Zajímavosti na Ebay

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8454
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Hans »

Tak k tomuhle taky pár řádek napíšu. Ano firmy mají určitě svůj podíl viny na tom, že je trh přesycený, ale to že někdo přestává je taky díky psychice. Jestli někdo sbírá stylem, že musí mít každou kartu od daného hráče, tak věřím tomu, že ho sbírání přestane bavit. Já kdybych sbíral nějakého hráče, tak si taky určitě vybírám a neberu všechno, to dneska vlastně ani nejde. Navíc se mi některé série třeba nelíbí a proč mít ve sbírce karty, které se mi nelíbí?

Ještě k tomu sbírání. Je se v poslední době soustředím výhradně na výměny a musím říct, že je to snad moje nejlepší sběratelské období. Každá nové karta ve sbírce mi udělá radost a ta chuť do sbírání je taky větší než když jsem každej měsíc otvíral case něčeho nebo pořád vysedával a honil karty na ebay. Je fakt, že mám hodně rozšířenej manévrovací prostor, protože toho sbírám dost a je teda velká pravděpodobnost, že si v trejdu něco vyberu, ale hlavně jsem fakt rezignoval na myšlenku, že budu mít všechno.

Uživatelský avatar
KRALzLA
Opora
Opora
Příspěvky: 372
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:40:51

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od KRALzLA »

Hans píše:Tak k tomuhle taky pár řádek napíšu. Ano firmy mají určitě svůj podíl viny na tom, že je trh přesycený, ale to že někdo přestává je taky díky psychice. Jestli někdo sbírá stylem, že musí mít každou kartu od daného hráče, tak věřím tomu, že ho sbírání přestane bavit. Já kdybych sbíral nějakého hráče, tak si taky určitě vybírám a neberu všechno, to dneska vlastně ani nejde. Navíc se mi některé série třeba nelíbí a proč mít ve sbírce karty, které se mi nelíbí?

Ještě k tomu sbírání. Je se v poslední době soustředím výhradně na výměny a musím říct, že je to snad moje nejlepší sběratelské období. Každá nové karta ve sbírce mi udělá radost a ta chuť do sbírání je taky větší než když jsem každej měsíc otvíral case něčeho nebo pořád vysedával a honil karty na ebay. Je fakt, že mám hodně rozšířenej manévrovací prostor, protože toho sbírám dost a je teda velká pravděpodobnost, že si v trejdu něco vyberu, ale hlavně jsem fakt rezignoval na myšlenku, že budu mít všechno.
Já bych řekl, že je málo lidí, co sbírá v širokém měřítku. Většinou tu vidíme hráče, nebo oblíbený tým. Pak platí ta podstata, jak píšeš, o tom otvírání boxů, casů, a sezení u eBay. To prostě člověka unaví a odradí.
Hlavní sbírka: Los Angeles Kings - brankáři + RC
Nově: Martin Jones

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od vojta »


Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4349
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Maurice Richard »

nebyla tady už tahle karta??? Ale každopádně, je to super karta, super kousky memo, ale PROČ je tam nálepka!?!?!?!?!? Na kartě 1/1?????????? MR *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od worlikk »

Maurice Richard píše: ale PROČ je tam nálepka!?!?!?!?!? Na kartě 1/1??????????
Mám pocit, že na Artifactech jsou vždycky nálepky...respektive neviděl jsem jedinou, kde by nebyla
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4349
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Maurice Richard »

jo to asi jsou, nebo spíš určitě, ale proč???? Si nedají práci a alespoň s takovou kartou a nenechají to podepsat hard????? Obecně jsem proti nálepkám a tohle je všemu koruna.... MR *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Staal »

kentus, vypada to jak nedomrdla karta.
http://www.ebay.com/itm/2013-14-Panini- ... 485f44767d

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Dampa17 »

Já nevím, podle mě hodně zajímavě a dobře udělanej printing plate, akorát ta cena je šílená, ale jinak se mi ta karta líbí ... ale samozřejmě rozumím, že ne každý trpí stejným (ne)vkusem jako já ;)

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od dj4u »

@Staal

právě že naopak, vždyť je to printing plate, což bývá většinou jen obyčejná plechovka, ale tady si naopak dali na té kartě hodně záležet (nálepka s podpisem, na zadní straně limitace + patch nebo co to je... ten by tam možná být tedy nemusel) za mne ale palec nahoru :thumbup:

jinak jsem mu poslal offer 25USD, co si myslí blázen, za 750USD si koupím 10x printing plates a budu mít mezi tím třeba Roye či Jágra ... :lol:
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Staal »

Me se to nelibi, bo je to neco MEZI. O cene nehledne.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od deiv14 »

Mně se ta karta líbí moc, jediné co se mi nelíbí jsou zakulacené rohy :thumbdown: a můžu se zeptat co znamená označení printing plate? :oops:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
boliholi
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1461
Registrován: úte 23. říj 2012 16:24:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od boliholi »

deiv14 píše:Mně se ta karta líbí moc, jediné co se mi nelíbí jsou zakulacené rohy :thumbdown: a můžu se zeptat co znamená označení printing plate? :oops:
No měli by to být jako plíšky se kterými se ty karty tisknou..
Sbírám karty týmu HC Sparta Praha....
Podívejte se také na můj Wantlist!!!!

HC SPARTA PRAHA - (1059/1336) (Official) 79,2 %
Aktualizace: 23. 11. 2014
http://my-hockey-cards.webnode.cz

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Michal »

Když jsme u těch hezkých/ošklivých karet, tak musím říct, že letos se opravdu firmy překonávají a až na Dominion má Mrázek opravdu hezčí paralelky a inserty, než jsy a patch karty. A všimlo si toho podlě mě více lidí, protože hlavně třeba ty Prizmy nebo Artifacty si cenu pořád drží...
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1575
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Chrostik »

Ked uz sme pri novych a nizkolimitovych Artifacts, tak sa objavil aj jeden zaujimavy Eric Lindros, ktoreho mat nebudem :D

http://www.ebay.com/itm/400643767817?ss ... 1423.l2649


Pripadne 1/1 ITG Decades

http://www.ebay.com/itm/321296254984?ss ... 1423.l2648
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od dj4u »

Mně osobně se ty nový artifacts moc nelíbí, neříkám že jsou špatný, ale nelíbí se mi provedení paralel verzí... to Prizm jsou na tom mnohem líp, asi nejlepší paralel karty za poslední roky!
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od vodry22 »

Ten Mega Patch z decades jsem mel v boxu tak je občas sleduju jaky se prodávají. Některý jdou za hodne, některý zas tak úplně ne, jsem zvedavej na kolik si lidi ocení lindrose. Je škoda u ty karty ze je to z prostředka loga a víceméně ta karta noc hezká není, myslím oproti např kolzigovi, buremu, Haškovi...ty šli za ranec. Spis mi ale prijde že zezačátku po vydání série chodily za víc.

s těma auto artifactama nevím, samolepka nic moc, ale zas jak to jinak udělat. Podle mě by ten podpis nevyniknul tak hezky. Vůbec by mi nevadilo ho ale mít i kdyby byla ta nálepka dana krive *axe*

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od vodry22 »

Ted jsem tu decades zkoumal, omlouvám se za mystifikaci, je to na první pohled osmička jak vysita *rfl* teď záleží jestli je to první osmička nebo druhá osmička, to určuje cenu *lgh*

Uživatelský avatar
fiila
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 492
Registrován: pon 23. dub 2012 14:02:56
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od fiila »

vodry22 píše:Ten Mega Patch z decades jsem mel v boxu tak je občas sleduju jaky se prodávají. Některý jdou za hodne, některý zas tak úplně ne, jsem zvedavej na kolik si lidi ocení lindrose. Je škoda u ty karty ze je to z prostředka loga a víceméně ta karta noc hezká není, myslím oproti např kolzigovi, buremu, Haškovi...ty šli za ranec. Spis mi ale prijde že zezačátku po vydání série chodily za víc.
Osobně je taky sleduju, protože na nich vyšel Hebert a zajímá mě co za kousek tam dali jemu. Ne že bych si na něj brousil úplně zuby, ale snít je krásné, že jo :D vzhled 12 z 24 golmanů i polovičku forwardů vydali jako promo na strankach ITG, takže se ví jak vypadaj, na ebay už šlo dalších 5 golmanů a asi 3 forwardi..btw mark recchi (PHI) má úplně stejnej kousek dresu jako Lindros a nemyslim ze je to z loga ale půlka osmičky kterou měli oba dva na dresech...šla za BIN $200. nejvíc šel myslim ten Moog s medvědem z loga za BIN $1000 a nejmíň myslim Beaupre nebo Burke okolo $70.
Obrázek
moje nabídka 20/8/2013: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2872
moje sbírka UPDATE 15/3/2016 nahrány karty do sezóny 97-98 (včetně) = cca 55% sbírky
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =39&t=6767

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1575
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Chrostik »

vodry22 píše:Ted jsem tu decades zkoumal, omlouvám se za mystifikaci, je to na první pohled osmička jak vysita *rfl* teď záleží jestli je to první osmička nebo druhá osmička, to určuje cenu *lgh*

Ta osmicka je tam predsa jasna :D

inac z tychto bola zaujimava karta Bureho, tolko farieb som hadam pokope ani nevidel :D

http://www.ebay.com/itm/12-13-ITG-DECAD ... 7675.l2557
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od vodry22 »

Ten bude je hodne dobrej, už když vyšly ty promo tak se mi líbil.

jinak vím ze jeste ze začátku sel tugnutt a taky ne moc a Hašek s Richterem , ty podle mě byli za hodne, už si to nepamatuju. Nebo spis jsem nezkoumal kolik prodávající přijal na best offer. Od kaceru byl na ebay selanne, úplně moc hezky to nevypadalo ale ten hebert může bejt o ničem jiným, třeba se objeví...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů