2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Žhavé novinky týkající se sezóny 12 / 13
Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Heppig »

Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Dampa17 »

Spousta těch karet je sama o sobě krásná, ale takhle dohromady mi to přijde jako strašná slátanina do jednoho boxu ... jednu dvě ins. nebo par. retro série v boxu k novým kartám beru, ale tohle mi je moc. No a cena je kapitola sama pro sebe ... osobně si radši za zlomek ceny koupím původní devadesátky a budu spokojenej. Ale samozřejmě komu se to líbí, tomu to přeju a o tom to je, že si každý může vybrat ;)

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Uphon »

Jediné co mě zaujalo jsou ty Ultra 94, tyhle karty jsem měl hrozně rád :thumbup: ... zbytek mi přijde zmatek nad zmatek
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 361
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Rajec, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od mixo »

Mne sa tie karty strasne pacia. Hlavne tie Fleer Retro su paradne. Spravit base set pre hracov z 90.rokov, za mna palec hore. Tiez sa mi paci, ze sucasnym hracom vydali karty v oldies style, pretoze pre mna je 100x krajsia karta, kde je hrac zobrazeny pri hre a nie s nejakym umelym pozadim.
Metalky a ich paralelky, uplna bomba. Takisto niektore inserty, presne ako za mojich mladych cias. Taketo karty mi v dnesnej dobe chybaju. Jedine podpisovky nic moc.
Akurat nechapem preco vsetko vydali naraz a napchali do jedneho boxu. Kludne to mohli rozdelit do viac serii a viac rokov. A za rozumnejsiu cenu. A prave toto to cele zabilo *bang*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od pavelbart »

Dnes jsem si pořádně celý box prostudoval a musím říci, že mám podobný názor jako Mixo.
Některé inserty jsou luxusní. Ale proč to namíchali s těma kartami "retro" a proč je toho tolik... Pak mi neleze na rozum jedna věc. Vezmeš starý karty, totálně je zkopíruješ (grafik nedělá "nic") a chceš za to 200USD proto, že tam je 6 podpisovek? Já budu bedlivě sledovat ceny, ne dnes, zítra. Ale za 14 dnů. A pokud to bude mít cenu, boxy vezmeme - máme rezervaci na půl case. Nezávaznou, dodavatel vyšel vstříc. Osobně čekám něco podobného jako u Classic Signatures. Kdyby tento produkt stál to, co dnes Cl. Sign. budu ho chválit. Ale dvojnásobná cena tomu neodpovídá. Podle mě je to další série, která má hodně much - už snad 5. tento rok. Ty podpisovky přece nemůžou být za takovou cenu - nebo bude v Checklistu jen Gretzky, Lemieux, Yzerman a Roy? ;) Podle mě jim klesají zisky - logicky, karty se prodávají za historické minimum, tak to prostě musí pálit za výrazně větší ceny. Má to logiku. Prodají toho méně, ale z dvojnásobnou marží. Takže jsou na svým. A my budeme řvát.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tabaracci
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 478
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:11:19
Bydliště: Bořanovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Tabaracci »

Já mám teď hrozný dilema, když mám doma téměř Master set Fleer Ultra 94-95, jeslti by nebylo škoda k tomu nesesbírat i tyhle nový retro... řadovky jsou to prostě krásný, takže mám o čem přemýšlet...

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od tom_182 »

do frasa. tí blázni v Upper Decku naprali celú niekoľkoročnú produkciu firiem FLEER - SkyBox do jednej akože série?? WTF?!! v túto chvíľu neviem tento marketingový pokus viac a hlbšie okomentovať, ale prvé pocity sú veľmi negatívne. škoda

Uživatelský avatar
KRALzLA
Opora
Opora
Příspěvky: 372
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:40:51

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od KRALzLA »

Koukal jsem na pár breaků. Ty karty se mi líbí více a více. Však už jsou inserty L.A. na cestě. Ten nápad, obnovit řadovky z 90. let, je pro mě naprosto super. Být fanouškem Penguins a mít vedle sebe v šanonu Lemiuxe, Jágra, Francise na starých Fleerech 94-95 + Malkina, Crosbyho a Fleuryho na těch letošních, chrochtám blahem.-) Na druhou stranu je pravda, že ty legendy si mohli odpustit, nebo je alespoň obměnit...
Hlavní sbírka: Los Angeles Kings - brankáři + RC
Nově: Martin Jones

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Tony Lapacka »

Video, co nějaký sběratel získal z pár boxů:

http://youtu.be/HDKeJ-pNp6I

Jak se zdá, tak za tu cenu nemá smysl jít do boxů, ale ty řadovky v různých verzích vypadají "sbíratelně"...
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Dampa17 »

KRALzLA píše:Ten nápad, obnovit řadovky z 90. let, je pro mě naprosto super.
To máš pravdu, ty karty jsou jedna vedle druhé pěkný až nádherný (třeba ty plastovky nebo metalky) ... ALE ... po tom co jsem zkoukl to videjko, tak si fakt pořád myslím, že takhle v jednom boxu je to mišmaš a škodí to jinak fakt parádním jednotlivým kartám a sériíím ...

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od corfix »

Sorry, ale musím souhlasit s názorem, že je to opravdu hnus :thumbdown: A ještě taková cena :crazy:
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
Cimbo24
Opora
Opora
Příspěvky: 268
Registrován: pon 30. kvě 2011 8:04:16
Bydliště: Handlová, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od Cimbo24 »

Ako nápad obnoviť staré série Fleer Ultra je určite super ale mohli radšej spraviť každej sérii samostatný box... Spraviť base set po nejakých 150-200 kariet k tomu spraviť nejaké inserty paralerky a dať to za normálnu cenu ale nie takýto miš maš box za 200 USD a z každej série tam vytiahnuť pár kariet... a pre mňa ďalšie obrovské mínus že tam dajú pár súčasných hráčov a medzi to zamiešajú legendy :thumbdown: keď tam tak veľmi chcú pchať tie legendy nech to dajú aspoň mimo base set ale nie takto... celé zle...
Tradelist : http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 93#p107993
Wantlist : http://hokejovekarty24.webnode.sk/wantlist/
Halák 195 + 7 FAN kariet/??? Hašek 411/??? Buffalo Sabres 3 500/???

Uživatelský avatar
raid3n
Opora
Opora
Příspěvky: 320
Registrován: pon 27. čer 2011 0:07:57

Re: 2012-13 Upper deck plans - FLEER RETRO

Příspěvek od raid3n »

Co jsem tak koukal na pár breaků, tak hrozná slabota. Reinkarnace starších setů je fajn, Metal Universe žeru, ale třeba 6 podpisovek v boxu, většinou mizivé kvality, to je podle mě úplně zbytečné. A 200$ za box je cena pro chocholouška *hammer*

Basketový box stojí 360 babek, ale tam je to úplně o něčem jiném.

Odpovědět

Zpět na „2012 / 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host