OFS 2012 BOX

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2011.
Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

OFS 2012 BOX

Příspěvek od svatos40 »

Dnes dorazil postar aj s predsilvestrovskym balickom :)
OFS 2012 (36 bal. 10 kariet)
Obrázek
Base na ukazku
Obrázek
Obrázek
Checklisty a Treneri, Teams
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Legendy (opat myslim ze kus historie a z mojej strany spokojnost s prevedenim a zabermi)
Obrázek
Inserty (musim povedat ze DIE-CUT verzie tento rok super)
Obrázek
Podpisovka a 2 brankarske redemption
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od SugarRay »

Karty legend jsou super , dvě redemption *lgh* je tam nějaký info kdy budou a kdo by to mohl u všech fucků být ?
Obrázek

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od svatos40 »

Myslim ze vsetky info ohladom tych Redemption su na stranke OFS. ja som o tom ani nepocul tak som si to tam nasiel a je tam aj zoznam 25 brankarov ktory budu na nich

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Lembi »

001 je Marek Pinc a to 026 nevim kdo je....
Najdete-li na kartě číslo vyšší než 25, což přesahuje rozmezí číslování vydaných karet, nezapomeňte vložit společně s Redemption card i dodatek, o jakou kartu budete mít zájem - dle seznamu CAGE MENS CARDS. Pod uvedené číslování jsme nezapomněli připojit i naši zpětnou adresu.
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od SugarRay »

Tam budou jenom golmani jo ? WTF ?! Stejně je to pitomý jak to udělaly , to někdo najde v balíčků a vyhodí to , protože nebude mít šajn co to je , měly to tam napsat česky a ne redemption :wtf:
Aj em litl bit konfjůsd *rfl*
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Veteran fans hcs »

To je jednoduché,napíšeš si koho si přeješ a toho dostaneš ;)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Jasně Šugy jenom golmani na kartě In the Cage Net Fusion

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od icheius »

A není to náhodou 2x redemp. karta jednoho a toho samýho hráče ?
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od svatos40 »

Nie, OFS ma uz tusim 3 alebo 4 rok opacne cislovanie..
Cize prve cislo (25) je celkove cislo setu a za lomitkom je az cislo karty

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Zemli »

26 z 25 dokážo asi jen u nás v čr *lgh*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od SugarRay »

Veteran fans hcs píše:To je jednoduché,napíšeš si koho si přeješ a toho dostaneš ;)
Aha Made To Order tak to potom jo *lgh* Zabíram si Lukeše / stick / patch / glove and skate *cheer*
A co si myslíte o těch redmption ? Podle mě to udělaly dost nešťastně , tohle budou znát fakt jenom ty zkušenější sběratelé , ostatní to budou házet do koše ty kartonky .
Zemli že tě něco ještě překvapuje od OFS *rfl* Ta karta musí zákonitě svojí krásou překračovat všechny limity *lgh*
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od pavelbart »

Tak ty Redemption jasně ukazují, jakým směrem se OFS chce ubírat. Vzít kartón a na něj natisknout tisk tím nejlevnějším razítkem, který dnes nepoužívá snad žádná firma, to mě dodělalo. Kvalita karet mě nenadchla, myslím, že to nic nového nepřineslo. Spíše se mi zdá, že to je horší než loni. Určitě je v ČR spousta lidí, který by jim mohli pomoci s tím, vytvořit něco sjvělého, když už jsou jediní, kdo mají licenci na extraligu.
Pro mě to je hnus, sorry. Nechci to nikomu hanit, kdybych extraligu sbíral, koupím si je samozřejmě, a budu sbírat. Ale můj názor je, že naše extraliga by si zasloužila něco hodnotnějšího. Protože kvalita hokeje rozhodně není tak špatná vůči ostatním ligám, jako jsou tyhle karty...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Veteran fans hcs »

pavelbart píše:Tak ty Redemption jasně ukazují, jakým směrem se OFS chce ubírat. Vzít kartón a na něj natisknout tisk tím nejlevnějším razítkem, který dnes nepoužívá snad žádná firma, to mě dodělalo. Kvalita karet mě nenadchla, myslím, že to nic nového nepřineslo. Spíše se mi zdá, že to je horší než loni. Určitě je v ČR spousta lidí, který by jim mohli pomoci s tím, vytvořit něco sjvělého, když už jsou jediní, kdo mají licenci na extraligu.
Pro mě to je hnus, sorry. Nechci to nikomu hanit, kdybych extraligu sbíral, koupím si je samozřejmě, a budu sbírat. Ale můj názor je, že naše extraliga by si zasloužila něco hodnotnějšího. Protože kvalita hokeje rozhodně není tak špatná vůči ostatním ligám, jako jsou tyhle karty...
To si snad děláte srandu pane Bartko,vy vůbec nevíte co je to za řeholi vydávat karty české extraligy,jak na nás ze všech stran útočí ti pokémoni,gormiti a další!!!buďte vůbec rádi že něco je a nevymýšlejte si.stejně se to dělá hlavně pro kluby ;)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od SugarRay »

No Pavle hlavně lidi jsou zvyklý na kartonky z minulých let jako na decoy a budou to vyhazovat ty neznalý teda , měly tam dát nějakej nápis v češtině něco jako Pozor Jsy *rfl* nebo Gratulujeme k jsy bla bla bla atd . něco takovýho aby každej hned věděl o co jde . Fakt idioti .
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od pavelbart »

Gormiti a spol snad útočí na všechny karty ne? A nemají takové redemption, když už teda mít redemption musí...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Veteran fans hcs »

pavelbart píše:Gormiti a spol snad útočí na všechny karty ne? A nemají takové redemption, když už teda mít redemption musí...
To byl for,
tohle jsem totiž slyšel na BPA
pro Šugyho žádné jersey nebudou!! opakuji budou karty ala pacific In the Cage Net Fusion se síťkou na horní straně branky

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od SugarRay »

Veteran fans hcs píše:
pavelbart píše:Gormiti a spol snad útočí na všechny karty ne? A nemají takové redemption, když už teda mít redemption musí...
To byl for,
tohle jsem totiž slyšel na BPA
pro Šugyho žádné jersey nebudou!! opakuji budou karty ala pacific In the Cage Net Fusion se síťkou na horní straně branky
Co ? A co bude s těma replikama replik dresů co OFS nakoupily ? Neni to škoda ? *rfl* asi jim to už celníci spálily *lgh*
Obrázek

Uživatelský avatar
Simicek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 102
Registrován: pon 05. pro 2011 22:55:30
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Simicek »

Super karty ale ta limitace je fakt dělaná na *pnch* Copak je tak těžké udělat limitaci podle UD
Marc-Andre Fleury 108/XXXX

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od Dampa17 »

Veteran fans hcs píše:... buďte vůbec rádi že něco je a nevymýšlejte si.stejně se to dělá hlavně pro kluby ;)
... a ty kluby to mojí proboha pro koho? To si tím naši skvělí "dží em" tapetujou kanceláře a rozdávají to v tom luxusním balení svým movitým sponzorům ve skájboxech :?: *lgh* no nezlobte se na mě, to přece BPA nemůže myslet vážně ... tyhle vipky si přece hrají na úplně jiný svět, i když jejich činy mnohdy mluví o úplně něčem jiném ... nehledě na to, že pokud tohle považují za kvalitu, tak asi nemají na klubech vůbec představu o tom, jaké jsou dnes možnosti v oblasti prezentace ...

... ale abych jenom nehanil, myslím si, že proti loňské "klasické" sérii je to jednoznačně krok vpřed, proti OFS Premium už si tak jistý nejsem, ty se mi moc líbily. Samozřejmě klasika jsou Legendy, ty už několik let považuju za nejkvalitnější karty ze série a to, že si drží grafiku je jednoznačně velké plus. Povedený jsou ty Teams a Saves, tam se mi líbí záběry. A i ty cuty nevypadají vůbec špatně. Na druhou stranu, co se týče "systému" redemtion *bang* , na to se nedá říct nic jinýho. Takže podtrženo sečteno bych to hodnotil jako DOBRÉ, tzn. za 3 ... i z toho důvodu, že někoho, kdo dostává nedostatečné a dostatečné je třeba občas povzbudit a tím i motivovat ;)

... než jsem napsal svůj román, tak hodil Simicek svoji poznámku k limitacím - dle mě z toho přímo kape to, že to chtějí dělat za každou cenu po svým a nebudou přebírat nepovedený americký výmysly ...
Naposledy upravil(a) Dampa17 dne pát 30. pro 2011 20:40:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: OFS 2012 BOX

Příspěvek od pavelbart »

Tak já jsem si vše prohlédl detailně a těžko v tom hledám něco pozitivního.
Snad jen ty Die-Cut, trochu by mě oslovily Saves, vypadá, že se fotograf snažil zachytit pěkný záběry gólmanů...ale jinak, ode mě velkej palec dolů.
Už ta krabice. To je grafika, že bych se u toho poblil. Ještě mnohem horší, než vypadají karty. Vždyť obal musí prodávat taky! Marketing asi nepatří mezi silné stránky OFS.
Jen podotýkám, že OFS mě nechytli nikdy v minulosti, ale občas jsem tam viděl záblesk něčeho, na čem by se dalo stavět. Tady těch záblesků vidím tak strašně málo...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host