2011-12 Titanium Hockey

Žhavé novinky týkající se sezóny 11 / 12
Uživatelský avatar
trtrtr
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 429
Registrován: stř 10. srp 2011 17:52:35
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od trtrtr »

Obrázek
Titanium Hockey, a re-imagined remake of a hobby classic that delivers an autograph or memorabilia card in every four-card pack and one scarce RC limited to the featured player’s sweater number in every case.

Titanium packs will be for $20 and will be packaged five to a box, with each case delivering two eight-box mini cases.

The product highlights are many and include:

Home Sweaters Autographs featuring signatures and a pair of game-worn jersey swatches
Hat Tricks memorabilia cards injected with three pieces of game-worn memorabilia
Four Star and Six Star memorabilia cards featuring either four or six pieces of game-worn memorabilia
Quad Memorabilia Autos including superstar signatures and four pieces of game-worn or game-used memorabilia
Game-Worn Gear Patches injected with some of the thickest, sickest patches of the season.

Release date: April 4th

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Sbírám karty Ricka DiPietra

DiPietro: 302/XXX
_______________________
Islanders: 834?/XXX

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od rmiller »

mevypadají zle... ale mohly by být i lepší
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od jarosenko »

No nekecej Titanium se vracej jo?? A koukám, že to logo je stejné jako u pacifiku :-)
Akorát teda je to další série navíc. Tudíš zase víc karet a větší záplava. Spíš by těch sérek mělo ubejvat a ne že jich bude vycházet milion ročně... :yawn:
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od icheius »

No nevím,jedině ta New Wave podpisovka vybočuje ze stereotypu designu a barev karet posledních dvou tří let....
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

Uživatelský avatar
trtrtr
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 429
Registrován: stř 10. srp 2011 17:52:35
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od trtrtr »

Připadá mi to taky takový mix všech možných sérií za poslední roky dohromady, plus někde k tomu něco přidané... Jsem zvědavý, jak se budou vyvíjet dál. Každopádně špatné to není :)
Sbírám karty Ricka DiPietra

DiPietro: 302/XXX
_______________________
Islanders: 834?/XXX

Uživatelský avatar
4sberg
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 720
Registrován: úte 06. zář 2011 9:33:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od 4sberg »

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od rmiller »

Marks of Honor :thumbup: :thumbup: :thumbup:
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Tie »

Pěkná sérka, líbí se mi to, mě se zdá design docela neotřelý a zároveň jednotný, až na tu cirkusáckou New wave. Ta mi ale taky přijde ok :)

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Felipe »

Souhlas s Jarosenkem.... Co to Panini dělá??? Proč je toho tolik? Začínám víc a víc fandit UD.
Jinak karty nevypadají špatně. Uvidíme, ale v reálu.
Obrázek

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od superman66 »

No vypadají celkem dobře, jen mi to přijde podobný jako ostatní série Panini.. odstranit z karet panini loga a narvat všechny série do jednoho boxu tak nepoznám rozdíl ;)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Felipe »

Teď se dívam na tu Four Stars a docela se jim nepodvedly ty jméná... Jejich pozice. Tři jsou stejně a jedno je bokem. I to logo je jine než na jiných kartách... Vůbec se mi to nelíbí...
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Molda »

Paráda, souhlas s Tiem, neotřelý originální design. Řadovky krásné, neobvyklé podpisovky, a ta quadruple memorabilia rovněž povedená. Ještě že Panini naštěstí nemá zapotřebí řešit nějaké věčně uplakané rýpaly z ČR, kterým se nic nelíbí, a jdou si svou cestou! Někdy nějak ty základy sérií, které se následně stanou trvalou vyladěnou součástí jejich portfolia položit musí, a aby Panini přišlo na hokejový trh a vydalo jednu sérii a zbytek trhu nechali uctivě panům uz ud, protože někde v ČR lidem praskají cévky z nových sérií, to asi fakt ne :D

Uživatelský avatar
GoFlyersGo
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1197
Registrován: úte 21. čer 2011 19:43:11
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od GoFlyersGo »

mne sa tieto karty rovnako veľmi páčia, je pravda že na titanky od PAC sa ešte nechytajú, ale aj tak sú fajn a čo sa týka nových sérií, som za ne rád, čím viac sérií, tým viac kariet Letcov, čím viac kariet, tým väčšia šanca, že sa na kartách objavia hráči, ktorí inde nie, takže osobne Panini :thumbup: milujem roky 90 a že vtedy bolo tých sérií rovnako požehnane
Zbieram Philadelphia Flyers - 5373/???
Pavel Bure - 464/1897
Obrázek
R.I.P. Pavol #38

Uživatelský avatar
mixo
Opora
Opora
Příspěvky: 361
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:30:58
Bydliště: Rajec, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od mixo »

nechapem preco sa vsetci stale stazuju, ze je tych serii az moc. vsetci hovorite ze sa vam najviac pacia karty z 90. rokov a tam tych serii bolo predsa tiez dost (pacific, dynagon ice, paramount, revolution, omega, heads up, titanium, private stock + ine znacky ako donruss, leaf, topps a to nehovorim kolko ich bolo od UD)

keby sa este vydavali karty Bondrovi, ja osobne by som chcel aby ich bolo cim viac a urcite by som nenadaval na kazdu novu seriu.. kazdy si kupi len to co chce a co sa mu paci, nemusi mat vsetko

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Joffrey_15 »

Ono jde asi spíš o to, že v 90. letech nebylo v každé sérii miliony 1/1 karet, tudíž se od oblíbeného hráče dali bez problému sehnat všechny karty a měli nějakou hodnotu ...

Jinak ten Crosby vypadá jak The Cup Foundations .... jinak zatím na těch ukázkách ty karty nic moc, doufám že v reálu to bude vypadat lépe ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Molda »

A UD snad nedělá miliony low limit karet a 1/1 karet? :D Kdo začal dělat každému hrači 380 1/1 printing platů z každé série? UD. Panini taky nějaké ma, ale zdaleka ne tolik.

Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1302
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od standish »

Mně se ty karty hodně líbí, jen mě mrzí, že je to další box, který je pro mě takřka nedostupný, pět čtyřkartových balíčků v boxe je pro mě dost málo :-(

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Felipe »

Molda píše:Paráda, souhlas s Tiem, neotřelý originální design. Řadovky krásné, neobvyklé podpisovky, a ta quadruple memorabilia rovněž povedená. Ještě že Panini naštěstí nemá zapotřebí řešit nějaké věčně uplakané rýpaly z ČR, kterým se nic nelíbí, a jdou si svou cestou! Někdy nějak ty základy sérií, které se následně stanou trvalou vyladěnou součástí jejich portfolia položit musí, a aby Panini přišlo na hokejový trh a vydalo jednu sérii a zbytek trhu nechali uctivě panům uz ud, protože někde v ČR lidem praskají cévky z nových sérií, to asi fakt ne :D
Moldo není to jak ty píšeš o věčně uplakaných rýpalech z ČR... Každý má právo vyjádřit názor. Že ty preferuješ Panini to víme. Někdo jiný zas UD a někdo ITG a o tom to je...Mě se třeba některé napady od Panini libí, ale je toho více a více a hodně těch karet má podobné rysy. To musíš uznat sám.

Třeba tobě se toto liíbí??? Jak jsou třeba poskládáne ty jména. To se jim moc nepovedlo, ale je pravda, že se to dá opravit...
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od Molda »

Neotáčej to proti mě, že neuznám jiný názor.Tak to není. Ani to, že preferuju Panini. Já beru karty obecně bez ohledu na firmu, jen mi připadá prostě už trochu trapné ty neustálé a často neopodstatněné utoky na Panini. Sám jsem kolikrát Panini za určité věci kritizoval.
To, že se ty karty někomu nelíbí naprosto respektuju, každý má jiný vkus. Někdo napsal, že se mu to líbí, někdo zase že ne. To je naprosto v pohodě a o tom jsem neřekl ani slovo. Ten zbytek už ale není o názoru mém či tvém či jiném - tam jste se pouštěli (už po sté) do Panini, že si dovolili vydat novou sérii. No to je hrůza, jak si něco takového mohli dovolit? *iwm* :D A že mají nízce limitované karty atd. Nešli do hokejové licence, proto, aby vydali jednu serii a tím uspokojili pár sběratelů v ČR, kteří jsou proti novým sériím. A to, že některým připadají všechny série stejné a že nemají svůj styl, to mi připadá trochu nefér hodnotit v době, kdy ta určitá serie bude mít svuj premiérový ročník a neměla možnost tu svou designovou návaznost nějak prokázat. Loni se vedli ty samé řeči, letos vyšli některým těm sériím druhé ročníky a je tam ta návaznost a styl vidět, nedělá mi problém tu či onu kartu zařadit do té či oné série a to i bez toho, aniž bych je nějak studoval.

Uživatelský avatar
tomcat96
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 440
Registrován: čtv 22. zář 2011 16:21:11
Bydliště: Senica

Re: 2011-12 Titanium Hockey

Příspěvek od tomcat96 »

Panini musí zamakať ešte na veľa veciach, ale tieto nové Titanium vyzerajú veľmi lákavo no a Four Star je jedna z naj dresoviek aké som za poslednú dobu videl, tak som zvedavý ako bude vyzerať naživo :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2011 / 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti