sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Uživatelský avatar
Amundsen
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. črc 2011 15:25:21
Bydliště: Praha/Ostrava

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Amundsen »

Děkuji za rychlou odpověď. Neberte to ode mě jako kritiku, spíš jako subjektivní pohled, ale těžko by se mi hledala motivace k pořízení karty, byť i oblíbeného hráče, která obsahuje kus oděvu někoho jiného. Možná bude mít jiný pohled fanoušek Slavie, za kterého se osobně nepovažuji, i když mi je svým způsobem blízká. Zjednodušeně řečeno, nepodařilo se mi v tom nalézt ten hlavní smysl, sběratelský motiv. Jinak si nesmírně vážím podobných počinů a fandím všem, kteří se do něčeho podobného pustí. Minimálně část peripetií, které to obnáší si dovedu představit. Díky.
Naposledy upravil(a) Amundsen dne pon 27. srp 2012 21:23:47, celkem upraveno 1 x.
Sbírám Wayne Gretzky, Tie Domi (memorabilia), podpisy legend Oilers
2008-09 UD Masterpieces Brushstrokes a Canvas Clippings
2010-11 ITG Decades 1980s Autograph
Tradelist ZDE

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Bianconero »

Nápad je to skvělý, škoda jen, že se něco takového neudělalo při titulech nebo Champions league, tehdy ten kádr, vedení a vůbec celý klub byl o něčem jiném. A ještě lepší by byly časy let 90., Berger, Šmicer, Poborský a spol., nebo začátek 21. století, kdy hráli Radek Černý, bratři Doškové, Ríša Dostálek, Pity, Vachy, Ruda Skácel, nebo Petrouš. Podle mě tenhle produkt nemá v současné době moc šancí na úspěch, zvlášť pokud půjde o současný kádr. Vlček, Latka, Jarolím..... jasně, Standa hraje za klub nějaké 4 roky, zažil tituly, Champions league. Laty přišel v 19 letech z Budějek a ze Slavie se dostal do zahraničí. Lukáš je pro změnu synátorem ikony klubu... Tohle podle mě táhnout nemůže a ani nebude. Ty kořeny nejsou dost silné. Pokud by se dělala nějaká retro edice s hráči let dávno minulých, bylo by to o něčem jiném. Škoda že to nepřišlo třeba ještě před smrtí Franty Veselého, budiž mu zem lehká, ten by se na něčem takovém určitě rád podílel a bylo by snem každého příznivce červenobílých mít jeho kartu, třeba s podpisem, ve své sbírce.... Ale říkám, je to jen můj názor a pohled na současnou Slavii. Není to žádná výtka vůči Legendy CS, jedině dobře, že se do toho Pane Hrbku pouštíte, jen si myslím, že to teď není zrovna šťastná doba. Každopádně jsem zvědavý, jaký to bude mít ohlas.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Amundsen píše:Děkuji za rychlou odpověď. Neberte to ode mě jako kritiku, spíš jako subjektivní pohled, ale těžko by se mi hledala motivace k pořízení karty, byť i oblíbeného hráče, která obsahuje kus oděvu někoho jiného. Možná bude mít jiný pohled fanoušek Slavie, za kterého se osobně nepovažuji, i když mi je svým způsobem blízká. Zjednodušeně řečeno, nepodařilo se mi v tom nalézt ten hlavní smysl, sběratelský motiv. Jinak si nesmírně vážím podobných počinů a fandím všem, kteří se do něčeho podobného pustí. Minimálně část peripetií, které to obnáší si dovedu představit. Díky.
samozřejmě dobře chápu Vaše pocity,ale nedovedu si představit jak doslova vyrabuji šatnu Slavie a místo jednoho dresu použiji dresy celého mužstva ;) ,ale dobře vím co pro pravého sběratele znamená ten zaručený pocit že jeho idol měl tu či onu část výstroje na sobě.
dá se o tom dlouho diskutovat,pamatuji se že třeba pokud to organizace Rangers vyžadovala,dokázal např.Gretzky obehrát za zápas i 5 kusů dresů které pak byli zaručeně "game used"
jinak díky za podporu, pomalu se probijím k pokusu vytvořit něco co by se dalo nazvat dokonalým.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od pavelbart »

Tak já myslím, že pan Hrbek vysál z tohoto produktu maximum, vzhledem k tomu, jak je fotbal a speciálně český neatraktivní pro karty, tak tyhle karty jsou rozhodně hodně atraktivní! Ty memorabilie vypadají perfektně! :thumbup:
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Bianconero píše:Nápad je to skvělý, škoda jen, že se něco takového neudělalo při titulech nebo Champions league, tehdy ten kádr, vedení a vůbec celý klub byl o něčem jiném. A ještě lepší by byly časy let 90., Berger, Šmicer, Poborský a spol., nebo začátek 21. století, kdy hráli Radek Černý, bratři Doškové, Ríša Dostálek, Pity, Vachy, Ruda Skácel, nebo Petrouš. Podle mě tenhle produkt nemá v současné době moc šancí na úspěch, zvlášť pokud půjde o současný kádr. Vlček, Latka, Jarolím..... jasně, Standa hraje za klub nějaké 4 roky, zažil tituly, Champions league. Laty přišel v 19 letech z Budějek a ze Slavie se dostal do zahraničí. Lukáš je pro změnu synátorem ikony klubu... Tohle podle mě táhnout nemůže a ani nebude. Ty kořeny nejsou dost silné. Pokud by se dělala nějaká retro edice s hráči let dávno minulých, bylo by to o něčem jiném. Škoda že to nepřišlo třeba ještě před smrtí Franty Veselého, budiž mu zem lehká, ten by se na něčem takovém určitě rád podílel a bylo by snem každého příznivce červenobílých mít jeho kartu, třeba s podpisem, ve své sbírce.... Ale říkám, je to jen můj názor a pohled na současnou Slavii. Není to žádná výtka vůči Legendy CS, jedině dobře, že se do toho Pane Hrbku pouštíte, jen si myslím, že to teď není zrovna šťastná doba. Každopádně jsem zvědavý, jaký to bude mít ohlas.
Zase musím uznat že máte pravdu,doba pro tenhle projekt opravdu není šťastná,ale pro fanoušky sběratele Slavie to třeba bude alespoň trochu zajímavé,nehledě na to že máme se Slavií uzavřenou smlouvu na 3 roky a chystáme se v této serii uvést na 120 osobností slávistické historie,bude to tak trochu běh na dlouhou trať,ale co naděláte je to přece zábava,nebo ne?
jinak musím poznamenat že ze sběratelského hlediska,hlavně co se týče výroby boxů je to vyloženě mini projekt,chystáme jen limitovaný počet 70 boxů. zbytek insertních karet bude balen do tzv.premium balíčků které budou za legrační cenu prodávány i širšímu slávistickému publiku. ještě jednou díky za Vaše názory

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od worlikk »

Veteran fans hcs píše:Zase musím uznat že máte pravdu,doba pro tenhle projekt opravdu není šťastná,ale pro fanoušky sběratele Slavie to třeba bude alespoň trochu zajímavé,nehledě na to že máme se Slavií uzavřenou smlouvu na 3 roky a chystáme se v této serii uvést na 120 osobností slávistické historie,bude to tak trochu běh na dlouhou trať,ale co naděláte je to přece zábava,nebo ne?
jinak musím poznamenat že ze sběratelského hlediska,hlavně co se týče výroby boxů je to vyloženě mini projekt,chystáme jen limitovaný počet 70 boxů. zbytek insertních karet bude balen do tzv.premium balíčků které budou za legrační cenu prodávány i širšímu slávistickému publiku. ještě jednou díky za Vaše názory
Sparta bude mít taky 120 let...co vy na to? ;)
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

worlikk píše:
Veteran fans hcs píše:Zase musím uznat že máte pravdu,doba pro tenhle projekt opravdu není šťastná,ale pro fanoušky sběratele Slavie to třeba bude alespoň trochu zajímavé,nehledě na to že máme se Slavií uzavřenou smlouvu na 3 roky a chystáme se v této serii uvést na 120 osobností slávistické historie,bude to tak trochu běh na dlouhou trať,ale co naděláte je to přece zábava,nebo ne?
jinak musím poznamenat že ze sběratelského hlediska,hlavně co se týče výroby boxů je to vyloženě mini projekt,chystáme jen limitovaný počet 70 boxů. zbytek insertních karet bude balen do tzv.premium balíčků které budou za legrační cenu prodávány i širšímu slávistickému publiku. ještě jednou díky za Vaše názory
Sparta bude mít taky 120 let...co vy na to? ;)
všechno záleží na průběhu jednání které vede kolega,musím říct že pokud by nezemřel Příba *cry-a* bylo by to všechno jednodušší

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od hokejcards »

jóóóóó taková karta Jardy Blažka, to už je jiná :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od worlikk »

Veteran fans hcs píše:všechno záleží na průběhu jednání které vede kolega,musím říct že pokud by nezemřel Příba *cry-a* bylo by to všechno jednodušší
tak doufám, že už žádná nepříjemnost do cesty nevstoupí...
hokejcards píše:jóóóóó taková karta Jardy Blažka, to už je jiná :thumbup:
*lgh*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Bianconero »

Veteran fans hcs píše: Zase musím uznat že máte pravdu,doba pro tenhle projekt opravdu není šťastná,ale pro fanoušky sběratele Slavie to třeba bude alespoň trochu zajímavé,nehledě na to že máme se Slavií uzavřenou smlouvu na 3 roky a chystáme se v této serii uvést na 120 osobností slávistické historie,bude to tak trochu běh na dlouhou trať,ale co naděláte je to přece zábava,nebo ne?
jinak musím poznamenat že ze sběratelského hlediska,hlavně co se týče výroby boxů je to vyloženě mini projekt,chystáme jen limitovaný počet 70 boxů. zbytek insertních karet bude balen do tzv.premium balíčků které budou za legrační cenu prodávány i širšímu slávistickému publiku. ještě jednou díky za Vaše názory
Ten náklad zní celkem rozumně, a těší mě ta řada se 120 osobnostmi slávistické historie. To bych si asi i nějakou tu kartu pak pořídil, zvlášť pokud by tam byl Franta Veselý, toho měl moc rád děda, takže bych ji bral jako takovou vzpomínkovou kartu. A jak zmínil už Viktor (rmiller), Radek Černý nebo i Jan Stejskal, ti by byli skvělí. Ale těch jmen je spousta a záleží co povolí klub. Tak ať se daří, na ty osobnosti se budu časem těšit!
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Lembi »

Tyto karty maji jednu velkou chybu... A to SK Slavia Praha :D

ACS forever...
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od hokejcards »

Lembi píše:Tyto karty maji jednu velkou chybu... A to SK Slavia Praha :D

ACS forever...
*gp* :clap: :thumbup: *gp* :clap: :thumbup: *gp*
Obrázek

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Staal »

*lgh* *lgh* *prty*

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Ještě Vám dlužím ceny jednotlivých balení
balíček - 8 řadových karet, 1 podpisovka - 44,-kč

balíček premium - 8 řadových karet, 1 podpisovka,1 insertní karta - 66,-kč

box - 40 řadových karet,7 podpisovek,8 insertních karet,4 memorabilie - 990,-

Uživatelský avatar
Amundsen
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. črc 2011 15:25:21
Bydliště: Praha/Ostrava

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Amundsen »

To jsou velice příjemné ceny. Čekal jsem je podstatně vyšší..
Sbírám Wayne Gretzky, Tie Domi (memorabilia), podpisy legend Oilers
2008-09 UD Masterpieces Brushstrokes a Canvas Clippings
2010-11 ITG Decades 1980s Autograph
Tradelist ZDE

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od SugarRay »

Amundsen píše:To jsou velice příjemné ceny. Čekal jsem je podstatně vyšší..
Jo jsem si taky řikal , ceny super , jenom k fotbalu mi ty karty nějak nesedí , kdyby byly ty ceny u hokejových karet stejný tak by to bylo dokonalý . Už toho fotbalu bylo docela dost ne ? :) Už by to chtělo zase nějakej hokej ! :thumbup:
Jinak nehodnotim tu serii jako takovou neboť fotbal nemám v lásce ten českej už vůbec , jsem zaujatej a předpojatej *rfl* , a vůbec já tomu nerozumim já dělám do včel ....
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

SugarRay píše:
Amundsen píše:To jsou velice příjemné ceny. Čekal jsem je podstatně vyšší..
Jo jsem si taky řikal , ceny super , jenom k fotbalu mi ty karty nějak nesedí , kdyby byly ty ceny u hokejových karet stejný tak by to bylo dokonalý . Už toho fotbalu bylo docela dost ne ? :) Už by to chtělo zase nějakej hokej ! :thumbup:
Jinak nehodnotim tu serii jako takovou neboť fotbal nemám v lásce ten českej už vůbec , jsem zaujatej a předpojatej *rfl* , a vůbec já tomu nerozumim já dělám do včel ....
Chtěl bych prosím objednat cca 4 kilogramy medu,šlo by to?
díky Hrbek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od SugarRay »

To se ještě uvidí pane Hrbek až jestli vydáte zase něco hokejovýho do tý doby jste pro mě mrtvej Homolka .
Obrázek

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2342
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Molda »

A forma distribuce všech těchto tří variant? (balíček, premium balíček i box) Pavlův shop? čili by byly dostupné pro všechny? Nebo jen fanshopy slavie? díky

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Molda píše:A forma distribuce všech těchto tří variant? (balíček, premium balíček i box) Pavlův shop? čili by byly dostupné pro všechny? Nebo jen fanshopy slavie? díky
Dostupnost bezproblémová pro všechny,Pavlův shop určitě pokud bude mít zájem, okrajově burzy a samozřejmě hlavní odběratel fanshop Slavie

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host