KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Žhavé novinky týkající se sezóny 11 / 12
Odpovědět
Sperlinho
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 159
Registrován: stř 14. pro 2011 13:17:31
Bydliště: Plzeň

KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od Sperlinho »

Jako loni i letos vyšla druhá řada karet KHL vztahující se k All Star game
zde jsou odkazy popisující kartičky
http://serealhockey.eu/en/kuriegadaties ... ekcija/25/
http://www.youtube.com/watch?v=jfk3gx9p2R8
Za mne tedy velké plus. ;)

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Reimer
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 196
Registrován: úte 06. bře 2012 21:11:26
Bydliště: Košice

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od Reimer »

Pri pohlade na tieto karty mi vadí hlavne ta azbuka. :eh:

Masat
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 29. pro 2011 0:43:03

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od Masat »

Karty sú písané obojazične aj anglicky.

Malý popis obsah balíčkov a boxov :

Séria All Star 2011/12 je prevratná vo vydávaní kariet KHL čo do kvality a obsahu !

Čo obsahuje box a čo kase ? Každý box obsahuje 50 balíčkov po 5 kariet, to je cca. 250 kariet, min. jednu dual jersey Gagarin Cup, z inzertov : min. 10 masiek, min. 15 nováčikov, min. 15 KHL without borders ( zástava za chrbtom plus 3D efekty ), inzertné karty z All Star z Rigy 2012 a radovky KHL 2011/2012 ( min. 1 zlatá paralerka do /100 a min. 3 strieborné do /500. Plus je garantovaná jedna big jersey alebo big patch alebo letter marks na 2 boxy, sú z game worn jersey ! Podpisovka je v každom treťom boxe. Prakticky to znamená že v hot boxe môžte mať až tri memoriblia karty, Marks sú logicky 1/1. Podpisovky a "big jersey" sú číslované ! Je tam kopa Českých a Slovenských hráčov, napr. Ružička na letter marks.

Pozrite si zopár foto na mojej fb stránke , kde o tom môžete aj diskutovať !
https://www.facebook.com/hokejovekartyKHL
Obrázek

Uživatelský avatar
Renzo11
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. lis 2011 12:44:58
Bydliště: Košice - Slovakia

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od Renzo11 »

Mne sa tie karty veľmi páčia, videl som aj iné skeny a sú to skutočne pekné karty. :thumbup:

Uživatelský avatar
trtrtr
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 429
Registrován: stř 10. srp 2011 17:52:35
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od trtrtr »

Hmm, nevypadá to vůbec špatně... Sice KHL sleduju jen velice málo, ale tyhle karty vypadají opravdu dobře! :) Už jen aby něco takového vyšlo u Extraligy, a je to paráda :D :D
Sbírám karty Ricka DiPietra

DiPietro: 302/XXX
_______________________
Islanders: 834?/XXX

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od Uphon »

Já už mám i některé karty doma a jsou fakt pěkné ... navíc nášup Irgla, kterého dali i na kartách 1/1 s písmenky z dresu mě zneklidňuje *lgh* Ale jedna věc mě mrzí, že to asi nejsou hrané dresy. Některé "jersey" jsou jakoby strojově dělány a ty barvy jsou stejně dané. Ale třeba se mýlím.
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od SugarRay »

No nevypadá to zle , ty písmenka mě taky dostaly , super je že v KHL hraje hodně Čechů a je šance sehnat do sbírky něco neokoukanýho .
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od DzEjDy »

Tomu říkám promo. Úplně vidím jak nějaký hráč extraligy dělá podobnou reklamu na OFS. "Ahoj hokejoví sebemrskači. Jmenuji se Jarda Vokurka. Sice vůbec nevím o co jde, nějaký OFS nebo co, ale mám tady teď něco podepsat, něco si z toho asi nechám, tak to nekupujte, napište přímo mně a já vám to pošlu zadara."

Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od SugarRay »

Já věřim tomu že až se vrátí Jágr do Extraligy někdy tak ve věku 46 let v dresu Sparty která bude mít v tu dobu na místo loga znak Sazky , se ujme vydávání karet jiná firma která nahradí OFS protože je porazí v souboji o tuhle nesmírně lukrativní zakázku pro APK a ČSLH , vyhlášená soutěž o jediného , nejlepšího možného a nejreprezentativnějšího výrobce karet ELH připadne nějaký firmě napojenou na Jágr Team , na obalu bude Jágr a o boxy a balíčky bude obrovskej zájem , sběratelská obec se zvedna v řádu stovek procent a na projekt půjdou desítky milonů korun z dotací EU , jadná se totiž o Jágra kterej pak v reklamě zúročí letá zkušeností z reklam jak z období pobytu v USA tak u nás pro SAZKU , ODS , a další pochybný instituce a korporace .
My se budeme radovat že konečně skončil monopol OFS a léta strádání ale to bude jediný pozitivum . Ahoj já se jmenuju Jaromír Jágr a ty kupuj tyhle kartičky protože to prostě řikám , coming soon .....
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od Lukyn55 »

prej že Jágr do Sparty.. tfuj :sick:
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od SugarRay »

Tak Kladno už bude tou dobou hrát jenom druhou nejvyšší ne hokejovou ale hokejbalovou soutěž protože na víc nebudou finance díky tomu jak Jágr pořád oddaloval ten svůj návrat do ELH a na Kladno , fanoušků pořád ubývalo , ve chvíli kdy bylo vstupné zdarma chodilo do ochozů pár desítek nadšenců a ani Patera ve svých 43 letech nedokázal táhnout ofenzívu sám tak přišel krach klasickýho klubu s historií a tradicí v době kapitalismu a odklonu sponzorských příspsěvků od Sazky v době kdy Jágr propagoval konkurenční loterijní společnost a kdy přišel zákon kdy je hazard daněný 80 procentní sazbou tak neni peněz na rozhazování na takový blbosti jako je sport nebo kultůra už vůbec . V extralize působí jenom 8 klubů Jágr volí Spartu protože má v praze rezervní barák a hraje tam navíc jeho kamarád Nedvěd a vůbec to tam žije .
Tak to je hustý jak prase trochu jsem pustil uzdu fantazii , vzpomínky na budoucnost , už mi hrabe ))))
Obrázek

Sperlinho
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 159
Registrován: stř 14. pro 2011 13:17:31
Bydliště: Plzeň

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od Sperlinho »

Jediné repliky by měly být ty double jersey Gagarinův pohár

Masat
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 29. pro 2011 0:43:03

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od Masat »

K jersey kartám. Dual jersey Gagarin Cup je game isued jersey, originálny dres nie hraný, na tých kartách je aj Ríha a Bykov, všetky big jersey, big patch a letter marks sú game worn jersey ! Dresy sú väčšinou z ligových zápasov KHL a niektoré sú zo zápasu hviezd KHL V Rige.

http://youtu.be/7trvx5vLBcs
Obrázek

Masat
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 29. pro 2011 0:43:03

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od Masat »

http://www.ebay.com/csc/i.html?_sop=3&_ ... te=1&rt=nc


Pozrite si ceny. za aké idú podpisovky a jersey na Ebayi :D, som zvedavý na Letter Marks keď sa objavia *cl*
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od DzEjDy »

Popravdě řečeno, ani mě to moc nepřekvapuje. Stačí si vzpomenout za kolik chodily některý obyčejný jersey karty...
Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Pěkná série, jenom škoda že mě se do sbírky nic nehodí, protože Jarda už v Rusku nehraje a další kladeňák Jiří Sekáč si All-Stars asi nezahrál *lgh* a řadovku už má.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Tak pozor Jiří Sekáč tam taky je a to na kartě NEXT GENERATION. Paráda, už jí du shánět.

Masat
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 29. pro 2011 0:43:03

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od Masat »

Upozornenie ! All Star boxy sú druhým vydaním klasisickej série KHL zo sezóny 2011/12, v každom boxe je cca cca 120 radoviek, 80 all star kariet, cca.15 nováčikov, cca.10 masiek, cca.15 khl without borders cca. 5 silver a gold paraler version plus jersey a podpisovky, niečo na spôsob UD 2. Plus ako v normálnej sérii sú v boxoch zlatá paralerka do /100 a strieborná do 500.
Názov boxu je trocha neurčitý, správne by to malo byť ako druhá edícia 2011/12.
Obrázek

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: KHL ALL STAR COLLECTION 2012

Příspěvek od Uphon »

Já chtěl jít do toho Irgla, ale dát skoro osm stovek se mi na druhou stranu nechtělo ... stejně mi to přijde přemrštěné ty ceny, bude to něco jako jako OFS. Takový "boom" na začátku a pak cena půjde dolů.
Obrázek
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Odpovědět

Zpět na „2011 / 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host