Stará garda HCS

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stará garda HCS

Příspěvek od smiesek »

Pokud karty nejsou číslované, tak to má kouzlo v tom, že se nechává volnost sběrateli, jak si je sám setřídí a zařadí, takže dle mě na zadní straně boxu je to pouze proto, aby to nějak vypadalo, ale jinak určitě vydavatelem není záměr nutit řazení karet, každý si najde svůj systém :)
Jinak karty super, sparťanům závidím, ale ještě, že nejsem sparťanka ;)
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Stará garda HCS

Příspěvek od Veteran fans hcs »

DzEjDy píše:Já bych měl spíš otázku jestli všichni hráči co vyšli na "base" kartě mají i podepsanou verzi /30? *thks*

Jinak k tomu co píše Sugar - Sparta je asi jedinej tým v čr, kterej dělá dobrej marketing směrem ven k fanouškům. Možná že tady jsou ještě jeden nebo dva kluby, co občas něco zlehka, ale jinak je to u nás naprostá katastrofa. Takže spíš je pěkný, že se Sparta o svoje fanoušky "stará".
v současné době je podepsáno 21 hráčů, to nám dovolilo vyrobit 200 kusů balení boxíků.
po dnešní burze si vedu přesnou evidenci prodaných boxů a pokud se povede vyřídit podpisy u dalších 10 hráčů(podpisy pomáhá vyřizovat přímo vedení HCS), budu pravděpodobně formou náhodného výběru přidělovat zákazníkům další 1 kus podepsané verze karty, pravděpodobně po květnové burze.

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stará garda HCS

Příspěvek od worlikk »

SugarRay píše:Já chápu že pan Hrbek je Sparťan , hodně dělá i na přáni pro ten klub že si to nevymejšlí sám ale jenom doufám že Sparta letos nevyhraje titul , protože tý Sparty už bylo dost fakt to se na mě nezlobte , další spešl serii se Spartou jako s vítězem ligy po tom všem už bych nepřežil , nic ve zlym , doufám že mě zase nebudete kamenovat , jenom jsem vyjádřil svuj názor to můžu ne ? :angel:
Sugare, tady ale pláčeš na špatným hrobě. To, že Sparta využila svoje "výročí" k vydání karet a ostatní kluby ne, přece není její chyba. Proč to neudělali v Brně, kde letos slavili tuším 60 let? Proč to neudělali v Litvínově, kde taky něco letos bylo (zasvěcenější určitě upřesní...)? A tak dále...A proč by pan Hrbek něco takovýho neudělal, když se na něj z klubu obrátili? To, že to vedení v ostatních klubech třeba nenapadne, to je jen a jen jejich "chyba". Je to evidentně jen o "chtění". Třeba v Hradci to taky šlo a ty karty jsou pro jejich fandy zpestřením a památkou...
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti