Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Uživatelský avatar
Vunczeg
Opora
Opora
Příspěvky: 220
Registrován: pát 07. lis 2014 15:17:58

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od Vunczeg »

budu tam! *cl*
DEATH BEFORE DISHONOR

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od Dampa17 »

I když jsem se moc těšil, tak bohužel vzhledem k situaci doma se musím omluvit a na burzu nedorazím ... zájem o setík samozřejmě trvá a pošlu mailík ... tož si to zítra užijte a ať se burza vydaří tak, aby zase za čas byla další ;)

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od hektuur »

Tak já jsem si burzu užil naprosto parádně moc mě to bavilo. Sice jsem tam byl zmatený jak lesní včely a pouze hodinku. :D Byla to moje první burza a určitě se budu ukazovat víc. Pár karet Jágra se našlo a tím všem děkuji. A jsem rád že jsem některé viděl na vlastní oči. Tak zas někdy zase. Jo a koupil jsem si ze zvědavosti 4 balíčky 2015-16 OFS Classic Series 1. Já v nich nic neměl :D Moje paní si koupila 3 balíčky : 1. balíčkek- Authentic Signature- Robin Hanzl /39
2. balíček-Hockey Names- N- Ondřej Kratěna /20 - Karty to jsou krásné ale mají svého majitele jinde :D
Naposledy upravil(a) hektuur dne sob 12. pro 2015 21:47:49, celkem upraveno 1 x.
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od Bianconero »

Jak tak čtu napříč zdejšími komentáři, tak páni sběratelé tahají "houno", ale jejich drahé polovičky mají zlaté ruce :D Chlapi, asi je na čase předat "řemeslo" dál :D
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od deiv14 »

Tak i já přidám malé zhodnocení. Stejně jako pro Hektuura to byla i pro mě první burza a zmatenej jsem teda byl taky :D ale pár karet do sbírky se taky podařilo. Akorát bych uvítal, kdyby na sobě lidi z fóra měli cedulku s přezdívkou abych jich mohl víc poznat osobně :D takhle jsem se seznámil jen s Hookerem, od kterého jsem bral pár karet Olomouce a pak taky konečně s Matějem, se kterým jsem i chvilku pokecal o aktuální formě Oilers i jiných věcech, takže to pro mě byl asi nejlepší zážitek z burzy :) příště bych se rád zdržel déle a pokecal s více lidma, ale manželka byla taková nevrlá, protože ji karty neberou a ještě to všechno platila :D každopádně dojmy pozitivní a příště se snad vydám i na nějakou větší burzu :)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od hektuur »

Akorát bych uvítal, kdyby na sobě lidi z fóra měli cedulku s přezdívkou abych jich mohl víc poznat osobně.


Taky by to pro mě bylo lepší..Ale nemyslím si že by někdo chodil s cedulkama :D ale uvítal bych to..
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od Ragnarook »

No nevím. Já na burzu nemohl, tak jsem vyslal Hookera. Měl úkol sehnat 3 karty. A kolik jich sehnal uhádne asi každý :-)
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od deiv14 »

hektuur píše: Taky by to pro mě bylo lepší..Ale nemyslím si že by někdo chodil s cedulkama :D ale uvítal bych to..
Myslel jsem to samozřejmě s nadsázkou, je jasny, že tam nikdo nebude běhat s cedulkou :D
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

luisplskuj
Opora
Opora
Příspěvky: 200
Registrován: pon 18. úno 2013 17:18:13
Bydliště: Vlachovice/ Zlínský kraj

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od luisplskuj »

Taky přidám pár postřehů z burzy. Moc jsem si sobotní dopoledne užil, díky za zorganizování skvělé burzy, navíc s (pro mě) hoooodně zajimavým group breakem (vytáhl jsem zlínský booklet). Ještě jednou bych chtěl poděkovat organizátorům.

PS: u Fleků skvělé, ale v salonku nebylo nejvíc místa...
Sbírám karty OFS, hlavně zlínské hráče.Zatím sbírka Zlína čítá asi 1400 karet.

e-mail : DominikPlsek@seznam.cz

ukázka karet : http://luisplskuj.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od TwentyTwo »

Tak po tom co jsem dohnal spánkový deficit, přidávám i já postřehy a hlavně pár fotek ;) Prostředí jako vždy super. Kluky pořadatele vždy rád uvidím. Rád jsem konečně poznal Deiva a pokecal o Oilers. I hektuura, který vlastně bydlí kousek ode mě :) Rád jsem viděl Štefiho s kamarády a další známé tváře. Zamluvil jsem si zase stolek v uličce, který nám moc vyhovuje. A snad tam budeme na každé burze co se bude pořádat. Až u oběda jsem si spojil, že Uphonova drahá polovička je staré dobré wrc :lol: ;) Tak doufám, že budete v tomto složení jezdit častěji. Byla sranda, když jsem museli tak dlouho čekat na oběd. To je snad jediná kaňka na parádně strávené sobotě. Pak jsme ještě jeli o asi 30 déle domů, protože se v mlze ťukla 2 auta.

Tady slíbené foto:

Obrázek

Uphon v plném nasazení při Group breaku
Obrázek

Vtipálci :)
Obrázek

Autogramiáda
Obrázek

Náš stůl
Obrázek

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od Ragnarook »

Jo tvůj stůl byl už minulý rok pěkně schovaný :) Škoda, že jsem tentokráte nemohl přijet. No snad příště, a stůl si hodím vedle tebe *gp*
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od Dampa17 »

Tak dnes mi Vláďa dovezl až do práce *thks* výroční HCO karty - jsem maximálně spokojený a dá se přímo říct že *cheer* ... prostě ty karty se mi líbí a jsem rád, že i když jsem nebyl na burze, tak je už mám doma a zároveň i díky Hektuurovi mám brankáře ve "vstupenkové" verzi ... no a holt podle fotek to muselo být opět fajn, ale holt není každý den posvícení ...

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Dampa17 píše:Tak dnes mi Vláďa dovezl až do práce *thks* výroční HCO karty - jsem maximálně spokojený a dá se přímo říct že *cheer* ... prostě ty karty se mi líbí a jsem rád, že i když jsem nebyl na burze, tak je už mám doma a zároveň i díky Hektuurovi mám brankáře ve "vstupenkové" verzi ... no a holt podle fotek to muselo být opět fajn, ale holt není každý den posvícení ...
nebojte ;) posvícení dávám zítra na poštu ;)

Surka55
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: ned 28. pro 2014 4:06:15
Bydliště: Luhačovice

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od Surka55 »

Místo konání bylo pěkné. Účast lidí mě překvapila. Osobně jsem čekal trošičku větší návštěvnost. Na druhou stranu o to osobnější byl přístup mezi jednotlivými vystavovateli. Parádní groub break, který si užili všichni přítomní. Tak snad se třetí burza posune ještě o krok kupředu.

lades14
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 26. úno 2015 7:05:02

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od lades14 »

Jsem rád Patriku že ti karty udělaly radost, všem děkuji za kladné ohlasy, rychlost jídla bohužel neovlivním jen musím na obhajobu říct že cca 30 lidí mělo objednaný oběd a na jednoho kuchaře to prostě bylo moc, na druhou stranu je to věc vedení jak si to řeší. Příští burza by měla být v Ostravě cca v únoru, bude záležet na vydání karet. Co se týká účasti, vystavovatelů na Moravě moc není a Čechy neměly o zastoupení zájem asi byli uspokojeni Pražskou burzou. samozřejmě příště se pokusíme udělat větší a delší propagaci.

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od Ragnarook »

Tak nebudeme tu budovat žádnou rivalitu, ale doufám že Ostrava trumfne Prahu *lgh*
Představoval bych si to nějak takto, Vítky to stejně flákaj, tak nám halu uvolní *cl*










Obrázek
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od 33mc »

Ragnarook píše:Tak nebudeme tu budovat žádnou rivalitu, ale doufám že Ostrava trumfne Prahu *lgh*
No nevím, nevím kamaráde...
Když jsem byl naposledy v Ostravě na megaburze k MS 2004, bylo tam asi 30 lidí a z toho 20 přijelo z Prahy.... *lgh* *lgh*

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od Ragnarook »

No jo .... chtěl jsem té Ostravské části sběratelského spektra předhodit nějakou tu motivaci :-)
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od Dampa17 »

Ve čtvrtek dorazil výtěžek aukce karty Braňa Konráda společně s dárkem od pana Hrbka. Moc děkuji jak panu Hrbkovi, tak pořadatelům burzy (Vláďa, Uphon) za realizaci akce, o které jsem až do úterka, kdy jsem se podíval na web OFS, neměl vůbec tušení. O to víc mě mrzí, že jsem na burze nebyl, ale bohužel to opravdu nešlo. Podpory si moc vážíme a znamená pro mě opravdu hodně ... *thks*

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Burza OLOMOUC (12.12.2015)

Příspěvek od zizomil »

Ragnarook píše:Tak nebudeme tu budovat žádnou rivalitu, ale doufám že Ostrava trumfne Prahu *lgh*
Představoval bych si to nějak takto, Vítky to stejně flákaj, tak nám halu uvolní *cl*










Obrázek
od kud je ta fotka?
diky

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti