Zajímavosti na Ebay

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Odpovědět
Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Uphon »

Lembi píše:Uphon vyhraje to je jasny, ale cena bude bez posty 56 *dlr*
Tak Uphon nevyhrál ... už tak jsem tam práskl 62, ale i to bylo málo ... jméno už teda asi nikdy nesložím *hammer*
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Staal »

Uphon píše:
Lembi píše:Uphon vyhraje to je jasny, ale cena bude bez posty 56 *dlr*
Tak Uphon nevyhrál ... už tak jsem tam práskl 62, ale i to bylo málo ... jméno už teda asi nikdy nesložím *hammer*
No a vyhravat nebudes,kdyz ti na takove karty bude treba prihazovat mistni sberatel Jagra,inu,kdyz nevim co s prachama,budu prihazovat na karty co tu sbiraji jini *axe* *bang*

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od PROCHEY »

Trochu jsem tusil, ze to nevyjde, kdyz se tady z toho udelaly "dostihy"... Zkuste se zamyslet nad tim, jestli je ucelem tohodle topicu, zvysovat cenu karet mistnim sberatelum. Ja osobne chtit nejakou kartu a nekdo mi tady zverejnit jeji aukci a sazet na to, za kolik ji vyhraju, urcite mu podekuju. *pnch*

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od necak »

Staal píše: No a vyhravat nebudes,kdyz ti na takove karty bude treba prihazovat mistni sberatel Jagra,inu,kdyz nevim co s prachama,budu prihazovat na karty co tu sbiraji jini *axe* *bang*
Mi neříkejte, že je někdo schopnej tohle udělat jinýmu sběrateli... *fngrs*
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od pavelbart »

Uphone, takový věci sem nepiš. Jinak tu kartu nedostaneš.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od PROCHEY »

pavelbart píše:Uphone, takový věci sem nepiš. Jinak tu kartu nedostaneš.
Pavliku, ted nevim, proc je Tvuj prispevek adresovan iPhonovi :-). Co provedl?

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od pavelbart »

No aby tady nepsal, že po ní jde, takhle jsem to myslel, ale já psal trochu bezduše, myslel jsem na něco jinýho, tak sorry, asi jsem to napsal nepochopitelně.
Já osobně tady nikdy nepropírám kartu, po který jdu, když jde o nějaký skvost...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od mira095 »

Počítám že tak za 14 dní příde Uphonovi email typu:
"Ahoj mám pro tebe kartičky které by tě mohli zajímat" :D a mezi nima tahle :D
samozřejmě s cenou 2x vyšší :D

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Staal »

mira095 píše:Počítám že tak za 14 dní příde Uphonovi email typu:
"Ahoj mám pro tebe kartičky které by tě mohli zajímat" :D a mezi nima tahle :D
samozřejmě s cenou 2x vyšší :D
Pozor:mistni uzivatel ji prej nevyhral,ale jen prihazoval.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od pavelbart »

PROCHEY píše:Trochu jsem tusil, ze to nevyjde, kdyz se tady z toho udelaly "dostihy"... Zkuste se zamyslet nad tim, jestli je ucelem tohodle topicu, zvysovat cenu karet mistnim sberatelum. Ja osobne chtit nejakou kartu a nekdo mi tady zverejnit jeji aukci a sazet na to, za kolik ji vyhraju, urcite mu podekuju. *pnch*
Hele, tak třeba o tom dotyčný nevěděl, víš sám, že jsem tě taky přejel na Mikeovi, když jsem to nevěděl, že tam máš nahozeno... Zkusme si nejdřív vyslechnout názor výherce.
Já osobně do této sekce taky nechodím tak často, ale třeba o tomhle jsem věděl, tak bych do ní samozřejmě nešel.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od mira095 »

Staal píše:
mira095 píše:Počítám že tak za 14 dní příde Uphonovi email typu:
"Ahoj mám pro tebe kartičky které by tě mohli zajímat" :D a mezi nima tahle :D
samozřejmě s cenou 2x vyšší :D
Pozor:mistni uzivatel ji prej nevyhral,ale jen prihazoval.
aha aha, chyba na mé straně :|

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od PROCHEY »

pavelbart píše:
PROCHEY píše:Trochu jsem tusil, ze to nevyjde, kdyz se tady z toho udelaly "dostihy"... Zkuste se zamyslet nad tim, jestli je ucelem tohodle topicu, zvysovat cenu karet mistnim sberatelum. Ja osobne chtit nejakou kartu a nekdo mi tady zverejnit jeji aukci a sazet na to, za kolik ji vyhraju, urcite mu podekuju. *pnch*
Hele, tak třeba o tom dotyčný nevěděl, víš sám, že jsem tě taky přejel na Mikeovi, když jsem to nevěděl, že tam máš nahozeno... Zkusme si nejdřív vyslechnout názor výherce.
Já osobně do této sekce taky nechodím tak často, ale třeba o tomhle jsem věděl, tak bych do ní samozřejmě nešel.
Jo, prejel. :-D Nenarazim tady na JJ ani nikoho jinyho, kdo to iPhonovi udelal, ale na toho chytraka, co to tady vystavil. Mu to mohl napsat v SZ... Na druhou stranu, Uphoun ho mohl pozadat, aby ten prispevek smazal. Dalsi dobrodejove tady pak zacnou psat, za kolik by ji asi Tom mohl vyhrat. Jo, Lembi, az zas budes hazet na nejakyho Horaka, nebo Turka. Taky si vsadim. :thumbup:

Uživatelský avatar
JJ68
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1633
Registrován: ned 11. pro 2011 13:18:26
Bydliště: Plzeňský kraj / ČESKO

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od JJ68 »

zette píše:Tak si tipneme, za kolik se Kubina proda, ne? Tipuji 47 dolaru a vitez bude Uphon *cl* .
Jelikož mám na 99% posichrované Kubinovo Name Plate ,,A'' od dodavatele z Glendale v USA , tak jsem si chtěl vyhrát i to písmeno B , měli jsme určený strop na 60 usd , ale myslím že by nakonec bylo i 80 *dlr* *dlr* málo a stejně by jsme asi to celé jméno nedali dohromady protože mám hlášeno že bylo viděno písmeno ,,I'' někde v Oville v USA a tento maník na Ebayi zásadně neprodává a tak se sem asi nedostane , snad kdyby ho od něj někdo odkoupil na kšeft a potom ho tam nasázel a jelikož mám nastaveno že my to hlásí vystavené všechny karty 1/1 či Lettermen nebo Name Plate tak jsem o ní věděl od první minuty vystavení *h-s* *h-s* *h-s* čest vaší práci.

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Uphon »

Tak zaprvé, byla moje blbost, že jsem Tomášovi nenapsal aby ten odkaz dal pryč ... chtěl jsem mu napsat, ale nechal jsem to být. Mohlo mi být jasné, že si toho všimne více lidí a budou to dostihy. Jinak je škoda, že jsem tu kartu nevyhrál, jako fanoušek Tampy a Vítkovic, navíc když mám ve sbírce už 162 Kubinů, ale co už ... svět se nezboří a stejně i když jsem původně chtěl dát max 55 dolarů, tak jsem tam práskl 62. Nejsem boháč, no. Pak ale nechápu, za co já můžu tady v té diskuzi, jen jsem napsal, že se ji pokusím vyhrát :think:
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od DzEjDy »

Jo jo, tipovat na kolik se jaká karty vyšplhá, když o ni má někdo zdejší zájem je tak trochu sběratelsky na pár facek. Mně se to taky jednou stalo ještě na sk fóru a tu cenu to pak akorát tahá zbytečně nahoru. Doufám teda že to bylo poprvé a naposled, nemám nic proti tomu tady vystavit třeba ukončenou aukci, ale když ještě probíhá, používejme SZ. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od pavelbart »

Tome mně nedošlo, žes to tam nedal ty. Já to myslel dobrém, že pokud chceš nějakou pecku, není dobré se o tom veřejně zmiňovat. Právě to pamatuji z sk fora, tam se to řešilo. Od té doby jsem na to opatrný.
Ale třeba by to nevyšlo ani kdyby to tady nebylo... A jak píšeš, svět se nezboří. Mám taky plno písmenek, který nikdy dohromady nedám. A jsem rád aspoň za ně...
Vyjde další :thumbup:
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od tomas78 »

Tak to mě mrzí že jí Tom nevyhrál...měl mi napsat že to mám smáznout aby se nevsázelo na to za kolik půjde.Nebyl v tom úmysl mrzí mě to. *cry-a*

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od xmkrejci »

Ale kdyz tak na to koukam, JJ68 stejne nevyhral, nebo jo? Podle me, tady to zverejneni stejne aukci neovlinvilo, nebo jo?

neco pro Necaka...http://www.ebay.com/itm/Wayne-Gretzky-C ... 1e6eea55ad ta jedna z 2 offers je tva??? :D
Obrázek

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od tomas78 »

xmkrejci píše:Ale kdyz tak na to koukam, JJ68 stejne nevyhral, nebo jo? Podle me, tady to zverejneni stejne aukci neovlinvilo, nebo jo?

neco pro Necaka...http://www.ebay.com/itm/Wayne-Gretzky-C ... 1e6eea55ad ta jedna z 2 offers je tva??? :D
Podle reakcí tady určitě ovlivnil....

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od necak »

xmkrejci píše:
neco pro Necaka...http://www.ebay.com/itm/Wayne-Gretzky-C ... 1e6eea55ad ta jedna z 2 offers je tva??? :D
Voe, co to tu zveřejňuješ, chtěl jsem přihazovat v závěru a teď tu budou akorát dostihy... Ach jo, příště radši SZ! *lgh* *lgh* *lgh*
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů