Legendy Československého hokeje

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Odpovědět
Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od necak »

Já tuto debatu sleduji spíše coby zajímavou výměnu názorů, jelikož se mě tyhle karty vůbec netýkají - ne, že by se mi nelíbily, ale zkrátka sbírám něco jiného... Každopádně, když tu pan Hrbek psal, kolik stála výroba těch krásných písmenkových patchů, které vypadají naprosto autenticky, tak mě jen tak napadá - co nechat vyrobit přesnou repliku dresu ze 72., obléknout ji například na pana Pospíšila, když si jde zahrát třeba s nějakými "hobíky" (nebo na někoho jiného, kdo ještě chodí na led) a tu pak nastříhat? I kdyby ta replika stála třeba 5000 a jeden box by byl proto dejme tomu o padesátku dražší, tak si pořád myslím, že by to sběratelé ocenili více, než dát na kartu, která připomíná MS 1972, logo Nike. Ale jinak říkám, čest Vaší práci, je to jen takový návrh! :thumbup:
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od sabres911 »

Tkachuk007 píše:Myslím, že fa ITG začala tím, že rozřezala betony Terryho Sawchuka a v Kanadě byl z toho velký poprask (opravte mě někdo, pokud se pletu). Na druhou stranu chápu, že náš trh není Severní Amerika.
Ehm, bojím se, že to byl Vezina -> BAP Memorabilia http://www.ebay.com/itm/PSA-8-2000-BAP- ... _500wt_971

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od sabres911 »

pavelbart píše:Ikdyž je to vlastně trochu offtopic - mně se nelíbí kritika KHL karet. Ty karty jsou nový, začínají a ta firma se učí. Radí jim jeden fajn kluk, který tomu rozumí a věřím, že do budoucna budou super. Už teď jsou inserty na super úrovni. Ale hlavně, KHL karty jsou na začátku. Nemají takovou zkušenost a myslím, že taky musí platit pěknej baťoh za práva. Je to vývoj, ale od první série udělali obrovský pokrok. A hlavně, za tu cenu člověk dostane opravdu dost.
Tohle bude už opravdu off-topic, ale o kartách KHL si myslím totéž. Jasně, box jsem loupnul, měl jsem tam jednu dual jersey, dost karet 2 x, ale na druhés straně za 1500,-Kč jsem dostal krásné inzerty masek, hezky zpracovaný All-Star Game - když člověk vezme, že karty se prodávají už koncem března a All-Star v Rize bylo začátkem února, tleskám. Do série během jednoho roku nacpali podpisovky - hráči je vracejí :D , resp. to řeší samolepkami, celá písmena. Navíc šanci 1:3 - 1:5 na podpisovku, kterou na eBayi lupneš za super love a vrátí se ti skoro 2 boxy, to mi přijde paráda.

A jak píšeš, vidím progres. Nelíbila se tloušťka karet, dolaminují a masky jsou už silnější. Aby mohly karty kupovat i zahraniční sběratelé, přidáme latinku. Některé inzerty sice jsou přezdobené, ale pořád se ti kluci ušatí chtěji učit, sondují trh a hlavně jsou ochotni měnit koncept produktu !!! Ten je s prominutím v českých luzích už několik let stejný a když OFS udělají novinku, vymyslí 12 let starý inzert okopírovaný z karet Pacific, ale v našich podmínkách doplněný o síťku z Baumaxu :D

Samozřejmě se KHL série nedá srovnávat s českými legendami od pana Hrbka, ale ten by neměl zapomenout, že KHL jsou masově vyráběná série na úrovni Victory, OFS, kdežto on dělá high-end produkt - pro mě ITG Ultimate, Captain C a podobně - to je trošku jiná liga. U KHL AS mě fascinuje cena, když dáš cenu 39,-Kč/bal. a můžeš vytáhnout kartu třeba za 3000,-Kč, tak rozdíl oproti Victory - pokud nepočítáme původní limitovanou /5 verzi - je markantní. Nejsem toho názoru, že pokud si člověk koupí balíček victory, už automaticky souhlasí s tím, že v nich nemůže najít nějakou hodnotnou kartu. Proč ?

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Tkachuk007 »

Máš pravdu, byl to Vezina. Dík za opravu a oživení paměti :idea:

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od hokej399 »

Skoda,ze se tady "hadate".(karty 1972).Dres byla mozna "nestastna volba",ale jinak si myslim,ze karty jsou paradni.Ziju uz delsi dobu v zahranici a nikoho z fora neznam ani p.Hrbka takze se da rict,ze jsem nestranny.Meli by jsme byt radi,ze neco takoveho vychazi a na rozdil od obrovskych americkych firem se to dela spise "na kolene".Americane jsou sice"hloupi",ale nikdo by se tak nehadal a ani nekritizoval druheho.Mas snahu neco udelat mas spise jejich obdiv i kdyz se vloudi nejaka nesrovnalost.Stejne by se vsem nezavdecil.Kdyby dal treba tu repliku co vyrabi Atletico(je verohodna) zase by nekdo "nadaval",ze to neni hrany dres atd.Mame tady takove zazite heslo "Neco se ti nelibi tak si to nekupuj a nekomentuj to". *rfl*

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Michal »

Dlouho jsem přemýšlel jestli ještě nějak reagovat na dohru, kterou měla diskuze s panem Hrbkem nebo ne, nakonec jsem se rozhodl, že to udělám a to hlavně kvůli komentáři uživatele hokej399.

Mrzí mě, ža pan Hrbek zareagoval tak, jak zareagoval. Smazáním příspěvků v této sekci znemožnil sběratelům sledovat vývoj karet a také dodatečné hledání informací, proto se smazáním celého topicu v podstatě, ač nerad, souhlasím a je mi to líto. Stal se tak totiž ,,informačně mrtvým", bylo by nesmírně težké, ne-li nemožné opět doplnit ta kvanta inforamcí, co tu byla. Doufám tedy aspoň v jeho brzkou renesanci!

Ještě jednou bych také rád před smazáním připoměl, že jsem nikdy neměl nic proti kartám, které pan Hrbek vydal, naopak, nápad se mi moc líbil a určitě udělal radost spoustě sběratelů legend a sběratelů hráču z české, potažmo československé ligy a já pevně věřím, že se ještě nějakého dalšího produktu dočkáme. Věc co mi ale vadila, byl přístup pana Hrbka ke kartám ostatních vydavatelů, který vyeskaloval těsně před vydáním jeho nové série. Upozornění jsem nemyslel zle, naopak jsem chtěl pana Hrbka decentně upozornit na druh neprofesionality, bohužel se zřejmě pověstná nadvěcnost vytratila a záležitost skončila úplně jinde než měla a úplně jinak než měla...
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od hokej399 »

Michal píše:Dlouho jsem přemýšlel jestli ještě nějak reagovat na dohru, kterou měla diskuze s panem Hrbkem nebo ne, nakonec jsem se rozhodl, že to udělám a to hlavně kvůli komentáři uživatele hokej399.

Mrzí mě, ža pan Hrbek zareagoval tak, jak zareagoval. Smazáním příspěvků v této sekci znemožnil sběratelům sledovat vývoj karet a také dodatečné hledání informací, proto se smazáním celého topicu v podstatě, ač nerad, souhlasím a je mi to líto. Stal se tak totiž ,,informačně mrtvým", bylo by nesmírně težké, ne-li nemožné opět doplnit ta kvanta inforamcí, co tu byla. Doufám tedy aspoň v jeho brzkou renesanci!

Ještě jednou bych také rád před smazáním připoměl, že jsem nikdy neměl nic proti kartám, které pan Hrbek vydal, naopak, nápad se mi moc líbil a určitě udělal radost spoustě sběratelů legend a sběratelů hráču z české, potažmo československé ligy a já pevně věřím, že se ještě nějakého dalšího produktu dočkáme. Věc co mi ale vadila, byl přístup pana Hrbka ke kartám ostatních vydavatelů, který vyeskaloval těsně před vydáním jeho nové série. Upozornění jsem nemyslel zle, naopak jsem chtěl pana Hrbka decentně upozornit na druh neprofesionality, bohužel se zřejmě pověstná nadvěcnost vytratila a záležitost skončila úplně jinde než měla a úplně jinak než měla...
Ahoj ja jsem nemyslel zadne urcite osoby.Jenom jsem preletel na rychlo 2-3 posledni stranky a do diskuze se zapojovalo hodne osob.Nechtel jsem se nikoho dotknout nebo urazit.Takove "hadani " se uz zde vyskytlo i u jinych tematu a vzdy to skoncilo " v pohode"Berte muj nazor jako takovy "vseobecny".Marek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Dobrý den,
můj dnešní příspěvek je určen pro sběratele karet Legendy CS Winners Take All.
prosím ostatní vševědy aby do tématu nezasahovali :)
Mám dobrou zprávu pro všechny co kupovali boxy WTA :D
kdo objevil ve svých boxech výměnný poukaz na kartu s podpisem pana Nedomanského ať ho co nejrychleji přihlásí,první z nich jsem odesílal již dnes.
jsem nadmíru spokojený že jsem získal podpisy všech 16 žijících československých legend z MS 1972
teď ta méně dobrá zpráva že pan Nedomanský podepsal 45 kusů karet,tím pádem se z některých insertů stávají SP
podepsány jsou kompletní jmenovka 1/1Home, plus jedna jmenovka ze tří Away tím pádem se stala též 1/1
House of Glory 5 kusů,dual Auto 10 kusů,triple Auto 8 kusů,Game Moments dvojpodpis s J.Haasem 1/1 a Best From The Best 1/1.
jsem za svoje zákazníky rád že se mě většina naplánovaných podpisů daří realizovat a dělají všem doufám radost :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
a na závěr dárek pana Nedomanského pro moji maličkost
Obrázek

Uživatelský avatar
hc_pardubice
Nováček
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon 16. dub 2012 19:51:09

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od hc_pardubice »

Urcite budme radi, ze pan Nedomansky karty podepsal (i kdyz ne vsechny) - alespon je tady sance pro sberatele jeho kartu s original podpisem ziskat. :thumbup:

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Dnes jen taková drobnost,jako každý rok v tuto dobu se zítra pořádá charitativní golfový turnaj, který organizuje Nadační fond Ivana Hlinky zastoupený paní Hlinkovou. a jak už začíná být tradicí, opět firma Legendy CS vyrobila pro tento turnaj malou pozornost,tentokrát zaměřenou na golf. Děkujeme všem kteří svojí účastí NFIH podpoří
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Dobrý den všem sběratelům,
dovolím si upozornit všechny sběratele legend československého hokeje,že na zítřejší burze U Zábranských bude k mání dotisk k serii WTA který jsme nazvali 1972 FAMOUS SEASON ADDITIONAL BONUS.
Záměr tohoto dotisku je doplnit sběratelské vzpomínky a informace o této sezoně národního týmu.
Vaši pozornost si zaslouží karty z olympiády v japonském Sapporu a z utkání, které v měsíci září sehráli uřadující mistři světa a vítězové světové serie mužstvo Kanady.
omlouvám se ale fotky budou až zítra,opravdu nestíhám
mějte se Hrbek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Dobrý večer vkládám slíbené fotky
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek2
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Chtěl bych se zeptat, jaký mají náklad podepsané Medal of Honor a jestli existuje taky podepsaná verze řadovky ?

Díky

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Moc děkuji Steven Hockey Cards za pečlivý rozbor obsahu a plnění boxu v sekci breaky
podepsané medaile jsou X/5 a řadovky také x/5
podepsani jsou medaile Havel,Pospíšil,Horešovský,Kochta,Daněk,Černý,Holeček
řadovky Pospíšil,Horešovský,Kochta,Holeček
zbytek hráču které dopodepisujeme bude součástí malého dotisku nebo budou sloužit jako buyback do dalších serii legend
Naposledy upravil(a) Veteran fans hcs dne sob 06. říj 2012 22:31:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Není zač, neměl sem stejně co dělat a tenhle produkt si důkladný rozbor určitě zaslouží. Doufám, že sem tam nenapsal nějakou kravinu, protože sem psal to co se mi vybavilo z našeho rozhovoru na burze, tak snad mám dobrou paměť. :D

Uživatelský avatar
redcraft
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 472
Registrován: čtv 30. čer 2011 22:35:56
Bydliště: Vysočina

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od redcraft »

Dobrý den pane Hrbku, nechystáte dotisk řadovek Legendy CS ? Kdysi jste tady psal, že máte připraveno cca 60 hráčů a že pan Koliš by možná našel nějaké další fotky hráčů DUKLA Jihlava :wave:

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Dampa17 »

Nevím, jestli jsem to někde nepřehlídl, ale jaký je celkový náklad a cena boxu? Jinak samozřejmě u mě rating A+++ :thumbup:

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

myslím že je vyrobeno 120 boxů a cena je 750,- za box.

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od hokej399 »

Kde se da box koupit?Marek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host