Zajímavosti na Ebay

Vše ostatní (aukro, ebay ... )
Odpovědět
Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od kalderon »


Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Michal »

Tak to nedávám. Na jednu hodně podobnou jsem bidoval 25 dolarů ze srandy, a prodala se za 26 :D tuhle 10x vyšší cenu nechápu...ani ten kousek patche mi nepříjde adekvátní.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od pavelbart »

No Michale, ale patch většinou určuje cenu:-) Tohle je z loga Wings, proto ta cena. Loga jasně u sběratelů vedou, pokud je to takhle pěkný, není se čemu divit. Já prodal Teuberta za 500USD a jiný, ale taký hezký, patche chodily za 20, 25USD...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od DzEjDy »

Zrovna u Detroitu je ale ta variace hodně omezená. Tam pokud je to z loga, tak většinou jsou hodně podobný. A je pravda, že obdobný patche se prodali za výrazně nižší částky. Jedině že by to byl zase nějaký střed nebo něco speciálního jako u toho tvýho Teuberta. Ale podobných karet Mrázka je teď na ebay hodně.
Obrázek

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2710
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od gonzzzales »

Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
kulometcik
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 564
Registrován: pon 21. lis 2011 9:59:26
Bydliště: Hodonice, okr. Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od kulometcik »

gonzzzales píše:Pár zápasů s tím asi odehrál

http://www.ebay.com/itm/13-14-Panini-Do ... 4d176b2b4a
to už mi přijde trochu přehnaný todle dávat do karty. zachovalou pásku ok ale takovej trhan za takovou cenu?
Obrázek

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od 33mc »

pavelbart píše:Martine, myslím si, že lidi už mají ITG plný zuby. Tam to podle mě nejde paušalizovat na celé sběratelství.
Kdepak - lidi mají plný zuby nejen ITG. Protože právě třeba to, že se UD snaží něco vymyslet a přidává do produktů jako je THE CUP hráče z doby velkého boomu sběratelství ( Yzerman, Lindros, Messier, Roy, Lemieux, Bure atd... ) nejenom nepřitáhne nové sběratele ( protože většina z nich tyhle hráče už nepamatuje ) ale odradí i ty sběratele, kteří před 10-15 lety sbírali ve velkém. A tohle zase není nějaký můj výplod fantazie - budu konkrétnější - v posledních řekněme 5-8 letech ukončili sbírání ( a za ukončené považuji i to, že prostě sbírají karty jen do jisté sezony ) sběratelé, kteří měli jedinečné ( tzn., že patřili v celosvětovém měřítku do TOP5 ) sbírky takových hráčů jako Jágr ( 3 sběratelé ), Hašek ( 2 sběratelé ), Lindros, Vokoun ( 2 sběratelé ), Giguere, Messier, Yzerman.
V podstatě jsi přestal sbírat i Ty, pokud nějakou kartu, kterou nemáš, do sbírky nechceš....

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od DzEjDy »

kulometcik píše:
gonzzzales píše:Pár zápasů s tím asi odehrál

http://www.ebay.com/itm/13-14-Panini-Do ... 4d176b2b4a
to už mi přijde trochu přehnaný todle dávat do karty. zachovalou pásku ok ale takovej trhan za takovou cenu?
Tady bych to tipoval, že ta páska se zkroutila časem sama jak ji odlepili z hokejky. I ten podpis tam musel být dřív než se takhle "rozpadla". Tyhle starý omotávky se časem hodně drolí.
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od vojta »

gonzzzales píše:Pár zápasů s tím asi odehrál

http://www.ebay.com/itm/13-14-Panini-Do ... 4d176b2b4a
Zajímavá karta, ale spíše se divím že vypadá takhle, protože co jsem koukal na video od panini, tak ty pásky něčím podlepovaly. Právě aby se nestalo toto.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od pavelbart »

Nikdy jsem nesbiral vsechny karty co vysly, nekolikrat jsem to tady psal. To totiz ani nejde a neslo nikdy od doby, co zacaly memokarty...vzit tento pripad jako ukazku neceho neni adekvatni. Osobne kupuji stale za dost karty, co nemam. Mluvim o kartach, ktere se ani nedostanou na ebay. Ebay neni prece vse. Je tam znat obrovsky odliv prodejcu a nebo spise tech nej karet...osobne jsem ted koupil spoustu karet za ceny, ktere ebayi neodpovidaji, ale jinak bych je nemel. Itg je firma, ktera mele zposledniho...pokud nekoupi licenci, za par let jsou out.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od 33mc »

pavelbart píše:Nikdy jsem nesbiral vsechny karty co vysly, nekolikrat jsem to tady psal.
Tak to mi tedy dovol, abych citoval Tvůj podpis ze slovenského fóra :

"ZAČAL JSEM SBÍRAT I OSTATNÍ (VŠECHNY) KARTY DOMINIKA HAŠKA! COKOLIV MÁTE, BUDU RÁD ZA NABÍDKU!"

Jasně, že můžeš namítnout, že je ten podpis starý, ale v tom případě tady tedy nemůžeš napsat "NIKDY"...

Navíc mluvíme každý o něčem jiném - já o úpadku sběratelství ( podloženém fakty ) a Ty do toho začínáš
montovat eBay a ITG...
Mimochodem - jak sám píšeš - ITG mele z posledního - a proč asi ? Protože přibývá sběratelů ? *rfl*

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Luky »

Lepší napsat "nabízejte vše", než "karty co se mi líbit nebudou, mi ani nenabízejte"
Jinak ITG taky moc nemusím, párkrát jsem již přemýšlel, zda ho úplně nevypustit, ale pak přijde něco jako Captain C a to by mě vypustit mrzelo, takže si taky rád vyberu. Teď vyšly nové Dominion a raději bych počkal na nějakou pěknou kartu tam, než 1/1 od ITG které mám podobné 2 z jiných let nebo serií. A rozpočet taky nemá každý nafukovací.
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od freddy-NJD26 »

me treba ITG taky moc netankujou ..kolikrat si mozna rikam ze je stesti ze eldu na nich skoro vubec nevydavaj...ale zase obejvit se na kartach ( jako martin ukazoval - jagra,hulla, yzermana a maria) tak kdyby udelali eldu taky s nakyma takovyma stvericema (aspon NJD) tak ja to urcite kupuju ...protoze elda fakt ITG vubec nedela a to me napaji namysleku aby treba zacli delat treba meene zname hrace nebo podpisy ...na kterych se na naky neznamy hrace nedostalo nebo se spatne shani....to je snad este co by je mohlo zachranit...a nebo ta licence !!!

jinak ten potvin....to je pecka :thumbup: me se to libi kdyz je to takhle opotrebovany :) je aspon fakt videt ze s tim hral :P
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od xmkrejci »

kulometcik píše:
gonzzzales píše:Pár zápasů s tím asi odehrál

http://www.ebay.com/itm/13-14-Panini-Do ... 4d176b2b4a
to už mi přijde trochu přehnaný todle dávat do karty. zachovalou pásku ok ale takovej trhan za takovou cenu?
Me se ten trhan libi daleko vic nez cista a zachovala. Alespon se da predpokladat, ze to je z game used hokejky.
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od pavelbart »

Martine, ty máš dar, umíš přetočit každou větu pro věc, která se ti hodí... ;)
Nikdy jsem nebral karty, co se mi nelíbí a vzhledem k tomu, že Hašek na takových kartách ITG vyšel možná 100x (a to zřejmě opravdu nepřeháním), ty karty mě prostě už nudí. Takže o ně nemám zájem, stejně jako jsem nikdy nebral řadovky ITG Ultimate, ty stříbrný nebo ty kreslený. A nikdy jsem nechtěl fakt ošklivý karty - není jich moc, ale existují.
Jinak ten podpis je skutečně hodně starý, bez jakékoliv aktualizace...
A ITG? Ty si to dělají sami. Trh je sytý, hodně, a oni do toho ládují pořád dokola ty samé karty. Ať můžeme mít výhrady proti UD a Panini jaké chceme, pořád to má nápad a kvalitu. ITG - ty se mají podle mě držet toho co umí a zbytek vypustit...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od zette »

xmkrejci píše:
kulometcik píše:
gonzzzales píše:Pár zápasů s tím asi odehrál

http://www.ebay.com/itm/13-14-Panini-Do ... 4d176b2b4a
to už mi přijde trochu přehnaný todle dávat do karty. zachovalou pásku ok ale takovej trhan za takovou cenu?
Me se ten trhan libi daleko vic nez cista a zachovala. Alespon se da predpokladat, ze to je z game used hokejky.
Mne se to libi taky, jen bych tam necpal za kazdou cenu podpis.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8454
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od Hans »

Tohle mě docela pobavilo. Kartu jsem v rookie sezoně kupoval asi za 50 usd.

http://www.ebay.com/itm/10-11-UPPER-DEC ... 20dd9bc55d

Uživatelský avatar
33mc
Veterán
Veterán
Příspěvky: 802
Registrován: sob 04. čer 2011 23:25:43

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od 33mc »

pavelbart píše:Martine, ty máš dar, umíš přetočit každou větu pro věc, která se ti hodí... ;)
Obávám se, že tím, že cituji Tvoje vlastní slova nemůžu větu "přetočit"...

Spíš jsem čekal reakci na to, proč tolik KONKRÉTNÍCH velkosběratelů přestalo se sbíráním, když nesouhlasíš
s mým počátečním názorem, že sběratelství jde do ....

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od shark »

pavelbart píše:Martine, myslím si, že lidi už mají ITG plný zuby. Tam to podle mě nejde paušalizovat na celé sběratelství. Představ si, že tuhle kartu s Haškem ani nechci. Jo, za 300,- Kč bych ji vzal, ale za víc ne... Protože když kouknu do alba, určitě tam takovou minimálně už jednu mám ;) ITG chrlí a chrlí a pořád to samý... to je samozřejmě špatně. Podívej ale třeba Superlative, ty měly kvalitu a ani karty nechodily za málo. Ale tohle je prostě navíc. Chybí jim nápady. Na série je mají až až, ale na jednotlivé karty je to prostě špatný. Sami si šlapou cestu do pekel.
tak pod tohle se muzu podepsat, skoda ze muj mozek to nevidi a chce proste vse i kdyz posledni dobou dost zbrzdil
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
KRALzLA
Opora
Opora
Příspěvky: 372
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:40:51

Re: Zajímavosti na Ebay

Příspěvek od KRALzLA »

33mc píše:
pavelbart píše:Martine, ty máš dar, umíš přetočit každou větu pro věc, která se ti hodí... ;)
Obávám se, že tím, že cituji Tvoje vlastní slova nemůžu větu "přetočit"...

Spíš jsem čekal reakci na to, proč tolik KONKRÉTNÍCH velkosběratelů přestalo se sbíráním, když nesouhlasíš
s mým počátečním názorem, že sběratelství jde do ....
Mohu říci, že rovněž já jsem poslední dobou stáhl sbírku. Dříve jsem bral všechny možné karty L.A. Měl jsem zhruba 2.500 kusů. V současné době je to něco kolem 500 karet. Důvod? Otrávilo mě množství produktů, které na nás všechny firmy chrlí. Člověk se snaží dát něco dohromady, ale vůbec z toho nemá radost, protože jeden den něco vyjde, a za týden jsou na trhu další dvě série. A to nemluvím o cenách karet...

Mluvím sice za sebe, ale v mém okolí vidím spoustu sběratelů, kteří měli "větší oči". Jeden kamarád sbíral Yzermana, druhý Josepha. Dříve sháněli každou kartu, ale s přibývajícím množstvím sérií to vzdali. Člověk musí pořád myslet na karty a na peníze, což ho vysává, a logicky nutí odstavit karty na vedlejší kolej.
Hlavní sbírka: Los Angeles Kings - brankáři + RC
Nově: Martin Jones

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů