2010/11 Panini All Goalies

Žhavé novinky týkající se sezóny 10 / 11
Uživatelský avatar
Luksa9
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 129
Registrován: úte 14. čer 2011 14:36:25
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od Luksa9 »

Vasil píše:
HeJ32 píše:Kdyby to byl klasický box jenom s brankáři tak super, ale kupovat si garantovaný set s pár paralelkama, tak to mě nebaví.
U jiných produktů zas kdekdo prská, že nesloží set řadovek ani ze dvou boxů. Navíc tady o nic jinýho nejde, je to bez inzertů, pár paralelek, jedna jersey. Já osobně jsem spokojenej a asi si jeden pořídím :thumbup:
souhlas !!!! navíc luxusní karty na autogramy
Obrázek

Sbírám hlavně autogramy ..... kartičky jen okrajově :)
http://luksa-autogramy.wbs.cz/

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od jarosenko »

Cavare píše:jarosenko: Carey Price přička ligy? Já se bojim, že o tomhle se mluvilo před 2 lety a letos se ani tak moc nevyšvihl...je fakt že měl stabilnější výkony, když odešel Halák, ale třeba Reimer je podle mě budoucí hvězda a pro jeho budoucího sběratele to budou slibný skvosty :shifty: ale je to věc názoru, má dobrý karty a pravidlně chytá v Montrealu a to moc golmanů říct nemůže 8-)

Uvidí se hele... Ale je pořád dost mladý a byl tam problém, že Habs to na něj prostě všechno hodili , když nebyl vyzrálej. Myslím tím odchod Hueta... Jinak se mrkni na statistiky, byl prakticky do desítky v každé statistice a to nemluvím o nulách tam byl snad druhý teď přesně nevím. Mrkni se i na stat.play off. Takže slova, že se neukázal bych asi nepoužil :-P Ale uvidí se tuhle sezonu...
PS: Neposuzuju vše jen podle statistik, aby sis nemyslel. Viděl jsem 82 zápasů Habs a dalších 150 zápasů jiných týmů :-)
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od Tie »

Ty karty jsou moc pěkný, líbí se mi to. Jinak k diskuzi o Pricem, letos jasně dokázal, že je jedním z deseti nejlepších gólmanů ligy. Fantastický zákroky, nejužitečnější hráč Habs. Jeho kritici by měli otevřít oči a kouknout se na jeho zápasy.

Uživatelský avatar
Cavare
Opora
Opora
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 26. kvě 2011 21:29:19
Bydliště: Litoměřice

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od Cavare »

jarosenko: Určitě...Jako já tě chtěl jen popíchnout...jako karty se mi hrozně líběj od něj, uvidíme jestli se stane legendou...stačí vyhrát Stanley Cup a může toho ještě víc dokázat než Thomas :!:
Obrázek
Momentálně vytvořeno: 548 otázek (plán 1000)
Hotovo: 54,8%
Download: https://www.facebook.com/nhlprokviz/

Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od svatos40 »

Ja som neodolal a objednal si hned 4 boxy. Tak snad tam bude nejaky hitik. predovsetkym ma potesila aktualnost brankarov v patricnych teamoch. Elliot v COL to je pre mna uplne skvele :)

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od jarosenko »

Cavare píše:jarosenko: Určitě...Jako já tě chtěl jen popíchnout...jako karty se mi hrozně líběj od něj, uvidíme jestli se stane legendou...stačí vyhrát Stanley Cup a může toho ještě víc dokázat než Thomas :!:
To bych taky bral ten SC :-D Doufám, že se ho dočkám než budu prdět do hlíny :lol: :lol:
Jinak dneska jsem dostal tenhle box All Goalies a jsem trochu z nechucen. Blíže to popíšu v breaku...
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od Johann66 »

tak jsem se podíval pořádně na checklist a když už tam dávaj legendy, tak nějak opomněly Hašana :thumbdown:

Uživatelský avatar
Cavare
Opora
Opora
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 26. kvě 2011 21:29:19
Bydliště: Litoměřice

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od Cavare »

tak jsem se podíval pořádně na checklist a když už tam dávaj legendy, tak nějak opomněly Hašana :thumbdown:
Ptž je to evropan a tam za mořem pro ně není moc velký místo :thumbdown:
Obrázek
Momentálně vytvořeno: 548 otázek (plán 1000)
Hotovo: 54,8%
Download: https://www.facebook.com/nhlprokviz/

Uživatelský avatar
hcpatrikto
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 64
Registrován: pon 30. kvě 2011 14:23:20

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od hcpatrikto »

Nádherna séria brankárov ešte som nijaku podobnu seriu neviden naozaj parada
Obrázek

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od PROCHEY »

Veteran fans hcs píše:Je to dobrý nápad konečně se objeví na kartách i třetí golmani týmů
No nevím, u Rangers se třeba třetí gólman neobjevil. Zajímalo by mě podle jakého klíče to mezi ty týmy rozpočítávali, že SNJ má 5 brankářů a NYR jenom dva. Také nechápu proč se na kartách neobjevil třeba Richter? To mě dost zkamalo. Myslím, že i Hašek by si kartu zasloužil.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od Molda »

Protože kdyby měli dát kartu každému kdo si ji zasloužil, tak by ten set měl milion karet a to očividně nechtěli :D Udělali karty těm golmanům, ke kterým měli fotky z letoška, a to doplnili několika staršíma golmanama aby docílili určitého počtu. Nikde není řečeno, že těch pár starších golmanů co tam dali mají být nějaké top golmanské legendy všech dob, ten výběr byl podle mě z větší části náhodný a neúčelový, respektive účel byl jen jemně doplnit velikost setu na požadovanou míru

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od PROCHEY »

Ok, zajímavý názor, beru. To by vysvětlilo Haška s Richterem. Ještě mi vysvětli, resp. řekni svůj názor na to, proč některý tým má až 5 gólmanů a jiný 2? Díky :-)

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od mira095 »

Neuměj si to rozpočítat :D *rfl*
Celkový počet setu:počtem klubů=počet karet na klub *rfl*

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od Molda »

Třeba proto, že některý tým v sezóně v době než měla ta série uzávěrku, postavil doposud do brány, nebo na střídačku 5 golmanů a jiný tým 2? Nebo třeba proto, že někde se jim povedlo sehnat fotky všech, někdy jim některý, který se objevil jen zřídka třeba utekl a jeho záběr nezískali? :)

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od PROCHEY »

Molda píše:Třeba proto, že některý tým v sezóně v době než měla ta série uzávěrku, postavil doposud do brány, nebo na střídačku 5 golmanů a jiný tým 2? Nebo třeba proto, že někde se jim povedlo sehnat fotky všech, někdy jim některý, který se objevil jen zřídka třeba utekl a jeho záběr nezískali? :)
Když to shrnu, jsou to pitomci, neumějí si to pohlídat a tím způsobem balení tomu nasadili korunu. Ať se raději věnujou samolepkám :-)

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od Molda »

A ty se raději věnuj vyšívání :crazy: *pnch* :)

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od PROCHEY »

Molda píše:A ty se raději věnuj vyšívání :crazy: *pnch* :)
Však víš, jak jsem to myslel... Musím uznat, že jsem moc rád, že se Pannini vrátili na trh. Některé karty z jejich dílny jsou fakt pěkné. Ale je tu pár drobností, nad kterými se prostě člověk musí pozastavit. Tak mi tady, prosím Tě nevyhoružuj fyzickým násilím. Nerad bych si vysloužil doživotního banána :lol:

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od Molda »

Žádným fyzickým násilím jsem ti nevyhrožoval. Navíc to byl jen sarkasmus a ironie, nevím jak jinak taky zareagovat na ten tvůj nesmyslný příspěvek, kdy ti došli argumenty a očividně už si neměl čím nějak logicky odpověděť na fakta, které jsem ti podsunul, tak sis to prostě uzavřel tak, že to jsou pitomci a tečka. Takže si raději ty hlídej ty urážky. Jedna věc je být s něčím nespokojený a dát to nějak rozumně najevo, a druhá věc je omezit se na nadávky.

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od PROCHEY »

Ne, tak to pozor! Tí jsem se opravdu nechtěl nikoho dotknout. To, že se nedostalo na každého gólmana, to je věc, která mě mrzí, ale nic s tím bohužel neudělám. Podobný problém byl už v minulosti u některých samolepkových albumů, přijde mi to jen škoda. Tvé argumenty mi přišly logické, i když v případě tak velké firmy, snad trochu alibistické (zas to nechápej jako urážku - prostě názor). Ta "urážka" byla spíše za to, jak byly Panini All Goalies baleny. To bych řekl, rozhořčilo více lidí... Každý sběratel se snaží uchovat si své karty v co nejlepšísm stavu a pak mu přijdou karty poškozené přímo od výrobce, protože si nelámal hlavu s balením. To je přece na prd, ne?

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010/11 Panini All Goalies

Příspěvek od Molda »

To nevyvracím, balení jsem sám v rukou neměl, ale z toho co jsem slyšel je to opravdu tragedie a za to si určitě zaslouží palec dolů, to ano.

Odpovědět

Zpět na „2010 / 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host