Jirka87

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Jirka87

Příspěvek od Jirka87 »

Zdravím všechny sběratele a sběratelky,

jmenuju se Jirka, jsem z Plzně a předem bych rád zdůraznil, že číslo 87 v mém nicku nemá nic společného se Sidnym (snad jen, že máme stejný rok narození ). Když já dával první goly v NHL s číslem 87 na dresu, tohle číslo moc velkou popularitu nemělo. Myslím, že to byla NHL 98 :-)

Každopádně se sbíráním kartiček jsem začal na základce, odhaduji někdy v 11 letech, a všichni jsme sbírali všechno. Mě se v té době nejvíc líbili série APS 96-97, WIEN 96 a Parkhurst 94-95 (hlavně paralelky Parkie) a pak karty brankářů. Krátce na to se ke mně dostala první karta Martyho (byla to 1994-95 Premier Rookie Sensations) a....od té doby bylo všechno jinak :-) V NHL jsem hrál za New Jersey Devils (díky Petru Sýkorovi), od malička jsem chtěl být brankářem...takže zbožné vzhlížení k Martymu bylo nějak samozřejmostí. Naprostý orgasmus se u mě dostavil, když jsem viděl video v mizerném rozlišení a kvalitě, jak Marty posílá puk do odkryté Montrealské brány :-) Začal jsem tedy sbírat celý tým NJD a hlavně karty Martyho. Na střední škole jsem pak prodal všechny ostatní karty a nechal si jen NJD, ale doplnovat sbírku jsem na nějakou dobu přestal. Asi před deseti lety jsem se rozhodl ve sbírce pokračovat. V současné době moje sbírka čítá přibližně 2800 karet týmu NJD (kterou momentálně aktivně nerozšiřuji,pouze když rozbaluju boxy/balíčky a vybalím něco, co ve sbírce nemám, tak si je do sbírky přiřadím), a z tohoto počtu je asi 700 karet Martyho (tuto sbírku částečně rozšiřuji výměnama a nebo také z boxů/balíčků). Naskenovanou jí nemám, ale to v nejbližší době napravím, aby mohla spatřit světlo světa :-)

Trošku jsem se rozepsal, za což se omlouvám, ale tak třeba to nikdo nečetl :)
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka87

Příspěvek od Joffrey_15 »

Paráda, vítám dalšího fandu Ďáblů :twisted: :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka87

Příspěvek od Jirka87 »

Joffrey_15: Děkuji za přivítání, o to víc těší, že první přivítání je od fanouška Devils *cheer*
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka87

Příspěvek od softbalistka »

Tak já doufám, že druhé přivítání od nefanouška Devils nebude zklamání...

Vítej Jiříku mezi náma. Parádní představení *gp*
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Jirka87

Příspěvek od SteveRogers92 »

Jirko vítej. Tu kartu Brodeura (1994-95 Premier Rookie Sensations) Mám doma taky sice její stav není 100 % (má drble rohy) ale jinak je to karta parádní ! *gc* Hodně štěstí s rozšiřováním sbírky Devils a Brodeura. A malý dotaz, sbíráš Martyho ale pouze v Devils kde strávil 99,9% kariéry, takže karty na St.Louis ve tvé sbírce místo nenajdou? :think:
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: Jirka87

Příspěvek od martymcfly1 »

Tak se hned Jiříku podívej do sekce ´´balíčky´´ co jsem pěkného 2x vytáhl za Martyho......
Vítej mezi námi..... *rfl*

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka87

Příspěvek od Jirka87 »

softbalistka: To vůbec ne, u druhého přivítání mně těší, že je od ženy *mrk*

SteveRogers92: Díky. Máš pravdu, je parádní. Ono vůbec 94-95 Premierky jsou pěkný, mám všechny 4 karty Martyho, a na všech je parádní. Jen mi ve sbírce chybí paralelky Special effects *cry-a* Ohledně Martyho 7mi zápasové návštěvě v St.Louis, sice mu to nemůžu odpustit, ale patřily by tam taky (jen bych je nepočítal do NJD), ale zatím žádnou nemám. Jen NJD, Utica a St.Hyacinthe...a za Kanadu :)

Marty: No, řekněme, že tvuj poslední break (hlavně ta All Topps) byl impulsem k mé registraci :) říkám si, že na čim více místech tě budu přemlouvat k výměně, tím větší šance je, že tě zlomím *gc*
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: Jirka87

Příspěvek od martymcfly1 »

Kdepak Jiříku, já jsem jak žula (kamarádi mi říkají žulíku,jen nevím proč)? *lgh* *lgh*

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka87

Příspěvek od Jirka87 »

Aháá, takže sklony ke gamblerství *lgh* to by mohla být tvá slabina *lgh*
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: Jirka87

Příspěvek od Dawe4 »

Vítej *h-s* Bezva představení.
NJD je mi sice tuze nesympatické :P, ale jsi z Plzně, takže získáváš plusové body alespoň zde. ;) :D
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka87

Příspěvek od Jirka87 »

Dawe4: Tu větu o NJD mi prohlížeč nějak vyfiltroval, nebo vycenzuroval *fngrs* ....takže jsem rád, že tě potěšilo, že jsem z Plzně :D :D
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Jirka87

Příspěvek od freddy-NJD26 »

eeej..dalsi dabel -....to je parada...tak snad se budes zapojovat i do diskuzi :clap: dablu neni nikdy dost !!! je tu este ALKESH a LUCASEK (ale ten uz sme moc nechodi) ....koukej vsechno naskenovat at to muuuzem sciiihnout..a esi mas naky paradni eldy , tak se te o ne pokusim stahnout :D :lol: :thumbup:
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jirka87

Příspěvek od Jirka87 »

freddy-NJD26: O víkendu budu skenovat sbírku Martyho, takže nejpozději v neděli se tu objeví :) celou sbírku NJD zatím skenovat nebudu (aspon ne v nejbližší době), ale kdybys joo chtěl sbírku Patrika vidět, asi bych ti jí mohl naskenovat. Co se počtu karet týče, je Eliáš na druhém místě hned za Martym (a když píšu "hned za Martym", myslím tim daleko za Martym :D ). Eliáše mám asi 150 karet.....a ohledně puštění případných karet Eliáše, není to úplně nereálné - ale musela by být zajímavá nabídka *penize* Chvilku jsem nedávno i uvažoval, že bych pustil Jágra na National Treasures Booklet....takže....nic není nemožné :)
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů