sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Dodko02 »

zaujímavý nápad :)
neviem či si niekto všimol, ale na tých podpisovkách nie je meno hráča :) to tak má byť? *lgh*

Misa015
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 433
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:19:54
Bydliště: Jičín/Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Misa015 »

To je super série. :clap: :clap: Pane Hrbku, bude i fotbalová Sparta?
Sbírám Tomáše Kaberleho: 268/?, Lukáše Mensatora: 31/?, Anže Kopitara 5/? a Václava Nedomanského 6/?
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Dodko02 píše:zaujímavý nápad :)
neviem či si niekto všimol, ale na tých podpisovkách nie je meno hráča :) to tak má byť? *lgh*
Ano byl to záměr,správný fanoušek by měl hráče týmu kterému fandí znát.
Vy také poznáte Sellaneho hlavu od ostatních "kachen" na výkrm, nebo ne ? :)

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Misa015 píše:To je super série. :clap: :clap: Pane Hrbku, bude i fotbalová Sparta?
Díky moc snažíme se o to,jak jsem psal o stránku zpátky snad to dopadne dobře :wave:

Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Dodko02 »

Ano byl to záměr,správný fanoušek by měl hráče týmu kterému fandí znát.
Vy také poznáte Sellaneho hlavu od ostatních "kachen" na výkrm, nebo ne ? :)[/quote]
jasné ;) súhlasím s Vami ;) len mi nedalo opýtať sa, či je to zámer, alebo je to tlačová chyba :)
a kľudne mi tykajte ;) od osobnosti, ktorá robí v oblasti zberateľstva toľko čo Vy si nezaslúžim aby mi vykala :) *h-s*

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Dodko02 píše:Ano byl to záměr,správný fanoušek by měl hráče týmu kterému fandí znát.
Vy také poznáte Sellaneho hlavu od ostatních "kachen" na výkrm, nebo ne ? :)
jasné ;) súhlasím s Vami ;) len mi nedalo opýtať sa, či je to zámer, alebo je to tlačová chyba :)
a kľudne mi tykajte ;) od osobnosti, ktorá robí v oblasti zberateľstva toľko čo Vy si nezaslúžim aby mi vykala :) *h-s*[/quote]
osobnost :) ,tu si teprve utvářím a to hodně dlouhou dobu
potykáme si až spolu zajdem na pivo :)

Uživatelský avatar
Dodko02
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: ned 17. čer 2012 13:39:48

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Dodko02 »

tak toto je výzva do boja ;) budem rád ak k tomuto niekedy príde a bude mi veľkou cťou *drink*

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Dampa17 »

Moc pěkný :thumbup: ... musím říct, že dnes jsem si tu prezentaci s odstupem několika dnů znovu prošel a líbí se mi čím dál víc. Hlavně použité druhy memorabilií jsou naprosto super a i obsah boxu je bezkonkurenční. Akorát nevím, jestli jsem někde nepřehlédl, kdy série výjde (sice netuším, jestli do nich třeba půjdu) a potom se chci zeptat, jestli je mezi podpisovkami Šmíca?

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Dobrý večer tak ještě Vám dlužím informace ohledně memorabilií,díky Dampovi za připomenutí ohledně podpisovek.
dres s číslem 18 z loňské sezony - Daniel Veselý
kopačky - Martin Vaniak
rukavice jak jsem už psal - Kamil Čontofalský
seznam podepsaných karet dodám ke konci příštího týdne,stále ještě na některé hráče čekáme,spoustu podpisů zařizuje vedení SK Slavia. v současné době máme připraveno 30 různých podpisovek.
na 99 procent produkt vyjde 8.září a poprve se bude prodávat na burze U Zábranských.
díky moc Hrbek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od zizomil »

Veteran fans hcs píše:Dobrý večer tak ještě Vám dlužím informace ohledně memorabilií,díky Dampovi za připomenutí ohledně podpisovek.
dres s číslem 18 z loňské sezony - Daniel Veselý
kopačky - Martin Vaniak
rukavice jak jsem už psal - Kamil Čontofalský
seznam podepsaných karet dodám ke konci příštího týdne,stále ještě na některé hráče čekáme,spoustu podpisů zařizuje vedení SK Slavia. v současné době máme připraveno 30 různých podpisovek.
na 99 procent produkt vyjde 8.září a poprve se bude prodávat na burze U Zábranských.
díky moc Hrbek
Ferdo to snad ne???!!!dres dal Veselý - pekne.... kopačky dal Vaniak -vyborně ale!!!! kdyz uz dal Vesely dres tak proc na Patriotech (zatim) neni?? to same u Vaniaka dal kopačky ale na Pracovni obuvi neni... doufam ,ze pouze zatim...zatim je spravne pouze Kamil

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od zizomil »

zizomil píše:
Veteran fans hcs píše:Dobrý večer tak ještě Vám dlužím informace ohledně memorabilií,díky Dampovi za připomenutí ohledně podpisovek.
dres s číslem 18 z loňské sezony - Daniel Veselý
kopačky - Martin Vaniak
rukavice jak jsem už psal - Kamil Čontofalský
seznam podepsaných karet dodám ke konci příštího týdne,stále ještě na některé hráče čekáme,spoustu podpisů zařizuje vedení SK Slavia. v současné době máme připraveno 30 různých podpisovek.
na 99 procent produkt vyjde 8.září a poprve se bude prodávat na burze U Zábranských.
díky moc Hrbek
Ferdo to snad ne???!!!dres dal Veselý - pekne.... kopačky dal Vaniak -vyborně ale!!!! kdyz uz dal Vesely dres tak proc na Patriotech (zatim) neni?? to same u Vaniaka dal kopačky ale na Pracovni obuvi neni... doufam ,ze pouze zatim...zatim je spravne pouze Kamil
teda jestli je to takhle tak je to pekne na ... to je jako kdyby dal Gretzky dres , Mario hokejku a Roy beton a ted!! Waynovi by tam dali kus betonu - Roy by tam mel hokejku Maria a Mario hokejku Roye to by byl peknej bordel co??

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

zizomil píše:
zizomil píše:
Veteran fans hcs píše:Dobrý večer tak ještě Vám dlužím informace ohledně memorabilií,díky Dampovi za připomenutí ohledně podpisovek.
dres s číslem 18 z loňské sezony - Daniel Veselý
kopačky - Martin Vaniak
rukavice jak jsem už psal - Kamil Čontofalský
seznam podepsaných karet dodám ke konci příštího týdne,stále ještě na některé hráče čekáme,spoustu podpisů zařizuje vedení SK Slavia. v současné době máme připraveno 30 různých podpisovek.
na 99 procent produkt vyjde 8.září a poprve se bude prodávat na burze U Zábranských.
díky moc Hrbek
Ferdo to snad ne???!!!dres dal Veselý - pekne.... kopačky dal Vaniak -vyborně ale!!!! kdyz uz dal Vesely dres tak proc na Patriotech (zatim) neni?? to same u Vaniaka dal kopačky ale na Pracovni obuvi neni... doufam ,ze pouze zatim...zatim je spravne pouze Kamil
teda jestli je to takhle tak je to pekne na ... to je jako kdyby dal Gretzky dres , Mario hokejku a Roy beton a ted!! Waynovi by tam dali kus betonu - Roy by tam mel hokejku Maria a Mario hokejku Roye to by byl peknej bordel co??
Žížo ty zase moc přemýšlíš,ty memo věnovalo Vedení Slavie ve prospěch celého týmu,jestli to nechápeš tak ti to vysvětlím na burze. měj se Ferda

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od zizomil »

ok Ferdo diky, jen by me zajimalo kdyz teda Slavia venovala ty memo kdo z toho ty karty delal?? ja nerikam ze kdyz je to ve prospech celeho tymu tak aby na rukavici byl jenom Kamil na kopačce jenom Vaniak (kterej na ni neni) a na dresu jenom Veselý(taky neni) ja rikam ze kdyz uz Slavia venovala jejich veci tak na nich taky ty hraci snad muzou byt.... ne??
takhle je vlastne nejcennejsi z tech karet jenom ty podpisy a rukavice s Kamilem...
tohle neni vubec nic proti tobe Ferdo tve bohulibe cinnosti si opravdu vazim, ty karty jsou vazne pekny ale je tu tohle jedno velke ALE...
Zajimalo by me jak takovehle karty delaji v Ameeerice... ale doufam ze kdyz tam daji na rozstrihani dres Wayna , ze na tom opravdu Wayne je :-)))

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

zizomil píše:ok Ferdo diky, jen by me zajimalo kdyz teda Slavia venovala ty memo kdo z toho ty karty delal?? ja nerikam ze kdyz je to ve prospech celeho tymu tak aby na rukavici byl jenom Kamil na kopačce jenom Vaniak (kterej na ni neni) a na dresu jenom Veselý(taky neni) ja rikam ze kdyz uz Slavia venovala jejich veci tak na nich taky ty hraci snad muzou byt.... ne??
takhle je vlastne nejcennejsi z tech karet jenom ty podpisy a rukavice s Kamilem...
tohle neni vubec nic proti tobe Ferdo tve bohulibe cinnosti si opravdu vazim, ty karty jsou vazne pekny ale je tu tohle jedno velke ALE...
Zajimalo by me jak takovehle karty delaji v Ameeerice... ale doufam ze kdyz tam daji na rozstrihani dres Wayna , ze na tom opravdu Wayne je :-)))
Máš pravdu Žížo,mělo by to tak skutečně být,ale věř mi že ten výběr hráčů dělala Slavia jako taková a opět mi můžeš věřit že další karty které budeme pro Slavii tisknout během cca 5 měsíců by už měli být v pořádku.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od zizomil »

Veteran fans hcs píše:
zizomil píše:ok Ferdo diky, jen by me zajimalo kdyz teda Slavia venovala ty memo kdo z toho ty karty delal?? ja nerikam ze kdyz je to ve prospech celeho tymu tak aby na rukavici byl jenom Kamil na kopačce jenom Vaniak (kterej na ni neni) a na dresu jenom Veselý(taky neni) ja rikam ze kdyz uz Slavia venovala jejich veci tak na nich taky ty hraci snad muzou byt.... ne??
takhle je vlastne nejcennejsi z tech karet jenom ty podpisy a rukavice s Kamilem...
tohle neni vubec nic proti tobe Ferdo tve bohulibe cinnosti si opravdu vazim, ty karty jsou vazne pekny ale je tu tohle jedno velke ALE...
Zajimalo by me jak takovehle karty delaji v Ameeerice... ale doufam ze kdyz tam daji na rozstrihani dres Wayna , ze na tom opravdu Wayne je :-)))
Máš pravdu Žížo,mělo by to tak skutečně být,ale věř mi že ten výběr hráčů dělala Slavia jako taková a opět mi můžeš věřit že další karty které budeme pro Slavii tisknout během cca 5 měsíců by už měli být v pořádku.
ok diky ale jeste dotaz proc Slavii nekdo nevysvetlil ze nejvetsi sberatelskou hodnotu ma karta s memo kde je ten danej hrac... to jsou na ty Slavii takovy blbci ze to nechapou???

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

To je jednoduchý,protože těch karet s dresem chtěli vyrobit co nejvíce druhů,protože fanoušci mají rádi tyto hráče atd.
je jasné že než budou mít fotbalové karty takovou oblíbenost a sbíratelnost jako hokejové,uplyne ještě dlouhá cesta.
snažím se teď např. shánět originál podpisy Františka Veselého abych je mohl potom vkládat do karet a na Slávii říkali že to přece stačí na tu kartu naskenovat.
bude to chvilku trvat než se všechno naučí a pochopí

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od zizomil »

Veteran fans hcs píše:To je jednoduchý,protože těch karet s dresem chtěli vyrobit co nejvíce druhů,protože fanoušci mají rádi tyto hráče atd.
je jasné že než budou mít fotbalové karty takovou oblíbenost a sbíratelnost jako hokejové,uplyne ještě dlouhá cesta.
snažím se teď např. shánět originál podpisy Františka Veselého abych je mohl potom vkládat do karet a na Slávii říkali že to přece stačí na tu kartu naskenovat.
bude to chvilku trvat než se všechno naučí a pochopí
podle me fotbalové karty takovou oblíbenost a sbíratelnost jako hokejové nikdy mit nebudou ale to je jedno...:-)) a zvlast kdyz se k tomu budou stavet ty nase tymy jako ted...
ale otazka znela proc nejsou udelany i jersey VESELÝHO a kopačka Vaniaka kdyz ty propriety oni dodali... to jim to nikdo nevysvetlil?? kdo s nima(se Slavii) o tom debatoval? kdyz muze byt Kamil na rukavici proc oni 2 nemuzou byt na tom co dodali??
to az budes delat spartu tak si taky vezmes treba dres (placnu jmena) řepky, rukavice Blažka a kopačky Sionka a nechas udelat pracovni obuv repky kopacky Blazka a dres Sionka A NEBUDE TAM DRES REPKY?? a ani kopacky Sionka??
tohle to celkem Slavia teda nezvladla...a to tak ze poradne!!

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Myslím že už to trošku přeháníš,jinak řekni si že za to můžu já,jako vydavatel jsem si měl prosadit svou

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od zizomil »

Veteran fans hcs píše:Myslím že už to trošku přeháníš,jinak řekni si že za to můžu já,jako vydavatel jsem si měl prosadit svou
Ferdo dost se pletes za a) to vubec neprehanim pouze jsem nasr...ej ,kdybych vedel jak to bude s tema memo tak bych vazne do toho produktu nesel (ano bylo to tu napsane driv,moje chyba ,ze jsem si to neprecetl)
a za b) nikdy bych si nedovolil kritizovat tebe ...nikde jsem to nepsal
je super co pro sberatele delas a proto jsem nasr..ej ne na tebe ale na Slavii ktera si to asi udelala podle sveho a blbe...ty jako vydavatel jen vydavas co ti reknou... tobe za vinu SKORO nic nedavam

Tukans
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 404
Registrován: ned 09. říj 2011 15:23:26

Re: sběratelské karty SK Slavia Praha fotbal

Příspěvek od Tukans »

Dobrý den,
mohu se zeptat kdae jsou boxy ke koupi?
Martin

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů