2010/11 Panini Playoff Contenders

Žhavé novinky týkající se sezóny 10 / 11
Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Molda »

Obrázek


Each box contains (4) Autograph Cards, including AT LEAST (3) hard-signed Rookie Tickets!!

Every box will also contain (1) Leather Larceny, (1) Great Outdoors, (1) Against The Glass acetate card, Plus six additional inserts, including Draft Tandems, Lottery Winners, Rookie of the Year Contenders and more!

Look for randomly inserted The Golden Ticket, 14-karat solid-gold trading cards!!!

Every insert set features a signed variation!

PRODUCT HIGHLIGHTS:

- Look for Rookie Tickets, the next must-build RC subset! Collectors will clamor for Taylor Hall, Jeff Skinner, Jordan Eberle and many more members of hockey's deepest freshman class of the last five years!

- Leather Larceny captures top puck stoppers like Ryan Miller, Tim Thomas and more flashing the glove on a brilliant leather stock! (#'d/1000 auto versions are #'d/50)

- NHL Ink offers up a pair of sizzling signatures from some of hockey's hottest names!

- The Great Outdoors will warm up collections with the best photography from the NHL's signature event, the Winter Classic! (#'d /1000 auto versions are #'d /50)

- Against The Glass acetate cards put you in a front row seat for the most bone-crunching action in sports!

- Lottery Winners features the most coveted prospects selected over the past five years!

24 packs per box, 5 cards per pack




Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Johann66 »

Pěkný :thumbup:

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Felipe »

Právěže šílený... *hammer* Zase Panini! Některý nápady dobrý, ale opět nedotažený a tak....K tomů pro příklad "Base" karta, dále Purple /100, Green /50 a k tomu podpis lepený buď /50 nebo /25 od každého hráče u Awards Contenders a Perennial. Takže hned jste na 8 kartičkách od hráče co třeba sbíráte. Hnus velebnosti. Už mě to přetává bavit.. *bang*
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Molda »

No myslím že to nemá smysl řešit, chápu, že každý má svůj názor a tak to i musí být, nikomu jej neberu, ale připadá mi, že ty vedeš nějakou osobní válku vůči Panini a prostě i kdyby vytvořili nejlepší sérii v historii sběratelství, tak jediné co čeho se od tebe dočkají bude brutální kritika a shazování. "Kdo chce psa bít , hůl si vždy najde" A víc už to neřešme, opravdu to nemá smysl.

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od valento3 »

Vypadá to celkem zajímavě, ale nějak mě to nebere. Ve skutečnosti bude většina karet vypadat jinak, protože ty odlesky tomu dodají úplně jiný nádech. Jak psal Felipe, nápady dobré, ale podle mě také ne zcela dotažené a k dokonalosti to má v mých očích daleko. To plnění z breaku mi také nepřišlo nikterak oslňující.

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od jarosenko »

Felipe píše:Takže hned jste na 8 kartičkách od hráče co třeba sbíráte. Hnus velebnosti. Už mě to přetává bavit.. *bang*
Mě to zase neva aspoň je co sbírat a není to nuda. Nebavilo by mě mít vše hned nasbírané... Takhle je těch karet a variant víc :-)
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Felipe »

Molda píše:No myslím že to nemá smysl řešit, chápu, že každý má svůj názor a tak to i musí být, nikomu jej neberu, ale připadá mi, že ty vedeš nějakou osobní válku vůči Panini a prostě i kdyby vytvořili nejlepší sérii v historii sběratelství, tak jediné co čeho se od tebe dočkají bude brutální kritika a shazování. "Kdo chce psa bít , hůl si vždy najde" A víc už to neřešme, opravdu to nemá smysl.
Tak tohle sem mi od tebe Moldo vůbec nelíbí!!! *hammer* Jaká osobní válka??? To jsou až moc silná slova!!! Prostě jen píšu, že opět další série s dobrým nápadem a nedotažená do konce a k tomu spousta zbytečných paralelek. Nic víc. Třeba korunky se jim povedly, tada aspoň base karty. Ty jsou úžasný. Já bych jen pro přístí sezónu snížil počet sérii a vybral bych ty lepší nápady z letoška. Třeba já se osobně těším na Zenithky. Ty vypadají super, ale tato série se mi nelíbila od začatku. Stejně tak se mi nelíbí třeba od UD letošní SP Authentic. Takže mi tvoje osočení přijde přehnané...
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Kubi12 »

Souhlasím s názorem že nápady od Panini jsou super, bohužel jejich realizace je dost špatná, snad se časem zvednou :crazy:
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Molda »

Tak buď konkrétní a neopakuj jak ovce co někdo napíše před tebou :D, zajímalo by mě v čem jsou ty jejich nápady tak strašně hrozně zrealizované? Uveď co je tak strášného na kartách z např. této série? Bože kdyby to nebylo zrovna "in" nesnášet Panini, a udělalo to UD nebo ITG tak budou všichni slintat

Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Kubi12 »

Tak když to tak projiždím, tak musím uznat že to zas tak zlé není :roll: Co se mi nelíbí jsou karty, kde je hráč mimo hru (Lottery winners) a přitom je za ním nějaké pozadí udělané grafikem. Když jsou takovéhle karty "neupravené" líbí se mi to víc, ale to je jen můj názor. Na Leather Larceny se mi nelíbilo to, že brankářům jsou vyfocená záda, ale nejsou vidět normálně zepředu, ale nyní když vím že karty jsou z neobvyklého materiálu, mě celkem zaujali a možná si nějakou seženu. Na Against the glass a Draft tandems se mi nelíbí množství prostoru který je nepoužit (vím že against the glass je průhledná), na druhou stranu mi řadovky a jejich verze příjdou strašně přeplácaný :eh: Celkově karty od Panini nejsou špatný a nápady mají opravdu dobrý, ale já jsem s tím zklamán, když přehlídnu že jsou si všechny série dost podobné, tak si uvědomuju že jsem od Panini čekal víc, nebo spíše něco jiného než předvádějí. Ale nelámu nad nimi hůl a jejich karty nezahazuju, věřím že se ještě zlepší. Nakonec chci říct že je mi úplně jedno od jakého výrobce karty jsou, když se mi nějaký setík líbí, tak si ho prostě sesbírám a je mi jedno jestli je od UD, ITG nebo Panini *drink*
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Molda »

Připadá mi teď, že se snažíš hledat chyby tam kde nejsou respektive je uměle vytvářet - že brankář na záběru není čistě ze předu? že je na against the glas nevyužité místo? To mi přijde trochu moc už, jak jsem psal "kdo chce psa bít, hůl si vždy najde"
To nevyužité místo o kterém mluvíš je průhledné a má evokovat plexislo, protože se jedná o záběry jakoby z poza plexiskla, takže nějak nechápu jak může být řeč o nevyužitém místě. Přeplácené řadovky? má jít o "vstupenky" čili proto je ten design takový.
Karty s grafikým pozadím, kde není záběr hráče přímo ze hry? Tohle dělají všichni výrobci, nejen panini. Připadá mi, že za své osobní priority kritizuješ neprávem výrobce těchto karet. Abych to k něčemu přirovnal - připadá mi to, jako by si někdo díval na nabídku fast foodu, kde by v nějakém hamburgeru byl kečup, jenže ten člověk nemá rád kečup, tak by začal někde psát kritiku na ten fast food, že mají v hamburgeru kečup. Přitom to není chyba toho fast foodu, za to, že nemám rád kečup nemohu vynit ten fast food přeci. A tak nějak mi tato situace trochu připomíná i tu tvou kritiku...nic ve zlém

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od SugarRay »

Ty karty nejsou tak špatný ale takovej box za trojku bych si nekoupil ani kdybych bral měsíčně 25 tisíc jenom z principu , je sice hezký že tam daly ty Golden Ticket Redemption ale to třeba mě osobně vůbec nezajímá , proč mam kvuli tomu dávat tolik peněz za box kterej by měl stát tak polovinu bez toho nesmyslu ?
Zase je to na jedno kopyto ten rukopis Panini , nápady dobrý ale i ten blbej Upper Deck se dá mnohem líp identifikovat podle serie , tohle je všechno stejný zase v takovym depresivnim stylu některý ty inserty mi připoměly mojí noční můru Limited ,pak zase ty paralelky , číslování vzadu , celkový složení boxů , tři sticker podpisy na box já nevim já se divim že jim to v zámoří pořád ještě žerou a ty boxy a casy od Panini kupujou , jejich první rok na trhu to je jedna velká blamáž .
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Molda »

za prvé
fakt, že v čr stojí ten box 3 litry není chyba panini, v americe stojí kolem 100 dolarů, což je na naše cca 1800.
za druhé
jaké zase pořád stejné karty? každá série má své karty, každá série má svůj jiný vzhled, nevidím v tom nic v čem by se od UD lišili, snad jen to, že UD už hokejové karty dělá X let, takže můžeš u těch sérií poznat, že si každý rok drží svuj styl. A jak to chceš u panini poznat, když tyhle hokejové serie tu jsou od nich teprve jeden rok? nesmysl
za třetí
jaké tři sticker podpisy? jsou hard signed
Ta česká nátura je neskutečná :D Pořád do všeho jen rýpat, na vše jen nadávat, být pořád negativistický, to je hnus.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od SugarRay »

Tak Moldo to chce čas , já jsem taky dřív nemohl ani vidět některý serie od UD jak mi z toho bylo zle a terazky hej , jak jsem časem těm kartám přišel na chuť , je to asi tim zahlcenim od Panini a velkym očekávanim .
¨Teď to vidim takhle jsem spíš zklamanej tak lidi asi potřebujou čas aby to vstřebaly , a časem třeba změnily názor . Já sám jsem takovej typ sběratele staromilce a jak říkal Churchil jenom blázen nemění svoje názory .
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Molda »

Promiň, nechal jsem se trochu unést, někdy mám horkou hlavu :D
S tím časem máš pravdu, já taky kdysi nesnášel Topps 95/96 a teď se mi hrozně líbí :lol:

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od ma-me »

Já jsem momentálně také "ovce" *rfl* , ale po pár dalších pohledech nebo třeba nějakém boxu to může být vše jinak...
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Felipe »

Moldo asi máš pravdu, že spousta z nás Panini odsuzuje... I tě chápu jako člověka, co se zabýva designem, že to od nás nechápeš naši "averzi". Já osobně od nich čekal trochu víc, ale jsou tu teprve rok, takže asi žádný zázraky se asi nedají čekat. Jen na začátku začali chrlit sérii za sérií a zahltili trh. Bohužel jejich karty si zatím nedrží cenu. Třeba Certified na začátku např. gold verze stály i 20 dolarů a teď je pořídíš i za 5, což je pokles o 3/4 a to je dost, to musíš uznat sám. Tohle se třeba u UD a ITG nestane. Je možný, že novější a novější série si tu počáteční cenu udrži a Panini udrží krok s konkurencí.
Jinak tohle je ta pravá diskuze. Prodebatit co je špatně, co se nám líbí a nelíbí. Horké hlavy vychladnou a my se tomu za chvíli zasmějeme. *drink*
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Molda »

Tak to jestli si nějaké karty drží cenu nebo ne, jestli jsou pod cenou nebo ne já osobně nikdy nijak neřešil, já se chci hlavně z karet těšit :D A naopak pokles ceny vítám, alespoň ušetřím :D Takže to uznávám, ale neřeším *rfl*
Víš mě ani tak nejde o nějakou kritiku, každý má svůj názor někomu se líbí blondýny někomu brunety a jiný je zase rád za jakoukoliv ženskou a vlasy neřeší (jsou důležitější věci :D ) Ale jde mi o tu místy až přehnanou kritiku. Loni tu Panini nebylo tak se v jednom kuse drtilo a hanilo UD, přišlo panini, tak se zase "rychle pusťme všichni do Panini a roztrhejme je jako pořádný pitbul" *lgh*
S něčím příjdou a hned všichni shrnou jen 50 možných i nemožných negativ, rozcupují je na kousky a na kladné věci se nehledí, nebo se jen tak bokem nenapadně poznamenají, aby se neřeklo :D
Jinak jsem rád, že to taky bereš sportovně, hlava už mi vychladla, takže taky omluva *drink*

Misa015
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 433
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:19:54
Bydliště: Jičín/Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od Misa015 »

Tahle série mi příjde zajímavá. Rozhodně jí nezatracuju. :) Jen bych ty karty musela vidět v reálu, takže možná jeden dva balíčky breaknu. :)
Sbírám Tomáše Kaberleho: 268/?, Lukáše Mensatora: 31/?, Anže Kopitara 5/? a Václava Nedomanského 6/?
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010/11 Panini Playoff Contenders

Příspěvek od DzEjDy »

Myslím že se už v případě Panini hodně paušalizuje. Zrovna tahle série je myslím dost jiná než ostatní a čitelná. Spíš jde o to že je to první ročník a počkal bych jak budou ty karty vypadat příště, třeba se tam nějaká návaznost a podoba najde a pak už bude snažší říct ano, tohle jsou Contenders. Sice jsem rozbaloval jenom jeden paklík, ale takhle to vidím já. O ostatních sériích se teď nebavím, tam třeba určitá podobnost je (hlavně zadní strany karet, tam i kdyby mě je někdo dopředu ukázal a potom ty karty zamíchal tak budu hodně tápat, a to na tom nejsem nějak špatně - aspoň doufám :D ; Donruss, Pinnacle, inserty ze Score a i tyhle Contenders jsou opravdu hodně stejný).
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2010 / 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host