2012 ITG Broad Street Boys

Žhavé novinky týkající se sezóny 11 / 12
Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2695
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od valento3 »

Obrázek

Congratulations to the Philadelphia Flyers and best of luck in the second round of the 2011-12 Stanley Cup Playoffs.

This June, to commemorate this storied franchise, In The Game is pleased to announce the upcoming release of Broad Street Boys – The History of the Philadelphia Flyers Hockey Franchise in trading cards.

Each box will contain 14 cards. 8 Base Cards and 6 Inserts. Production run on this product will be extremely limited.

The Base Card set will depict the history of the Flyers. Subset sets include; Expansion Year, Broad Street Bullies, Triumph and Tragedy, Contending in the 90s, New Millennium and Continuing the Tradition.

From Lou Angotti of the 1967-68 team to Brayden Schenn of the 2011-12 team.

Obrázek

The insert sets won’t disappoint either. The 6 inserts in each box will be a combination of Authentic Game-Used Memorabilia Cards and Authentic Autograph Cards.

Game-Used Memorabilia Cards

Obrázek

Claude Giroux Game-Used Emblem

Checklist includes; Bobby Clarke, Peter Forsberg, Mark Howe, Ilya Bryzgalov, Tony Amonte, Don Saleski, Jeremy Roenick to name a few.

Obrázek

Bill Barber Game-Used Jersey

Checklist includes; John Vanbiesbrouck, Braydon Coburn, P.J. Stock, Bill Barber, Ron Hextall, Dave Schultz, Bob Kelly, Reggie Leach to name a few.

Obrázek

Bernie Parent Game-Used Number

Checklist includes; Bernie Parent, Rick MacLeish, Brian Propp, Luke Richardson, Jody Shelley, Sergei Bobrovsky, Mel Bridgman, Dan Carcillo, Ray Emery, Eric Lindros, John Leclair to name a few.

Obrázek

Broad Street Boys Starting Line-Up

Obrázek

Quad Memorabilia Card

Obrázek

Battle For the Cup – Philadelphia vs Boston

The Philadelphia Flyers won two Stanley Cups in the 70s. The first Stanley Cup win came over the Boston Bruins in 1974 and the Battle For The Cup Memorabilia card features Bernie Parent/Rick MacLeish/Dave Schultz/Gilles Gilbert/Terry O’Reilly/Phil Esposito.

Then in 1975 the Flyers prevailed over the Buffalo Sabres for their back-to-back Stanley Cup wins. This Battle For The Cup Memorabilia card features Bernie Parent/Bobby Clarke/Bill Barber/Gilbert Perreault/Danny Gare/Rick Martin.

Obrázek

Daniel Briere Stickwork Card

Obrázek

Schultz/Saleski/Kindrachuk Tough Materials Card

Obrázek

Ron Hextall Goaltenders Card

Broad Street Boys Autograph Cards

From 1967 to 2012, the Broad Street Boys Autograph Card checklist will not disappoint. There will be both black and orange variations. Here are two samples of the great cards in the checklist.

Obrázek

Obrázek

More information about more Memorabilia Insert sets, the Premium Base Card set and the Autograph Card set will be available on the In The Game website the first week in May.

Checklists will be posted by May 15th.

Release Date will be June 30th.

Uživatelský avatar
GoFlyersGo
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1197
Registrován: úte 21. čer 2011 19:43:11
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od GoFlyersGo »

tak a môžem ísť vykradnúť banku :-) ale karty sú nice :clap: :clap: :clap:
Zbieram Philadelphia Flyers - 5373/???
Pavel Bure - 464/1897
Obrázek
R.I.P. Pavol #38

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od DzEjDy »

To může napsat asi jenom fanoušek Flyers. Jako co to má zase být? Jedna série právě vyšla a už je tady další. A potom další a další a zase další. Začíná mě s tím ITG už pěkně štvát. Ten design a koncept je tak ohranej, že si tímhle podle mě začínají kopat vlastní hrob. *bang*
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2352
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od Molda »

Pro fanoušky flyers určitě paráda! Design některých karet je super, především ta podpisovka dole je nádherná. Je pravda, že ITG už se svými sériemi začíná být dost průhledné co se týče toho konceptu. A design je taky pořád obdobný, ale na druhou stranu zase musím říct, že za cca poslední rok se ten design výrazně vylepšil.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8439
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od Hans »

Já myslím, že ty karty jsou pěkný. Sice už jsme to asi viděli, ale mě se tenhle styl líbí. :D Nejvíc se mi líbí asi ta stickwork. Balení mi taky nevadí. V poslední době mi ale vadí to složení těch podpisovek. Počítám, že všichni hráči, které bych chtěl nejvíc vytáhnout budou short print. Radši bych u těhle produktů ušetřil nějaké ty peníze na dresech, hokejkách, betonech atd. a Short Print podpisovky bych vyřešil tak, abych jich místo třeba 10 od jednoho hráče bylo 25.

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od icheius »

Mě se ty karty líbí a jen doufám,že nic takového nevydají Blueshirts....a jak píše Hans těch podpisovek by mohlo být víc,nějak jim přicházím čím dál víc na chuť...
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od Zemli »

tak já si myslim že jsou to spíš takový hodně limitovaný serie který jdou kolem hlavní nabídky ITG.prostě jen serie věnovaná jednomu týmu.neni to provní ani poslední viz spousta serii MOntrealu atd.co bych za to dal kdybych sbíral nějakej tým.Klidně by mi nevadilo kdyby vydali serii každýmu týmu *cheer*

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2352
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od Molda »

Mimochodem když jsem poprvé zahlédnul mezi novými příspěvky tento topic, tak jsem ho periférně viděl jako 2012 ITG Back Street Boys *lgh* *lgh* Jsem si říkal, co to ITG šílí?! :D Až vzápětí jsem si uvědomil, že je to Broad Street jako odkaz na Broad Street Bullies, takže to bude o philce a né té "slavné sladké partičce" *lgh*

Uživatelský avatar
tibi
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 479
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:10:02
Bydliště: Rožňava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od tibi »

najprv si kúpim punčochy (na hlavu) a hurá do banky!!!!!! *rfl*
no jeden takýto boxík by nezaškodil, nádhera. konečne niekto myslel aj na fanúšikov Flyers :clap: a komu sa to nepáči, tak nech si to nekupuje.
ja tiež nekupujem všetko na svete!
PHILADELPHIA FLYERS 6.730 cards
Anson CARTER 431 cards
Wayne SIMMONDS 361 cards
http://tibi-flyershockeycards.webnode.sk/

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od DzEjDy »

Jak se říká, proti gustu žádný dišputát. Každopádně ty multijersey karty jsou už snad v desátý sérii za sebou a bez na první pohled zřejmých rozdílů. Ale to by se dalo přežít. Co mně ale nejde do hlavy, proč se potom v diskuzi zakládají témata typu Highend série, ztráta ceny karet, atd. když potom stejně potom co vyjde "každých čtrnáct dní" nová highend hokejová série je z toho tolik lidí nadšeno. Takže si vlastně pak stěžujeme na něco co sami chceme. To moc nechápu. :silent:

PS: Můj názor!
Obrázek

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od sabres911 »

DzEjDy píše:Jak se říká, proti gustu žádný dišputát. Každopádně ty multijersey karty jsou už snad v desátý sérii za sebou a bez na první pohled zřejmých rozdílů. Ale to by se dalo přežít. Co mně ale nejde do hlavy, proč se potom v diskuzi zakládají témata typu Highend série, ztráta ceny karet, atd. když potom stejně potom co vyjde "každých čtrnáct dní" nová highend hokejová série je z toho tolik lidí nadšeno. Takže si vlastně pak stěžujeme na něco co sami chceme. To moc nechápu. :silent:

PS: Můj názor!
Protože taky hodně remcám, tak doplním svůj pohled na věc. Jasně, karty jsou od ITG a nezastírám, že je mi takhle firma nejsympatičtější. Nelíbí se mi, že nelimitovaná jersey karta je na úrovni řadovky, stačí otevřít box SP GU a hodnotu má tak 1-2 karty. Pokud nechytneš Inked Sweaters Dual třeba s Gretzkym (cca 500 usd ?), tak jsi rád, když se ti vrátí 1/2 boxu. Za kolik bys třeba prodal AUTO Jersey /83 Hemáka ? A to má být super hit. Lidi chtěli dostupné jersey a memorabilia karty, výrobce jich udělají, to že díky nadprodukci klesne cena, je věc druhá. Ale teď k jádru věci. U téhle série mi hodně podobný design multi-swath/memorabilia karet nevadí. Jsou věnované POUZE jednomu týmu, navíc tam bude zase spousta SP. Když se mrkneš na Cornestones karty, jsou většinou /9 a cenu si díky nízkému limitu drží. Flyers nesnáším, ale věřím, že si série spoustu fanoušků najde. Kartičku z finále SC, ve kterém porazili BUF si asi nekoupím, i když ... taky to patří k historii Sabres *cry-a* .. snad si vzpomenou i na jiné týmy...

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5962
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od SugarRay »

Podle mě tyhle serie pujde na dračku , Flyers maj spoustu fandů , dovolit si vydat serii s jednim týmem to se cení , něco podobnýho by mohly udělat ještě maximálně tak Montrealu a Torontu . No a jasně cool týmu z Manhatanu to je jasný ne ))) .
Karty pořád stejný ale pár hodně luksusních karet se tam najde , já budu čekat až ITG vydá serii s Tampou Bay ehm ehm . Ale představa je to super , to by bylo terno kdyby jsme to stáčaly tak to by jsme mohly hergot aj prodávať .
Obrázek

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od Tie »

Třeba Sugy vydají i Tampu, jen by to chtělo úderný název, ze kterého lidi pochopí, že je to o Bolts i bez užití jména Tampa Bay Lightning. Baví mě, že firma, která nemá ani licenci, udělá box o klubu NHL a že se jí to povede se vší parádou! Některé karty jsou opravdu luxusní!

Uživatelský avatar
Burak
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. dub 2012 14:58:54
Bydliště: Mnichovo Hradiště

Příspěvek od Burak »

Podle mě celkem pěkný karty..... Hlavně ta Džegrova podpisovka je luxusní :)
SE SBÍRÁNÍM JSEM SKONČIL, PROSÍM NEPOSÍLEJTE NABÍDKY KARET DO SZ, DÍKY ;)

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od superman66 »

Za mě taky pozitivní hodnocení.. sérií je sice od ITG jak hub po dešti, ale myslím že každý si vybere co chce.. mě třeba absolutně nechytli bitkaři, tohle se mi hodně líbí ale taky si to nekoupim protože tam pro sebe nic nenajdu. Ale pro sběratele týmů naprostý luxus. Pokud sbírám tým, kdy si můžu dovolit koupit třeba box (case) s tím že vím že všechno půjde do sbírky??? 8-)

Tak ITG, šup sem s produktem nazvaným "Le Magnifique" :thumbup: Tam bych snad už Maria konečně z boxu vytáhl *lgh*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
4sberg
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 720
Registrován: úte 06. zář 2011 9:33:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od 4sberg »

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2703
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od gonzzzales »

Tak tohle by se mi moc líbilo. Paráda
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od tom_182 »

Chico resch? kto to je? ale má hustú masku!! :) a písmenkový Beezer pre švédov zas :(

Uživatelský avatar
GoFlyersGo
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1197
Registrován: úte 21. čer 2011 19:43:11
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od GoFlyersGo »

tie písmenká sú manufactured, či ?
Zbieram Philadelphia Flyers - 5373/???
Pavel Bure - 464/1897
Obrázek
R.I.P. Pavol #38

Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1305
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

Re: 2012 ITG Broad Street Boys

Příspěvek od standish »

4sberg píše:Broad Street Boys Name Plate
Budeš se shánět po Forsbergovi? :-)

Odpovědět

Zpět na „2011 / 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host