2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Žhavé novinky týkající se sezóny 11 / 12
Uživatelský avatar
Irbe
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2684
Registrován: pát 27. kvě 2011 20:34:48
Bydliště: Praha 3
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od Irbe »

mě se líbí návrat MVP *cheer* zde najdete checklist
http://sports.upperdeck.com/collectorsz ... &sid=57116
překvapilo mě, ale, že Ottawa na base má jen 4 hráče(RC mají 6 :D ) a třeba taková Philka jich má rázem 9 ovšem tam je ještě furt Richards s Carterem. Zvláštní poměry Tb nemá ani golmana má 5 karet, Pens 8, Atlanta 5, Bruins 8 Florida 5 zvláštní.
tradelist: http://irbe.rajce.idnes.cz/
Penguins 8097/?????
Tom Barrasso 563/???

Uživatelský avatar
GoFlyersGo
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1197
Registrován: úte 21. čer 2011 19:43:11
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od GoFlyersGo »

Irbe píše:třeba taková Philka jich má rázem 9 ovšem tam je ještě furt Richards s Carterem.
ono je to vždy tak, kým sa UD spamätá, už bude koniec sezóny, preto milujem Panini, ktorý majú vždy aktuálne fotky, kvalita kariet možno kapánek horšia, ale pre mňa ako zberateľa týmu je toto maximálne plus, ktoré UD ani krásou kariet nevyrovná

A teraz pozerám, že tam majú ešte Trashers a to je hold ešte horšie podľa mňa *axe*
Zbieram Philadelphia Flyers - 5373/???
Pavel Bure - 464/1897
Obrázek
R.I.P. Pavol #38

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od jarosenko »

GoFlyersGo píše:
Irbe píše:třeba taková Philka jich má rázem 9 ovšem tam je ještě furt Richards s Carterem.
ono je to vždy tak, kým sa UD spamätá, už bude koniec sezóny, preto milujem Panini, ktorý majú vždy aktuálne fotky, kvalita kariet možno kapánek horšia, ale pre mňa ako zberateľa týmu je toto maximálne plus, ktoré UD ani krásou kariet nevyrovná

A teraz pozerám, že tam majú ešte Trashers a to je hold ešte horšie podľa mňa *axe*
Ty karty se nějaký čas připravují a vzhledem k tomu že jsem tiskař, tak vím že i samotný tisk něco zabere. A victory se vždy valej o prázdninách. Proto tam jsou Trashers. Nejde to hned tak rychle změnit. Myslim že další série už pak budou bez Trashers. I když třeba nebudou, protože kde by vzali fotky??
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od Joffrey_15 »

No já bych řekl že Atlanata bude ještě možná i na black diamond *iwm*
Obrázek

Uživatelský avatar
Gustavsson50
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 535
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:01
Bydliště: Šerkovice (asi 30 Km od Brna)

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od Gustavsson50 »

Tak jsem se koukl na e-bay a karty mě nakonec dost sklamaly :yawn: z celé série se mi teď líbí snad jen MVP
Jonas Gustavsson - 40/XXX
Tomáš Kubalík - 3/XX

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od pavelbart »

Kluci půjčil jsem si tady od Vás fotky, tak snad na mě nevyrukujete s autorskýma právama ;)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od Bianconero »

No.. ten boxík mě láká...

Co se týče base karet, jsem z toho jelen... Klasická base karta: http://cgi.ebay.com/2011-12-JOHN-TAVARE ... 500wt_1202


Ale hned jsem našel tuto: http://cgi.ebay.com/2011-12-ALEX-TANGUA ... 500wt_1202 ... což by měla být paralelka ne??? ale vzhledem k tomu, že jsou psané paralelky řadových karet "black", tak mě to mate a tudíž... jsem z toho ten jelen :D

Každopádně, base se mi až tak moc nelíbí, stejně jako třeba rookies. Na druhou stranu MVP karty jsou v téhle sérii naopak tou světlou stránkou.


K insertům... GAME BREAKERS se mi líbí, jsou jednoduché, nenáročný design, líbí se mi víc, než ty loňské, předloňské a i ty před tím *lgh* Nemám rád ten "stříbrný" potisk a tak vítám tu jednoduchost a upuštění od ní :P

Dál ... STARS of the GAME nejsou vůbec špatné... když jsem projížděl karty na ebay, tak právě zde prezentovaný Eric Stall je snad ze všech karet nejméně pěkná, respektive mě se nelíbí... ale takový Toews, Kane, Heatley, Thornton, Ovechkin nebo Duchene se jim opravdu povedly. Až na 2-3 karty, které mě fakt nezaujaly, jsou STARS of the GAME vyvedená série.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Gustavsson50
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 535
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:01
Bydliště: Šerkovice (asi 30 Km od Brna)

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od Gustavsson50 »

No, ten Tanguay asi bude paralelka Montreal má červené pozadí ty kraje jsou narmálně bílé,je to zvláštní.Rookies se mi letos vůbec nelíbí ,mnohem lepší by letos byly podle mě ty ma-meho co jsou v galerii tady na foru.
Jonas Gustavsson - 40/XXX
Tomáš Kubalík - 3/XX

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od Felipe »

Ano je to paralelka... Jsou verze. Base, Red a Black...
Jak již psal Irbe. Když si najdete ten check list, tak tam je to napsané jasně...
http://sports.upperdeck.com/Hockey/card ... &sid=57116
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od Bianconero »

Felipe píše:Ano je to paralelka... Jsou verze. Base, Red a Black...
Jak již psal Irbe. Když si najdete ten check list, tak tam je to napsané jasně...
http://sports.upperdeck.com/Hockey/card ... &sid=57116
Díky moc, přehlídl jsem to ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od rmiller »

s tim Millerem mi to nakonec nepříjde tak hrozny... http://cgi.ebay.com/2011-12-UD-Victory- ... 500wt_1413
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od Bianconero »

rmiller píše:s tim Millerem mi to nakonec nepříjde tak hrozny... http://cgi.ebay.com/2011-12-UD-Victory- ... 500wt_1413
Souhlas... až na toho Stalla, Parise nebo Richardse se mi snad líbí asi všechny.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od sabres911 »

Stejně jako u Black Diamond. Krátké previw na Victory - trošku s křížkem po funuse *rfl*


Victory 2011-12

Období prázdnin je každoročně spjato se dvěma významnými událostmi. Na trh se dostává tolik očekávaná high-end série The Cup, letos doplněná o konkurenční produkt od Panini s názvem Dominion a take první série nadcházejí kartičkářské sezóny.

První “vlašťovku” z dílny Upper Decku představují každoročně Victory. Sběratelé si zvykli na cenu 99 centů za balíček – opět bych zdůraznil, že cena okolo 60,-Kč v podání mnoha prodejců PNS je naprosto neuvěřitelná zlodějina. Box o 36 balíčcích pořídíte každopádně do 900,-Kč, pokud si ve stánku koupíte postupně celý box, dostanete se na vice než dvojnásobek (trojnásobek) ceny v našem obchodě ! Každý box obsahuje 36 balíčků po 6 kartičkách.

Série nedoznává každoročně mnoha změn, potenciál Victory spočíval především v limitované 5ti kusové verze Black, v posledních letech jsou Black paralelky již bez limitace a jejich počet vzrostl odhadem na 20-50 ks, proto se prodávají I přes výskyt 1:720 v balíčků za pár stokorun. U původní limitované verzi /5 se spousta karet prodávala okolo 100-150 usd !

Oproti minulým letům byla zrušena verze Gold. V balíčcích můžete tedy
narazit pouze na Black paralelky řadových karet (1:720) nebo Rookies (1:1440).

Základní set zůstal na konstatních 200 kartičkách, doplněných o 50 nováčků
debutujících v závěru sezóny 2010-11 – mj. Vancouverský talent Cody Hodgson. Vzhledem k tomu, že Upper Deck byl nucený vyškrtnout některé série ze samostatných vydání, došlo k připojení setu MVP. V každém druhém balíčků můžete narazit na jednu řadovou kartičku (tedy 18 karet /box) a MVP Rookies jsou vkládáni v poměru 1:18 (tedy 2/box).

Jména inzertních sérií znají sběratelé již zpaměti - Stars of the Game a Game Breakers. Letos opět v zajímavém provedení.

Série působí tradičním dojmem, který zaujme především mladší sběratele. Bonusový set v podobě MVP se dá považovat za krásný dárek navíc. Datum vydání je plánováno na měsíc srpen.


Shrnutí závěrem:

Jedná se o sérii určenou především pro začínají sběratele, popř. lidi zaměřené na sbírání levnějších setů. Boxy neobsahují žádnou podepsanou nebo memorabilia kartu, na druhé straně každý balíček obsahuje kartičku nováčka a nebo inzert. Každoročně první série nesoucí označení nové sezóny.

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od PROCHEY »

V době, kdy jsem ještě kupoval balíčky, jediné co se dalo sehnat byly Victory a MVP. Viktorky byly levný a nezajímavý, co do provedení. MVPčka se mi vždycky líbila a rád jsem si čas od času nějakej ten balíček otevřel. No, teď už to nehrozí. Když se nebudou vyrábět. To byla podle mě taková zlatá střední třída... Klika, že tu je Pavlův shop, kde budu moci ukojit svou touhu po nějakém zajímavějším balíčku než jsou viktorky... :-)

Uživatelský avatar
HeJ32
Opora
Opora
Příspěvky: 260
Registrován: pon 30. kvě 2011 20:42:44
Bydliště: Brno

Re: 2011/12 Upper Deck Victory Hockey

Příspěvek od HeJ32 »

Tak po rozbalení svého boxu můžu konstatovat, že oproti loňsku ještě méně adrenalinu.
Dříve člověk alespoň doufal, že vytáhme nějakou black nebo red paralelku a to nejlépe ještě rookie.
Goldky byly v každém boxu a většinou min. dvě.
Letos box ničím nepřekvapí. Prostě podle garance, v každém druhém balíčku rookie anebo SOG či GB a ob-balíček jedna MVP.
Jinak design insertů letos oproti loňsku horší - hlavně GB byly loni o dost povedenější.
jenom ty starý dobrý MVP-čka vypadají pořád dobře (i když taky pořád strašně podobně).
Sháním:
Patrick Kane, Jonathan Toews
BTP 10-11 Deep in the crease
UD Fleer 06-07 Netminders
(Update:03/2013)

Odpovědět

Zpět na „2011 / 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host