2011/12 ITG Captain-C

Žhavé novinky týkající se sezóny 11 / 12
ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od ma-me »

Proběhlo to i tady na fóru, Howe bude jak u ITG, tak i u Panini.... Jinak jsem na tom podobně, sice jsem si zatím nic neobjednal, ale očekávám vydání ještě trochu jiné série, každopádně toto mě také hodně láká...
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
affly
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1235
Registrován: ned 15. led 2012 17:15:53
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od affly »

já jsem zklamán že na franchise captains anaheim jsou Teemu Selanne, Scott Niedermayer a Ryan Getzlaf...řekl bych že na někoho zapomněli...:((
PAUL KARIYA 895
T.J OSHIE 170

Jordan Kyrou
BE A PLAYER 09-10 SIGNATURES 136/156
ST.LOUIS BLUES

isengard
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 109
Registrován: úte 23. srp 2011 7:17:49

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od isengard »

tak aj mne tam niekto chyba alebo som prehliadol ze tam neni J.Iginla? :shock: ale som zvedavy na karty A.McInnisa a T.Fleuryho...ta chutovka co je na obrazku vyzera super.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od Hans »

Jako určitě je škoda, jestli tam není Iginla, protože to je podle mě největší legenda historie Flames. Kariya toho taky odehrál u Kačerů hodně. Možná je problém v tom, že zrovna nebyly na trhu dostupné jejich dresy. I když nejsou ani na podpisovkách, takže další možnost je, že se s ITG prostě nedohodli na spolupráci.

Uživatelský avatar
4sberg
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 720
Registrován: úte 06. zář 2011 9:33:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od 4sberg »

po nejaky dobe to vypada, ze budou konecne zase trosku ozdobeny radovky. pripominaj mi base karty z UM8.
o to vetsi bylo zklamani, kdyz sem na nich nenasel Foppu. jak uz bylo zmineno, chybi i Kariya, Iginla, Primeau a mnozi z nas by urcite uvitali i Hejduka + dalsi hrace. jasne ze do stokusovyho setu se nedaj narvat vsichni, ale jestli ty radovky budou tak pekny jak si je predstavuju, bude mit pan Price co do cineni s myma emailama o tom, aby zacal uvazoval o nejakym update boxu. jsou kapitani co dotahli svy tymy k zisku SC a svy misto si na checklistu urcite zaslouzej (i kdyz nekolik jmen sem musel googlit, protoze na ne byla pamet kratka), ale tim "obycejnym" kapitanem se hraci taky nestavaj jen z rozmaru trenera a kdyz uz bude takovej peknej set k dispozici, zaslouzil by si bejt komplexnejsi.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od Hans »

Tak pan Price zase jednou nezklamal. Dostalo se mi odpovědi na to, jak budou baleny boxy. Auto a memo karty budou baleny v poměru 2 podpisy + 3 memorabilie nebo 3 podpisy + 2 memorabilie, takže minimálně 2 podpisy na box, což vítám.

Uživatelský avatar
4sberg
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 720
Registrován: úte 06. zář 2011 9:33:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od 4sberg »




Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od Hans »

No panečku, tak mám pár postřehů.

- už se neskutečně těším až mi přijdou boxíky do ruky
- řadovky vypadají parádně a naživo budou ještě lepší
- game-used memorabilie paráda, i ty základní jersey vypadají hodně důstojně,
- Nicklas Lidstrom stick and jersey je skvělá
- autograph - tohle bude asi největší problém. I když těžko hledat v tomhle produktu horší a lepší hráče, ale zase jsem v checklistu našel 37 short printů.
- Produkt je limitován na 4000 boxů, což znamená 400 kejsů, což znamená, že v tom mém snad něco pořádného najdu. :D

Uživatelský avatar
4sberg
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 720
Registrován: úte 06. zář 2011 9:33:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od 4sberg »

budu drzet palce. jen doufam ze nebudu jedinej kdo bude prosazovat nejakej update box, nebo minimalne pokracovani serie.
mimochodem rozbalovacku casu uz taky nekdo stihnul - doporucuju to prolistovat nad kavou ci pivem, tedy nad jedem dle chuti. naskenovano je tam vse

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od superman66 »

No ten case je hodně slušnej. Povedly se mu tam pěkný kousky - hlavně ten Jarda by asi u nás sklidil úspěch. Mě se tenhle produkt hodně líbí. Snad bych měl mít 2 boxy tak uvidíme. Hodně se mi líbí base karty a pak ty gold.. skoro nejvíc z boxu :) Ale kvůli tomu se to neotvírá.. ty jersey mi naopak přijdou slabý. Je to vše na jedno brďo - čtvereček látky v designově podobné kartě jako letos všechny jersey Panini.. *axe*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od Hans »

Jo no čtvereček látky, ve kterým se hrálo třeba v roce 1950. :lol: Mě se ten design líbí a i kdyby ne tak důležitý je fakt obsah. Docela by mě zajímalo u jakého produktu od konkurence bysme našli v kejsu takové složení mega hvězd současnosti a minulosti. Potěšili by mě určitě karty Jarouše. SP podpisovky fajn. Bure, Jágr, Howe, Ted Kennedy, Ted Lindsay. Já myslím, že case určitě povedenej.

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od Lembi »

Me se libi ze nezapomeli na Luonga, a mohli udelat treba inzerty karty kde by byl jeden hrac ale ve vice tymech kde delal kapitana, Jagr(WAS, PIT, NYR), Messier(VAN, NYR, EDM) atd....
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od Hans »

Lembi píše:Me se libi ze nezapomeli na Luonga, a mohli udelat treba inzerty karty kde by byl jeden hrac ale ve vice tymech kde delal kapitana, Jagr(WAS, PIT, NYR), Messier(VAN, NYR, EDM) atd....
Dobrej nápad, ale bez licence by to asi nebylo ono. Beztak by tam byla zase jenom hlava. :D

Uživatelský avatar
cc048
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 463
Registrován: stř 09. lis 2011 14:30:19
Bydliště: Olomouc

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od cc048 »

Mít obě karty toho Céčka Niedermayera musí vypadat krásně, jinak Theoren má opravdu unikátní podpis :)
MOST WANTED: Chance liga 18-19 - Matouš Venkrbec 1of1 (Prostějov)
MVP 2017-18 Richard Panik #63 puzzle back(Jágr)
Jaromír Jágr
Limited 12/13 winners AUTO

celý wantlist: http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 98#p249298

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od Hans »

Ještě jedna zajímavost a zpráva od dr. Price, která se objevila na Hobbyinsideru.

I would like to thank each and every collector who purchased our Captain-C product, we are now SOLD OUT.

Being SOLD OUT on Release Day in this market is something I am very proud of, so I wanted to take the time to post this and thank everyone who made it happen.

I know that In The Game is limited in what we can produce but I feel that by doing niche products like Captain-C for our very loyal collectors, we add something to the hockey card market.

We will continue to do our best to deliver what collectors want.

In fact, Captain-C is a great example of this, as it was collectors that came up with the idea of Junior Captains. I am sure these cards will be very popular.

Thank you all again from the In The Game Family.

Brian Price

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od Veteran fans hcs »

superman66 píše:No ten case je hodně slušnej. Povedly se mu tam pěkný kousky - hlavně ten Jarda by asi u nás sklidil úspěch. Mě se tenhle produkt hodně líbí. Snad bych měl mít 2 boxy tak uvidíme. Hodně se mi líbí base karty a pak ty gold.. skoro nejvíc z boxu :) Ale kvůli tomu se to neotvírá.. ty jersey mi naopak přijdou slabý. Je to vše na jedno brďo - čtvereček látky v designově podobné kartě jako letos všechny jersey Panini.. *axe*
Musím souhlasit,ty jersey dopadnou tak že v té základní verzi si je bude moci každý koupit po 2 dolarech,opravdu trochu tuctové,chtělo to nějakou originální výsekovku
zase je pozitivní že se k těm kartám dotane opravdu každý nejenom bohatí

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od DzEjDy »

A jaká to mohla být úžasná série, kdyby to udělali ve stylu složení boxů BTP. Na řadovkách spousta super hráčů z celé historie NHL, řadovky co jsou použitý zde v tom miniboxu mohli být krásné inserty alá Masked Men, podpisovky, memorabilia karty. Hmmmmm.... Takhle je to během pár hodin vyprodaný a šlus. Škoda... :|
Obrázek

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od superman66 »

DzEjDy píše:A jaká to mohla být úžasná série, kdyby to udělali ve stylu složení boxů BTP. Na řadovkách spousta super hráčů z celé historie NHL, řadovky co jsou použitý zde v tom miniboxu mohli být krásné inserty alá Masked Men, podpisovky, memorabilia karty. Hmmmmm.... Takhle je to během pár hodin vyprodaný a šlus. Škoda... :|
To máš pravdu, já když otevřu takovýto box tak vždyky mám rozporuplné pocity jestli to stálo za to.. a je to "jen" o tom že je tam prostě 10 karet. Kdyby tam udělali base set, náklady by se jim příliš nezvedli a myslím že by to bylo o hodně lepší. Minimálně bych mohl říct že jsem si užil "otvíračku"...
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od Hans »

Ach jo, asi tady budu zase vystupovat jako zastánce ITG, ale nemůžu se tě supermane nezeptat na to, jakej máš pocit z toho, když otevřeš produkt jako Crown Royale nebo Certified? Máš lepší pocit z toho, že sis otevřel něco kde je base set? I když tam je vlastně jenom o pár karet víc? Nebo je to proto, že v těch produktech máš hráče v dresech týmů z NHL? Navíc base set u Captain-C je. Ano chybí tady inserty, ale těžko říct jaké vymyslet, když vlastně celý set je tak úzce specializovaný na kapitány. Ano dalo by se třeba vymyslet něco ve smyslu třeba Passing the torch. Třeba dual karta, kde je kapitán, který vystřídal Yzermana v Detroitu na Lemieuxe u Pens. Dále by se dalo vymyslet na kapitány z let dávných nebo třeba krátce sloužící kapitáni. Ale nevím, jestli už to není zbytečný. Navíc zase by to musely být hlavy nebo by musel být hráč na fotce nějak natočený, aby nebylo vidět žádné logo.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2011/12 ITG Captain-C

Příspěvek od superman66 »

Hans píše:Ach jo, asi tady budu zase vystupovat jako zastánce ITG, ale nemůžu se tě supermane nezeptat na to, jakej máš pocit z toho, když otevřeš produkt jako Crown Royale nebo Certified? Máš lepší pocit z toho, že sis otevřel něco kde je base set? I když tam je vlastně jenom o pár karet víc? Nebo je to proto, že v těch produktech máš hráče v dresech týmů z NHL? ...
Jakej pocit? Nic moc.. protože to je podobný, tam je jen pár karet. Jedinou výjimku z těchto nízkokaretních boxů nebo jak to nazvat tvoří Artifacty - díky obsahu jsem byl téměř vždy spokojený.. Ideální mi přijdou boxy typu BTP - hodně inzertů, memorabilie a řadovky. Kdybych sbíral brankáře nic jinýho nekupuju.. a tohle je teprve box kde můžu mít pocit že trošku poskládám base set. Na crowny bych potřeboval nejspíš case, na captain C nejspíš dva *lgh*

Jinak nemusíš obhajovat ITG, pro mě je to nejlepší firma na karty - až daleko za ní jsou panini a ud.. ani to neber ode mě jako kritiku Captain-C.. mě se to líbí hodně, jen myslim že by těch karet v těchto boxech přece jen mohlo být více.
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Odpovědět

Zpět na „2011 / 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti