2011/12 Artifacts Hockey

Žhavé novinky týkající se sezóny 11 / 12
Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od Felipe »

Nové Artifacts pro příští sezónu...
http://www.spimages.com/productinfo/111 ... ctsNHL.pdf

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od jarosenko »

Tak myslim že artifacts opět nezklamou... Je to má oblíbená série. I když ty starší ročníky byli koukavější, ale pořád je to paráda :-) A určitě je dobře že zařadili stick karty :thumbup:
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od Molda »

Rovněž má nejoblíbenější série a letos vypadá opět báječně, a příchod stick karet je super věc. Designově pro mě úplná extáze :D A to ty karty vypadají ve skutečnosti vždy ještě lépe :) I kdyby UD dělalo cokoliv špatného, tak za tuto sérii jsem jim strašně vděčný!!

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8432
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od Hans »

Já bych řekl, že hodně slušnej počit. Karty vypadají super. Jsem hlavně na podpisovky, takže Auto-facts se mi moc libí. Každopádně jsem rád, že UD zjistilo, že jim někde ujíždí vlak a dali do karet tu hokejku. Myslím, že o tyhle karty bude velký zájem.

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od jarosenko »

Přesně tak, a hlavně co garantují, tak v boxu pokaždé je... 3 jersey nebo patch,podpisovka,2 rookie,2 inserty legends a stars a redemption karta+nějaká ta pararelka... Letošní ročník byl i dobrý co se týká ceny, tak jsem zvědav jak to bude u tej nové :-)
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od ma-me »

Loňské Artifacts jsem hanil a zavrhoval, i když pomalu mi přestávají vadit. Tyto naopak považuji za velmi velmi povedené ba co víc, subjektivně bych to viděl na jeden z nejlepších ročníků (z těch několika málo :D ).
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od corfix »

Co se týče Artifacts podpisovek, tak se mi zatím nejvíc líbil ročník 08/09 a myslím, že ho jen tak něco nepřekoná, protože to je opravdu luxusní design. Říkal jsem si, že se do nich jednou i vrhnu, protože to jsou jedny z nejkrásnějších karet. Co se týče tohoto ročníku, pořád to není ono. U těch jersey jsou luxusní fota a pozadí hráčů, ale ta modrá kolem se mi vůbec nezamlouvá a typ písma v názvu "TUNDRA" je fakt brutální :sick:. Ty první dvě karty Carey(ho) Price by byly krásný, ale zase ten stříbrný a zlatý okraj, kdyby tam nebyl, tak je to krásná karta... Možná, že jsem moc náročný... :silent: :D
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od Molda »

Ty stříbrné (potažmo zlaté atd) symetrické prvky na řadovkách a paralelkách artifacts naopak považuji za tradiční znak série a to velmi povedený. Na počítáčovém návhru karty to nevypadá moc dobře, ale když to pak člověk drží v ruce, tak je to nádhera :) (Teda alespon pro mě :D )

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od corfix »

Čekal jsem podobnou odpověď (kritiku) na můj příspěvek. Já jsem bohužel nováček, takže jsem to bral spíše z pohledu, že neznám historii a hodnotil jsem jen samotný design. Ty stříbrné a zlaté proužky nejsou až tak strašné a je pravda, že pokud tu kartu má člověk v ruce je to úplně něco jiného, ale to platí u všeho. Ale ta modrá se mi opravdu nelíbí. Například u Fleury(ho), naprosto luxusní pozadí i samotná fotografie, ale ta modrá... nevim, jak říkám na živo to může být úplně jiné. U Keslera je to zase pěkně vyřešený, díky těm "pruhům", kdyby byly i u ostatních, možná by to vypadalo lépe, ale zase to chtěli asi udělat tak, aby všechny nevypadaly stejně... Ale na typ písma v názvu "TUNDRA" mám stále stejný názor :thumbdown:.
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od SugarRay »

Dokonalý ! Nádherný karty , super serie . Když to vemu tak dva - tři roky nazpátek tak jsem byl přesvědčenej o tom že takovej box si nikdy nekoupím byl jsem zahlcenej kartama od UD a Artifacts mě nějak zvlášť nebraly . Ale časem jsem změnil názor hodně se mi líbí 07 / 08 Artifacts ale tyhle jsou možná ještě o trochu zajímavější tim designem .
Když budou money a bude chuť na box tak bych chtěl buď to ty vzpomínaný 07 / 08 nebo tyhle nový fakt nádherný karty a zase pár nových nápadů , já jsem nedšenej .
Obrázek

Uživatelský avatar
Gustavsson50
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 535
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:01
Bydliště: Šerkovice (asi 30 Km od Brna)

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od Gustavsson50 »

Hodně povedené karty.Nejlepší se mi zdá ten auto patch (Price) a Autofacts (Kadri) a je rozhodně super že se začnou vyrábět i stick karty. :thumbup:
Jonas Gustavsson - 40/XXX
Tomáš Kubalík - 3/XX

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od jarosenko »

SugarRay píše:Dokonalý ! Nádherný karty , super serie . Když to vemu tak dva - tři roky nazpátek tak jsem byl přesvědčenej o tom že takovej box si nikdy nekoupím byl jsem zahlcenej kartama od UD a Artifacts mě nějak zvlášť nebraly . Ale časem jsem změnil názor hodně se mi líbí 07 / 08 Artifacts ale tyhle jsou možná ještě o trochu zajímavější tim designem .
Když budou money a bude chuť na box tak bych chtěl buď to ty vzpomínaný 07 / 08 nebo tyhle nový fakt nádherný karty a zase pár nových nápadů , já jsem nedšenej .
Já jestli budou prašule a cena bude jako ta letošní, tak chci určitě Case :lol: :lol:
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2693
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od valento3 »

Mě tato série nějak moc nebere, nejvíce se mi líbily Tundra Tandems a Trios z ročníku 10-11. Pak ještě ujdou Tundra Tandems z ročníku 07-08 a když přimhouřím obě oči, tak i Tundra Tandems 08-09.

Ročník 11-12 mi už nepříjde tak úplně Artifactovský, řekl bych, že z toho jejich hardcore designu letos trochu slevili, aby se karty zalíbily více lidem.

Uživatelský avatar
millpeng
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:39:06
Bydliště: Šternberk

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od millpeng »

taky artifacts moc nemusím, ale tentokrát se mi docela dost líbí a možná do nich i půjdu,
i když jsem si říkal, že artifacts nikdy ;)
Pittsburgh Penguins : 2.877 / 25.518
Pat LaFontaine : 133 / 1.002_______ Nabízejte Score Glossy 11/12 : 402 / 500

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od Johann66 »

pěkný karty :thumbup:

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od jarosenko »

A já si vždycky myslel že tahle série se musí líbit každému :lol:
Tak jak tak koukám tak asi ne, ale vemte si kolik vychází sérii a kolik jich je vyloženě krásných?? Nepočítám ty za tisíce o jednom balíčku...
Myslim že artifacts patří spíše opravdu k těm povedeným lepším sériím :-)
Jako UD 1 a 2, MVP ,Victory, OPC , Black Diamond, Adrenalyn(ty nové), Score, Letošní donruss mi nepříjdou hezčí než artifacts...
Ale samozřejmě každému se líbí něco jiného, to by asi bylo zlé kdyby všeci byli stejný :-D
Je to prostě věc názoru...
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od Dampa17 »

Abych řekl za sebe, tak Artifacts mě zatím tak nějak míjely ... nějakou doma určitě mám, ale bude to tak do +/- 10 kousků. Hlavně jsem se nikdy zatím nesnažil o pochycení těch různých paralelních verzí jersey karet apod ... Ale musím říct, že tyhle se mi tak nějak začínají líbit, řekl bych, že oproti letem minulým nejsou takový "přeplácaný" nebo jak to říct. Hlavně ta Treasured Swatches s Fleurym je vyloženě nádherná. Když připočtu výše zmíněné plnění boxu, které je určitě zajímavé a to, že se UD po letech opět konečně probralo a zařadilo stick karty (i když v ukázce je limit /10, takže šance asik poměrně nízká), tak kdybych měl jít do nějakýho boxíku z nový sezóny, tak by to byl asi tenhle ... I když samozřejmě by to byla i otázka ceny ... Ale každopádně tady bych to viděl na paleček nahoru :thumbup:

Prkno
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:58:29
Bydliště: Kutná Hora

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od Prkno »

Tak řadovky mi přijdou celkem podobný těm z minulýho ročníku, ale není tam kouř, což vidím jako zlepšení, hráč je tam pěkně celej.. Ta podepsaná patch paralelka /3 je nářez. Autofacts skvělý, Treasured Swatches skvělý, Frozen Artifacts dobrý, Tundra Tandems pěkná. Jen mi přijde, že je na těch memorabilia trochu moc prvků modrý barvy (v tý limitaci /10 zas bude všude červená..)
Chicago Blackhawks

Uživatelský avatar
sn00ze
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 93
Registrován: sob 04. čer 2011 9:25:46

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od sn00ze »

Cenove box uz jde mimo me, ale urcite si par branaru a Luonga sezenu.
Roberto Luongo 40/xxx
Vancouver Canucks 170/xxx

Uživatelský avatar
hcpatrikto
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 64
Registrován: pon 30. kvě 2011 14:23:20

Re: 2011/12 Artifacts Hockey

Příspěvek od hcpatrikto »

Mne sa osobne páči s týchto kariet len Tundra Jersey a paralerné radovky s patchom. auto ma neoslovili.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2011 / 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti