2012-13 Panini Limited

Žhavé novinky týkající se sezóny 12 / 13
Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1302
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

2012-13 Panini Limited

Příspěvek od standish »

When a locked-and-loaded 2012-13 Limited Hockey releases to the hobby (tentatively in late December), it will do so packing three autograph or memorabilia cards in every seven-card box (at least one autograph guaranteed) and a bevy of new collectible twists sure to be embraced by hardcore hockey fans.

Living up to its name, every base card in Limited Hockey will be numbered to 299, with captains numbered to just 99. But the real beauty of this season’s release can be found in a stacked insert lineup that features, among other niceties, Net Crashers cards embedded with pieces of net used during the 2011-12 Molson Canadian NHL All-Star Skills Competition, Jumbo Shield 1/1s and Limited Duels acetate die-cuts.

2012-13 Limited Hockey includes a 150-card base set, a 30-card Captains subset, a 20-card Retired Captains subset and 40 Phenoms autographed Rookie Cards.

Some additional highlights . . .

- When pieced together, the unique Limited Duels acetate die-cuts reveal some of the NHL’s biggest rivals
- Brand logo 1/1s punctuate the rare Manufacturer’s Mark insert
- Look for game worn Jumbo and Freshman Jumbo memorabilia inserts featuring jerseys, patches and 1 of 1 NHL Logos.
- Every pack will contain one rookie, star or legend autograph numbered to 299 or less, with rare 1/1 versions possible.
- Find Stanley Cup Signature and all new Trophy Winner Signature cards numbered to 99 or less.
- Also look for Monikers autographed embroidered patches, Back to the Future
- Autographs, Net Assets dual jersey and net cards, Bash the Boards acetate die-cuts and more.

Stay tuned to The Knight’s Lance for additional details as they become available. But until then, check out this extended first look at 2012-13 Limited Hockey:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

zdroj: http://paniniamerica.wordpress.com/2012 ... ed-hockey/#

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od Staal »

Nevim no,v kazde serii vidim tu hnusnou bilou barvu,proste panini maj karty na stejne brdo.Pak udelaj Prime,ktery sou zase tmave a hnusne barevne.Jedine co se mi fakt libi jsou Clasics signatures,Elite a Titanium. Za me :thumbdown: Dle skenu.
Naposledy upravil(a) Staal dne stř 24. říj 2012 10:52:44, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
KRALzLA
Opora
Opora
Příspěvky: 372
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:40:51

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od KRALzLA »

Proboha, to je otřes... Bez urážky, ale nemohu si pomoci.
Hlavní sbírka: Los Angeles Kings - brankáři + RC
Nově: Martin Jones

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od Felipe »

No já sem byl vždy proti sérii Titanium, ale letos budu asi muset svůj názor přehodnotit. Podle mého se tento produktu Panini letos nepovedl. Předchozí dva ročníky nebyly špatné, ale tohle fakt ne.

Nevím jestli ty karty s Lundqvistem a Brodeurem jsou Die Cut nebo co, ale ty šedé široké rádoby blesky jsou do oči bijící, že se na těch kartách vše ostatní strácí. U Net Crashers ten čtverec se sití dost výrazně zasahuje do ostatního designu karty. Už jen svým tvarem. Je to síť a mají jí ve čtverci. Měli to spíš nechat jen jako kříž. No a podpisovka Browna. Umístění podpisu je na divném místě. K tomu by měl spíš být otočený o 90 stupňů. A našel bych další věci... Je to jen můj názor. Určitě se tu najdou lidi co se jim ty karty budou líbit, ale já to cítím prostě takto.
Obrázek

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od freddy-NJD26 »

tak me se to treba libi ( ne tolik ) ale je to zmena ..ale libi se mi spise posledni 4 karty...ta podpisovka s brownem je slusna...minuly rocnik ty karty byli cerny..,tak ted sou bily ..- aspon se to neopakuje... a pak ta manufacturers s oviem je pekna karta..kdyz tam teda budou soupat jiny kusy dresu ( barvu) nez je pozadi ...a JUMBO shield..se mi libi fejst
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od Molda »

Tak ono limited sází dost na různé efekty, které jsou patrné až když kartu člověk drží v ruce. Mě se ale celkově styl panini líbí, takže i tyto karty hodnotím kladně i takto na náhledech, ve skutečnosti věřím, že se mi budou líit ještě mnohem víc.

Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1302
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od standish »

Je škoda, že Panini mírně pozměnilo logo této série, to předchozí se mi zdálo hezčí ;-) Na závěrečný soud k těmto kartám si počkám, až je uvidím v reálu, ale například karta Seguina (jestli je to řadovka) už teď vypadá poměrně hezky.

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od Felipe »

Nové obrázky... Nebudu to sem dávat. Kdo chce, tak si klikne na odkaz a podívá se. Je tam toho hodně...

http://paniniamerica.wordpress.com/2013 ... y-gallery/
Obrázek

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od valento3 »

Ty trofeje jsou moc pěkné, vypadají jako staré Finesty :thumbup:

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od Molda »

Mě se ty trofeje taky hodně líbí, ale jen pokud budou i ve verzi bez podpisu, uškrťte mě, ale podle mě ty podpisy na té kartě jsou úplně hnusné, vůbec se tam nehodí a ničí tu kartu.

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od Staal »

Presne jak pise Molda. Ty podpisy vypadaj jako kdyby mi to podepsal hrac nekde na stadionu. Podpis ano. Ale aby mel vymezeny a nejak oznaceny prostor. Samolepky mi nevadi,takze i ty by se mi libily.

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2696
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od gonzzzales »

Tak ty trofeje jsou opravdu hodně povedený, asi by mi tam ani ten podpis nevadil.
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od Lembi »

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 361
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Rajec, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od mixo »

tie Limited Travelers su podla mna paradne kusky :thumbup:
aj karty s trofejami, akurat to tam mohli vymysliet s tymi podpismi nejako inak.. ale celkovo to vyzera na velmi podarene karty

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od xmkrejci »

Navic Travels jsou zachyceni v temer totozne pozici. To se mi dost libi. Marne jsem premyslel, kde ma na dresu nordiques Sakic takovy emblem, ale pak mi po dobe doslo, ze by to mohla byt lilie (ano, to jsem si myslel, ale tvar nesedel), ale navic oloupana (do roku 1991 meli dresy Nordiques misto nasivek jen nazehlovacky).
Obrázek

Uživatelský avatar
mchockey
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: ned 11. bře 2012 14:12:19

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od mchockey »

Asi si sesbírám všechny karty s kousky sítě, to je podle mě fakt povedené *gp*
mchockeybreaks

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od Molda »

Ty limited travels jsou fakt parádně provedené, super!

Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1302
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od standish »

Dnes by do světa měly vyrazit Panini Limited.

Zde break dvou boxů přímo ve společnosti Panini: http://paniniamerica.wordpress.com/2013 ... y-gallery/#

A tady checklist: http://www.cardboardconnection.com/2012 ... ckey-cards

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od Felipe »

A nebo je checklist taky tady. http://sportscardradio.com/sports-card- ... -checklist
Torchu jinak uspořádáný. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Panini Limited

Příspěvek od Maurice Richard »

Samolepky na takovéhle karty???? To snad nemyslíte vážně???? Tohle je paráda!! Total Hard Sign :thumbup: :thumbup: :thumbup: !!!!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2012 / 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host