1x 2016-17 O-PEE-CHEE

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

1x 2016-17 O-PEE-CHEE

Příspěvek od superman66 »

Hezký Nový rok všem, tenhle box jsem si vzal už na prosincové burze - nejdřív jsem ho plánoval otevřít hned u kafíčka, pak jsem ho odložil pod stromek a kvůli nedostatku času jsem ho nakonec otevřel až dnes - protože jak na Nový rok, tak po celý rok.. a doufám, že letos toho všichni otevřeme hodně a vytáhneme nějaké super kousky :)

Ale dost zdržování, pojďme na věc. Box obsahuje 32 balíčků po 8 kartách, takže docela slušná porce karet.. hodně lidem se tenhle produkt nelíbí a mají výhrady především ke grafickému pojetí karet, ale pro mě je to celkem dobrá volba v poměru cena/výkon v okamžiku, kdy brejk nechcete mít za 3 minuty hotový :)

Řadovky a retro všichni známe, tak pojdme rovnou na to zajímavější. Na RC hodně potěšil Zacha..

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Na black paralelce by určitě nikoho neurazil David Pastrňák..
Obrázek

Tenhle inzert se mi osobně moc nelíbí, nápad asi celkem dobrý, ale prostě to není moje krevní skupina..
Obrázek

.. naproti tomu V SERIES C (nebo jak se to jmenuje), se mi celkem líbí, i když vím že má dost kritiků...
Obrázek

... a jdeme do finále...












.. tehle box je vždy o tom, zda v něm kromě řady inzertů bude nějaká lepší karta...









.. no a u mě se to myslím celkem povedlo :)










......... Team Canada Signatures... Jordan Staal!

Obrázek



Za mě rozhodně dobrý, jen se nepovedl žádný Neuvirth.. tak se nebráním případné nabídce či výměně. Mějte se a přeju všem co nejlepší kousky v novém roce *drink*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 1x 2016-17 O-PEE-CHEE

Příspěvek od peldap »

hezké karty, takový pěkný boxík za super peníze, gratulace !!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 1x 2016-17 O-PEE-CHEE

Příspěvek od deiv14 »

Mně se tyhle OPC docela líbí, v jednoduchosti je krása :) a Jordan Staal, to je nádherná karta a dost slušná trefa, gratuluju *gp*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

belgi27
Opora
Opora
Příspěvky: 253
Registrován: pát 16. říj 2015 11:04:05

Re: 1x 2016-17 O-PEE-CHEE

Příspěvek od belgi27 »

Výborný obsah boxu, ja som predtým OPC veľmi nemusel, ale tento ročník sa im podaril, tiež som otváral jeden box a tiež parádna otváračka, kopu kariet, mne sa podarila dokonca patch karta Jara Halaka, šíroký base set, fakt výborný pomer cena/obsah a potiahnuť podpisovku Staala *gc*

Uživatelský avatar
Sorgan42
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 29. bře 2018 14:47:20

Re: 1x 2016-17 O-PEE-CHEE

Příspěvek od Sorgan42 »

Sakra ty máš štěstí :D já rozbaloval 3 boxy a nebyla tam ani podpisová ani black rainbow.. :D
Každopádně gratuluji

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host