2012-13 OFS plus

Žhavé novinky týkající se sezóny 12 / 13
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Lukyn55 »

to je pravda no .. a určitě i od OFS záměr, aby měli paralelky zadarmo jen tím, že to hodí do nějaké ořezávačky .. ale je blbý, že je tam ta možnost, že nějakej chytrák si je bude vyrábět .. na druhou stranu jejich cena určitě nebude nic zajímavýho,tak to asi nebude mít moc smysl .. každopádně tam ale aspoň mohl být ten blbej limit ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

ceny závratný nebudou, ale třeba Jarda nebo Pleky třeba úplně zadarmo nebudou a inserty jestli budou taky ořízlý takhle debilně tak tam už vybraný karty nějakou cenu maj v tý cut verzi

a na ořezávačce mohli udělat i složitěšjí oříznutí, tohle fakt zvládne ´´vyrobit´´ každej

já sem se Vrkoče na ten limit ptal a prej je to drahý (jedna vyražená limitace = 1 Kč) a prej i zbytečný *bang*

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od DzEjDy »

Uphon píše:Na ukázku karta BASE a karta DIE-CUT
Tak k tomu nemám slov... *lgh*
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od vojta »

Nové rádoby OFS redemption. http://ofscards.com/unnuke/modules.php? ... le&sid=171
No, je to určitě lepší než minulý rok natisklý karton s adresou. Ale ta zadní strana, jak je to tam zaškrtaný, to je otřes. Kdyby to napsaly rovnou o kterého hráce nebo kartu se jedná... Ale to už je přeci nad síly OFS ne?

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

§To by mi až tak nevadilo, jakýho hráče máš na tom poznáš hned. Myslím že tohle je nejmenší problém jejich karet !!!

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Lukyn55 »

tak já bych řekl, že u redemption karet velkej posun vpřed .. jinak věřím, že inzerty budou die cut verze jiný jak base.. myslím, že ukazovali už ty brankářské sety a ty měly ty výřezy atypyčtější ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od DzEjDy »

A co nějaký jednoduchý online systém? Přeci jenom nevidím jediný důvod, proč bych část nákladů spojených s takovýma kartama měl nést já. :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

No u insertů myslim jak u kterejch, MASKS sou určitě jinak a ty maj jenom DIE-CUT verzi a žádnou jinou. SAVES by snad měli bejt DIE-CUT a DOUBLE DIE-CUT, takže tam to asi taky bude jiný. LEGENDY a TRENÉŘI sou stejný jako řadovky a zbytek nevim, ale asi to bude to samý jak řadovky, ach jo.

A jinak eště existujou nějaký karty, který v CL vůbec nejsou, sou to speciální verze řadovek hvězd z NHL s názvem PARALLELS a ve verzi DIE-CUT a BASE, všechno číslováno limitem jednotlivě, DIE-CUT verze je do 100 ks a obyčejná nevim.

CL : Jágr, Tlustý, Židlický, Kaberle, Plekanec, Rask, Hollweg, Hemský, Kindl, Krejčí Polák, Šmíd, Pavelec, Červenka, Sobotka, Neuvirth, Klesla, Hanzal, Simmonds, Jurčina

karty by měli vypadat stejně jako řadovky, akorát s nápisem PARALLELS a myslim že s natištěným podpisem hráče (viděl sem jenom kartu Jágra, takže nevim, jestli to neni třeba jenom u něj)

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Lukyn55 »

tak zrovna jsem na tu parallelku koukal v brejku a vypadá to pěkně, podle mě fajn ;) ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Tak už ty pralelky odtajnily úplně, seznma je tak jak sem psal výše, náklad je 100 ks na DIE-CUT verzi a 250 ks na BASE verzi.

Karta Jardy Jágra má navíc natištěnej podpis a jako jediná karta z této minisérie má vyražený limit (1-100 DIE CUT a 101-350 BASE)

Poměr vkládání do balíčků je 1:180 - 1 karta na 5 boxů !!!

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Lukyn55 »

Steven Hockey Cards píše:Tak už ty pralelky odtajnily úplně, seznma je tak jak sem psal výše, náklad je 100 ks na DIE-CUT verzi a 250 ks na BASE verzi.

Karta Jardy Jágra má navíc natištěnej podpis a jako jediná karta z této minisérie má vyražený limit (1-100 DIE CUT a 101-350 BASE)

Poměr vkládání do balíčků je 1:180 - 1 karta na 5 boxů !!!
naprosto nechápu, proč nemohli ten tištěnej podpis mít všechny karty :/ .. to samé s tím limitem .. co to má za smysl, že jedna karta bude výjimečná ?
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Taky to nechápu, s tim podpisem bych to možná eště pochopil, ale ten limit ??? *axe*

A hlavně si myslim, že takhle měli vypadat všechny paralelky, ne jenom oříznutý rohy a hráčum z NHL mohli klidně udělat nějakej special insert

Sperlinho
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 159
Registrován: stř 14. pro 2011 13:17:31
Bydliště: Plzeň

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Sperlinho »

http://www.ceskenoviny.cz/regiony/zprav ... id_seznam=
Pokud budou mít letošní kartičky úspěch, chystají výrobci pro sběratele další raritu: luxusní kartičky tištěné na dřevo.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od DzEjDy »

Už jenom v úvodním odstavci jsou tři lživý informace. Celý to na mě působí jako článek na objednávku. :thumbdown:
Obrázek

Sperlinho
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 159
Registrován: stř 14. pro 2011 13:17:31
Bydliště: Plzeň

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Sperlinho »

V loňské sezoně šel do minusu, protože se kartiček prodala jen asi třetina, a tak už letos další dělat ani nechtěl. Účast hvězd NHL a odřeknutí jiné firmy, která se ucházela o licenci, toto rozhodnutí na poslední chvíli změnily.
Co to mohlo být za firmu? playercards, jak dělají třeba pro DEL, EBEL, NLA a druhou švédskou ligu? Nebo někdo jiný?

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Molda »

Tak ta zmínka o tom, že OFS letos ani neměly být a licenci mohla převzít jiná firma, což se nakonec nepovedlo mě dost mrzí. Byli jsme asi jen kousíček od záchrany českých karet a pravděpodobné změně k lepšímu a dopadlo to tak, že na dalších X let zase zůstane vše při starém.

Sperlinho
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 159
Registrován: stř 14. pro 2011 13:17:31
Bydliště: Plzeň

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Sperlinho »

Molda píše:Tak ta zmínka o tom, že OFS letos ani neměly být a licenci mohla převzít jiná firma, což se nakonec nepovedlo mě dost mrzí. Byli jsme asi jen kousíček od záchrany českých karet a pravděpodobné změně k lepšímu a dopadlo to tak, že na dalších X let zase zůstane vše při starém.
Nezůstane, budou luxusní karty tištěné na dřevo! :clap: :D

Uživatelský avatar
hleibl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř 01. srp 2012 0:28:45

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od hleibl »

To je dobrý no...sesbírej si 9 karet jágra aby sis ho složil. A najdi 9 redemption karet! *lgh*
To je směšný...to je jako sázet sportku! *lgh*

Tukans
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 404
Registrován: ned 09. říj 2011 15:23:26

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Tukans »

co to je za článek? tak to je mazec fakt jak reklama

Sperlinho píše:http://www.ceskenoviny.cz/regiony/zprav ... id_seznam=
Pokud budou mít letošní kartičky úspěch, chystají výrobci pro sběratele další raritu: luxusní kartičky tištěné na dřevo.

Uživatelský avatar
Theriak
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 68
Registrován: úte 11. zář 2012 7:48:52

Re: 2012/13 OFS

Příspěvek od Theriak »

Hlavně v tom článku kecají,že tady upadá zájem o sbírání hokejových karet,já si myslím pravý opak.
A ty kartičky na dřevě,to už tady myslím taky bylo,takže žádný přelomový nápad :)
No a Jágr (devět v jednom)-to mi zrovna jako šťastný nápad nepřijde,když si chci třeba koupit domů obraz,taky ho nekupuju po částech,i když vícedílné obrazy na trhu jsou-prostě se mi nelíbí.
Jediná karta,která mě zaujala z té série je Parallels,jersey ještě neukázali :(
HC Vítkovice -712 ks (OFS+DS+APS ) ,26 ks (Legendy CS)
Jakub Štěpánek- 16ks

Odpovědět

Zpět na „2012 / 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host