ITG Motown Madness

Žhavé novinky týkající se sezóny 12 / 13
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

ITG Motown Madness

Příspěvek od Hans »

Opět žádné bližší info, ale vypadá to, že mě příští jaro chce Dr. Price totálně vysát. Po produktu věnovanému týmu Philadelphia Flyers se připravuje produkt Motown Madness, který bude tentokrát věnovaný týmu Detroit Red Wings. Měl by vyjít před nebo po Decades the 1990's, Přiznávám se, že příští jaro pro mě začne ITG peklo. :twisted:

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: ITG Motown Madness

Příspěvek od zette »

Pokud ani v teto serii nevyjde podepsany Fetisov, tak at si je pan Price strci nekam *bang* .

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Motown Madness

Příspěvek od Luky »

No, pěkně, tak to můžu taky šetřit. Myslím, že ta sborná by tam mohla být komletní, přeci jen se nesmazatelně zapsali do historie týmu. Jsem zvědavý jestli bude Konstantinov, alespoň na JSY a jak se vypořádají se jmény jako Howe, Lindsay, Kelly a Abel, jestli vůbec budou moct tyto pány oslovit!!. S Rangers si myslím nejlepší týmy na pořádná jmena, spousta jich tam odehrálo konec kariéry a spousta jich tam odehrálo většinu, jsem zvědavej jak se s tím ITG popere. Neříkám aby zapomněli na nová jména, ale z historie je z čeho vybírat a tím by mohli začít.
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: ITG Motown Madness

Příspěvek od Hans »

zette píše:Pokud ani v teto serii nevyjde podepsany Fetisov, tak at si je pan Price strci nekam *bang* .
No v topicu na HI psal, že se Fetisova marně snaží podepsat do svých produktů už 5 let. A že ho samozřejmě oslovil i ohledně Motown Madness. Bohužel opět bez úspěchu. Jeho podpisovka by byla fajn, ale pokud ten člověk nechce podepsat za žádnou cenu, tak s tím nenaděláš asi nic no.

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: ITG Motown Madness

Příspěvek od zette »

Hm, z zijicich hracu si od nikoho nepreji vic podpis na autorizovane karte nez od Fetisova. To chapu, ze muze byt problem ho sehnat, Fetisov zije v jinem svete... Byla by to ale bomba. Pak jeste Makarov, T. Jonsson, S. Persson a K. Dryden...

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: ITG Motown Madness

Příspěvek od xmkrejci »

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Motown Madness

Příspěvek od Lembi »

zette píše:Hm, z zijicich hracu si od nikoho nepreji vic podpis na autorizovane karte nez od Fetisova. To chapu, ze muze byt problem ho sehnat, Fetisov zije v jinem svete... Byla by to ale bomba. Pak jeste Makarov, T. Jonsson, S. Persson a K. Dryden...
Tak v tom pripade je tohle primo pro tebe jako delane ;)

http://www.ebay.com/itm/2011-Leaf-Fetis ... 56514d7b14
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Motown Madness

Příspěvek od Maurice Richard »

to fans Wings: pánové, já se taky mooooc těšil na sérii Forever Rivals a hlavně na nějakou pecku Montrealu, ale každý kdo tady rozdělal box potvrdí, že nic moc se nenašlo.... Přeji vám všem více štěstí!!!!! MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Motown Madness

Příspěvek od valento3 »

February 28, 2013 will mark the release date of In The Game’s tribute to the Detroit Red Wing Franchise – Motown Madness.

As we work diligently on this project our entire staff is “seeing red”, Red Wing Red.

In each box of Motown Madness collectors will find 5 Premium Base Cards, 4 Autograph Cards, 2 Authentic Game-Used Memorabilia Cards and a Patch of Honor Insert Card. That’s right 12 cards per box and seven of them are “hits”.

Premium Base Card Set

The Base Card Set will feature players from nine decades, the entire history of the franchise. These Premium Base Cards will be manufactured in both a red foil version and a gold foil version.

Obrázek Obrázek

Autograph Cards

The Autograph Card checklist will feature over 100 different players including; Gordie Howe, Steve Yzerman, Nicklas Lidstrom. Chris Osgood, Norm Ullman, Ted Lindsay, Dominik Hasek, Ed Giacomin, Danny Gare, Marcel Pronovost, Darren McCarty and many, many more. Motown Madness features FOUR autographs per box.

Obrázek Obrázek Obrázek

Patch of Honor (non-memorabilia insert set)

Each box of Motown Madness will contain one Patch of Honor card. These are manufactured patches from different milestones in the franchise’s history including; Vladdy Patch, Norris Family Patch, Stanley Cup Playoff Patches, War Bonds Patch and others.

Obrázek
Steve Yzerman Retirement Patch Card

Authentic Game-Used Memorabilia Inserts

Motown Madness features fourteen different Authentic Game-Used Memorabilia insert sets.

Obrázek
Steve Yzerman Game-Used Jersey Card

Obrázek
Goaltenders Curtis Joseph Game-Used Memorabilia Card

Obrázek
Games To Remember Detroit vs Colorado

Obrázek
Sid Abel Enshrined Game-Used Memorabilia Card

Obrázek
Starting Lineup Game-Used Memorabilia Card

Obrázek

Obrázek
Battle for the Cup Detroit vs Philadelphia

Obrázek
Chris Osgood and Dominik Hasek Teammates Card

Obrázek
Martin Lapointe Nameplates Card 1/2

Obrázek
Sergei Fedorov Game-Used Patch Card

Obrázek
Peter Mahovlich StickWork Card

Obrázek
Darren McCarty Tough Materials Card

Obrázek
Alex Delvecchio Raised To The Rafters Card

Obrázek
Sergei Fedorov Equipment Room Glove Card

Motown Madness PaperCuts

Motown Madness will feature a stunning collection of PaperCuts.

Obrázek

Obrázek

The 40+ card checklist will include: Jack Adams, Harry Lumley, Hec Kilrea, Tommy Ivan, Syd Howe, Ebbie Goodfellow, Gary Bergman, Larry Aurie, Terry Sawchuk, Tiny Thompson, “Black” Jack Stewart, Bruce Norris, Johnny Mowers, Carl Liscombe and Harold Jackson to name a few.

Dee91
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 50
Registrován: pát 30. zář 2011 11:33:52
Bydliště: Galanta, SR

Re: ITG Motown Madness

Příspěvek od Dee91 »

Uz sa neviem dockat tejto serii, kartickm uz nevenujem dlhsiu dobu len velmi zriedkavo, ale ako vidim nove karty Darrena, znovu dostáváam chut rozsirit moju zbierku.A box nakup boxu z tejto serie bude asi najlepsi sposob ako vratit k tejto hobby :)
Obrázek
Collecting Shawn Kemp, Kevin Garnett, Darren McCarty, Russell Wilson,Detroit Red Wings, 90's Inserts

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: ITG Motown Madness

Příspěvek od valento3 »

Nové zprávy od pana Price

We are almost SOLD OUT in advance of the release. I am very proud of this fact.

I have a surprise for collectors of Motown Madness as well. I have waited until now to announce this insert because I was not sure if I would be able to make it happen in time.

We recently acquired pieces of the boards from both the Detroit Olympia and the Joe Louis Arena. Working with the boards from the Joe Louis Arena was relatively easy. The boards from the Detroit Olympia were different. They were very old, not well stored and from a curved section. This made cutting them in to flat pieces for signing very difficult but not impossible.

Here are some of the results.

Obrázek

Steve Yzerman Joe Louis Arena Autographed Boards

Obrázek

Red Kelly Detroit Olympia Autographed Boards

I am not sure how many players will be on the checklist as we are getting close to pack-out but I am sure Gordie Howe and Ted Lindsay will be included along with Yzerman and Kelly.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: ITG Motown Madness

Příspěvek od Hans »

Tak jsem neodolal a čekání na Decades 1990's jsem si rozhodl zkrátit dvěma boxíkama Motown Madness. Jsem zvědavej, protože jsem na HI viděl nějaké brejky a to složení podpisovek mě upřímně moc nenadchlo. Tenhle produkt jsem chtěl původně vynechat, ale je to Detroit sakra! :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: ITG Motown Madness

Příspěvek od pavelbart »

Já takové nadšení nesdílím. Série je krásná, ale stejná, jako všechny další z produkce ITG. Haška mám na stejných kartách, jen někdy mám pozadí modré, jinde taky červené...
Dnes zapnu ráno ebay, kontroluju novinky Haška, jako vždy a vykoukne na mě dobrých 50 karet z Motown Madness.
Všechny karty stejný. To je přesně důvod, proč jsou karty na dnešních nízkých cenách.
Série krásná, ale všechno má svoje meze...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „2012 / 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti