12x Hašek He saves, He wins box.

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2011.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od pavelbart »

Takže malá rekapitulace toho, co se dá vytáhnout z 12-ti boxů od pana Hrbka.

Začneme řadovkami. Tady snad jediné menší zklamání - v boxech bylo celkem 216 karet a sestavil jsem pouze jeden základní base set (39 karet) - cellem pešek a myslím, že i náhoda.

Potom paralelní karty řadovek.
Těch by mělo být 78 ks (39 silver /29 a 39 ks gold /30. Měl jsem 16 ks a 4 duplikáty.
Obrázek

Inserty:
Master of Trophies - chtěl jsem zajásat, že mám všechny, ale 2 chybí - celkem 10 ks. 3 duplikáty.
Obrázek

Jersey - 2 ks, 3x duplikát.
Master of Holy Grail 1x, 1x duplikát
Priceless 1x, 2x duplikát
Great Moments, celkem 5 ks, netuším kolik jich je...4x duplikát
Obrázek

Masky:
Super, skvělý - hrozně se mi líbí a hlavně - mám je úplně všechny, pokud tedy nevyšla i nějaká trojka, kterou nemám vůbec...
Zákl. /49, Gold /33, Silver /29.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Printing Plate, 1 ks na box, jedna chybí, mám 11 ks, ale nevadí, printing plate mě neberou. Samozřejmě si je nechám, ale těmto kartám jsem nikdy nepřišel na chuť. Nemyslím od pana Hrbka, myslím obecně.
Jo, podepsaný plate, to je jiná, ty já můžu ;)
Ice Could of Glory, 1x - 11x duplikát!!!

A to nejlepší!!!
Jersey AUTO 4/9
Master of Holy Grail, 2/3
Paralel AUTO 2/3
4X podpis 1/1!!!
Great Moments (s Hlinkou) 5/5
Obrázek

2x JSY stick /59, pokaždý dost jiná, pokud se nebude nikomu vysloveně hodit do sbírky, nechávám si obě.
1x AUTO JSY STICK 4/7 - nádhera...
3x Team Pride Signed AUTO Patch se Šťastným 4/9 a 7/9, se Šejbou 4/9.
2x podepsaná Maska 1/3 a 3/3
Obrázek

Abych to nějak sečetl. Nádherné karty, dobře plněné boxy.
Zatím nevím jistě, co budu sbírat, ale určitě si dosbírám ty Master of Trophies, rád bych ještě nějaký ten dual patch AUTO (výměna za Šťastného ;) ), podespané Masky /3 určitě, Stick AUTO bych taky ještě nějakou rád...Podpisovky samozřejmě všechno možné.
Určitě nepůjdu do všech paralelek, mělo by jich být 78 a to je dost...když se mi nějaká naskytne za normální pení, samozřejmě do ní půjdu.
Printing plate - nechávám, ale nerozšiřuju.
A nějak bych rád doplnil ty řadovky :)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Tie »

Nádhera :D Mrzí mě, že jsem burzu nestihl, bylo dost práce. Doufám, že jste si to užili a vysekávám hlubokou poklonu panu Hrbkovi za designově mistrovsky zvládnutý produkt. Fantastický karty! Pavle, myslím, že můžeš být spokojený, vytáhl jsi pěkné hity!

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Zemli »

kde jsou Team letters?

milan 70
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 09. čer 2011 12:07:05

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od milan 70 »

Tak to je opravdu paráda! Jsem zvědav, co vytáhnu z verze Exclusive, ale to musím počkat do října. Musím ale říct, že i "obyčejné" boxy jsou super. A Master of Holy Grail - nádhera.

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Johann66 »

karty fakt paráda :clap: teď ještě podobnou sérii s Jardou Jágrem :lol:

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od mira095 »

Nádhera, nádhera a ještě jednou nádhera!!! :thumbup:
Akorád něják nechápu význam karty Ice Could of Glory, proč je v každém boxu? Proč to není udělané třeba jako misetík 6 nebo více karet? To fakt nechápu, pak když někdo jako Pavel koupím 12 boxů tak ji má 12x :wtf:

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od svatos40 »

Vcera som si to cele pozeral 2x, dnes uz treti krat.. Neviem ako do stredy vydrzim s mojim boxikom.. Skvele kusky.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od pavelbart »

Zemli píše:kde jsou Team letters?
Mně se ptej :D To víš, že jsem tajně doufal, že ho vytáhnu. Ale 12 boxů z celkových 239 ks není zas tak velká šance...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od valento3 »

Tak opět další karty, se kterými se pan Hrbek nepochlubil. Stick/JSY naprosto parádní, stejně jako Team Pride :thumbup: Škoda, že se nepoštěstila ta Team Letter. Být tebou, tak bych si jako sběratel Haška nedával malé cíle a snažil se z tohoto fantastického produktu sesbírat co nejvíce karet a třeba bych jim dal i přednost před zahraničními kartami.

Jeden dotaz na tu Stick/JSY Auto. V tom prostoru pro Autograph je taky kus hokejky? Vypadá to tak.
Asi by to mělo být bílé, pak by se Hašek nepodepsal tam, kam se podepsal ...

Tak ma-me v galerii právě přestavil nějaké návrhy. Přesně takto jsem to myslel. Nechápu tento rozpor ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Dampa17 »

Ty jsy/stick a Team Pride taky vidím samozřejmě poprvé a jsou parádní - moc se mi líbí ta kombinace se Šejbou. Jak tak na to koukám, tak fakt nevím, co chtít víc z toho mýho jednoho boxíku vytáhnout :?

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od pavelbart »

Ano, nad tím jsme se doma taky zarazili, možná se chybička vbloudila netuším, pan Hrbek nám určitě vysvětlí. Na té stick je skutečně nápis Autograph a podpis tam není. Ale na stick 1/1 je nápis Hašek, jestli to nebylo myšleno takto...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Bianconero »

Co k tomu říct.... zkrátka NÁDHERA!!! To tady projíždím pořád dokola, nahoru dolů a nemůžu se vynadívat... naprosto parádní :thumbup: :clap:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od superman66 »

No tak to je exclusivní produkt. Za mě velká pochvala za to jak jsou boxy plněny a za jakou cenu jsou, to je prostě paráda a z toho by si měli v zámoří vzít příklad. :thumbup:

Pavle gratuluji ke skvělým úlovkům do sbírky, ta Master of Holy Grail je luxusní, a hodně se mi líbí ty stick karty *gp*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Tie »

Podle mě je nejhezčí ta série masek, naprosto mi vyrazila dech ta jednoduchost, ale zároveň krása toho designu! Jsem rád, že jsi je dal Pavle dohromady všechny :)

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Molda »

Já na ty zahraniční fora nechodím, ale většina zdejších ano, nemohl by to někdo hodit na některé z těch velkých zahraničních fór a pak sdělit jaké na to byly reakce? Vzhledem k tomu, že tam chválili OFS 01/02, tak z tohoto produktu by se asi připos*ali *lgh*

Misa015
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 433
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:19:54
Bydliště: Jičín/Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Misa015 »

Molda píše:Já na ty zahraniční fora nechodím, ale většina zdejších ano, nemohl by to někdo hodit na některé z těch velkých zahraničních fór a pak sdělit jaké na to byly reakce? Vzhledem k tomu, že tam chválili OFS 01/02, tak z tohoto produktu by se asi připos*ali *lgh*
Já dávala svůj break boxu CS Legendy na Sportscardforum - http://www.sportscardforum.com/showthread.php?t=1204443. Takže až breaknu Haška, tak ho tam určitě hodím. :D
Sbírám Tomáše Kaberleho: 268/?, Lukáše Mensatora: 31/?, Anže Kopitara 5/? a Václava Nedomanského 6/?
Obrázek

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Tony Lapacka »

No já myslím, že by se z toho asi "při..." hlavně v NHL a NHLPA, když jsou na kartičkách loga týmů z NHL na dresech - Detroit, Buffalo, atd. To bez licence by se asi dít nemělo, nebo jo?
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Bianconero »

Tony Lapacka píše:No já myslím, že by se z toho asi "při..." hlavně v NHL a NHLPA, když jsou na kartičkách loga týmů z NHL na dresech - Detroit, Buffalo, atd. To bez licence by se asi dít nemělo, nebo jo?
Pokud vím, tak na fotky se to nevztahuje ne??? Respektive vztahuje se to na majitele fotek a to si myslím, má pan Hrbek s oním člověkem, který mu fotografie poskytl a samozřejmě i Dominikem, náležitě vše pořešené ;-)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Tony Lapacka »

No tak to by bylo dobře... jenom mi to vrtalo hlavou. A chtěl bych se ještě zeptat, co to jsou ty exclusive boxy - to bude nějaká nová série tohoto produktu? A jsou taky v obchodech - jaká je cena?
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Bianconero »

Tony Lapacka píše:No tak to by bylo dobře... jenom mi to vrtalo hlavou. A chtěl bych se ještě zeptat, co to jsou ty exclusive boxy - to bude nějaká nová série tohoto produktu? A jsou taky v obchodech - jaká je cena?

Koukal jsi tady na Pavlův break?? http://www.hokej-karty.cz/hokej-karty/0/0/2/74 ... Máš to tam vše popsané ;-)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host