2010/11 Panini Zenith Hockey

Žhavé novinky týkající se sezóny 10 / 11
Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: 2010/11 Panini Zenith Hockey

Příspěvek od Kubi12 »

Tak tyhle karty se mi ze začátku strašně líbily a přišly mi jako to nejlepší od Panini. Celkem jsem uvažoval i o boxu. Box má 9 klasických balíčků a jeden s velkou kartou, kterou silnější povahy můžou roztrhnout a najít v ní třeba podpisovku. Cena, která je na jednom větším US shopu s boxy je necelých 90 dolarů, takže by to u Pavla mohlo být čistě teoreticky okolo 2 až 2,5 tisíce. Pak jsem shlédl nějaké breaky na youtube a musím říct, že jsem úplně ztratil chuť kupovat karty z téhle série, nevím proč se mi to najednou tak nezdá, ale ty breaky jsou takový mrtvý, je to takovej stereotyp, prostě ty karty co mají být největšími peckami v boxu mi příjdou takový průměrný. I když designově se mi ta série moc líbí, tak jsem nyní celkově na rozpakách, jestli za tohle patří pro PANINI palec nahoru nebo dolu. Ať má každý svůj názor, ale tato série jde úplně mimo mne.

Na Contenders jsem od začátku nadával a teď se mi moc líbí, na Zenith jsem od začátku těšil, teď z nich má rozpačité pocity, nevím jestli to některé argumenty ve mne otočí jako u těch Contenders, ale zatím se citím tak jak jsem to napsal v poslední větě 1. odstavce *thks*
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Odpovědět

Zpět na „2010 / 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host