Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Máte pravdu,vše vyřešíme osobně,z očí do očí

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Michal »

Veteran fans hcs píše:Máte pravdu,vše vyřešíme osobně,z očí do očí
Nevim kdy, nehodlam obetovat svuj cas, ktery bych stravil s prateli na burze vasim nikam nevedoucim monologem, zazil jsem to jednou a stacilo.
Seberefexe je treba fakt, ze jste presne pred rokem o Vrkocovi psal prasarny a pomluvy jako remen, a ted to zakopete jednou vetou a sdelenim, ze jste byl ,,trochu kriticky"! *lgh* Boze, pane Hrbku, vy jste se snad nicemu nepriucil a navic ted pusobite i dost lacine a prodejne!
Obrazky mozna nikdo nechce, ale aspon si vidim do pusy, jo a srovnani s ITG je nemistne, tak hluboko neklesla zadna firma, ani ta bez licence ;)
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Lembi »

Veteran fans hcs píše: bude pravděpodobně rozumější na Vaše příspěvky nereagovat,kdyby jste radši místo těch keců pomohl nějakým dobrým nápadem :wave:
Pravdepodobne jste opravdu jiz nemel reagovat. Neudelal by jste si tady takovou ostudu.. A reklamu... *rfl* *rfl*
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Lembi píše:
Veteran fans hcs píše: bude pravděpodobně rozumější na Vaše příspěvky nereagovat,kdyby jste radši místo těch keců pomohl nějakým dobrým nápadem :wave:
Pravdepodobne jste opravdu jiz nemel reagovat. Neudelal by jste si tady takovou ostudu.. A reklamu... *rfl* *rfl*
myslím že si každý udělá svůj obrázek o provokatérech a i negativní reklama je reklama

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od zizomil »

koukam ze to tady žije :-)

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Lembi »

Veteran fans hcs píše: myslím že si každý udělá svůj obrázek o provokatérech a i negativní reklama je reklama
jo jo rika se to, v tom pripade mate PR jako blazen.... gratuluji

Jinak s provokacemi take vedete, :thumbup: :thumbup:


:wave: :wave:
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Lembi píše:
Veteran fans hcs píše: myslím že si každý udělá svůj obrázek o provokatérech a i negativní reklama je reklama
jo jo rika se to, v tom pripade mate PR jako blazen.... gratuluji

Jinak s provokacemi take vedete, :thumbup: :thumbup:


:wave: :wave:
díky moc :)

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Hans »

33mc píše:To: HANS :
Můžeš mi prosím v nějakém mém příspěvku ukázat větu, kterou hodnotím produkty ITG takto : " Je to na jedno brdo " ??
Napsal jsem pouze, že TŘEBA ITG není kreativní, což už tady přede mnou napsal v jiném tématu Pavel a i Ty s tím víceméně souhlasíš, nicméně jen já mám ve svém příspěvku nedostatek respektu ????
A namísto protiargumentů na moje tvrzení o tom, že nemáš pravdu, mi zase píšeš něco o přístupu ke sběratelství..
Že to máme každej jinak... Proč se nemůžu ubránit dojmu, že jako SPRÁVNÝ sběratel máš být Ty a já jsem ten ŠPATNÝ ??
Protože jestli to tedy máme každej jinak, tak se pak nabízí už jen opačná varianta a té moc nevěřím....
Martine, neblázni. Přečti si svůj příspěvek, který si tu napsal jako první. Smrštuješ práci ITG na to, že vydávají karty buď na bilém, modrém nebo červeném podkladě. Děláš to samé jako jiný uživatel zde o produktech pana Hrbka. V tvém případě je to v pořádku, protože nějakého Price z ITG osobně neznáš. Zatímco pan Hrbek je kamarád a vše je v pořádku. A znovu po 109 píšu, že mám respekt k tomu co pan Hrbek dělá a fandím mu. Ovšem že já nemám ten správný názor, protože napříč sběratelským spektrem vidím, jak negativní tak pozitvní věci jednotlivých výrobců. Já bych si nedovolil smést ze stolu výrobek někoho jen proto, že se mi nelíbí, což ty evidentně dokážeš - viz. tvoje příspěvky proti ITG. Ale už si asi budu muset zvyknout na to, že tvoje příspěvky jsou ty nejzasvěcenější a nejsprávnější, protože ty si tady sběratelství karet vlastně zaváděl a všichni bysme ti měli být vděčný, že jo?

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Veteran fans hcs »

mám pocit že jsme svými názory tento topic pořádně zaneřádili,nešlo by tuto "diskuzi"převézt do nějakého jiného tématu?
celé to vzniklo z rozdílných názorů na design a kvalitu karet a když se to odrazí do produktů samotných a pomůže je to zlepšit,bude to jenom dobře.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od zizomil »

to Hans: vim ze jsi tu vetu :---Ale už si asi budu muset zvyknout na to, že tvoje příspěvky jsou ty nejzasvěcenější a nejsprávnější, protože ty si tady sběratelství karet vlastně zaváděl a všichni bysme ti měli být vděčný, že jo?--- myslel ironicky ale kdyz se nad tim tak zamyslim, tak si rikam,ze v tomto pripade neni ironie vubec na miste...Čepelda byl opravdu asi jeden z prvnich (ne-li prvni) kdo tu zacal delat neco s kartama alespon si to myslim... :-)

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Molda »

Veteran fans hcs píše: mě by zase zajímalo,co je Vám do toho, a divím se že víte co je to font
To už je opravdu vrchol co Vám tady leze z úst, respektive z kláves. Chybí Vám dost vlastností, které by člověk na Vašem místě a dělajícím Vaši práci, měl mít. Opravdu si jenom děláte ostudu. (Což sice zaslepení fanatičtí fanoušci nevidí, ale je tomu tak).

Vždycky jsem měl Vaše produkty rád, většinou se mi líbily, kolikrát jsem si je i ze zajímavosti pořídil, ačkoliv tématicky byly mimo to co sbírám, protože mi to připadalo opravdu zajímavé. Ale ten přístup k zákazníkům nebo lidem, kteří si dovolí vyjádřit názor na Vaše produkty a není 100% pozitivní a "vlezdopr*elkovský" , je opravdu dětinský, neprofesionální a arogantní.
Opravdu už nehodlám koupit žádný Váš produkt, dokud se ten přístup nezmění. Vás to samozřejmě nevytrhne těch pár chybějících korun ode mne, ale...

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od 33mc »

To: Hans :
Je Tě tady škoda chlapče, byl by z Tebe dobrý politik... Na konkrétně položenou otázku jsem se odpovědi nedočkal a namísto
přiznání faktických chyb ve vlastním příspěvku jsi raději "přešaltoval" někam jinam...
Takže ještě jednou : Psal jsem, že TŘEBA ITG není kreativní, což ale neznamená, že metu jejich práci pod stůl.. Zrovna tak se mi nelíbí některé věci od UD ( 2 ročníky designově naprosto stejných MVP - abych nebyl nekonkrétní ) a teď POZOR !!! - nelíbí se mi třeba ani karty věnované panu Hlinkovi z dílny pana Hrbka...
Je to pro Tebe takhle srozumitelnější ???

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Hans »

Především, jsem hovado, že reaguju na příspěvky ve 4 ráno a očividně ve špatné kondici. Já tuhle diskuzi končím. Chtěl jsem jenom zdůraznit, že není dobře smést práci někoho jednou větou pod stůl. Dá se určitě napsat, že se mi na daném produktu nelíbí to a ono, ale většinou se člověk snaží na práci druhých najít i něco pozitivního. Aspoň já to tak dělám. Správný sběratel nejsem a nikdy nebudu.

Nejvíc mě na tom štve, že jsem svým příspěvkem odstartoval vlnu něčeho, co jsem původně vůbec nezamýšlel. Jdu si dát facku a BAN.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Molda píše:
Veteran fans hcs píše: mě by zase zajímalo,co je Vám do toho, a divím se že víte co je to font
To už je opravdu vrchol co Vám tady leze z úst, respektive z kláves. Chybí Vám dost vlastností, které by člověk na Vašem místě a dělajícím Vaši práci, měl mít. Opravdu si jenom děláte ostudu. (Což sice zaslepení fanatičtí fanoušci nevidí, ale je tomu tak).

Vždycky jsem měl Vaše produkty rád, většinou se mi líbily, kolikrát jsem si je i ze zajímavosti pořídil, ačkoliv tématicky byly mimo to co sbírám, protože mi to připadalo opravdu zajímavé. Ale ten přístup k zákazníkům nebo lidem, kteří si dovolí vyjádřit názor na Vaše produkty a není 100% pozitivní a "vlezdopr*elkovský" , je opravdu dětinský, neprofesionální a arogantní.
Opravdu už nehodlám koupit žádný Váš produkt, dokud se ten přístup nezmění. Vás to samozřejmě nevytrhne těch pár chybějících korun ode mne, ale...
Máte samozřejmě pravdu,ale není to tak jednobarevné jak jste to napsal.vůbec tady především nejde o peníze ale o to aby v České republice vycházely karty na které by se sběratelé mohli těšit,celého incidentu je mi líto,ale omlouvat se nehodlám
za svou prací si stojím a vím že jsem udělal všechno proto aby byla poctivá a kvalitní

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od PROCHEY »

worlikk píše: Btw když tu padla zmínka o ITG, tak ty zase mně přijdou taky na jedno brdo...jakoby snad jen měnili barvy *cl*
Proto jsem jejich zarytý odpůrce, ale čas od času nějakou koupím. Nikdy pro mě ale nebudou prioritou. :D Jinak s tou autenticitou memorabilií... To je tak nějak jako "věř a víra Tvá..."
Ale Hans ví, jak to myslím. *drink*

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Hans »

Jasně, že to chápu Prochey. Já jsem se taky odnaučil komentovat něco, co mě nezajímá jako například OFS.

Jinak bych se chtěl omluvit za své příspěvky, které v konečném důsledku znamenaly jenom eskalaci emocí tedy v tématu i v jiných tématech. Pro příště si naordinuju větší nadhled a taky už vím, že na některé komentáře a uživatele prostě nebudu reagovat, aby se něco podobného neopakovalo.

Chtěl bych vyzvat i ostatní pokud je to možné, aby se celá situace uklidnila.

Díky!

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od pavelbart »

Ty bláho, to je názorů...

Jen maličkost - ITG má v motown i manufactura patche, což mi došlo samo, když jsem viděl asi dvacátou kartu Hašana se stejnou nášivkou:-))). Ale kdyby jich vydali méně, ani bych to nepoznal a myslel bych si, že mám skvělý Game-Used patch:-))).
Já už svůj názor na ITG celkem vyjádřil. Pro mě byly před pár lety suverénní číslo jedna. A dnes - jedním ze tří. Produkty špatně balený, nic tam nebývá - to dříve nebylo, sérií jako nasr..no, Hašek ročně na 100 kartách - pro mě zklamání, cítím tam jen a jen komerci - tu jsem ještě před dvěma lety necítil.
A k té diskuzi - no snad jen, že byste se nad sebou všichni měli zamyslet a možná nejdříve něco promyslet a ne rovnou psát... ale sám s tím mám občas problém:-).
A respekt by oběma stranám rozhodně prospěl...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od 33mc »

To Hans:
To Ti ten BAN moc dlouho nevydržel :D
Respektuji Tvoji výzvu, nechci si připadat jako tenhle malej zelenej *axe* , pro mě je tohle téma taky u konce...
Začínalo to tu být trošku mrtvý, tak jsme si od diskuze o otevírání boxů zase trošku pokecali, ne ??? *cl*
Tak zas někdy příště....

Uživatelský avatar
Theriak
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 68
Registrován: úte 11. zář 2012 7:48:52

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Theriak »

Docela výživná diskuze :lol: Mně se líbily karty Retro team emblem a Retro national emblem,ostatní mě už moc neoslovilo.Jen jak tady byla zmínka o autentičnosti artefaktů v kartách-strýc kamarádil s jedním bývalým výborným gólmanem 60.let.Před časem se při jedné rodinné oslavě zmínil,že od něj kdysi dostal kus jeho tehdejší výstroje,ale čert ví,kam se to podělo.Nedávno se rozhodla sestřenka udělat z půdy podkrovní byt,tak jsme se tam sjeli pomáhat vyklízet půdu a v jednom starém odřeném kufru leželo cosi,co bylo strýcem posléze identifikováno,jako zmiňovaná výstroj.Bohužel,po těch skoro 50 letech to bylo "Mouse used" :thumbdown: A mám dojem,že podobně dopadly i hokejky s věnováním,které strýc kdysi dostal od Černého a Ebermana :crazy:
HC Vítkovice -712 ks (OFS+DS+APS ) ,26 ks (Legendy CS)
Jakub Štěpánek- 16ks

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Není malých projektů pokračování - HC Olomouc

Příspěvek od Maurice Richard »

Co to bylo za gólmana? Abychom věděli o co fanoušci přišli? Něco takového by se do karet určitě hodilo! Otázka je jestli by byl někdo ochotný to pro tu potřebu poskytnout? Zadarmo určitě ne a to by mohl být problém. Osobně jsem panu Hrbkovi nabízel podpis Stanislava Konopáska v případě že by se rozhodl udělat něco k poctě prvních mistrů světa z roku 47! Osobně bych byl moc rád kdyby něco takového vzniklo! Mohla by se z toho udělat die cut auto karta! Uvidíme.
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti