2012-13 Panini Clasics Signatures Hockey

Žhavé novinky týkající se sezóny 12 / 13
Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od Hans »

Tak toho jsem se přesně bál. Sice nelze hodnotit podle jednoho brejku na HI, ale nějakej kluk tam dal fotky + výsledky, co našli s kamarádem v jednom boxu. Chris Draper, Mike Peca, Ken Linseman, Dave Gagner, Brian Bellows a nějakej horizontal auto Bob Gainey /50. Tohle je docela komické za cenu 180 usd. Fajn ty karty jsou teď nové a možná se to rozumně prodá, ale kdyby se to otvíralo za půl roku, tak ty karty budou mít hodnotu tak 30 usd. Za tohle snad nelze vinit Panini, ale cenové strategie amerických distributorů a šopů jsem fakt komické. Tohle mě v hobby teď štve snad nejvíc. Přijdou s nějakým nesmyslem a za pár měsíců jsou produkty na poloviční ceně.

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od Felipe »

Taky sem viděl ty breaky a jsem tak trochu sklamanej. Ale uvidíme jak budou karty vypadat, když budou v ruce... Myslím, že kdo bude něco z toho chtít, tak si koupí po jednotlivých kouscích než celý box. Pro příklad u mě do sbírky je tam pouze jedna podpisovka Hrudeyho a dnes sem zjistil, že je ještě Redemption. *bang*
Obrázek

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od Tkachuk007 »

Mám u pana Bartka objednaný celý case :P , adrenalin stoupá a obava taky :shock: . No, doufám, že nějakou SSP nebo SP vytáhnu, redemption bude realitou :|

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od tom_182 »

Chlapi co tam breptate!! Najlepsia seria tejto "sezony" !! *cl*

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od Hans »

tom_182 píše:Chlapi co tam breptate!! Najlepsia seria tejto "sezony" !! *cl*
Neberu v potaz jednotlivé karty na ebay a taky kolik Beezerů se z toho produktu dá vytáhnout. :D Ale upřímně, koupil by sis boxík za 180 usd?

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od ma-me »

Opět se nabízí srovnání:

1) 2x Panini Classics Signatures

2) 1x ITG Superlative Vol. III

No? *rfl*
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od ma-me »

tom_182 píše:Chlapi co tam breptate!! Najlepsia seria tejto "sezony" !! *cl*
Mě se ty karty strašně líbí, ale za tu cenu? Ta série je určitě skvělá, ale box s minimální nadějí na něco odpovídajícího částce 180 USD bez cla a DPH? To opravdu radši po kusech s tím, že ty nejlepší budou dražší no :)

Viděl jsem zatím 7 boxů a všechno v duchu stejném hodnotově mimo... karty krásný a určitě by mě potěšily, jde mi teď jen o cenu boxu.
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od Dampa17 »

Taky mi to nedá a trošku zareaguju ... mám totiž pocit (a to už delší dobu), že tady dochází mnohdy k určitému protiřečení si. Na jednu stranu si spousta lidí stěžuje, že je na trhu přetlak bezcenných jsy, podpisů apod. a že by měly být "vzácnější". To je na jednu stranu možná trošku pravda, na druhou stranu si myslím, že díky tomu se ty karty dají sbírat - tzn. že to není o tom, že si koupím jednou za rok takovou kartu, ale můžu je mít častěji a jsou tím ty karty dostupnější širšímu spektru sběratelů. A přitom jsou na trhu pořád karty, které jsou obtížně dostupné, cenu si drží a kdo chce a má na to, tak je prostě sbírat může ...
No a na druhou stranu, když se objeví série, ve které ty karty vypají super a je chváleno, že tam jsou i jiná jména než u UD a ty top karty a hráči jsou skutečně vzácnější a tím si budou tu cenu i v čase držet, tak je to taky špatně, když se netahají z každého boxu? No a holt těch 180 dolců je momentálně jednak za to, že je to žhavá novinka a až čas ukáže, kam se cena pohne. A potom je to taky holt "loterijní poplatek" za to, že se ta pecka vytáhnout dá ...
Samozřejmě je to asi na delší diskus a každý na to může mít svůj názor, ale to, co jsem napsal v předchozích řádních mám v hlavě už dlouho. Prostě si říkám, co vlastně chceme? Kdyby byl každý brejk jako ma-meho poslední Superlativy, tak by ty karty taky za chvilku byly bezcenný ...
... no a pokud je můj příspěvek trošku offtop, tak se omlouvám, ale prostě mi to nedalo ;)
... a než jsem to dopsal, tak sem ma-me hodil svůj dotaz - myslím, že je to o tom, co se komu líbí a co kdo chce a hlavně - může si vybrat. Kdybych na to měl, tak klidně obé :thumbup:

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od ma-me »

Dampo, to je dobrý příspěvek na delší úvahy i povídání, klidně založ téma (jestli tady není) :thumbup:

Jinak ty původní Classics Signatures také nebyly za pakatel, ale to byla jiná doba... Prostě si myslím, že kdyby ubraly 2 podpisovky, přidali nějaké inserty, tak by to byl krásný box za 80-90 dolarů.
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od Dampa17 »


Uživatelský avatar
raid3n
Opora
Opora
Příspěvky: 320
Registrován: pon 27. čer 2011 0:07:57

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od raid3n »

Taky jsem shlédl několik breaků a je to hodně slabé. Vzpmínám jak jsem kupoval 2 boxy 06/07 Parkhurst za nějakých +- 70 babek/box tuším a tahal z toho krásné hard signed podpisy Perreaulta, Carcilla, Salminga, dual podpisovku bratrů Šťastných a dalších.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od Hans »

Jojo Raidne, tam byly snad 4 podpisovky na box, že jo?

Mě mrzí, že jsem na tenhle produkt narazil asi 14 dní předtím než vypršely redemption karty. Stejně tak mě mrzí, že jsem úplně prováhal Masterpieces.

Uživatelský avatar
raid3n
Opora
Opora
Příspěvky: 320
Registrován: pon 27. čer 2011 0:07:57

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od raid3n »

Hansi přesně tak :thumbup: Tohmuhle produktu opravdu chybí nějaká lepší jména, samozřejmě nemusí tam být všude Lemieux, ten byl SP i v těch parkhurstkách, ale mít tam třeba toho Salminga, nebo Perreaulta, bylo by to hned veselejší (a za ty prachy i na místě). Opravdu, co jsem viděl ty otvíračky, tak do toho bych nešel. Za chvíli končí na ebay redemption Yzermana, tak jsem zvědav, za kolik půjde....

PS: Koukám na ebay a Gordie Howe SSP prodáno za 150$...pffff

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od Maurice Richard »

Tkachuk007 píše:Mám u pana Bartka objednaný celý case :P , adrenalin stoupá a obava taky :shock: . No, doufám, že nějakou SSP nebo SP vytáhnu, redemption bude realitou :|

Tak to ti držím palce na nějakou pecku :thumbup: !!!!! Před lety vyšel podobný produkt od UD a tam jsem s kámošem objednal dva boxy a v jednom byl i Wayne Gretzky, takže spokojenost! Tobě se při tom počtu určitě taky něco objeví!? Držím palce a těším se na break!!!! Zatím ale klídek, bez stresu *drink* *drink* *drink* .......MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od Tkachuk007 »

Díky za podporu, stres už jsem hodil za hlavu a převládá neskutečně těšení se :P . Case by měl přijít nejdéle ve čtvrtek. :P
Shlédl jsem několik breaků a ten základní set hard signatures se mi neskutečně líbí, určitě se pokusím sesbírat komplet set, jako u Parkhurst 06/07, kde mi chybí asi 25 karet ze 147.
Jinak Gretzky tam není, asi nemá smlouvu s Panini :(

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od Maurice Richard »

Možná má doživotní smlouvu s UD ??? A nemyslím to jako legraci :-)! Každopádně Škoda!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od Hans »

Ano, Bobby Orr a Wayne Gretzky mají exklusivní smlouvu s Upper Deck.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od Maurice Richard »

Ted jsem rychle projel to co se nabízí na Ebay. A za sebe musím říct že slabota! Pro mě zajímavá jména jen Bower, Howell, Gainey, Shutt, Baun.... A vrchol je když do takovéhle série dají hráče jako je Darryl Sydor který hrál ještě v roce 2010 nhl! To je trochu Moc!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
redcraft
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 472
Registrován: čtv 30. čer 2011 22:35:56
Bydliště: Vysočina

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od redcraft »

Hans píše:Ano, Bobby Orr a Wayne Gretzky mají exklusivní smlouvu s Upper Deck.
to se vztahuje jen na podpisovky, nebo nemůže Panini vydávat ani řadovky Gretzkyho a Orra?

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 Panini Clasics Signatures Hockey

Příspěvek od Maurice Richard »

já myslím, že to bude platit na všechny karty! Pořád je to pro obrovský kšeft!!!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2012 / 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host