hašek, Reichel,... a přesto proběhlo vše "normálně". Když si vzpomenu jak jsem byl peskován v aukcích zde na fóru, jak přeplácím tyto home-made karty, když za podepsanýho Jágra /10 nabízím 1000Kč, tak se musím lehce pousmát... Otázka je co se za těch sedm let změnilo? Proč se z čistého zápalu pro věc a obyčejného sběratelství stal jenom nástroj pro výdělek peněz? S jídlem roste chuť a rozumím tomu, že když do něčeho investuji spoustu úsilí a času, nedělám to jen tak pro dobrý pocit, ale nechápu že to někdo nechá přerůst až do takovýho stupně nenažranství, který probíhá poslední dva, tři roky.
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od vojta »

tomas78 píše:
worlikk píše:
radek850 píše:
Každý tvůj další příspěvek, takřka bez ohledu na sekci, mně nevím jestli udivuje nebo rozesmívá víc a víc :crazy:
Naprostej souhlas *h-s* nevím na co si hraje...


Máme mezi sebou nováčka co je aktivní, zajímá se o karty, diskutuje, nebojí se říct vlastní názor (na diskusním foru, taková troufalost!!) - tak to ne, to si do něj kopneme! :clap: :clap: ...Jak trapné, pánové...

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od Hans »

Tak pokud shopy berou každý produkt od OFS, tak mi přijde logické, že dostanou i část produkce Tournament of the Century. A i kdyby dostaly z té produkce polovinu a z té polovinu polovinu otevřely, tak furt máme nějakých 225 boxů na otevření. Ale je fakt, že z těhle nízkonákladových produktů se v posledních letech stal v našich končinách docela slušný byznys. Takže bych se ani nedivil, že nějaký Pepík si kamsi napsal o 50 boxů a ty dostal. Pokud někdo logicky uvažuje a trochu se v tom pohybuje, tak ví, že na takovém produktu prostě nemůže prodělat. Spíš docela dobře vydělat.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od DzEjDy »

Hans píše:Pokud někdo logicky uvažuje a trochu se v tom pohybuje, tak ví, že na takovém produktu prostě nemůže prodělat. Spíš docela dobře vydělat.
No právě že tady to vidím trošičku jinak Hansi. Box za 2000Kč, kde jde defakto o tři a spíš pouze o dvě karty - podpis a medaily. A to už jsi na průměru 1000Kč za kartu. Ty base paralel nikdo nekoupí, AM díky tomu jak jsou "rozbitý" ti taky moc nevydělají (např. nevidím důvod proč by měl někdo sbírat tu /10 verzi) a patch možná přijde na řadu časem... A pokud na tom chce někdo vydělat, tak se nedivím že potom za Jágra nebo Haška chce 5000+ částky. Poměr cena/výkon podle mě možná jeden z nejhorších produktů OFS poslední doby.
Obrázek

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2017-18 OFS Tournament of the Century

Příspěvek od mapko »

to si pamatam a teraz lutujem, lebo k tym kartam sa uz neda dostat a uz vobec nie za tu tisicku :)
DzEjDy píše:Když si vzpomenu jak jsem byl peskován v aukcích zde na fóru, jak přeplácím tyto home-made karty, když za podepsanýho Jágra /10 nabízím 1000Kč, tak se musím lehce pousmát... Otázka je co se za těch sedm let změnilo? Proč se z čistého zápalu pro věc a obyčejného sběratelství stal jenom nástroj pro výdělek peněz? S jídlem roste chuť a rozumím tomu, že když do něčeho investuji spoustu úsilí a času, nedělám to jen tak pro dobrý pocit, ale nechápu že to někdo nechá přerůst až do takovýho stupně nenažranství, který probíhá poslední dva, tři roky.

Odpovědět

Zpět na „2017 / 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host