Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Lembi »

Ja si nemohu pomoci, ale me vsechny karty z dilny pana Hrbka prijdou na jedno brdo...
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Veteran fans hcs »

několik hodin po vyřazení týmu kterému fandím z PO by se mi také zdálo všechno šedivé,ponuré a na jedno brdo

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od 33mc »

Lembi píše:Ja si nemohu pomoci, ale me vsechny karty z dilny pana Hrbka prijdou na jedno brdo...
Souhlasím, pořád se na nich opakují nějaké obrázky hokejistů..
Není nad kreativitu, jakou předvádí třeba ITG.. Jedna a tatáž malá hlavička hráče na bílém pozadí, pak na červeném pozadí, na modrém pozadí a někdy i na černém pozadí.
Pan Hrbek oproti tomu dělá jen pár nesmyslů - jako třeba karty z plastu, ze dřeva, manufactured patche,
karty s replikama medailí, atd...
To je fakt nuda, co.....

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8430
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Hans »

Hlavně by to chtělo víc respektu všeobecně. Nechápu, proč se tu navážet hned do ITG. Chápu, že každému se libí něco jiného a rozumím tomu, že někomu ty karty nepřijdou atraktivní. Zase neznám jinou firmu, která dává do karet game-used výzbroj hráčů jako Morenz, Maurice Richard, Georges Vezina, Terry Sawchuk, Pelle Lindberg atd atd atd. To je třeba pro mně osobně mnohem víc než malá hlavička na bílém, modrém či červeném pozadí.

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Lembi »

Hans píše:Hlavně by to chtělo víc respektu všeobecně. Nechápu, proč se tu navážet hned do ITG. Chápu, že každému se libí něco jiného a rozumím tomu, že někomu ty karty nepřijdou atraktivní. Zase neznám jinou firmu, která dává do karet game-used výzbroj hráčů jako Morenz, Maurice Richard, Georges Vezina, Terry Sawchuk, Pelle Lindberg atd atd atd. To je třeba pro mně osobně mnohem víc než malá hlavička na bílém, modrém či červeném pozadí.
A hlavne davaji memorabilie autenticke a ne nejakeho juniora, ktereho ty ceske legendy ani nikdy nevideli.... A to byvalo kritiky OFS a ted najednou spoluprace.... :silent: :silent:
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od worlikk »

Hans píše:Hlavně by to chtělo víc respektu všeobecně. Nechápu, proč se tu navážet hned do ITG. Chápu, že každému se libí něco jiného a rozumím tomu, že někomu ty karty nepřijdou atraktivní.
Totéž by mohli tvrdit zastánci práce pana Hrbka... ;)
Pokud se někomu ten produkt nelíbí, tak ho přeci nikdo nenutí si ho pořizovat...
Buďme rádi, že se na "našem kartovém rybníku" děje aspoň něco...
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
boliholi
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1461
Registrován: úte 23. říj 2012 16:24:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od boliholi »

worlikk píše:
Hans píše:Hlavně by to chtělo víc respektu všeobecně. Nechápu, proč se tu navážet hned do ITG. Chápu, že každému se libí něco jiného a rozumím tomu, že někomu ty karty nepřijdou atraktivní.
Totéž by mohli tvrdit zastánci práce pana Hrbka... ;)
Pokud se někomu ten produkt nelíbí, tak ho přeci nikdo nenutí si ho pořizovat...
Buďme rádi, že se na "našem kartovém rybníku" děje aspoň něco...
Přesně... já sem rád za takovéto karty v ČR a můžeme být za ně rádi!!! *drink* *cl* Mít taky takovéhle pěkné karty extraligy ČR a ne jen z NHL...
Sbírám karty týmu HC Sparta Praha....
Podívejte se také na můj Wantlist!!!!

HC SPARTA PRAHA - (1059/1336) (Official) 79,2 %
Aktualizace: 23. 11. 2014
http://my-hockey-cards.webnode.cz

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8430
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Hans »

Já tu ale práci pana Hrbka nekritizoval. Naopak jeho produkty jsou mi sympatické, i když ty karty nesbírám. ;)

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od worlikk »

Hans píše:Já tu ale práci pana Hrbka nekritizoval. Naopak jeho produkty jsou mi sympatické, i když ty karty nesbírám. ;)
A já taky o kritice z tvojí strany neřekl ani slovo...;)
Btw když tu padla zmínka o ITG, tak ty zase mně přijdou taky na jedno brdo...jakoby snad jen měnili barvy *cl*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8430
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Hans »

No vidíš to a kupuješ produkty ITG nebo ne? Asi ne. Teď si přesně předvedl reakci, kterou si u kolegy v minulém příspěvku kritizoval. :D

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od worlikk »

Hans píše:Teď si přesně předvedl reakci, kterou si u kolegy v minulém příspěvku kritizoval. :D
Prosím? *rfl*
V první řadě jsem reagoval na tvůj příspěvek, nicméně pokud to bereš tak, že Lembi označí produkty p.Hrbka všechny na jedno brdo a je to ok, zatímco když se já postavím proti, nesouhlasím se zmíněným názorem, totéž ze svého pohledu napíšu o ITG a ty to označíš za kritiku, pak tady tedy není o čem diskutovat
Mimochodem sám jsi napsal, že někomu se může líbit to a jinýmu zas ono...ale i o tom snad má být sběratelství, ne? Kdybysme všichni sbírali to samý, tak by to asi bylo pěkně na palici, nemyslíš?
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Veteran fans hcs »

A hlavne davaji memorabilie autenticke a ne nejakeho juniora, ktereho ty ceske legendy ani nikdy nevideli.... A to byvalo kritiky OFS a ted najednou spoluprace.... :silent: :silent:[/quote]
ku prospěchu sběratelství :silent:

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Veteran fans hcs »

chtěl bych se s dostatečnou pokorou a respektem omluvit všem zdejším uživatelům,že jim zde prezentuji své výrobky.
je to proto že chci aby měli přehled,alespoň ti které to zajímá,co se z mé dílny chystá.
navrhuji vytvořit anketu,jestli mám tyto informace na forum dávat nebo ne,například co nevidět vyjdou karty 6.třídy HC Kobra Praha,tak kdyby měl pan Lembi chvilku času aby je ohodnotil,tak to bych byl moc rád :)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Hans píše:Hlavně by to chtělo víc respektu všeobecně. Nechápu, proč se tu navážet hned do ITG. Chápu, že každému se libí něco jiného a rozumím tomu, že někomu ty karty nepřijdou atraktivní. Zase neznám jinou firmu, která dává do karet game-used výzbroj hráčů jako Morenz, Maurice Richard, Georges Vezina, Terry Sawchuk, Pelle Lindberg atd atd atd. To je třeba pro mně osobně mnohem víc než malá hlavička na bílém, modrém či červeném pozadí.
mě jenom štve že pan Price sklouzává do průměru,protože jsem ho měl za originálního a kreativního člověka.
k té výstroji, mrzí mě že nemám na dostatečnou finanční investici do nákupu výstroje československých hokejových legend,zvlášť když po Čechách každých půl roku opruzuje agent od Clasic Auction a mámí z našich legend věci na prodej
jinak s dostatečným respektem a pokorou,moje firma je v podstatě jako ITG, taky nemám licenci :D

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8430
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Hans »

worlikk píše:
Hans píše:Teď si přesně předvedl reakci, kterou si u kolegy v minulém příspěvku kritizoval. :D
Prosím? *rfl*
V první řadě jsem reagoval na tvůj příspěvek, nicméně pokud to bereš tak, že Lembi označí produkty p.Hrbka všechny na jedno brdo a je to ok, zatímco když se já postavím proti, nesouhlasím se zmíněným názorem, totéž ze svého pohledu napíšu o ITG a ty to označíš za kritiku, pak tady tedy není o čem diskutovat
Mimochodem sám jsi napsal, že někomu se může líbit to a jinýmu zas ono...ale i o tom snad má být sběratelství, ne? Kdybysme všichni sbírali to samý, tak by to asi bylo pěkně na palici, nemyslíš?
Prosím? :D Kde sis přečetl, že s Lembiho vyjádřením souhlasím? Nikdy jsem tu nic takového nenapsal. Ta část o tom všeobecném respektu mířila nejen k Martinovi, ale i k Lembimu. Navíc ještě jednou napíšu, že proti produktům pana Hrbka nic nemám a fandím jim. Na každé sérii, produktu je něco pozitivního a něco negativního. Proto tyhle všeobecné fráze jako: "Je to na jedno brdo" prostě neberu. Toto může napsat jenom negativně zaujatý člověk vůči výrobci karet.

Pane Hrbku, já Vás taky jako takového českého B. Price beru. Děláte věci kvůli lásce k hokeji. Ano i já souhlasím s tím, že by se grafika u produktů ITG měla změnit. Mě třeba ten design nevadí, ale začíná to být hodně stereotypní, proto bych nemohl sbírat každou jejich sérii. U ITG je v současné době problém s tím, že to podle mě začali dělat i víc kvůli penězům a tím jak vydávají víc sérií, tak tím celá ta značka trpí.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Veteran fans hcs »

u mě jsou hlavním problémem ITG fotografie,už byly použity tolikrát, že i kvůli nim začínají být produkty hodně podobné.
na druhou stranu věřím že sehnat a koupit nové fotky bude čím dál tím těžší

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od worlikk »

Hans píše:
Škoda, že nejezdíš na burzy, kde se o spoustě věcí diskutuje...tohle slovíčkaření, kdy můžou být některý věci myšlený třeba i v nadsázce nebo si něco každej může vyložit byť jen maličko jinak, je na h***o. Jak se říká, písmem se často neřekne pravý význam a jen se eskalujou malichernosti...

Nicméně jestli mně považuješ za "negativně zaujatýho člověka vůči nějakýmu z výrobců karet", tak ok, dokážu s tím žít...ale třeba bude příležitost se někdy potkat a pobavit se, abys měl možnost posoudit, jestli takovej jsem nebo ne :wave:
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od zette »

A u tech ITG produktu a fotkam, ktere se opakuji... Kvuli logum tymu na prilbach, neslo by ty znaky jednoduse zacernit nebo vyretusovat? Kdyby to ale slo, tak uz to asi davno delaji, ne?

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8430
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Hans »

Veteran fans hcs píše:u mě jsou hlavním problémem ITG fotografie,už byly použity tolikrát, že i kvůli nim začínají být produkty hodně podobné.
na druhou stranu věřím že sehnat a koupit nové fotky bude čím dál tím těžší
Souhlasím. Toto jsem jako jeden z hlavních problémů uváděl už v diskuzi k Between The Pipes.

worklikk: Proto nemám rád tyhle diskuze. Já to bere jenom jako diskuzi, ale občas si to protistrana bere moc osobně. Mě taky vůbec nevadí, že ITG nesbíráš/nelíbí se ti. Ale prostě napsat, že jsou výrobky ITG na jedno brdo, je hodně povrchní názor. Asi stejnej jako, kdybych napsal, že Sparta hraje trapně, aniž bych viděl nějaký zápas. Zase no offense. Uvedl jsem to jako tobě blízký příklad. Nebo jako když někdo další napíše, že všechny série pana Hrbka jsou na jedno brdo.

Jinak celá tahle diskuze vznikla, protože jsem reagoval na tvoje reakce na mé příspěvky.

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od 33mc »

A to byvalo kritiky OFS a ted najednou spoluprace.... :silent: :silent:
Přemýšlej chvíli - to, že něco kritizuju, ale pak jsem schopen s tím něco udělat a něco změnit je sakra vysokej
level. Na rozdíl od miliónů lidí v této zemi, kteří kritizují, vědí nejlépe, jak by se to mělo udělat a pak v životě nic z toho nezměnili to podle prvních náhledů vypadá, že se panu Hrbkovi snad ta změna povedla....

To Hans :
Nemáš tak úplně pravdu - je asi jasné, že třeba betony Veziny nemůže nikdo jiný do svých karet jako memorabilie
vkládat, protože jediné dostupné koupila právě firma ITG ( dříve BAP ) před lety v aukci. To je jako kdybys nadával
na naší Národní Galerii, proč nevystavujou Monu Lisu...
A dále - memo kartu Maurice Richarda vydal i Upper Deck, memo karta Sawchuka vyšla i od Fleeru.....

Píšeš, že mám mít všeobecný respekt, tedy i k ITG a pak to podkládáš účelovými a navíc nepřesnými argumenty...
To bych pak třeba mohl kontrovat tím, že ITG ( ne BAP, čistě ITG ) zase nemají podpisovky Gretzkyho...

Můj příspěvek se Ti zdá být bez respektu, když v podstatě totéž, jen na jiném místě napíše někdo jiný, zůstane
to bez odezvy a navíc přitom i Ty sám souhlasíš s tím, že by ITG měli grafiku změnit.....
To se nám pak trošku vytrácí smysl, ne ???

Musím absolutně souhlasit s Worlikkem - přijeď někdy na burzu, jedno vyřčené slovo je víc, než popsaný list papíru...
Ovšem ADMINISTRATOREM tam asi bude někdo jiný....

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů