Legendy Československého hokeje

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Odpovědět
zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od zette »

Jo, na tom se shodneme. Hockey majesty nejsou nejstastnejsi, nekdy mene znamena vice. Logo firmy NIKE sice vzniklo v roce 71, ale na trh se dostalo pozdeji. V nahledu jsou sice cesti hraci, tak jen doufam, ze karty s ceskym znakem nebudou na kartach s Tajcnarem ci Kuzelou.

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Lembi »

Me se osobne taky nelibi ten napad s tim dresem... Lide tady nadavaji ze OFS tam davalo FAN dresy a tady je to skoro to same, kdyz Hasek vzal za svuj nejaky starsi dres Pardubic a tady se dava dres nejakeho juniora z roku 2005(nejsem si jist) do karet ktere oslavuji vitezstvi z roku 1972... Ktery je sice GU, ale s hraci kteri jsou na kartach nema nic spolecneho... Jsem si jist ze byste nadavali kdyby treba na karet Maria Lemieux byl dres Roberta Döma....

Jinak serie samozrejme paradni, na kartach je videt ma-meho rukopis, karta s miniaturnou medaile je paradni, Letters of heroes jsou take paradni, jen ty Majesty a dalsi jersey se mi nelibi(vizualne ano, ale kvuli tomu dresu ne)
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od DzEjDy »

Tohle máte pane Hrbek těžký. Ona není ani jedna možnost ideální a vždycky je tam nějaký plus a mínus...

Jinak ještě mě napadla jedna myšlenka, nevím jestli i vás. Napadlo vás alespoň na chvilku, že byste se pokusil získat podpis i nějakého "rivals" hráče? Chápu že je to takřka z oblasti sci-fi, ale jenom jestli takový nápad taky padl.
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Michal »

Veteran fans hcs píše:Dobrý večer,vážení sběratelé jsem rád za Vaše připomínky ohledně použití novodobého repre dresu do serie která si bere za cíl oslavu vítězství našeho týmu na MS 1972.
měl jsem dvě možnosti- sehnat a rozstříhat originální historický dres nebo použít novodobý dres juniorské reprezentace z r.2005,vyřešil jsem to tak jak jsem to vyřešil a předem jsem tuto variantu ohlásil,je každého věc jak tyto karty přijme a jestli pro něj budou mít nějakou citovou nebo jinou hodnotu. úmysl byl věřte jen ten nejlepší
každopádně jsem rád za Vaše názory ale nenechám se urážet a srovnávat s jersey kartami jiných tuzemských výrobců.
je vidět že někteří jedinci nesledují informace např.dres použitý do serie HSHW byl spoluhráče p.Haška z jeho nováčkovské sezóny p. Luďka Kopeckého a Dominik Hašek jej bez výhrad vzal za svůj,protože ten jeho se nedochoval.
Ještě jednou bych rád všechny ujistil že karty vydávám pro radost a zábavu a budu rád když většině sběratelů udělají radost.
díky Hrbek
Dnes na burze padl návrh, že se dal rozstříhat dres legendy z nějakého exhibičního zápasu z dnešní doby, což by podlě mě neměl být s vašimi ,,kontakty a zkušenostmi" problém a všichni by pak podle mě mohli být maximálně spokojeni: byl by to autentický game-worn jersey legendy a staří pánové by nemuseli ,,přijímat" cizí dres za vlastní - co víc si přát?
Když to hodně zjednoduším, tak můžu vzít za svoje úplně všechno, takže souhlas o tom, že dres je ,,můj" mě nějak nebere, ale taky řešení... :)

Radši se už ale dál nebudu rozepisovat nebo dostanu zase SZ *iwm*
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Hans »

No pan Tretiak se možná nerad podepisuje, ale pro společnost In The Game docela pravidelně. Spíš je to u něj asi otázka finanční nabídky.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od DzEjDy »

Zrovna Tretiak je mně osobně dost nesympatický chlapík. Vždycky když při MS dají v telce nějaký prostřich na jeho osobu jak nadutě sedí někde ve VIP, tak ho opravdu moc nemusím.
Obrázek

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od hokej399 »

DzEjDy píše:Zrovna Tretiak je mně osobně dost nesympatický chlapík. Vždycky když při MS dají v telce nějaký prostřich na jeho osobu jak nadutě sedí někde ve VIP, tak ho opravdu moc nemusím.
On(Tretiak) tak asi vypada porad.Mel jsem ho moznost potkat kdysi davno tady v Chicagu,kdyz delal trenera brankaru a podpis nedal ani jeden.Jinak k tem kartickam.U mne vitezi na cele care "medaile" a podpisovky. *rfl*

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Dampa17 »

V návaznosti na předchozí diskusi by mě zajímalo (a možná nejen mě), jak vlastně samotní hráči na Vaše snažení a karty reagují ...

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Dampa17 »

Díky ... :thumbup:

Masat
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 29. pro 2011 0:43:03

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Masat »

Pikoška, firma Nike uviedla prvé výrobky na trh 1972 :thumbup: teda aj tú fajku swosh
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Michal »

Veteran fans hcs píše:stejně to pořád nechápu,teď jsem zadal do google překladače Best From The Best a vypadlo na mě Nejlepší z nejlepších,
jo a omlouvám se všem že se tak trapně hádám s uživatelem Michal
opravdu to nestojí za to
Pane Hrbku, je trošku rozdíl mezi google překladačem a google vyhledávačem, můžu vám se dát nějaké perly, které napíšete do google překladače v češtině a něco úplně jiného vám pak vyleze v angličtině ;)
Slovník je slovník.
A hádka není trapná a stojí za to, aspoň si uvědomíte, že každý může mít svůj názor, každému se může líbit něco jiného a vy nejste jediné světové médium na výrobu ,,bezchybných" karet.

P.S. Doufám že všem dochází podstata konfliktu a nejenom to, že se za každou cenu snažím shodit produkt p. Hrbka, naopak vrátit mezi dnešní jména i pojmy z historie je parádní věc a nápady na karty a jejich provedení je bych řekl, že i v mnoha případech unikátní ;)
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od ma-me »

Nejsem sice v angličtině vůbec žádný odborník, ale, i když je "of the best" možná používanější, tak "from the best" se také normálně používá. Nejsem si úplně jistý významově, ale v tomhle případě (opravdu nezaujatě :D ) mi na tom nic nevadí...

Michale, zkus dát do googlu jen "from the best"
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Michal »

ma-me píše:Nejsem sice v angličtině vůbec žádný odborník, ale, i když je "of the best" možná používanější, tak "from the best" se také normálně používá. Nejsem si úplně jistý významově, ale v tomhle případě (opravdu nezaujatě :D ) mi na tom nic nevadí...

Michale, zkus dát do googlu jen "from the best"
Kontext je ale potom jiný... No nic, věřím, že jsme si to ,,v rámci možností" vyřídili přes SZ, s konečnou platností se to dozvíme ráno, až legenda vstane :D
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Tie »

Klobouček Michale, vlastní názor se cení. Jistá aura nedoknutelnosti určitých osob na fóru začíná býti zábavnou.

Uživatelský avatar
matttes68
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: úte 07. úno 2012 13:41:29
Bydliště: Kladno-Hnidousy
Kontaktovat uživatele:

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od matttes68 »

Michal píše:
ma-me píše:Nejsem sice v angličtině vůbec žádný odborník, ale, i když je "of the best" možná používanější, tak "from the best" se také normálně používá. Nejsem si úplně jistý významově, ale v tomhle případě (opravdu nezaujatě :D ) mi na tom nic nevadí...

Michale, zkus dát do googlu jen "from the best"
Kontext je ale potom jiný... No nic, věřím, že jsme si to ,,v rámci možností" vyřídili přes SZ, s konečnou platností se to dozvíme ráno, až legenda vstane :D

Dle mého nezaujatého názoru nováčka na těchto stránkách vidím Michala jako klasického fanouška/výrobce "božských" OFSajdek a měl by si zadat do googlu překladače/vyhledávače slovo "hnidopich"... *typing* ... :silent: ...pro mě je pan Hrbek kartičkový génius a jakožto hokejového meganadšence mě hřeje, že je mezi námi někdo, kdo dokáže vydávat takové skvosty a vzdávat hold borcům naší minulosti! A jak už to bývá, každá firma, která kdy něco dokázala, v průběhu své kariéry měla právo na to udělat menší chybičky (právo už to nebude u lidí, kteří budou mít za jménem * = to už budou kyborgové :twisted: ), avšak pak se najdou lidé, kteří mají potřebu skrz závist a nebo prostě jsou již takoví ( :wtf: ) trávit svůj čas tímto vypichováním naprostých a v kontextu né tolik důležitých detailů a zvláště tento mi přijde asi tak důležitý, jako byly Machačovy badyčeky (mám to slovo Michale napsané správně?) pohlazující... fanděme hokeji a lidem, kteří pro něj něco dělají, nežli bychom podporovali lidi, kteří místo toho jen brblají...
...hokeji zdar a panu Hrbkovi a ostatním spícím legendám zvláště! :thumbup: :shifty:

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Tie »

Šup a hned s ním do škatulky OFSajďáků! Vždyť přece kritizovat takový produkt mohou jen hnidopiši... Jak úzkoprsé! To opravdu nikdo nemůže upozornit na nějaký nedostatek. Nezapomeň, že každý kopanec do zadnice posune člověka o kousek dopředu :)

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Michal »

matttes68 píše:
Michal píše:
ma-me píše:Nejsem sice v angličtině vůbec žádný odborník, ale, i když je "of the best" možná používanější, tak "from the best" se také normálně používá. Nejsem si úplně jistý významově, ale v tomhle případě (opravdu nezaujatě :D ) mi na tom nic nevadí...

Michale, zkus dát do googlu jen "from the best"
Kontext je ale potom jiný... No nic, věřím, že jsme si to ,,v rámci možností" vyřídili přes SZ, s konečnou platností se to dozvíme ráno, až legenda vstane :D

Dle mého nezaujatého názoru nováčka na těchto stránkách vidím Michala jako klasického fanouška/výrobce "božských" OFSajdek a měl by si zadat do googlu překladače/vyhledávače slovo "hnidopich"... *typing* ... :silent: ...pro mě je pan Hrbek kartičkový génius a jakožto hokejového meganadšence mě hřeje, že je mezi námi někdo, kdo dokáže vydávat takové skvosty a vzdávat hold borcům naší minulosti! A jak už to bývá, každá firma, která kdy něco dokázala, v průběhu své kariéry měla právo na to udělat menší chybičky (právo už to nebude u lidí, kteří budou mít za jménem * = to už budou kyborgové :twisted: ), avšak pak se najdou lidé, kteří mají potřebu skrz závist a nebo prostě jsou již takoví ( :wtf: ) trávit svůj čas tímto vypichováním naprostých a v kontextu né tolik důležitých detailů a zvláště tento mi přijde asi tak důležitý, jako byly Machačovy badyčeky (mám to slovo Michale napsané správně?) pohlazující... fanděme hokeji a lidem, kteří pro něj něco dělají, nežli bychom podporovali lidi, kteří místo toho jen brblají...
...hokeji zdar a panu Hrbkovi a ostatním spícím legendám zvláště! :thumbup: :shifty:
Tak teď jsi mě zničil! Je opravdu vidět, že jsi tu nový, protože bys jinak věděl, že české extralize moc nefandím a OFS už vůbec ne - štve mě to rozprodávání talentů a reklamy a sponzoři na každém rohu a pokud nejde o špičkové týmy, tak i nekvalitní hokej atd.
Jsi přesně jeden z těch, co nepochopili podstatu ,,konfliktu": já se nehádám kvůli produktu pana Hrbka, ale kvůli jeho ,,všeznalosti a dokonalosti" a jediný způsob, jak mu to ukázat, když nepomohly ani moje reakce na jeho komentáře je ten, že mu ukážu chyby na jeho vlastních kartách.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od pavelbart »

Osobně vůbec nechápu, proč se takhle vyostřuje debata o kartách Winners.
Je jasný, že se to nebude líbit 100% lidí. Nikdy se nejde trefit do vkusu každého, to neumí a nebude umět nikdo. Ale proč se tady bavíte tak ostře, to nechápu...Místo, abysme byli rádi, že se na kartách dočkáme podepsaných legend jako jsou Holíkové, Pospíšil, Holeček...a ty karty navíc mají svou vysokou úroveň (to určitě uzná i Michal). Kdyby to dělalo OFS, asi nebudeme všichni tak šťastný a já osobně bych ten produkt na web asi ani nechtěl...
jen mi přijde líto, že se o tom nedokážete bavit v klidu, bez emocí...nikomu to neprospěje. Panu hrbkovi bereme chuť na výrobu a my si kazíme hobby...Zamyslete se nad tím všechny zúčastněné strany. Díky.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od Molda »

Začíná se asi malinko projevovat, že všeho moc škodí - i chvály :D Mívá to občas i negativní účinky. Myslím si, že Michal není žádný hnidopich a myslel to v dobrém. Člověk musí umět přijímat jak chválu, tak kritiku. Myslím si, že můžu říct, že výrobky p Hrbka, ma-meho a dalších kolegů máme rádi všichni a jsme za ně moc rádi, ale bylo by špatné jak pro p. Hrbka tak i pro nás sběratele, kdyby se smělo vše jen chválit a kritika, návhry či nespokojenost s něčím by byla odsuzována jako "hnidppišství" nebo "rýpání". Pochvala je strašně příjemná věc pro každého, ale právě ona nespokojenost, kritika či návhry jsou ten hlavní motor k dokonalosti...

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: Legendy Československého hokeje

Příspěvek od ma-me »

Naplněná tribuna arény nadšeně tleská...

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů