12x Hašek He saves, He wins box.

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2011.
Uživatelský avatar
kidder
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1514
Registrován: pon 30. kvě 2011 22:47:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od kidder »

Mno nevim panove, nebyl bych tak rychly s tim odsouzenim, Marka trochu znam, bral jsem od nej par veci...
Opirate se do nej protoze vzal jeden box navic a chtel ho prodat v USA? Je jiste ze by za prodej zaplatil poplatky, dale musi zaplatit postu do USA a tak dale... cimz si myslim ze cena neni nijak hrozna, nacasovani je ale nestastne.
Nicmene si myslim ze byste se meli opirat do toho clovicka kterej nakoupil hromadu boxu a fouknul je na Aukro po otevreni... :-/ V porovnani s tim mi jeden box prijde uplne smesny.. :-/

Uživatelský avatar
ruska masina
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát 26. srp 2011 14:15:59

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od ruska masina »

Kdo uz mate nejaky KUS PISMENE z napisu PARDUBICE ??? Tech karet by melo 18 kusu, alespon dle obrazku na e-shopu hokej-karty.cz
To jeste nikdo zadnou nevytahl ????

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od pavelbart »

To Marek - Hokej389 (snad to číslo píšu dobře).
Já na tom nic špatnýho nevidím, je to obchod. Kdo chce koupí, kdo nechce nekoupí...Mně osobně by se třeba nelíbilo, kdyby za tuhle cenu prodával 30 boxů na ebayi - protože ty karty by se těžce, nebo hůře, vracely zpět do ČR pro nás, sběratele Haška. Ale ty tvoje 2, 3 kousky. To beru spíše jako zajímavost a v podstatě i pro pana hrbka dobrou reklamu. Rozhodně bych z toho nedělal drama. Sám jsem na HI vložil break a ohlasy jsou skvělý, vpár lidí psalo, že to chtěj, kolik je tam karet a jestli nemám nějaký duplikáty. Je tam jeden kluk, kterýmu to co mi zbyde, nabídnu. Ale toho bude málo...Znám se s ním déle, sbírá Haška. Ale boxy tam posílat nebudu. Kdybych jich měl na skladě 100, tak klidně, ale když je to všechno fuč, ať ten zbytek zůstane doma. Jinak já jim to nabízel za 80USD. Plus pošta. Kdybych šel na ebayi, dám to taky více...
Ale jinak - no co, je vidět, že to je super produkt a každý se z něj snaží vytřískat to nej. Někdo karty, někdo zisk. Takže v podstatě jako s každou jinou dobrou sérií.
A co se týče navýšení nákladu na 500, včera jsem o tom dlouze hovořili s panem Hrbkem, a shodli jsme se na tom, že by to všemu jen ubralo. Takto je to unikátní věc, ceny karet budou nahoře a bude to mít svou hodnotu.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od PROCHEY »

S tím názorem na to navýšení souhlasím :) Taky jsem si říkal, že by se tím jen devalvoval dosažený úspěch ;-)
Naposledy upravil(a) PROCHEY dne pon 23. črc 2012 13:16:24, celkem upraveno 1 x.

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od ma-me »

pavelbart píše: A co se týče navýšení nákladu na 500, včera jsem o tom dlouze hovořili s panem Hrbkem, a shodli jsme se na tom, že by to všemu jen ubralo. Takto je to unikátní věc, ceny karet budou nahoře a bude to mít svou hodnotu.
Přesně tak. Již na poslední předprázdninové burze se dost lidí dožadovalo dotisku série RNE (byl jsem svědkem), ale právě předem daný počet boxů bez jakýchkoliv dalších navyšování a dotisků z toho produktu dělá exkluzivní záležitost. Jinak tomu může být u původních Legend CS, kde vychází stále noví hráči a fotky...
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
ruska masina
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát 26. srp 2011 14:15:59

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od ruska masina »

souhlasim!! Dotisk by bylo to nejhorsi, co by se mohlo stat ... devalvace hodnoty cele serie !!!

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od hokej399 »

Ahoj box jsem samozrejmne stahl uz vcera rano,ale uz je tam dalsi na prodej.Tomu se asi nejde vyhnout.Zatim cau Marek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od pavelbart »

hokej399 píše:Ahoj box jsem samozrejmne stahl uz vcera rano,ale uz je tam dalsi na prodej.Tomu se asi nejde vyhnout.Zatim cau Marek
Já jsem ti chtěl (a zapomněl) napsat, že bych ti doporučil, pokud nemáš k Hašanovi vysloveně nějaký negativní vztah, spíš ten produkt rozbalit. Je to paráda a máš zajištěn v podstatě i stejný výdělek jako s prodeje, ale můžeš tam mít třeba podpis Crhy, Šejby, janeckého s haškem...to už nikdy na kartě být nemusí, a já si tipnu že nebude.
Jinak ale myslím, že kvůli zdejším reakcím si to stahovat nemusel, nemyslím, že by tě za to někdo odsoudil.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
ruska masina
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát 26. srp 2011 14:15:59

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od ruska masina »

pavelbart píše:
hokej399 píše:Ahoj box jsem samozrejmne stahl uz vcera rano,ale uz je tam dalsi na prodej.Tomu se asi nejde vyhnout.Zatim cau Marek
Já jsem ti chtěl (a zapomněl) napsat, že bych ti doporučil, pokud nemáš k Hašanovi vysloveně nějaký negativní vztah, spíš ten produkt rozbalit. Je to paráda a máš zajištěn v podstatě i stejný výdělek jako s prodeje, ale můžeš tam mít třeba podpis Crhy, Šejby, janeckého s haškem...to už nikdy na kartě být nemusí, a já si tipnu že nebude.
Jinak ale myslím, že kvůli zdejším reakcím si to stahovat nemusel, nemyslím, že by tě za to někdo odsoudil.
tohle je urcite spravny nazor, jsem presvedcen, ze Hasek uz nikdy nebude takovou serii delat, aby podepisoval stovky karet ...

Uživatelský avatar
ruska masina
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát 26. srp 2011 14:15:59

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od ruska masina »

Mel bych otazku - existuji skutecne VSECHNY (tedy vsech 39) radovky v paralelni verzi SILVER -/29 a GOLD -/19???

Me to totiz prijde, ze jsem na burze videl porad ty same se opakujici kusy a co kdo vystavil na netu nebo co je uverejneno tady na foru jako obrazek, tak mi to zase prijde, ze je to tak 15 tech samych karet porad dokola (samozrejme jine cislo limitace)
Bud je to nejak zahadne balene nebo neexistuji paralelky od vsech radovek ....

Taky dle pomeru na box mi prijde, ze by tam jinak paralelek muselo byt daleko vic nez 1x silver a v kazdem druhem boxu 1x gold.

NEMATE NEKDO CHECKLIST K CELE SERII??? Prosim pripadne autory teto edice, aby se k tomu vyjadrili.

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od hokej399 »

Ahoj vsechny boxy rozbalim.Ja tak trochu "sbiram vsechno" co se tyka ceskoslovenskeho hokeje.Hlavne brankare,protoze jsem sam chytal az do dorostu v Olomouci a tady v Americe mame taky nekolik muzstev kde hraji. Vetsina spoluhracu jsou Cesi a Slovaci.Od Haska,Vokouna,Dzurilly a Jagra mam taky nekolik peknych karet.Posledni dobou jsem,ale z karet nic moc nekupoval ,pouze ted jak se zacaly delat ty Retro.Spis si ted "udelam radost" nejakym hranym dresem.Jak mne prijdou ty boxy dam sem fotky.Marek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Veteran fans hcs »

ruska masina píše:Mel bych otazku - existuji skutecne VSECHNY (tedy vsech 39) radovky v paralelni verzi SILVER -/29 a GOLD -/19???

Me to totiz prijde, ze jsem na burze videl porad ty same se opakujici kusy a co kdo vystavil na netu nebo co je uverejneno tady na foru jako obrazek, tak mi to zase prijde, ze je to tak 15 tech samych karet porad dokola (samozrejme jine cislo limitace)
Bud je to nejak zahadne balene nebo neexistuji paralelky od vsech radovek ....

Taky dle pomeru na box mi prijde, ze by tam jinak paralelek muselo byt daleko vic nez 1x silver a v kazdem druhem boxu 1x gold.

NEMATE NEKDO CHECKLIST K CELE SERII??? Prosim pripadne autory teto edice, aby se k tomu vyjadrili.
Bylo vybráno 12 různých řadovek pro paralelní verze silver x/29 a gold x/19 zítra sem dám jejich čísla. dělat celý set mě přišlo zbytečné

Uživatelský avatar
ruska masina
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát 26. srp 2011 14:15:59

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od ruska masina »

dekuji, ja to tusil, ze ty paralelky nebudou ze vsech radovek ...

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od ma-me »

ruska masina píše:Kdo uz mate nejaky KUS PISMENE z napisu PARDUBICE ??? Tech karet by melo 18 kusu, alespon dle obrazku na e-shopu hokej-karty.cz
To jeste nikdo zadnou nevytahl ????
Dneska jsem z boxu jednu tuto kartu vytáhl, ale teď bohužel ve stínu událostí nemám chuť skenovat...
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

novaktomas
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 64
Registrován: pon 15. srp 2011 20:21:53

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od novaktomas »

Zdravím všechny přítomné..

nemohu jinak než se "pochlubit" rozbalením exclusiv boxu č. 21/39...s následujícím obsahem:

team letter - spodní část písmene "C" Hašek/Šťastný lim.16/18
pressplate - black 1/1
the mask - DH SM 3/3 s podpisem (Hašek v dresu Spartaku Moskva)

bohužel jsem zde na fóru nový cca 2 dny a nevím jak sem přidat fotky, aby jste dané karty mohli i vidět..případně prosím poraďte jak na to, děkuji!

P.S. pro p.Bartla - domnívám se, že právě daná mask DH SM 3/3 je ta která vám do doplnění vaší sbírky chybí. Nicméně je možné že se mýlím, sem sběratel začátečník :D . Tady u nás v Kolíně sbírám hokejové karty snad úplně sám a tudíž ze mě vyrostl sběratel samotář, který roky sbíral karty po balíčkách, až mu jednoho dne těch 16000kusů doma ve skříni začalo překážet a musel pořídit další skříň :D

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od Bianconero »

novaktomas píše:Zdravím všechny přítomné..

bohužel jsem zde na fóru nový cca 2 dny a nevím jak sem přidat fotky, aby jste dané karty mohli i vidět..případně prosím poraďte jak na to, děkuji!
Ciao, zde->> http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... f=56&t=641 << máš příhodné téma, kde se vše o vkládání dozvíš ;-)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

novaktomas
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 64
Registrován: pon 15. srp 2011 20:21:53

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od novaktomas »

Děkuji za návod Bianconero...zde jsou fotky z boxu He saves/He wins - exclusiv 21/39

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od pavelbart »

No to se z toho p.... :D Co já bych za takový box dal...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od dj4u »

Vím že moje otázka bude znít asi pro některé hloupě, ale chci se optat jestli se dá ještě někde zakoupit box? a nebo už je vše dávno vyprodáno?
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 12x Hašek He saves, He wins box.

Příspěvek od pavelbart »

To je hrozně dlouho pryč... ani karty se skoro nedají sehnat... a když, tak za rakety.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti