2012-13 OFS plus

Žhavé novinky týkající se sezóny 12 / 13
Odpovědět
zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od zizomil »

no nevim kolik ti je ale věř ,ze v tom clanku zase tak moc nekecaji... ja pamatuju ten cas kdy byli min. 3-4 stanky v Praze s kartama kde se schazeli lidi a menili kazdy den ...jeden byl u domu odboraru, pak u Máje (tam snad zacinal Čepelda) tam to zilo to byl cvrkot :-) a dalsi kram byl dokonce i kousek od Vaclavaku a kolik je ted kramu?? a nesmim zapomenout na kram co mel pak Čepelda na proti Sparte a v neposledni rade pak i primo na Sparte tam bylo lidi ze jsme se tam skoro nevešli,( jo a nesmim zapomenout na moji oblibenou Budejovickou)
ano,vim o vasich namitkach ale kdo mel v tech 90tych letech internet? :-) a v tu dobu tady nikdo Ebay skoro neznal a o Aukru jeste nevedeli ani jeho zakladatele ale stejne...... byl to krasnej čas
proste, podle me to DOST opadlo

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Steven Hockey Cards »


Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od xmkrejci »

Steven Hockey Cards píše::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: http://www.ofscards.com/unnuke/modules. ... le&sid=173 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: JERSEY :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:
no, to tak to je teda neco....
Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

jednoznačně nejhorší JERSEY v historii jersey karet *lgh* ( dokonce i v hystorii OFS jersey !!! ) Dřív se mi ty JERSEY docela líbili a byl to takovej světlej prvek série ( hlavně 08/09 a 09/10 ), ale tohle je fakt strašný *axe*

Kdyby jako jersey použili tenhle návrh z jejich grafický soutěže, tak by to byli podle mě parádní karty, stačilo by tam místo síťky dát dres a změnit název karty. Místo toho vymyslej ňákou takovouhle sra*ku. Fakt nechápu.

Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od worlikk »

To je fakt :sick:

moc jsem nečekal, ale tohle předčilo snad i ty nejhorší představy
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od rmiller »

*lgh* *lgh* *lgh* *lgh* malování FOREVER
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Dampa17 »

No jo no, holt mají "jiné grafické cítění" ... *bang* ... ale mám pocit, že je celkem zbytečný kvůli tomu plýtvat bajtama, protože je to marný, marný, marný ...... budu se opakovat, ale nechápu, když zvládli dát dohromady série Premium, což jsou karty, který jsou dle mě povedený, proč nejsou schopní to zopakovat, zvlášť když mají letos hráčskej materiál jako už dlouho ne ............ :thumbdown:

Jamall
Veterán
Veterán
Příspěvky: 919
Registrován: ned 05. srp 2012 18:31:55
Bydliště: Sezimovo Ústí 2,okr.Tábor

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Jamall »

tak tohle mě pobavilo to se jim zase jednou povedlo hrozná srágora

Uživatelský avatar
Theriak
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 68
Registrován: úte 11. zář 2012 7:48:52

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Theriak »

Das ist hrůza :shock: A škoda nevyužité možnosti výluky v NHL k tomu ,udělat hezké jersey karty hráčům,které člověk nemá jinak šanci v extralize vidět. SHC na fóru OFS vznesl dotaz,proč je ten kousek dresu tak malý-no když stříhají jeden dres už čtvrtým rokem,moc jim z něj už asi nezbývá :lol:
HC Vítkovice -712 ks (OFS+DS+APS ) ,26 ks (Legendy CS)
Jakub Štěpánek- 16ks

Sperlinho
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 159
Registrován: stř 14. pro 2011 13:17:31
Bydliště: Plzeň

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Sperlinho »

Být to signature karty neřekl bych nic, docela bych je i chválil, ale tohle jersey karta? U toho Pavelce teda horší fotku dát nemohli,...

Uživatelský avatar
kidder
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1514
Registrován: pon 30. kvě 2011 22:47:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od kidder »

Molda píše:Tak ta zmínka o tom, že OFS letos ani neměly být a licenci mohla převzít jiná firma, což se nakonec nepovedlo mě dost mrzí. Byli jsme asi jen kousíček od záchrany českých karet a pravděpodobné změně k lepšímu a dopadlo to tak, že na dalších X let zase zůstane vše při starém.
Meli jste na Tieove burze slyset rozhovor ktery vedle 33mc s Pavlikem Bartkem a pak byste mozna mluvili jinak, nevim jestli je to nejake tajemstvi nebo tak neco, proto to tady nechci rozmazavat. Pripadne at napise Martin co o tom vi on. Pak byste mozna o letosnich kartach mluvili jinak :)

Uživatelský avatar
hleibl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř 01. srp 2012 0:28:45

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od hleibl »

Když jsem si říkal:Horší už to nebude. Věřil jsem,že se vytáhnou,ale tohle to je výsměch! *lgh* *lgh* *lgh*
Žádný hráč Litvínova!!!! Výřez stejný jako u jersey karet 10/11 :silent:

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Lukyn55 »

teda to je hrůza.. musím říct, že letošní OFS se mi docela líbí, ale todle ? .. jak tady bylo psáno, tak jako podpisovka by to bylo super.. ale jako jersey ? hnus humus *bang*
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Tkachuk007 »

Koukám, že jsem jedinej, komu se ty jersey zamlouvaji :thumbup: To bude asi tím, že nejsem velkým sběratelem Jersey karet, ale dávám přednost podpisovkám, a tak se mi ta jednoduchá světlá grafika líbí :P

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Theriak píše:Das ist hrůza :shock: A škoda nevyužité možnosti výluky v NHL k tomu ,udělat hezké jersey karty hráčům,které člověk nemá jinak šanci v extralize vidět. SHC na fóru OFS vznesl dotaz,proč je ten kousek dresu tak malý-no když stříhají jeden dres už čtvrtým rokem,moc jim z něj už asi nezbývá :lol:
Tak tohle je zrovna problém, protože oni fakt maj nový dresy co vim tak to z týmů objednávali, takže ase použijou jednu stranu a druhou si pověsej na zeď *lgh*
hleibl píše:Když jsem si říkal:Horší už to nebude. Věřil jsem,že se vytáhnou,ale tohle to je výsměch! *lgh* *lgh* *lgh*
Žádný hráč Litvínova!!!! Výřez stejný jako u jersey karet 10/11 :silent:
Buď rád že tam nikoho z Litvínova nemáš, jco já bych dal za to, kdyby tam nebyl žádnej kladeňák *rfl* , ale takhle tam mám celou první pětku a eště Pavelece a Frolíka v jinejch týmech *cry-a* ach jo *bang*
kidder píše:
Molda píše:Tak ta zmínka o tom, že OFS letos ani neměly být a licenci mohla převzít jiná firma, což se nakonec nepovedlo mě dost mrzí. Byli jsme asi jen kousíček od záchrany českých karet a pravděpodobné změně k lepšímu a dopadlo to tak, že na dalších X let zase zůstane vše při starém.
Meli jste na Tieove burze slyset rozhovor ktery vedle 33mc s Pavlikem Bartkem a pak byste mozna mluvili jinak, nevim jestli je to nejake tajemstvi nebo tak neco, proto to tady nechci rozmazavat. Pripadne at napise Martin co o tom vi on. Pak byste mozna o letosnich kartach mluvili jinak :)
Jako já sem slyšel spoustu informací ze zákulisí :D atd. ale tohle stejně nechápu, když jim někdo pošle do grafickejch návrhů nějakej design, kterej je docela pěknej a stačilo by jim tam akorát hodit fotky hráčů, ale oni místo toho vymslej nějakou takovou strašnou věc *axe*

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Luky »

kidder píše:
Molda píše:Tak ta zmínka o tom, že OFS letos ani neměly být a licenci mohla převzít jiná firma, což se nakonec nepovedlo mě dost mrzí. Byli jsme asi jen kousíček od záchrany českých karet a pravděpodobné změně k lepšímu a dopadlo to tak, že na dalších X let zase zůstane vše při starém.
Meli jste na Tieove burze slyset rozhovor ktery vedle 33mc s Pavlikem Bartkem a pak byste mozna mluvili jinak, nevim jestli je to nejake tajemstvi nebo tak neco, proto to tady nechci rozmazavat. Pripadne at napise Martin co o tom vi on. Pak byste mozna o letosnich kartach mluvili jinak :)
Já jsem lehce zaslechl, ale tu jde o samotný návrh karet. Já se do toho míchat nechci, co se mi hodí do sbírky je naštěstí jen Frk na RC z 09/10, jinak je nechci, ale když už na tom chtějí za každou cenu vydělat tak ať to stojí za to. Každý se snaží ušetřit kde se dá i třeba vlastním návrhem nebo materiálem, ale nesmí to na tom být tak do očí bijící. A za sebe říkám, že výmluva typu "lisování limitu je moc nákladné cca 1,- kč na kus" je fakt výsměch, zajímalo by mě kolik firem oslovili. A die Cut karty? Pardon, ale nůžtičky na nehty má doma snad každý:D Konkurence by zrovna tady neškodila.
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od xmkrejci »

Dneska pritelkyne mela vanocni tvoreni (takova besidka se znamyma a jejich detma); vyrabeni vanocnich ozdob, prani a podobnych veci. A jeden nastroj me velmi zaujal: zakulacovac rohu. Hned jsem si vzpomel na letosni OFS.
Obrázek

Takze kdo ma zajem, tak mi poslete vase radovky a ja vam vytvorim tezko dosazitelne RARE Die-cut verze :)
Mala ukazka moji prace.... :D :D
SAMPLE 1/1
Obrázek
Naposledy upravil(a) xmkrejci dne pát 30. lis 2012 22:57:46, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Vlada69
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob 17. lis 2012 23:18:30

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Vlada69 »

hmmm jak originál :clap:

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Michal »

Jinak kluci k těm rc, nevím jak se to tu vyřešilo, ale není to braný jako nováček v lize? Dneska jem si prohlížel zadní kartu Neuvirtha, a tam bylo: První sezona v extralize, nebo něco takového, tak jestli razítko Rookie nemají všichni hráči, co nikdy nehráli v extralize? :)
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od worlikk »

Michal píše:Jinak kluci k těm rc, nevím jak se to tu vyřešilo, ale není to braný jako nováček v lize? Dneska jem si prohlížel zadní kartu Neuvirtha, a tam bylo: První sezona v extralize, nebo něco takového, tak jestli razítko Rookie nemají všichni hráči, co nikdy nehráli v extralize? :)
Nemají...třeba Šmíd má odehráno asi 80 zápasů, Hemský kolem 60 a mají tam taky Rookie...
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Odpovědět

Zpět na „2012 / 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů