2017-18 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 17 / 18
Odpovědět
Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Dawe4 »

Young Power dobrý, Masked Man výborný.

Ale Double Signature je bída. Zbytečně velká okýnka na podpisy, oříznuté fotky, na kterých ti hráči ani nejsou pořádně vidět. Zklamání.
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od pavelbart »

Lidi, ačkoliv jsem poslední dva roky moc fanda klasické série OFS nebyl, tak jsem měl možnost si osahat naživo většinu nových karet a je to mnohem lepší jak loni, to musím sportovně uznat.
Třeba ty dual signatures jsou parádní naživo, klasický podpisy taky. I ty paralelní verze vypadají moc pěkně,
Team replica JSY se mi třeba nelíbí, ale to není GU, beru to jako insert. Naopak Team Pride parádní zpracování!!
Goal Cam, který jsem kritizoval, naživo vypadají dobře. Zajímavý jsou ty Emotions, a navíc karta bude docela hádanka, protože pokud jsem dobře koukal, není u ní uvedeno jméno hráče:-). Ale některý záběry fakt super a za mě osobně jen víc takto originálních karet!!! To je cesta, jakou bych osobně viděl rád jít OFS. Více se okleštit od nápadů UD a spol.
Řadovky - tam jsem docela neutral, myslím ale, že neurazí. Paralel - super provedení. A hlavně jich je méně - za mě rozhodně plus!
Ty předešlý dva ročníky mi přišly až moc postavený na paralel a to jsem i loni myslím panu Hrbkovi říkal, že není ono.
Masked Men je super, naživo připomene Intensity od Panini Limited, ale pěkný:-). Plastový karty já osobně rád, takže to si moc rád sesbírám.
Můj celkový dojem ze série je o dost lepší než loni. A to bych loni nenapsal.
Jinak plnění vypadá dobrý, za 1390,- Kč u Collectoru asi hodně v pohodě. Po prohlédnutí a zvážení jsme se rozhodli, že uděláme GB, protože to má smysl.
Myslím, že tady lidi budou spokojení. Poměr cena/výkon mi přijde vysoký.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Heppig »

pavelbart píše:Lidi, ačkoliv jsem poslední dva roky moc fanda klasické série OFS nebyl, tak jsem měl možnost si osahat naživo většinu nových karet a je to mnohem lepší jak loni, to musím sportovně uznat.
Třeba ty dual signatures jsou parádní naživo, klasický podpisy taky. I ty paralelní verze vypadají moc pěkně,
Team replica JSY se mi třeba nelíbí, ale to není GU, beru to jako insert. Naopak Team Pride parádní zpracování!!
Goal Cam, který jsem kritizoval, naživo vypadají dobře. Zajímavý jsou ty Emotions, a navíc karta bude docela hádanka, protože pokud jsem dobře koukal, není u ní uvedeno jméno hráče:-). Ale některý záběry fakt super a za mě osobně jen víc takto originálních karet!!! To je cesta, jakou bych osobně viděl rád jít OFS. Více se okleštit od nápadů UD a spol.
Řadovky - tam jsem docela neutral, myslím ale, že neurazí. Paralel - super provedení. A hlavně jich je méně - za mě rozhodně plus!
Ty předešlý dva ročníky mi přišly až moc postavený na paralel a to jsem i loni myslím panu Hrbkovi říkal, že není ono.
Masked Men je super, naživo připomene Intensity od Panini Limited, ale pěkný:-). Plastový karty já osobně rád, takže to si moc rád sesbírám.
Můj celkový dojem ze série je o dost lepší než loni. A to bych loni nenapsal.
Jinak plnění vypadá dobrý, za 1390,- Kč u Collectoru asi hodně v pohodě. Po prohlédnutí a zvážení jsme se rozhodli, že uděláme GB, protože to má smysl.
Myslím, že tady lidi budou spokojení. Poměr cena/výkon mi přijde vysoký.
co ty retro Pavle, naživo?
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od 33mc »

pavelbart píše: Poměr cena/výkon mi přijde vysoký.
A u některých prodejců díky bonusovému balíčku obsahujícímu exkluzivní signature kartu *gc* je výkon MAXIMÁLNÍ !!!

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od pavelbart »

Který myslíš Heppigu?
Podpisovky občas zmršili totálně hráči, ale to je prostě něco, co ovlivnit nejde. Je vidět, že se ještě nenaučili mít ke kartám vztah...
A ty normální - mně osobně se moc nelíbí. Kdybych musel vybrat něco, co bych v sérii nemusel, tak asi tohle :) , ty paralel vypadají teda určitě lépe. Ale nevím, jestli jsem ta správná osoba na takový hodnocení, starý CZ karty se mi nikdy nelíbily a nechávali mě naprosto chladným... takže teď určitě nebudu jásat, že tam jsou.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Heppig »

pavelbart píše:Který myslíš Heppigu?
Podpisovky občas zmršili totálně hráči, ale to je prostě něco, co ovlivnit nejde. Je vidět, že se ještě nenaučili mít ke kartám vztah...
A ty normální - mně osobně se moc nelíbí. Kdybych musel vybrat něco, co bych v sérii nemusel, tak asi tohle :) , ty paralel vypadají teda určitě lépe. Ale nevím, jestli jsem ta správná osoba na takový hodnocení, starý CZ karty se mi nikdy nelíbily a nechávali mě naprosto chladným... takže teď určitě nebudu jásat, že tam jsou.
Díky, měl jsem na mysli ty normální. Já jsem na ně právě zvědavej, protože zrovna tahle původní série se mi líbíla :)
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od vojta »

Tak karty už jsou k vidění... Musím říct, že začínám měnit názor. Z těch ostatních náhledů se mi moc líbí. Škoda, že zítra nestíhám kvůli zápasu burzu. Takhle musím vydržet do začátku týdne :D

Jsem zvědavý na ty emotions naživo.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od pavelbart »

Heppig píše:
pavelbart píše:Který myslíš Heppigu?
Podpisovky občas zmršili totálně hráči, ale to je prostě něco, co ovlivnit nejde. Je vidět, že se ještě nenaučili mít ke kartám vztah...
A ty normální - mně osobně se moc nelíbí. Kdybych musel vybrat něco, co bych v sérii nemusel, tak asi tohle :) , ty paralel vypadají teda určitě lépe. Ale nevím, jestli jsem ta správná osoba na takový hodnocení, starý CZ karty se mi nikdy nelíbily a nechávali mě naprosto chladným... takže teď určitě nebudu jásat, že tam jsou.
Díky, měl jsem na mysli ty normální. Já jsem na ně právě zvědavej, protože zrovna tahle původní série se mi líbíla :)
Tak to se tu líbit určitě budou, protože to zpracování a fotky jsou pěkný.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od smiesek »

Žižkové budou všichni takhle zprava ufiknutí? *what* Kdo máte taky nějakého Žižku, dejte echo. Díky *ano*
Obrázek
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od smiesek »

FOTOGALERIE reálných fotek sběratelky než šly karty do světa :) Moc nebudu kolem toho povídat, musíte se ptát (mě ne, výrobce) konkrétně a nebo vše byste se měli dočíst na stránkách výrobce nebo z letáčků. Až se mi v některých případech podaří skompletovat Zlín, klidně se tomu budu věnovat

v některých odstavcích je můj subjektivní názor a může se od ostatních lišit

STARTUJEME

ZÁKLADNÍ KARTY a jejich paralelní verze (RED x/29, BLUE x/9)
Obrázek
verze základní: base, red x/29, blue x/9. povrch karet je sametový/matný
verze Anniversary: base, red x/29, blue x/9. povrch karet je lesklý
Obrázek
verze základní: base, red x/29, blue x/9
verze Anniversary: base, red x/29, blue x/9
Obrázek
Obrázek
verze základní: base, red x/29, blue x/9
Obrázek
verze základní: zadní strana s povídáním o hráči - vůbec poprvé na kartách OFS, limitace vždy barevně rozlišena ražbou
Obrázek
Obrázek
verze anniversary: zadní strana s povídáním o hráči, limitace vždy barevně rozlišena ražbou
Verze základní a Anniversary jsou použity stejné fotky, takže budete mít hned 6 karet od hráče.
Verze Anniversary je oficiálně na webu výrobce jako Retro, já to mám označení jako Anniversary a právě tyto karty jsou po vzoru karet APS 97/98


TEAM PRIDE x/60
Obrázek
kartičky jsou silné
Obrázek
limitace ražbou
Obrázek
detailnější pohled na logo ve štítu - je to takové plastové, připomíná mi to když je kovová klíčenka s plastovým logem, znalejší určitě opraví terminologii
+ detail na barevný okraj dle klubové příslušnosti, tohle je taky použito u karet Team Replica Jersey


TEAM REPLICA JERSEY x/29
Obrázek
podobné provedení jako Team Pride, na místo loga ve štítu je kousek jersey
Obrázek
limitace ražbou
Obrázek
+ detail na barevný okraj dle klubové příslušnosti, toto se mi moc nepovedlo zachytit, ale mám i video a nahraju, kde to půjde líp vidět

VSUVKA
Obrázek
základní a paralelní verze, Team Pride a Team Replica Jersey
nechám na posouzení, zdali zachovat podobný design karet a nebo očividně odlišit - za mě odlišit
fotky jsou asi stejné od hráče

Obrázek

YOUNG POWER
Obrázek
klasická insertní karta, není třeba okecávat
Obrázek
lesklá přední strana karet
Obrázek
limitace se uvádí x/99, ale berte to jako řečenou, na kartách (nejen těchto), to tam uvedeno nenajdete

MASKED MEN
Obrázek
za mě nejhezčí insert první série, plexi tenká kartička
Obrázek
detail na plexi, zaměřte se na kartu Svobody za Plzeň, takové karty mají všechny hezký povrch, za několik let, pokud budou sběratelé karty o sebe třít, se plexi poškrábe. Jestli chcete mít tyto kartičky v TOP stavu, skompletujte si zavčasu a nebo přímo z balíčků. Následně vložte kartičky do fólie a nebo alespoň do jednotlivých slíd. Toto doporučení je i pro insert EMOTION - ukážu dále. Mám i video a nahraju.
Obrázek
limitace se uvádí x/99, ale berte to jako řečenou, na kartách to tam uvedeno nenajdete. Karta je potištěna se zadní strany, kde je foto a údaje o hráči je matný povrch - zase znalejší opraví jak se odborně tomu říká, ale papír to není, nebojte

EMOTION (GOLD x/29, ICE BLUE x/9)
Obrázek
verze: gold x/29 a ice blue x/9
nápis vždy barevně odlišený, povrch a doporučení jako u insertu MASKED MEN, o proti němu jsou tyto karty pevné/tvrdé

Obrázek
detail a doporučení, proč hned do fólie a nebo karty o sebe netřít!!! Mám i video a taky nahraju.
Obrázek
taky zadní strana je plexi s limitací ražbou
Na kartách, pokud nemáte checklist v ruce, nejsou nikde uvedena jména hráčů, což považuju docela jako chybu, ale třeba to je účelem, tvořit hádanku a neservírovat vše hned pod nos.

GOAL CAM a paralelní verze (RAINBOW x/19 a RAINBOW DOTTED x/9)
Obrázek
první řada: insert, rainbow,
druhá řada: rainbow dotted

Paralelní verze mají duhový povrch a Rainbow Dotted navíc stříbrné tečky (Dotted). Proto na scanech uvidíte samé puntíky, ale v reálu je to úplně vyšší level.
O video se s vámi taky ráda podělím a bude
Obrázek
zadní strana s limitací ražbou a u klasického insertu limitaci (x/99) berte taky jako info bonus

Stejná technologie a rozlišení paralelních verzí platí i pro další níže uvedené insertní karty, takže fotky bez kecání.
globálně STATISTIC
Obrázek
Obrázek
pozn. za mě přínosný insert věnující se statistikám ELH, poprvé pod hlavičkou OFS Classic a dovedu si představit tento insert se vždy vztahovat na předešlou sezonu, jako to bylo u OFS plus

AUTHENTIC SIGNATURE (Platinum x/29 - single, GOLD x/15 - double + Platinum x/6 - single, GOLD x/3 - double)
Podpisové karty jednotlivců (single) a double mají technologii paralelní verze stejnou, pouze se liší limitací. Neměla jsem štěstí na GOLD verzi Double podpisovky, ale myslím, že na foto karta Cardwella to vynahradí. Video mám taky a bude, protože na scanech tolik karty nevyniknou jako v reálu.
Obrázek
verze Gold - Cardwell a Platinum - Will
barevně odlišený podklad autogramu a nápis Authentic Signature

Obrázek
detail barevného nápisu
Obrázek
detail barevného pokladu autogramu
Obrázek
limitace jsou barevně odlišeny ražbou
Obrázek
Double podpisovka verze Gold
Obrázek
zadní strana Double podpisovky Gold
Obrázek
přehled použitých karet pro fotoprezentaci

ANNIVERSARY SIGNATURE x/15
Podepsaná verze výročních karet, bez kecání, vč. mistrovské Komety Brno
Obrázek
Obrázek
takto budou některé karty mít svou paralelní řadu - zaměřte se na první řadu
druhá řada je team edition a sametový dotisk


Printing Plate Yellow 1/1
zatím pouze verze yellow, další barvy určitě budou někdy v budoucnu, na fotce vlevo Printing, vpravo základní karta
Obrázek
Obrázek

ENDe
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Maurice Richard »

Karty elh nesbírám, ale nevypadají vůbec zle.... *gc* ! Jen...na těch Emotion nikde nevidím jméno hráče ??? To bych asi někdy trošku nevěděl... *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od pavelbart »

Vzadu je číslo a dle checklistu se to dohledá... ale já si dal tu práci a všechny jsem hádal:-). Jen jednou jsem se seknul, ale třeba Šlégr mi dal zabrat...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od smiesek »

videááá :) jsem amatér, ne profesionál, zvuk a kecání nehledejte.
Vytvořila a hodila jsem to na speciál (televizní) kanál, tak se klidně přidej, sledujte a sdílejte/lajkujte, zase něco můžu spáchat, o víkendu klidně udělám řadovky když bude zájem.
Vemte Obrázek začínáme.

Team Pride


Team Replica Jersey


Young Power


Masked Men


Emotion


Goal Cam


Magic Shooters (Statistic)


Authentic Signature


Printing Plate Yellow


:) ENDe (dle přání něco můžu dalšího spáchat)
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od smiesek »

RETRO MÓDA SE VRACÍ NA HOKEJOVÉ KARTIČKY

*cheer* koukejte co jsem našla, tomuto se říká retro móda se vrací, akorát nějak pořád jen mi nejde k sobě, proč karty nemají nápis retro na místo Anniversary :(

:)
Obrázek
Obrázek
Obrázek


To by se dalo hezky vyřádit na tomto unikátu. A víte, že k Žižkovi by se mohli přidat další dvě kartičky? Tak schválně, nebuďte líní a zkuste najít další dva hráče - oba mají slušnou sběratelskou základnu *ano*
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
redcraft
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 472
Registrován: čtv 30. čer 2011 22:35:56
Bydliště: Vysočina

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od redcraft »

Třeba Ondra Kratěna? Jen v jiných dresech

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od smiesek »

ne ne, pouze opravdové retro stejný klub *gc*
šup, pojďte to rozlousknout *placnuti*
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Lukyn55 »

Peťa Sýkora a Jarda Hlinka?
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Martas
Opora
Opora
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 27. lis 2014 11:12:54
Bydliště: Ostrava

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Martas »

Ve Vítkovicích není nikdo. *rfl*

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od smiesek »

Lukyn55: *gp*

Obrázek
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2017-18

Příspěvek od Jirka87 »

Smiesek: Akorát ten tvuj hráč, něco tam nesedí *cheer* jméno stejný, klub stejnej, ale "zřejmě" změnil držení hole *what* :)
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Odpovědět

Zpět na „2017 / 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů