Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Odpovědět
Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od hokejcards »

ty kraaaso tak tohle snad ne :sick: karty vožužlaný a ty podpisy jsou 100% falešný...bych blil *bang*

http://aukro.cz/2-cenne-karticky-sparty ... 22444.html
Obrázek

Uživatelský avatar
boliholi
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1461
Registrován: úte 23. říj 2012 16:24:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od boliholi »

hokejcards píše:ty kraaaso tak tohle snad ne :sick: karty vožužlaný a ty podpisy jsou 100% falešný...bych blil *bang*

http://aukro.cz/2-cenne-karticky-sparty ... 22444.html
Jojo taky jsem na to koukal :thumbdown:
Sbírám karty týmu HC Sparta Praha....
Podívejte se také na můj Wantlist!!!!

HC SPARTA PRAHA - (1059/1336) (Official) 79,2 %
Aktualizace: 23. 11. 2014
http://my-hockey-cards.webnode.cz

Uživatelský avatar
kulometcik
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 564
Registrován: pon 21. lis 2011 9:59:26
Bydliště: Hodonice, okr. Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od kulometcik »

Si spíš dělaj ordel ti co přihazujou
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od vojta »

Není nic lepšího než dostat kartu zdarma k boxu a pak se ji snažit za pořádné peníze prodat....
Tyto lidi opravdu nechápu...

http://aukro.cz/m-hnilicka-liberec-mask ... 66402.html

http://aukro.cz/masked-s-auto-patrik-ne ... 55953.html

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od superman66 »

No hele přesně za tyhle ceny ty karty byly na burze, a většinou se tak i prodávají.. to že to někdo prodává není přece špatně, tohle nejsou klasické "karty zdarma" jako byli třeba ty na památku kluků z Jaroslavle - tam to bylo fakt svinstvo. Ani to nejsou karty dané třeba hráčům atp.. normálně se předpokládá že ty razítkované budou chtít lidi sbírat, tedy se budou i nabízet a prodávat...
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Luky »

Přesně tak, já jsem je vyměnil, nebo je mám taky na aukru, ale od 5 kačky, stejně jako expo karty na ebayi, taky nikdo neřeší, že se prodávají. Určitě se najde někdo kdo by o ně měl zájem. I karty z PTH jsem dal k prodeji protože by mohli někomu udělat radost a doplnit sbírku. Mě více zajímá jakto, že orazítkovaný Hnilda má limit /7, myslel jsem, že ty orazítkované karty jsou bez limitu. :?:
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od worlikk »

Co jsem zalsechl na burze, tak řadovky jsou max /7, paralelky a inserty kolem max /5, podpisovky snad max /3 a memo něco podobnýho, spíš míň
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od vojta »

superman66 píše:No hele přesně za tyhle ceny ty karty byly na burze, a většinou se tak i prodávají.. to že to někdo prodává není přece špatně, tohle nejsou klasické "karty zdarma" jako byli třeba ty na památku kluků z Jaroslavle - tam to bylo fakt svinstvo. Ani to nejsou karty dané třeba hráčům atp.. normálně se předpokládá že ty razítkované budou chtít lidi sbírat, tedy se budou i nabízet a prodávat...
No já teda takovou cenu vidím prvně...
Mne vůbec nevadí že je někdo prodává, to vůbec, ale za jakou cenu. Myslím že takovou rozhodně nemají...
Ale je to můj názor.
Luky píše:Mě více zajímá jakto, že orazítkovaný Hnilda má limit /7, myslel jsem, že ty orazítkované karty jsou bez limitu. :?:
Ty orazítkované karty jsou bez limitu, limit těch karet znám není. Jen se o něm spekuluje. :)

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od DaveBrownsound »

No me ty ceny razitek taky kolikrat prijdou ujety, ale to je hold nabidka a poptavka. Koupim je jen za dobrou cenu nebo vymenou, je to neco navic, nemusim mit ve sbirce kazdou expo kartu, ale rad bych tam mel ty oficialni.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od superman66 »

vojta píše:
Luky píše:Mě více zajímá jakto, že orazítkovaný Hnilda má limit /7, myslel jsem, že ty orazítkované karty jsou bez limitu. :?:
Ty orazítkované karty jsou bez limitu, limit těch karet znám není. Jen se o něm spekuluje. :)
Spekuluje se jen proto, že ten limit není jednotný. Na burze jsme se na to ptali přímo výrobců, k orazítkování byly dány zbytky karet vyrobené jako náhradní pro případné zničené atp.. ty limity jsou tedy různé, ale rozhodně to nejsou desítky ks.. u base se to pohybuje právě třeba 5-7 ks, u podpisovek většinou 3 ks atp.. něčeho asi bude více, ale nikdo pořádně neví přesně..

Každopádně 100 kč za kartu které může být 5, 7 ks není nijak přehnané.. ale jak bylo řečeno, je to o nabídce nebo poptávce.. já sám jsem si schwarze za tyto ceny nakoupil.. jinak ale taky spíše vyměnuju.. jedinou co jsem prodával jsem nechal za 60 kč..
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od 33mc »

Myslím, že je třeba si uvědomit, že se nejedná o klasické EXPO karty, ale o bonus karty k boxům.
Klasická EXPO karta je firmou ražena jen a pouze na konkrétní burze, karty Cards Day bych spíše přirovnal
k něčemu, jako je "Premiere Date" v NHL, protože jestli se nemýlím, jsou k zakoupeným boxům prodejci dodávány pořád...
Takže spíše než EXPO cards bych je nazýval Cards Day parallel cards...
Jinak ty spekulace ohledně limitů jsou asi poměrně přesné tak, jak to píše worlikk, navíc memo karta s razítkem Cards Day by pak měla být v podstatě 1/1 !!!
Mě spíš zaráží jiná skutečnost - většinu těchto "raritních" karet prodávají na Aukru stále ti samí prodejci, kteří si evidentně
pletou příležitostný prodej s pravidelným a nezdaněným navyšováním osobního rozpočtu....

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od hokejcards »

já třeba vydražil Hnildu na 2nd s razítkem za 300,- ... ano je to třeba moc ale beru to jako zpestření sbírky, a chtěl jsem jí, tak proč ne? nikomu to za zlé nemám...ale některé tam byly fakt za pálky jako vyvolávací cena *bang*
Obrázek

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od hokejcards »

ale co mi vadí, tak je karta ONLY FOR PLAYER kterou by si měl člověk, který si ji nechal podepsat, nechat pro sebe...a ne že jsou od něj hned 2 souběžné aukce s danou kartou? o to víc mě mrzí, když vím, kdo to prodává.... :thumbdown:
Obrázek

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Luky »

Mě by třeba vadilo, kdyby se prodávala karta co šla koupit jen s podpisem na autogramiádě na burze za víc jak 30,- Kč, zatím jsem žádnou neviděl, ale taky ji nehledám. To že hráč dostane karty pro sebe, někomu je dá a on je prodá, to mi nepřijde tak hrozné, protože hráči to nemusí vadit a než aby je nosil u sebe, tak je dá jednomu člověku ať si s tím dělá co chce.
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Sperlinho
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 159
Registrován: stř 14. pro 2011 13:17:31
Bydliště: Plzeň

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od Sperlinho »

Jinak karty for player jsou jako: 1)řadovky, 2)rainbow a 3)normál podpisovky?

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od worlikk »

Luky píše:Mě by třeba vadilo, kdyby se prodávala karta co šla koupit jen s podpisem na autogramiádě na burze za víc jak 30,- Kč, zatím jsem žádnou neviděl, ale taky ji nehledám.
Mám denní info o nových aukcích a zatím žádná z burzovní autogramiády se neobjevila, což mě osobně mile překvapilo
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od pavelbart »

Rád se do debaty zapojím. Řešil jsem velké dilema co s Expo kartami. Resp. Cards day kartami.
Dávat je gratis? Nebo když prodej, tak za jaké ceny? Vyřešili jsme to cca napůl, a nevím, zda dobře. Spoustu jsme nacpali do modrých balíčků (i podpisy) a něco dali na shop. Zde na foru jsem měl po nich dost poptávek a chtěl je prodávat tady, ale nemám na to čas. Tak jsme je foukli na shop. Řadovky za trochu více než běžné řadovky, podpisy a inserty výrazně méně než standard MS. Určitě i na tom může vidět někdo něco špatného, ale já fakt nevěděl, jak to udělat jinak. Jinak mně osobně karty Hašana Cards day ve sbírce udělají radost a budu za ně rád. A že by mi je někdo dal zadarmo, i přestože jsou k bonus balíčkům, s tím jsem ani trošku nepočítal:-). Stejně jako prem. date se prodávají celkem za rakety... Já osobně myslím, že časem bude po těchto kartách velká sháňka. A proto se snažím hašana posbírat. Ale je to jak jehla v kupce sena...
Karty only for player - i to je asi dobrý kus do sbírky, proč ne.
PS: Hnilda za 300 2nd, sakra, to jsme asi měli napálit víc:D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od hokejcards »

no konkrétně s tím člověkem jsme byli domluveni, že za Salfou pojedu s ním...a pak si ani nevzpomene že by mi třeba tu jednu věnoval, když už nic, ale raději je dá na aukro? to mě trochu zamrzelo
Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od DaveBrownsound »

Ty ceny cards day na Pavlovo e-shopu mi přišly více než dobré, hned jsem vzal nějaké Budějčáky, protože na aukru lítají od 120 Kč výš (což bych za ně normálně nedal). Jen škoda, že jsem to nepodchytil dřív, utekl mi třeba Turek a určitě ještě něco :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Aukro a Odklepnuto

Příspěvek od smiesek »

Sperlinho: Only for Player jsou myslím pouze karty Autograph

Výrobce jako poděkování je dával hráčům, že se podepsali, no, ale proč pak nevyužít to vyškemrat a nedražit no :roll:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů