2008-09 UD Artifacts Hobby Box (4 x)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

2008-09 UD Artifacts Hobby Box (4 x)

Příspěvek od corfix »

Ahoj,

jak někteří z vás vědí, snažím se dosbírat podpisový set Auto-facts ze série 2008-09 Artifacts.

viewtopic.php?f=165&t=1744

Aktuálně jsem se dostal do pozice, kdy je velmi těžké sehnat další kousky, proto jsem již delší dobu přemýšlel o tom, že zkusim štěstí a objednám si jeden box této série, i s vědomím, že šance, že některou chybějící kartu vytáhnu je naprosto minimální (Johnny Bower, Bobby Orr, Gordie Howe, Dominik Hašek, Mark Messier a Wayne Gretzky), ale jako správný sběratel jsem tomu samozřejmě naprosto věřil:o). Nedávno se na e-Bay objevily hned čtyři tyto boxy za velmi zajímavou cenu a když mě prodejce nabídnul ještě lepší cenu v případě že vezmu všechny čtyři, nebylo nad čím váhat.

Původní plán byl dokonce takový, že si dva boxy vezme Patrik (hcpatrikto), který zbírá tuto sérií kompletně, ale hned po objednání jsem měl takový tušení, že to nevyjde a po rozbalení prvního boxu bylo jasné, že ode mě už se "živí" nedostanou. Za což se Patrikovi tímto omlouvám :oops:.

Bohužel, jak už to bývá, žádný nový kousek se do sbírky vytáhnout nepovedlo, ale i tak jsem si rozbalování náramně užil a s výsledkem jsem naprosto spokojen!!! *cheer*

Nakonec bych chtěl poděkovat Filipovi (Netorack) za bezproblémové zprostředkování doručení. Děkuji!:-)

BOX Č. 1

Ten první, který rozhodl, že u mě zůstanou všechny.
Giroux rookie super trefa. Redemption by měl být Patrik Berglund (ale je tam uvedeno Red Wings, tak nevím *nevim* ...) samozřejmě již neplatná. Vše v limitu /999
Obrázek

Forsberg /100 určitě neurazí, vzpomínka na Demitru /199, Ovechkin / Semin /50 a krásný patch Druryho /25, co jméno to pojem.
Obrázek

BOX. Č. 2

Asi nejslabší box ze všech čtyř...

Redemption - Kuba Voráček - bohužel. Vše opět /999
Obrázek

St. Louis /75, tentokrát bez patche, ale jména opět super.
Obrázek

BOX Č. 3

Redemption - Michael Frolík. Vše /999
Obrázek

Hašek /25 !!! A Sedin /35 se taky povedl.
Obrázek

BOX Č. 4

Redemption Chris Stewart. Datsyuk Stars /50.
Obrázek

Ray Bourque /25 - mohl být lepší patch, ale jméno suprový.... a dual patch Svatos/Wolski 10/10 - NÁDHERA!!!
Obrázek

Po dokochání bude pravděpodobně vše volné. Děkuji za pozornost! *thks*
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2008-09 UD Artifacts Hobby Box (4 x)

Příspěvek od DaveBrownsound »

Jak jsem to cetl, tak jsem si rikal, zes musel neco z chybejicich karet trefit, pak se ukazalo, ze ne, skoda, fandil jsem ti :-) Znam ten pocit, ze by clovek pro par chybejicich karet nejradsi rozbalil case :-) Snad se ti to brzo podari.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2008-09 UD Artifacts Hobby Box (4 x)

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Ty jo Corfixacku skoda, ....moh si mi aspon vytahnout ELDU , toho taky nahanim co se da :)
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2008-09 UD Artifacts Hobby Box (4 x)

Příspěvek od Staal »

Krasna vzpominka do minulosti. Crosbyho na te podpisovce mas jo? Cca 2 tydny byl na FB v zahranici razz Crosbyho, s vedomim ze ho urco za 1 pozici vyhraju a vymenim s tebou za Warda, ktereho ty mas a ja ne :-( Veril jsem ve vyhru presne tak jak ty :-D

Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

Re: 2008-09 UD Artifacts Hobby Box (4 x)

Příspěvek od Kozzy »

Parádní brejk, díky!! Z těchto boxů se dají (daly) vytáhnout hodně pěkný věci, jako třeba teď ten Hašek /25, to je podle mě nádherná záležitost a asi nejlepší karta brejku *gp*

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2008-09 UD Artifacts Hobby Box (4 x)

Příspěvek od sabres911 »

Super break a krásné kartičky, tenhle ročník Artifacts je kromě premiérového můj nejoblibenější *gp* , Šatana mám vesměs sesbíraného, chybí mi co vím jen nějaké Tagy 1/1, tak třeba příště :D

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 2008-09 UD Artifacts Hobby Box (4 x)

Příspěvek od Dawe4 »

Skvělý break, díky!
Škoda, že jsi nenatrefil na chybějící kartu, ale i tak bych si tu otevíračku užil. Artifacts jsou úžasný.
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
hcpatrikto
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 64
Registrován: pon 30. kvě 2011 14:23:20

Re: 2008-09 UD Artifacts Hobby Box (4 x)

Příspěvek od hcpatrikto »

Vyborny Break, nemusiš sa ospravedlňovať už chystám ponuku na pár kariet. Šanca že vytiahneš chýbajúcu podpisovku bola síce malá ale štastiu treba isť na proti *placnuti* *h-s*
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů