Parkhurst Champions + Pacific Exhibit

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
raid3n
Opora
Opora
Příspěvky: 320
Registrován: pon 27. čer 2011 0:07:57

Parkhurst Champions + Pacific Exhibit

Příspěvek od raid3n »

Dnes mi od Pavla dorazily dva boxíky, abych si trochu zpríjemnil marodění. První jsem loupnul 10/11 UD Parkhurst Chapmions.

Hodně se mi líbí Wire Photos i Renditions, Champs Minis bych klidně oželel, nicméně ty karty mají taky určitý půvab. Vyloženě mě nadchla Renditions Black & White Roye, to je podle mě nádhernej insert.

Řadovky nejsou úplně špatně, líbí se mi provedení spodní části karty - zlaté vyražení jména, názvu série, týmu atd. to se povedlo. Negativně vidím ten zelený opar na okrajích, to se mi moc nelíbí podle mě se to k tomu celku nehodí. V Breaku nechyběly jména jako Gretzky, Lemieux, Howe, Roy, Beliveau....

Největší zklamání jsou pro mě podpisy (a teď nemluvím o zvučnosti jmen ale o počtu, nejsem z těch co od breaku povinně očekávají nějaký unreal hit a když není, tak hudrují). Už krabice varuje (resp. láká), že můžete najít 1-2 podpisovky, to je podle mě hrozná škoda, minimálně ty 2 by měly být garantované určitě. Ta druhá podpisovka tomu hrozně chybí.

Kdysi jsem otevíral 2 hobby boxy předcházející série 06/07 a vytáhnul jsem Perreaulta, Salminga, Cicarelliho, dual podpisovku bratrů Šťastných, pak ještě 2 legendy (z Canadiens a Rangers) a k tomu ještě 2 prošlé redemption a to jsem určitě ještě někoho vynechal - to je šílený početní nepoměr. A to ty boxy stály stejně, ne-li míň.

Champs Minis jsem neskenoval:
Salming, Savard, Dionne, Kurri, T. Esposito, Gilmour, Sakic, Hawerchuk, Hextall, Perreault, Delvecchio, Oates, Bourque, Vachon

Obrázek

Shore, Fuhr, Clancy, Robinson - Green Backs
O´Reilly - Parkhurst Backs (1:172)
Bossy - Champs Minis SP

Obrázek


Pacific Exhibit

Tady není co řešit - spokojenost. Exhibit Photos nebudu ani vypisovat, opět spousta dobrých jmen, hodně golmanů. Hlavně Vinny do sbírky, zatím jsem měl jen Blue Back paralelku. Time Warp rozhodně velmi povedená :thumbup:

Blue Backs Photos (velké) /425 - Modano, Theodore
Blue Backs klasické /275 - Blake, Berezin, Drury
Yellow Backs - 28 karet - namátkou St. Louis (like :D), Sejna RC, Straka, Bondra, Prospal, Doan, Spezza....

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tak teď můžu jít spokojeně dál marodit :D Věci na prodej dám potom do náležitého tématu ;)
Naposledy upravil(a) raid3n dne čtv 01. bře 2012 20:02:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MaskCollector95
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 651
Registrován: úte 19. črc 2011 15:10:16
Bydliště: Denmark (Dánsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkhurst Champions + Pacific Exhibit

Příspěvek od MaskCollector95 »

Nice cards! I like the concept of the "Time Warp" cards from 2003-04 Exhibit, and they're hard-signed, too. :thumbup:
Sbírám Masky
Pinnacle, In The Game, evropský masky

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Parkhurst Champions + Pacific Exhibit

Příspěvek od vojta »

Tam Time warp je skvělá ale ty Parkhurst Champions jsou teda co se tíče podpisů zklamání....

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Parkhurst Champions + Pacific Exhibit

Příspěvek od superman66 »

Pěkné.. tex Exhibit je lahůdka. Akorát mě napadá že tu kartu Maria s Bowerem tady tahá snad každý :D
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
affly
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1235
Registrován: ned 15. led 2012 17:15:53
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: Parkhurst Champions + Pacific Exhibit

Příspěvek od affly »

Paráda. Do Exhibitů chci taky jít a jak nevytáhnu na Timewarp Paula, tak hudrovat budu :D
PAUL KARIYA 895
T.J OSHIE 170

Jordan Kyrou
BE A PLAYER 09-10 SIGNATURES 136/156
ST.LOUIS BLUES

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: Parkhurst Champions + Pacific Exhibit

Příspěvek od mira095 »

affly píše:Paráda. Do Exhibitů chci taky jít a jak nevytáhnu na Timewarp Paula, tak hudrovat budu :D
Nevyšla ta Timewarp Paula náhodou ve formě redemption? :D :D :D *lgh* *lgh*
.
.
.
.
.
Nééééé :D musim tě trošku poškádlit když se ti tak daří v těch brejcích :D *rfl* *rfl*

Jinak k brejku, určitě pěkná Timewarp :thumbup: , ale naštvaly by mě ty Parkhurst. Minimálně ty dva podpisy by tam bejt měli! :thumbdown:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Parkhurst Champions + Pacific Exhibit

Příspěvek od pavelbart »

Pěkný, moc pěkný :thumbup:
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host