2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Žhavé novinky týkající se sezóny 12 / 13
Uživatelský avatar
4sberg
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 720
Registrován: úte 06. zář 2011 9:33:35
Kontaktovat uživatele:

2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od 4sberg »

Each pack contain 4 cards:
1 Greatest Moments in Hockey History card
1 Rookie Card*
1 Autographed Card (Authenticated by PSA/DNA)
1 ITG Buy-Back Card.

The Greatest Moments in Hockey History will feature the combination of our spectacular vintage Game-Used Memorabilia paired with stunning original artwork including 1/1 hand-painted cards by Jared Kelley.

Obrázek

Collectors will also find some incredible and valuable Rookie Cards in this product. From Vezina to Landeskog, from Howe to Stamkos, from Sawchuk to Lundqvist, from Richard to Crosby. from Plante to Ovechkin all these Rookie Cards will be found in The History of Hockey - In Cards.

Obrázek Obrázek
Obrázek
Obrázek Obrázek

The ITG Buy-Back cards won't disappoint either. A tour down memory lane features some the greatest Autograph and Game-Used Memorabilia cards produced by In The Game since 1998-99 when we came on the hockey card scene.

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

This product will be strictly allocated to our direct dealers and our distributors based on order placed on our other products over this past year.

*Rookie Cards are authentic and not reprints

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od Molda »

Co to? Karty od UD v ITG produktu??

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od ma-me »

*rfl* Přesně, první věc co mě napadla, ale jinak celkem zajímavý nápad :eh: Každopádně by možná u ITG udělali dobře, kdyby se na nějaký čas zavřeli a pokusili se svému vydávání vrátit "myšlenku"...
Molda píše:Co to? Karty od UD v ITG produktu??
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1302
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od standish »

Mně se tento produkt líbí, zájímavá možnost jak se dostat k opravdu historickým kartám, budu se těšit na další info :think:

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od DzEjDy »

No dostat k historickým kartám. Kolik jich tam v porovnání s těma ostatníma "běžnýma" bude? Tohle mně přijde už fakt jak promo od UD nebo Panini, kdy na začátek ukáží super patche s paletou všech barev, ale většina karet je potom stejně jednobarevných. Tohle dřív ITG nedělalo, představovalo sérii jako celek, všeobecně, co to bude obsahovat od A do Z, ale tohle je opravdu jenom čistej marketing na nalákání lidí. Vraťte nám staré dobré ITG a tuhle šmelinu nechte těm dvěma ostatním, pana Price.
Obrázek

Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1302
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od standish »

DzEjDy píše:No dostat k historickým kartám. Kolik jich tam v porovnání s těma ostatníma "běžnýma" bude?
Je pravda, že když vezmu třeba ty RC karty, tak těch nejcennějších nebudou desítky. Na druhou stranu (jestli tomu dobře rozumím) celá série bude mít 4000 karet, to je 1000 boxů, takže už je šance 1:200, že některou z těchto 5 vyobrazených RC karet vytáhnu, což není úplně nejhorší :-)

Uživatelský avatar
simon gol
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 175
Registrován: ned 10. čer 2012 16:02:29
Bydliště: Praha

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od simon gol »

Tyhle karty se mi moc líbí akorát doufám že nebudou až přehnaně drahé :crazy:
Sbírám: Kari Lehtonen,Corey Crawford
Vedlejší sbírka: Phil Esposito,Panini Classic Signatures 12/13

Uživatelský avatar
4sberg
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 720
Registrován: úte 06. zář 2011 9:33:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od 4sberg »

BPrice píše: The Greatest Moments in Hockey cards will feature original art-work of the Greatest Moments in the history of the game, including on-card artwork by Jared Kelley.

As always ITG appreciates collector input in building their products.
So what moments in the history of the game of hockey do you consider the "greatest"?


Let us know as we build our checklist. We want to deliver to you the kind of products you want to collect.

Brian Price
ktere momenty byste chteli mit na kartach?
piste sem pokud vas neco napada, po nejakym case to dam dokupy a na patricnych mistech navrhnu - treba se postesti

Uživatelský avatar
marduk
Opora
Opora
Příspěvky: 286
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:43:11
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od marduk »

tak to si myslim ze budou a poradne ....
simon gol píše:Tyhle karty se mi moc líbí akorát doufám že nebudou až přehnaně drahé :crazy:

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od superman66 »

To vypadá na zajímavou šanci získat opravdu nějakou raritku. Jsou nějaké další podrobnosti? Jako datum vydání, očekávaná cena, plnění atd???
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od sabres911 »

4sberg píše: ktere momenty byste chteli mit na kartach?
piste sem pokud vas neco napada, po nejakym case to dam dokupy a na patricnych mistech navrhnu - treba se postesti
Canada Cup, výměna dresů mezi Dzurillou a Vachonem :)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Smutný Wayne Gretzky utěšovaný Dominikem Haškem po semifinále v Naganu ;)

Uživatelský avatar
kidder
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1514
Registrován: pon 30. kvě 2011 22:47:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od kidder »

Mno zajimavy pocin :) Treba se v te serii konecne objevi karta ITG Signature Series T. Kidd 98 buyback kterou jsem nikdy nikde nevidel :)

matusj
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 50
Registrován: stř 08. úno 2012 20:42:06
Bydliště: Slovensko

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od matusj »

Vyzerá to na peknú sériu, len sa mi absolútne nepáči tá prvá karta, ten kúsok dresu tam nevyzerá vábivo.

Uživatelský avatar
Reimer
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 196
Registrován: úte 06. bře 2012 21:11:26
Bydliště: Košice

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od Reimer »

Myslím si,že táto séria je parádna.Mala by výjsť koncom roka okolo 20.decembra 2012,cena za 1box/4karty sa má pohybovať okolo 200USD.Náklad u The History of Hockey je 4000 boxov.To,čo sa da,ale nájsť na týchto kartach je jedna báseň,škoda tej ceny ach jaj... *cry-a*

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od valento3 »

History of Hockey Masterpieces

Who needs Picasso, Rembrandt, da Vinci, Monet or van Gogh.

Certainly not In The Game, our artists have created a new generation of masterpieces.

In The Game’s groundbreaking History of Hockey product, due out in mid-December will feature four cards in each box. One Authentic Rookie card slabbed by Beckett, one PSA/DNA Authenticated Autographed card, one In The Game Buy-Back card and one Great Moments in Hockey History Art/Memo card.

Some of the art being created for this product is breathtaking.

Obrázek

This card features the Production Line (Howe, Lindsay and Abel). Each card is hand painted on the card and features an authentic piece of a Gordie Howe Detroit Red Wings jersey. There are 10 of these card in the product but each one is a 1/1 as they are individually painted.

Obrázek

When I received this King Clancy hand painted card back from the artist, I did a double take. The image is so well done, it looks like a photo but it is not. There are 10 of these cards in the product and each is a 1/1 hand-painted card featuring an authentic piece of King Clancy game-used memorabilia.

Obrázek

Our artist certainly captured the intensity of Rocket Richard. Each card is hand-painted directly on the card and features an authentic piece of a Rocket Richard Montreal Canadiens’ jersey. There are 10 of these cards in the product, again each is a 1/1 card. The artist on this piece painted on special version in black and white. It is stunning.

Obrázek

This image needs no description. The 10 1/1 hand-painted art card each feature a piece of a Paul Henderson game-used stick. Painted by Jared Kelley, each one is n unique piece of art.

Obrázek

Charlie Conacher hand-painted card with authentic Game-Used Memorabilia commemorating the Toronto Maple Leafs’ Stanley Cup Victory the first year they played in Maple Leaf Gardens. An iconic Leaf captain led his time to the ultimate prize.

Along with the one card hand-painted cards, there are Art/Memo cards which feature reproductions of art especially created for History of Hockey. The vintage Art/Memo cards are out of 10 with all others being out of 50.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od pavelbart »

Přiznám se bez mučení, že jsem tuto sérii vůbec nesledoval.

Ale když vidím tu kupu karet jiných výrobců, nechápu. Jaký smysl má tato série? Víte to někdo? Jako myslím, co bylo záměrem ITG - já v tom těžko hledám logiku, nápad, ale i komerci...
Mně to přijde nesmysl a nechci z toho nic do sbírky. Jedině karty, které si z toho obalu vyndám, protože je nemám, ale nechat ji v tomto... v tom nevidím něco, co by mě bralo...

Díky za odpověď.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od Tkachuk007 »

Už jsem si na ebay objednal dvě karty, které na 100% vysvobodím z plastu a půjdou na své místo do setu :P

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od pavelbart »

Tkachuk007 píše:Už jsem si na ebay objednal dvě karty, které na 100% vysvobodím z plastu a půjdou na své místo do setu :P
To jste mi ale moc neobjasnil :D
Každopádně jsem rád, že nejsem barbar sám *lgh*
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2012 (2013?) ITG The History of Hockey

Příspěvek od pavelbart »

Jako co mě dožralo, ty PSA Grady...To je degradace ITG...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „2012 / 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host