Zajímavosti na Ebay

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Odpovědět
Uživatelský avatar
fiila
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 492
Registrován: pon 23. dub 2012 14:02:56
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od fiila »

Přidal jsem na "tapetu" Decades MEGA toho messiera a jeste francise co se nedavno objevil a visi ted na ebay...kouknete:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... ti#p111022
Obrázek
moje nabídka 20/8/2013: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2872
moje sbírka UPDATE 15/3/2016 nahrány karty do sezóny 97-98 (včetně) = cca 55% sbírky
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =39&t=6767

Uživatelský avatar
evander9
Opora
Opora
Příspěvky: 225
Registrován: pát 08. lis 2013 10:50:20

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od evander9 »


Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od rmiller »

nevěděl jsem že Little hrál za spartu...
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
boliholi
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1461
Registrován: úte 23. říj 2012 16:24:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od boliholi »

rmiller píše:nevěděl jsem že Little hrál za spartu...
Mě to úplně praštilo do očí když jsem to viděl :D Prostě krásný barvy :) :D
Sbírám karty týmu HC Sparta Praha....
Podívejte se také na můj Wantlist!!!!

HC SPARTA PRAHA - (1059/1336) (Official) 79,2 %
Aktualizace: 23. 11. 2014
http://my-hockey-cards.webnode.cz

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od 33mc »

pavelbart píše:Malý offtopic, snad nevadí.
Dnes mi na ebayi končí hromada karet v aukci od 0.99 USD. Počítal jsem s tím, že spousta karet půjde za dolar. Proto jsem navýšil poštovné a počítám s výdělkem na něm. Prosím ty, co u nás něco mají v plánu, či už nahazují a standardně u nás nenakupují, respektujte moje poplatky. Pokud půjde o někoho, kdo u nás nakupuje, můžeme se dohodnout. Díky za pochopení.
S poštovným za 5.99 USD stejně nevyděláš, jen nasereš a odradíš lidi. Kdybys tyhle karty dal na burze do bedny s jednotnou cenou třeba 50,- Kč za kus, byl bys na tom finančně stejně, měl bys o hodiny práce méně a nic bys tím neriskoval...
Ale chtít po někom v rámci ČR 5.99 USD za poštu považuju za drzost...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od pavelbart »

Díky za radu Martine vezmu si z toho ponaučení. Já považuji za drzost jiné věci, třeba to, že se nedostanou mezi sběratele boxy Exclusives, ale to je věcí názoru. ;) Někomu přijde něco normální, někomu ne, 100 lidí, 100 názorů.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od 33mc »

Kecy....
Ukaž mi někoho, komu přijde normální platit v rámci ČR 5.99 USD za poštovné, notabene proto, aby podpořil Tvůj výdělek...

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Hans »

Martine, kdyby se tu ozval někdo jiný, tak nenapíšu ani popel. Ale opravdu to budeš zase ty, kdo bude útočit a obviňovat někoho z drzosti? Nota bene po tvém zdařilém řekněme podnikatelském záměru, kdy se ti na shop dostala polovina produkce OFS Exclusive? Ale tady bylo v pořádku, že někdo podpořil tvůj výdělek, že? Proč si raději tyto boxy neprodal na burze za normální cenu? :D Mě už tohle přijde opravdu úsměvné. Pokud jsou někomu známé tyto informace, tak není nic jednoduššího než na tyto aukce nepřihazovat. Takhle to dělám na ebay vždycky. Pokud má někdo poštovné 10 usd z Kanady do ČR, tak se zeptám, jestli by s tím nešlo něco udělat a pokud nejde, tak na tuto aukci prostě nepřihazuju.

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od 33mc »

Hele, to tady opravdu nemůžu napsat nic bez toho, aby jste mi opětovně nezačali předhazovat OFS ?
Věc, která se tady probírala tisíckrát ? Že jsem si dovolil koupit třetinu ( nevím, kde jsi přišel na polovinu ) nákladu OFS Extreme Exclusive a ty pak rozdělat ?
Když otevíráte boxy Vy a já sem pak píšu, že je to nesmysl, tak jsem za debila. Když otevřu boxy sám, tak jsem taky za debila.
OK - pro všechny jeden metr, že ?
Nevidíte si do huby pánové....
A ať mi někdo napíše, jestli to, co jsem napsal Pavlovi o zvýšení poštovného je nesmysl.... *hammer*

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od jarosenko »

Tady nejde jen o to, že si se dovolil zmínit k Pavlově poště. Do těchto věcí se osobně plést nebudu. Ani o těch OFS. I když na všechno mám samozřejmě taky svůj názor.
Mě teď třeba jde o to, že poslední dobou když jsem vlezeš, tak buď někoho popíchneš. Nebo si pořád stěžuješ a brečíš jak jde sběratelství do kytek. Už prakticky nic jiného tady na fóru nenapíšeš, než tyhle věci.
Takže pro fórum seš přínos absolutní nula! Akorát tu pořád jen prudíš, nic víc...
Každý má právo na názor, ale těch negativ je z tvé strany dost...
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Bianconero »

33mc píše:Když otevíráte boxy Vy a já sem pak píšu, že je to nesmysl, tak jsem za debila. Když otevřu boxy sám, tak jsem taky za debila.
OK - pro všechny jeden metr, že ?
Nevidíte si do huby pánové....
A ať mi někdo napíše, jestli to, co jsem napsal Pavlovi o zvýšení poštovného je nesmysl.... *hammer*
Pochybuju, že tu někdo otevírá třetinu celkového nákladu produktu. Ale to jen na okraj, je mi to fuk, Extraligu nesbírám, protože se mi ty karty nelíbí, takže mi to může být volné.

Co se týče poštovného, jako nesmysl mi to nepřijde. Ano, je to trochu nadsazené, ale podmínky jsou pro všechny stejné. A sám Pavel napsal, že pokud půjde o někoho, kdo v shopu nakupuje, tak se půjde dohodnout. Já bych z toho haló nedělal. Buď tu kartu chceš a zaplatíš prodejcovy požadavky, nebo ji mít nebudeš. Tak je to se vším.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od 33mc »

jarosenko píše:Mě teď třeba jde o to, že poslední dobou když jsem vlezeš, tak buď někoho popíchneš. Nebo si pořád stěžuješ a brečíš jak jde sběratelství do kytek. Už prakticky nic jiného tady na fóru nenapíšeš, než tyhle věci.
Takže pro fórum seš přínos absolutní nula! Akorát tu pořád jen prudíš, nic víc...
Každý má právo na názor, ale těch negativ je z tvé strany dost...
Omlouvám se za svůj nulový přínos - nadále budu fórum "obohacovat" pouze větami typu " bomba karta", "super hit", "sice nic moc, ale gratulace".

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od jarosenko »

Omlouvat se nemusíš to 90% lidí na fóru vidí. Jinak jsem přesně podobnou překrouceninu čekal, že napíšeš :-)
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od 33mc »

Už jsme zase jinde...

Nejlépe situaci popsal HANS :
"Martine, kdyby se tu ozval někdo jiný, tak nenapíšu ani popel"

Ano - všichni ostatní můžou, ale mé názory, které se místní propagandě nehodí, jsou dlouhodobě nežádoucí......

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od jarosenko »

Tu reputaci sis tady vytvořil sám. Můžeš si za ní jen a jen ty. A dál se tady s tebou o tom bavit nebudu!
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od dj4u »

Když se tu mimochodem bavíme o tom kdo co sebral (OFS EXLUSIVE)... mě osobně naštvalo zas to, že karty Dominika Haška (HSHW) si taky rozebralo pár lidí... a mezi některé sběratele se to vůbec nedostalo, já z toho neviděl ani jeden boxík a jelikož tu serii sbírám, tak za to teď musím platit MNOHONÁSOBNĚ víc než původní kupující kteří si to ve velkém rozebrali, no a hlavně je problém, že se to dá se říct už ani sehnat nedá... co tím chci říct? nikoho se tu teď nezastávám a ani nechci nikoho napadat, hold je vše oznámosteh atd... takže někdo má a někdo ne... "PEACE" ... :silent: :shifty: :think: :thumbup:
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Lukyn55 »

já si teda nejsu jistej ale ta Haškova série byla myslím normálně k sehnání na shopu ne ? .. nebo si to s něčím pletu ?
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
boliholi
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1461
Registrován: úte 23. říj 2012 16:24:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od boliholi »

Lukyn55 píše:já si teda nejsu jistej ale ta Haškova série byla myslím normálně k sehnání na shopu ne ? .. nebo si to s něčím pletu ?
Ja myslim, ze jsem ji tam taky videl, ale nevim to na 100%...
Sbírám karty týmu HC Sparta Praha....
Podívejte se také na můj Wantlist!!!!

HC SPARTA PRAHA - (1059/1336) (Official) 79,2 %
Aktualizace: 23. 11. 2014
http://my-hockey-cards.webnode.cz

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Bianconero »

Byla k sehnání na shopu i na burze. Akorát s tím, že byla limitovaná do 200 boxů, tuším. Takže taky žádné extra množství. Ale vzhledem k tomu, že šlo o jednoho hráče, tak je to pochopitelné. Bylo to cílené na užší skupinu fanoušků Dominika a Pardubic.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Bianconero »

Líbí se mi letošní švédské podpisovky :)

http://www.ebay.com/itm/2013-14-Swedish ... fresh=true

A D-Force nevypadají vůbec zle :)

http://www.ebay.com/itm/Ville-Lajunen-F ... 2c7b987d51
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti