2011/12 Crown Royale

Žhavé novinky týkající se sezóny 11 / 12
Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2693
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

2011/12 Crown Royale

Příspěvek od valento3 »

One of last season’s most popular hockey brands is gearing up for a majestic return to the ice. And make no mistake about it: 2011-12 Crown Royale Hockey is poised to be as regal as it ever when it releases just after the new year.

The new edition of one of last season’s favorite hockey products once again will deliver the devastatingly gorgeous Rookie Silhouettes Rookie Cards, complete with on-card autographs, prime pieces of player-worn material and an expanded 20-card checklist that give collectors a better chance of pulling one of these gems.

Each four-card box of 2011-12 Crown Royale Hockey will deliver two autograph cards and two memorabilia cards and bevy of new insert sets highlighted by:

Signature Silhouettes featuring on-card autographs and oversized prime or patch swatches of the NHL’s top players

Crown Royale Ice Kings presents hockey’s greatest legends on a newly enhanced design, including the first-ever Ice Kings on-card autographs, limited to just 99 copies or fewer

Crown Jewels, a dazzling one-per-case insert featuring the hobby’s hottest stars

The popular Scratching the Surface Autographs insert returns (featuring popular signers such as Alex Ovechkin, Martin Brodeur, Jaromir Jagr, Steven Stamkos, Steve Yzerman, Manon Rheaume, Curtis Joseph and more) along with a bevy of patch-enhanced parallels for several sets, including Mythology, All The King’s Men, Heirs To The Throne, Royal Lineage and Lords of the NHL, each limited to no more than 25 copies.

Stay tuned to The Knight’s Lance for additional details on 2011-12 Crown Royale Hockey. Until then, enjoy this exclusive sneak peek.

Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
E00N
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 142
Registrován: ned 04. zář 2011 10:21:16
Bydliště: Praha

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od E00N »

Jedno slovo - nádhera :)

Můj letošní favorit mezi sériema:) Libi se mi, že ponechali to nejhezčí a zkrášlily ty horší kousky :)
Panini All Goalies Up Close 71/100
WANTLIST

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od corfix »

Sakra to už jsou nový, to mi nedělejte, ještě že až příští rok... Scratching the Surface, Silhouettes skoro žádná změna. All the King's men a Lords of the NHL vypadají parádně. Ale řadovky mě moc nezaujaly...
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od Molda »

To je něco pro mě :) Nádhera. Společně s Artifacts od Upper Decku je tohle určitě moje současná nejoblíbenější série. A vidím, že se Jarda vrátil k podpisování karet :D

Uživatelský avatar
E00N
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 142
Registrován: ned 04. zář 2011 10:21:16
Bydliště: Praha

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od E00N »

No artifacty na tuhle serii zdaleka nemaji si myslim. Je to asi přímá konkurence, ale kazí si to tím, že je to vše o paralelách :)

Začínám si odkládat peníze na CASE těchto nových korunek:)
Panini All Goalies Up Close 71/100
WANTLIST

Uživatelský avatar
Gustavsson50
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 535
Registrován: pon 30. kvě 2011 21:29:01
Bydliště: Šerkovice (asi 30 Km od Brna)

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od Gustavsson50 »

No tak po pravdě jsem čekal že letošní Crowny už nebudou tak dobrý ale to jsem se pletl moooc hezký.Sice je to teda dost podobný (jen některý karty) s loňskou sezonou ale to mi vůbec nevadí.
Jonas Gustavsson - 40/XXX
Tomáš Kubalík - 3/XX

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od zette »

Tak narozdil od jinych postradam smysl teto serie. Jakou spojitost s hokejem maji sochy lvu, kralovske koruny, zlate a stribrne pentle apod? Cirkus a kyc v jednom, serie urcena pro deti a kolotocare:-). Neco jako Artifactsy, ktere vsak letos byly nejpovedenejsi ze vsech rocniku...

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od corfix »

zette píše:Tak narozdil od jinych postradam smysl teto serie. Jakou spojitost s hokejem maji sochy lvu, kralovske koruny, zlate a stribrne pentle apod? Cirkus a kyc v jednom, serie urcena pro deti a kolotocare:-). Neco jako Artifactsy, ktere vsak letos byly nejpovedenejsi ze vsech rocniku...
Řadovky jsou už dost přelácané, ale u ostatních grafika vypovídá názvu All the King's men (jsou tam lvy), korunka je logo série atd., vše je v "královském" provedení. V tom bych problém neviděl, ale je pravda, že 11-12 je podle mě dost přelácaná... Možná bych Crowny vydával na přesrok a vymýšlel nové nápady a neopakoval Scratching the surface atp. Původně jsem i myslel, že to znovu nebude, byl to i jeden z důvodů, proč jsem je začal sbírat a toto mi to celkem znechutilo... :thumbdown:, ale asi se dalo čekat, že nebudou na každý rok vymýšlet nové věci... :|
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od Molda »

corfix píše: ... Možná bych Crowny vydával na přesrok a vymýšlel nové nápady a neopakoval Scratching the surface atp. Původně jsem i myslel, že to znovu nebude, byl to i jeden z důvodů, proč jsem je začal sbírat a toto mi to celkem znechutilo... :thumbdown:, ale asi se dalo čekat, že nebudou na každý rok vymýšlet nové věci... :|
No nevím, díval ses někdy na jiné série? Protože snad každá série má nějaké stabilní složení doplněné sem tam nějakou novinkou (což by tak i mělo být) a ne každý rok uplně něco nového. Ve všech sériích jsou různé inserty či memorabilia karty, které v té sérii člověk najde rok co rok. Tak nevím proč tě to tak překvapuje a znechucuje u Crownů.

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od corfix »

Molda píše:No nevím, díval ses někdy na jiné série? Protože snad každá série má nějaké stabilní složení doplněné sem tam nějakou novinkou (což by tak i mělo být) a ne každý rok uplně něco nového. Ve všech sériích jsou různé inserty či memorabilia karty, které v té sérii člověk najde rok co rok. Tak nevím proč tě to tak překvapuje a znechucuje u Crownů.
Asi máš pravdu, když to teď zpětně čtu, tak jsem asi napsal úplnou blbost, ikdyž nevím, jestli za tato série dá k něčemu přirovnat. Ke sbírání jsem se vrátil teprve nedávno a teď jsem zkoušel hledat starší ročníky Crownu a ty starší ročníky mají něco společného s těmito Crowny? Protože jsou úplně jiné a z toho jsem tak nějak vycházel... :|
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od Uphon »

Uvidím jak budou vypadat "naživo", ale zdají se mi trochu moc přeplácané ... ale třeba se mýlím. Favoritem jsou pro mě pořád loňské Crowny :thumbup: A letos mě zatím nejvíce okouzlily Artifacty ;)
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
tomcat96
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 440
Registrován: čtv 22. zář 2011 16:21:11
Bydliště: Senica

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od tomcat96 »

Ach bože, čakal som tento rok zlepšenie, ale vídím, že Panini opäť sklamalo na plnej čiare. Za prvé gýč, za druhé úplne rovnaké subsérie ako Silhouettes a Scratching teh Surface a za tretie zase tie vyrezané kolieska *axe* , to už by mohli v Panini konečne vymeniť formu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od Dampa17 »

No já osobně bych se ale vůbec tomu Jarinkovo podpisu ve sbírce nebránil ... jinak si myslím, že ty loňský vypadaly trošku líp. Taky souhlasím s tím, že je to přesně typ série jako jsou Artifacty a tak, jako má svoje zanícené fanouše, tak má i svoje odpůrce (viz předchozí tomcatův příspěvek), ale nic mezi tím ;)
Naposledy upravil(a) Dampa17 dne stř 02. lis 2011 7:52:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od DzEjDy »

corfix píše:Ke sbírání jsem se vrátil teprve nedávno a teď jsem zkoušel hledat starší ročníky Crownu a ty starší ročníky mají něco společného s těmito Crowny? Protože jsou úplně jiné a z toho jsem tak nějak vycházel... :|
Já myslím že určitě z těch původních CR teď Panini vychází a podle mě jsou ty série podobné. Třeba takhle vypadaly RC karty v ročníku 2002 a pro srovnání letošní. Ta charakteristika korunek tak prostě je.

Obrázek Obrázek


Ale abych vyjádřil i svůj názor na letošní CR. Nevím no, asi trochu zklamání. Ani ne tak z toho jak ty karty vypadají, ale že jsou hodně moc podobný těm loňským. Nevadí mi že se opakují insertní série, to je ok, ale hledat rozdíly např. v Scratching the Surface nebo RC Silhouettes loňský a letošní sezony je skoro do hádanky v příloze denního tisku najdi deset rozdílů. Škoda...
Obrázek

Uživatelský avatar
4sberg
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 720
Registrován: úte 06. zář 2011 9:33:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od 4sberg »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
4sberg
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 720
Registrován: úte 06. zář 2011 9:33:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od 4sberg »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
carlo153
Opora
Opora
Příspěvky: 347
Registrován: sob 12. lis 2011 21:05:58

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od carlo153 »

podla mojej mienky su fakt pekne tie karty.a hlavne ten podpisany Lemieux.toho by som si vedel predstavit v mojej zbierke.par balickov si potom urcite vyskusam.
môj tradelist: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=12085
Pittsburgh Penguins 2520/?? (M.Lemieux 337)
zbieram všetkých tučniakov,ale hlavne Lemieuxa

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od Tie »

jo, karty jsou to pěkný... jen to nedoporučuju brejkovat... zkoušel jsem loňský, otevřeš jeden a chceš další, tak pozor *rfl*

isengard
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 109
Registrován: úte 23. srp 2011 7:17:49

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od isengard »

Roman Horak ten je teda paradny,krasna podpisovka...

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2011/12 Crown Royale

Příspěvek od SugarRay »

isengard píše:Roman Horak ten je teda paradny,krasna podpisovka...
Jo ten má asi nejlepší podpis , ty ostatní to je na přes hubu . Já nevim co je na tom těžkýho pořádně se podepsat tam kam mám a zkusit nějakej pořádnej podpis , ty hráči na to neskutečně kálej *hammer*
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2011 / 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host