Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Uživatelský avatar
affly
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1235
Registrován: ned 15. led 2012 17:15:53
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Příspěvek od affly »

Akce super. Rád jsem viděl známé tváře a poznál pár nových. Takže do Olomouce rád znova ! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
PAUL KARIYA 895
T.J OSHIE 170

Jordan Kyrou
BE A PLAYER 09-10 SIGNATURES 136/156
ST.LOUIS BLUES

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

Re: Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Příspěvek od Johann66 »

Tak pár slíbených fotek, jen se omlouvám za kvalitu, foceno jen mobilem

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Příspěvek od TwentyTwo »

Také přídám pár fotek, co jsem stihl:

Moje sekretářka :lol:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

dojmy posléze ;)

Uživatelský avatar
brezik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon 03. pro 2012 23:08:26
Bydliště: Zlín

Re: Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Příspěvek od brezik »

Zdravím *h-s* *rfl* mám otazku na pořadatela téhle burzy co byla v Olomouci ?!Je v plánu nějaka další burza v tomhle městě ?? bohužel jsem nemohl na tůhle burzu kvuli práci *cry-a* Dik za info

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Příspěvek od TwentyTwo »

Tak dojmy: Mám jenom pozitivní. Hrozně se mi líbilo prostředí, ve kterém se burza konala. A můj stolek byl na ideálním místě. Hodně prostoru, obsluha až ke stolku s kartama a klídek na povidání se sběrateli. Bylo fajn, že si člověk k těm albům mohl sednou a v klidu je projít. Zpuklina si tam mohl rozdělat i ntb a přímo kontrolovat. Zůstali jsme i na jídlo a paráda. Chutnalo mi a přišlo mi, že jsem platil celkem málo za všechno co jsem za celou dobu burzy objednával. A hlavně všechno bylo v klídku, žádnej spěch, v 8:15 jsme vyjeli ze Šumperka a byly jsme na místě tak akorát. Žádné mačkání u stolů atd. Pokud bych mohl mít příště stejné místo klidně připlatím :)

Kartám jsem se moc nevěnoval poslední dobou, ale chtěl jsem se na burzu podívat a poznat další sběratele osobně. Jsem rád, že jsem mohl prohodit pár slov s: Johannem, Resou, Stefim, Ragnarokem a další. Za všechny burzy co jsem byl, tak jsem snad poprvé měl chvilku času pobavit se s panem Hrbkem. I bylo super vidět další tváře: Afflyho s tátou, Lukyna, zpuklinu a Dampu. Rád jsem vás viděl chlapy a doufám, že se zas brzy sejdeme.

Velké dík patrí klukům za pořádání burzy. I když to byla hlavně "Extraligová" burza, tak byly k dispozici i NHL karty. Já si vzal na památku kartu Jirky Dopity jakožto našeho rodáka :) A potom abych kluky trochu podpořil, tak jsem vzal i EXPO balíčky a byl jsem moc spokojenej. Tady je výsledek i s kartou Dopity:

Obrázek

Ručinský 1/8, Výborný 8/8, Káňa 5/8, Skuhravý 3/4, Furch 2/5, Hrubec 8/8, Mertl 8/8, Říčka 1/8, Gřegořek 6/8, Jank 2/6,
Hrňa 4/10, Cibák 5/10, Balej 8/8

Karty jsou k dispozici pro sběratele konkrétních hráčů nebo klubů za nějakou symbolickou cenu. Kdyžtak se ozvěte a domluvíme se. Rád bych si krom Dopity nechal mého oblíbence Ručinskýho a také Výborného. Kdyby si xmkrejci nemohl nikde sehnat ani jeden z těch zbylých 7 kousků, tak tobě bych ho pak obětoval ;)

Takže Vláďovi (lades14) a Uphonovi ještě jednou díky a příště s námi můžete počítat :thumbup:

P.S.: Tohle jsem pořídil za výdělek na burze. Sběratelé, kteří navštívili náš koutek, ví :lol:
Obrázek

lades14
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 26. úno 2015 7:05:02

Re: Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Příspěvek od lades14 »

pánově chtěl bych ještě jednou všem poděkovat za přístup k burze a Vaše kladné ohlasy:-) určitě zase uspořádáme burzu v Olomouci, původní plán byl někdy v září ale pokud bude velký zájem není problém burzu uspořádat i dříve. Burzou dle odhadů prošlo cca 40-50 lidí což si myslím že na první burzu je slušný počin i vzhledem k tomu že termín byl hned další víkend po Pražské burze. Malinko mě mrzelo že se nikdo moc neptal p. Hrbka na případné dotazy ke kartám , protože kde je ideální místo na řešení této problematiky? na fóru nebo osobně na burze kde k tomu byl prostor minimálně 5 hodin?

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Příspěvek od Ragnarook »

No tak, kdybych věděl, že ty boty budeš až tak nutně potřebovat, tak bych si možná vzal o jednu kartu navíc :-D
Burza super. Pivo chutnalo. Fajn se setkat s lidma, které de facto znám přes fórum už takovou dobu. A také karty se povedly, jak nakoupit tak vyměnit. *cheer*
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Příspěvek od Lukyn55 »

lidi a 28. března všici do Brna .. jasné? :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Martas
Opora
Opora
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 27. lis 2014 11:12:54
Bydliště: Ostrava

Re: Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Příspěvek od Martas »

Jak čtu ohlasy, asi sem o hodně přišel. Ty burzy jsou hodně lákavé, budu muset na jednu zajet a doplnit si sbírku, bo shánět to tady na foru nebo eshopech je docela náročné, a málokdo je tady má. Mrknu do diáře a asi se toho 28. do toho Brna podívám, snad tam nic nemám.:D

milanbiker1
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 164
Registrován: sob 28. úno 2015 10:11:59
Bydliště: ostrava-poruba

Re: Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Příspěvek od milanbiker1 »

Prisels opravdu o hodne byla to ma první burza a jsem naprosto spokojen. Jen budu muset priste krotit sve nadseni k nakupu a shanet jen to co opravdu potrebuju a ne vse co se mi libi. Ale kdo by odolal. A pan Hrbek to je snad kapitola sama pro sebe znalec a ještě prijemny clovek urcite dovede poradit a pomoci.Poznal jsem tam i dalšího ostravského sberatele a uz jsme se i tak nejak domluvili ze se urcite nekdy sejdem a proberem sbirani.Tak se třeba pridas. Ja bych byl pro jsem ve sbirani zacatecnik a kazda rada dobra.

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Příspěvek od Stefi »

Konečně jsem onlajn po náročném víkendu. Burza byla z mého pohledu fakt povedená a rád jsem si popovídal lidmi, které znám jen přes fórum :thumbup: pořídilo se pár karet do sbírek a hlodá ve mě červíček, zakoupit si víc karet naší ligy, jelikož ty karty se mi prostě líbí. Tak zas někdy, kolegové sběratelé :wave:
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Příspěvek od Dampa17 »

lades14 píše:Malinko mě mrzelo že se nikdo moc neptal p. Hrbka na případné dotazy ke kartám , protože kde je ideální místo na řešení této problematiky? na fóru nebo osobně na burze kde k tomu byl prostor minimálně 5 hodin?
... za sebe můžu říct, že jsem si s panem Hrbkem popovídal hodně a dozvěděl mnohé, takže z mé strany v tomto ohledu spokojenost maximální ;)

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza OLOMOUC (14.3.2015)

Příspěvek od tomas78 »

Ahoj chci se zeptat na Expo kartu Kacetla to ho nikdo nevytáhl :shifty: :wtf: děkuji za případné info Tomáš#78 *thks*

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů