2011-12 Titanium Hockey

Žhavé novinky týkající se sezóny 11 / 12
Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od superman66 »

Molda píše:......Já beru karty obecně bez ohledu na firmu, jen mi připadá prostě už trochu trapné ty neustálé a často neopodstatněné utoky na Panini. Sám jsem kolikrát Panini za určité věci kritizoval....
Já si nemůžu pomoct ale nemám pocit že bych tu někde viděl neustálé a neopodstatněné útoky na panini. Samozřejmě se tu ozývá kritika (koneckonců sám píšeš žes je taky za určité věci kritizoval), ale to i na UD a ITG.. přijde mi že tu jen také vyjadřujeme své názory.

Mě třeba vadí jaké množství sérií ted je, třeba Lemieux brzy bude mít víc karet vydaných po ukončení kariéry než během doby co aktivně hrál. Jestli Panini pojede tímhle tempem tak tomu dávám tak rok. A podobně jiní hráči. Já si nedělám ambice že bych měl někdy všechny jeho karty ale přece jen...

Jinak samozřejmě Panini je na trhu oživením a jsem rád že jsou tady. Třeba Crowny jsou parádní, mám rád i Certified.. ale můj názor je že pokud by energii vrazili do zlepšování několika produktů místo toho aby na trh házeli další a další podobné (graficky i obsahově - jen se podívejte na checklisty). A myslím že nejvíc by kritiky umlčeli pokud by začli posílat své rok a více staré redemption ;)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Felipe »

Nebylo to špaťně myšlený a mířený přímo proti tobě. *drink* Jen jsem reagoval na tvůj příspěvěk. Myslím, že nejsme jen uplakaní rýpalové. Stejně kartičkářskou politiku nezměníme. To je pravda... Že máš rád Panini na tom není nic špatnýho. Já zas mám rád BTP od ITG. Každý jsem nějaký. Určitě se některé série oproti loňsku zlepšili, ale jak psal superman hrnout to moc velkým tempem. Aby zachvíli nepřevážila kvantita nad kvalitou. To by mohlo některé lidi odradit a byla by to škoda...
To si myslím, že není úplně dobře.
Obrázek

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Tie »

Osobně jsem rád za z mého pohledu povedenou renesanci značek hokejových karet, na kterých člověk před lety ujížděl. Je pravda, že design Panini je u různých sérii podobný, ale to se dá říct i o UD. Dnešní škola designu je prostě taková, už se tolik nedá na různé metalické a dufex efekty. V tom má ode mě Panini palec nahoru, protože tyhle krásný věci kartám vrací. Pamatuju si, že když jsem před lety kupoval v teplickém sportu balíčky třeba Prism, tak tam byly tři karty a balíček stál 169 korun. Jo, dneska se nadává na složení produktu, co se balíčků týče, ale ani dřív to nebyl žádný med.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Hans »

Jo Tome, ale tenkrát za císaře pána byl dolar za 40 Kč, DPH a Clo určitě taky vyšší a pořádné přirážky distributorů. :D Já se u Panini taky těšil na ty metalický karty. Asi jsem měl smůlu v tom, že jsem zrovna zvolil Zenith, ale prostě se mi ten efekt nelíbil. Zrovna u téhle série to byl takovej matnej lesk. Vlastně bych řekl, že se ty karty ani neleskly. Ale abych jenom nehanil tak třeba v těch Zenith je skvělá podpisovka National Treasures a fajn insert je chasing the cup.

Uživatelský avatar
Gustavsson50
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 535
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:01
Bydliště: Šerkovice (asi 30 Km od Brna)

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Gustavsson50 »

Tak ty řadovky a RC jsou přesně podlemýho :thumbup: Zbytek už by mohl být lepší ale i tak to vypadá celkově pěkně
Jonas Gustavsson - 40/XXX
Tomáš Kubalík - 3/XX

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od DzEjDy »

Mně se tahle série taky líbí. Docela si dokážu představit jak by cca mohli vypadat v reálu, což u některých prvních grafických podob lze jen dost těžko. A ta změna orientace jednoho jména na quad jersey je podle mě perfektní prvek, který rozbil jinak hrozící monotónnost, i to postavení výřezů pro "hadříky" do kosočtverce je super... Jinak ať si toho společnosti vydávají kolik chtějí (ať už Panini, UD nebo v posledním roce i ITG), já si stejně vyberu pouze to co se mi líbí a aspoň je z čeho vybírat.
Obrázek

Uživatelský avatar
tintis
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 96
Registrován: pát 25. lis 2011 14:44:41

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od tintis »

Mně se takhle na první pohled taky líbí a myslím, že budou hezký i v reálu (nebo alespoň doufám). :thumbup:

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Tony Lapacka »

Navíc si myslím, že sbírat všechny karty od jednoho hráče je o ničem. To je, jako by někdo chtěl posbírat všechny fotky třeba od Bartošky. Vždyť je to pořád jedno a to samé.
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od jarosenko »

To tony lapacka: Takže 80 procent sběratelů jsou vlastně trotlové, že sbírají určité hráče :-D
Sto lidí sto chutí. Věc názoru!
Jinak abych se vrátil úplně na začátek tohoto topicu. Kde jsem reagoval na počet sérii. To nebylo vůbec myšleno proti Panini. To bylo myšleno všeobecně. Prostě těch sérek je moc. Je pravda že je třeba z čeho vybírat, ale vždyt se koukněte za kolik ty karty pak chodí. A kolik stojí boxy. Ty karty vzhledem k té záplavě úplně ztrácejí hodnotu. Jasně jde o ten pocit sběrateství, ale pořád by ta sbírka měla mít nějakou hodnotu a ne že to časem bude jen cár kartonu. A to se přesně děje. Už i takové ITG začíná strašně navyšovat počet sérek. Jo jsou to krásné nápady. I UD a Panini, ale je toho prostě moc. Nehledě o počtu karet 1/1. I to už ztrácí kouzlo když jich vyjde ročně stovky :yawn:
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od freddy-NJD26 »

ja souhlas s jarosenkem..ze ty 1/1 budou ztracet hodnotu ... ale ja sem toho nazoru .,.cim vic karet tim liip..stejne preece nemuzeme mit vsechno..no tak se nepo.. a vyberem si neee ??? ... a primo jako me ,jako sberatelovi se to do kramu hodi..sbiram eliase a zas tak uplny hafec karet nema takze ja to uvitam..ale zase opravdu chapu ty lidi co sbiraj hvezdy a tech karet je proste fakt mrte !!!!! i sesbirat set neni sranda...ale i jak psal dzejdy..proste si budem kazdej kupovat co se nam libi a je to nee ?? ja si myslim ze prece kazda konkurennce dobra

sme proste cesi..kdyz je karet malo tak drzkujem ze neni co kupovat a kdyz se vyda vice serii vice karet tak drzkujem ze je karet moc..to nechapu....
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od superman66 »

Moc karet nebo málo karet.. nejde o to že češi držkujou, to je nám nějak vlastní (k vlastní hanbě)... ale myslím že ten zásadní problém který tu je s tou záplavou karet je jak už nastínil Jarosenko.. ceny karet jako takových jdou dolů (podívejte se za kolik se dá koupit pěkný patch či podpisovka).. a některé karty už nejsou takovou vzácností jako dříve. Co je ale druhá věc že ceny boxů jsou nahoře. Ve finále tedy došlo k tomu, že dříve jste si koupili box ze kterého jste vytahali karty s určitou hodnotou. Dnes vytaháte karty za pár šupů.

A prosím nepleťte si tento příspěvek s tématem návratnost investice do boxů, o tom to není.. kdo to chápe, super, kdo ne.. tak to snad ani neřešte 8-)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od freddy-NJD26 »

no vidis supermane..karty ztracej hodnotu....tak nekupuj boxy a kupuj jen karty co se vylihnout a budes mit levnyho Maaaaaria (patch ,auto ) *lgh*
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Hans »

Fajn, postoj. Co až si tohle řekne většina těch, co otvírá boxy? Od koho pak budeš Freddy nakupovat? *lgh*

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od freddy-NJD26 »

hmmm toz to nevim...bych byl asi pekne namazanej.... :lol: snad by se nakej znamej slitoval :lol:
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od superman66 »

freddy-NJD26 píše:no vidis supermane..karty ztracej hodnotu....tak nekupuj boxy a kupuj jen karty co se vylihnout a budes mit levnyho Maaaaaria (patch ,auto ) *lgh*
No boxy nekupuju kvůli výdělku, ale pro zábavu.. proto mi to vadí *bang* Kdybych to měl dělat pro byznys tak je nekupuju, kupoval bych levný loty a karty pak prodával za trošičku více ;) Ale samozřejmě mě mrzí když potom vytáhnu kartu v limitu /5 ks (normálně case hit a naprostá bomba) a ted si můžu tak akorát říct.. hm.. pěkná.. a doufat že na ebay vyleze na desetinu ceny boxu.

Přece jen není přece špatné chtít aspoň část peněz z boxu zpět za prodané karty ne??? A tato část se zdá se razantně snížila. Ale škoda je té degradace karet..

paralelky už nejsou to co dřív..
karta 1/1? ...žádný problém...
patch? .. klasika

Už tam prostě chybí ta vzácnost...
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2470
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Vasil »

Hans píše:Fajn, postoj. Co až si tohle řekne většina těch, co otvírá boxy?
Když přestanou lidi otvírat boxy, pude nahoru cena jednotlivých karet. Koloběh peněz :D
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 361
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Rajec, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od mixo »

mne sa na tom mnozstve vydanych serii nelubi iba jedna vec a to ta, ze vo vsetkych su skoro stale rovnaki hraci. uz ked vydavat viac serii, tak nech je v kazdej aspon ina sorta hracov.
a tiez nechapem preco stale vydavaju karty hracom, ktori uz davno skoncili s karierou. nevravim ze im ich nemaju vydavat vobec, ale aspon ich nedavat do kazdeho setu. stacil by kludne nejaky set venovany legendam a nie ze po xy rokoch este vytiahnem napr. Maria na base, na 4 paralelkach a 5 insertoch (nic proti nemu :) )

keby dali Bondru aspon do jedneho setu do piky *rfl*

a zaplava 1/1 kariet no comment *hammer*

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Hans »

Jasně. To jenom, když jsme tady naťukli tu hodnotu karet. Já taky nemám potřebu kupovat boxy kvůli výdělku. Osobně si myslím, že je to dokonce nesmysl. Ale fakt mě dokáže dejmou, když otevřeš box za 1000 - 1500 a frajer si ti napíše o cenu insertů a když mu napíšeš 20 Kč za kus tak už ti ani nenapíše zpátky. Prostě na jednu stranu tvrdíme, že otevírat boxy se nevyplatí, ale když něco chceme, tak bysme to brali za almužnu. Samozřejmě, že všichni chceme nakupovat co nejlevněji, ale všechno by mělo mít nějakou míru.

Uživatelský avatar
morrow
Veterán
Veterán
Příspěvky: 898
Registrován: pon 10. říj 2011 16:31:39

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od morrow »

Nevypadají zle, celkem jsem překvapen, ale zastávám názor že už těch setii jen i tak dost a spíš by měly ubývat.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od superman66 »

Hans píše:Jasně. To jenom, když jsme tady naťukli tu hodnotu karet. Já taky nemám potřebu kupovat boxy kvůli výdělku. Osobně si myslím, že je to dokonce nesmysl. Ale fakt mě dokáže dejmou, když otevřeš box za 1000 - 1500 a frajer si ti napíše o cenu insertů a když mu napíšeš 20 Kč za kus tak už ti ani nenapíše zpátky. Prostě na jednu stranu tvrdíme, že otevírat boxy se nevyplatí, ale když něco chceme, tak bysme to brali za almužnu. Samozřejmě, že všichni chceme nakupovat co nejlevněji, ale všechno by mělo mít nějakou míru.
AMEN.. přesně tak.. mě se dokonce stalo že to došlo tak daleko že mě borec tlačil k ceně že bych vlastně karty (byly dvě) poslal zdarma abych mu revanšoval že je na slovensko drahá pošta *lgh* *lgh* *lgh*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Odpovědět

Zpět na „2011 / 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti